Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Pewnie kiedys skorzystam, ale na pewno bedzie to cykl wychodzy raz w tygodniu, moze nawet raz w miesiacu. Teraz przerwa i sluchanie nowo poznanej muzy.
0
@Lord_Vader ja go nie chce kupic, tak z ciekawosci pytam.
0
Bylibyscie w stanie przerzucic sie na mniejszy telefon, a moze wlasnie mniejszy jest optymalny? Pytanie w kontekscie nowego Iphona SE 2giej generacji, ktory ma byc tanszy niz flagowe propozycje, ma miec szybki procesor, ale przecietna baterie.
wysokość: 138,4 mm
szerokość: 67,3 mm
grubość: 7,3 mm
waga: 148 g
ekran Retina HD o przekątnej 4,7 cala
https://thinkapple.pl/wp-content/uploads/2020/04/iphone-SE-screen.jpg
0
@FranzMaurer Co Twoje to i moje, a co moje, to nie rusz.
0
@Wichurek tez byl jednym z prekursorow.
2
@VamosRakieta Senk Ju.
0
@Cochise @Varg @TheHalfBard @Gwyn
0
@kuba505 5 @FearTheBeard d @Avada Kedavra a Kedavra @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204 @semafor @TheGoldenEleven @ClassicRock
0
@FeloRPS @Misiekbd3 3 @El dominatore l dominatore @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor n Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
1
@bady48 @Kapitan hawk n hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
0
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@TheNekro94 tak, bo zaczelismy od F i jakos tak wiesz :)
2
@Colon Mniej wiecje pod koniec kazdej dyskusji jest link to nastepnej litery, a na gorze do poprzedniej.
Linki do liter:
#A# oraz CYFRY https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452588#comment-8452588
#B# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8454790#comment-8454790
#C# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8457782#comment-8457782
#D# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8460295#comment-8460295
Koniec alfabetu (30.04.20)
#E# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8462854#comment-8462854
Poczatek alfabetu (08. 04.20)
#F# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8407044#comment-8407044
#G# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8408900#comment-8408900
#H# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8411098#comment-8411098
#I# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8413363#comment-8413363
#J# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8416147#comment-8416147
#K# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8418360#comment-8418360
#L# #Ł# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8421340#comment-8421340
#M# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8424478#comment-8424478
#N# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8427248#comment-8427248
#O# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8430469#comment-8430469
#P# i #Q# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8433209#comment-8433209
#R# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8436007#comment-8436007
#S# i #Ś# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8438258#comment-8438258
#T# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8440712#comment-8440712
#U# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8442864#comment-8442864
#V#, #X# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8445237#comment-8445237
#W#, #Y# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8447785#comment-8447785
#Z# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8450364#comment-8450364
16
Podsumowanie ♪ Muzycznego Analfabetu ♪ .
W zasadzie zamieszczam tylko zbior linkow do poszczegolnych liter, ale pare przemyslen tez dodam.
Cykl ten rozpoczal inny uzytkownik, ale ze go juz nie ma, to nie moge wiecej o nim napisac. Dzieki nieznajomy za fajny pomysl.
Przyjemnym zaskoczeniem okazal sie fakt,, ze tak liczne grono osob regularnie wstawialo nie tylko utwory ulubionych artystow, ale czasami dodawalo o nich krotka wzmianke. A zaczelismy w malym gronie : @JimMorrisonFCB @Kidd @Misanthrope @domin682 @Walker @wlodek54 @Nigaki, ktore sie stopniow rozrastalo (adoracja).
Niektorzy pojawiali sie w dyskusach regularnie, inni dosc czesto, a jeszcze inni raz badz tylko kilka razy, ale summa summarum - grono pasjonatow muzyki na LR jest bardzo duze, a spektrum gatunkow, ktore przerobilismy - ogromne.
Wiatraczki peceta pracowaly na wysokich obrotach, bo mialem non stop otwarte karty z Wasza muzyka, wiele, nawet bardzo wiele utworow mam na playlistach:
- do przesluchania,
- ulubione,
- nieznane
- przypomnienia
- byc moze, itd.
Planuje zamieszczenie takiej playlisty, ale nie obiecuje.
A Wy jakie macie przemyslenia, a moze nawet muzyczne odrycie po tym cyklu?
Dziekowalem wczoraj za udzial, dzis pozdrawiam - bylo bardzo przyjemnie.
ps. w odpowiedzi zamieszczam linki do wszyskich liter
0
@Slazmi Dzieki rowniez.
0
@krzychu1526 Dzieki za regularny udzial i duzo ciekawych linkow.
Duane Eddy fajane brzmienie
0
@Chakalaka Dobry?
1
Kto ogladal film Śpiaczka (z roku 1978)?
3
@kerouac Dziwie mnie troche (pomijajac poglady, czy nawet inteligencje), ze jest tak bardzo nielubiany. Mnie sie wydaja bardzo sympatyczynym i otwartym do bolu gosciem, ktory czasem lubi tanie prowokacje. Humor ma, nie ma tego jadu, ktory odzancza wielu - naprawde nie wiem, skad takie niskie notowania sympatii.
2
@kerouac Z Krulem jak sie rozmawialo?
2
@Chakalaka W przyszlosci moze tak, bo jednak troche roboty wbrew pozorom jest. (z kopiowaniem ;)) Staram sie odsluchwiac, notowac, playlisty, odpisywac itd. - a to potrzebuje czasu.
Teraz lekka przerwa i ciesznie sie nowo pozna muzyka.
Moze cykl bedzie rzadziej sie pojawial, bo to tempo bylo dosc spore.
@ @th@les zaproponowal ulubione kawalki na dana litere, co jest fajnym pomyslem, wiec moze to.
@Jaca27 znam ja i jego, ale utowru nie, tzn juz teraz tak :)
0
@mahavishnu Tak, sporo dobrej muzy. Twoje propozycje tez rewelka, szkoda, ze bez linkow. paul mccandless jest z grupy Oregon?
0
#G#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8408900#comment-8408900
0
@FearTheBeard a propos Faymann / Fripp - jesli nie miales okazji to pozycja obowiazkowa Steve Roach & Jeffrey Fayman with Robert Fripp
Sol De Medianoche, H.U.V.A , Fluka, Laika sobie zanotowalem, a soundtracki z gier bywaja bardzo dobre.
0
#E#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8462854#comment-8462854
1
@Walker @PatrychoO Eurythmics chcialem do honorwych wrzucic, ale dzieki Wam nie musze
@Jaca27 nie znam tego z Rihanna
@FeloRPS chodzi o to?
3
@Ermitano ciesze, sie ze sie podobalo, ja tez bardzo skorzystalem. Linki znowu siwetne, E.Wizard juz chyba od Ciebie znam. @Chakalaka
@BlaseR9 Vedder ma ten wokal.
@Cochise tez mialem ten album wrzucic :), a okladka to fajna ciekawostka.
@Draqulius dla was tez brawa, za wstawianie linko i opisy. ELP u mnie bardzo wysoko, po prostu czesto do nich wracam, a "Tarkus" to jedna z ulubionych kiczowatych okladek. Szkoda, ze panowie juz w dwoch trzecich nie zyja.
@Slazmi Enya tez czasem lube. Orinoco swietne.
@sebo939 ale przypomniales ten Extreme
@FearTheBeard Enigmy tez nie musze stawiac, miala byc u mnie w honorowych, Brian Eno wstawiles jeden z moich ulubionych albumow, a w zasadzie utworo- albumow
@kazbychu Ewe Braun kojarze - tzn. muzcznie ;) The Exploited to duzy klasyk.
Za Einsturzende Neubauten szanuje - gruba sprawa, a Exodus mnie zaciekawil.
@boixos1944 w Epice spiewa ta ladna pani z wczoraj? (spiewala z Isaac Delahaye)
---------------------------
Dzis moje dodatki znowu skromne, bo wiele juz wymieniliscie. @ Fear The Beard wspomnial juz braina Eno, ale ze to niesmowity muzyk to wrzuce go jeszcze.
➊ Evelyn Glennie traci, czy nawet stracila sluch juz w mlodosci, dzwiekiem zajmuje sie poprzez wibracje. Polecam dokument "Touch th Sound", a tu kawalek muyzki z Fredem Frithem:
➋ Ejigayehu Shibabaw (Gigi)
➌ East of Eden
➍ Explorers Club
➎ Elmar Shulte
➏ Eno Brian
➤
➤http://tiny.cc/iox4nz
➤
☆Honorowe wspomnienia☆:
Eddie Jobson,
Eno Roger,
Erykah Badu,