0

Score Hero na telefon - ktos tu polecal i nawet fajnie sie gra.

0

@michal26 na pewno sa amrykanskie badania na ten temat. Moim zdaniem w debatach jeden na jednego w ostatecznej rundzie, slowa maja inna wage.

0

@michal26 zawsze mnie to pytanie interesowalo. Chodzi o budowanie swoich pogladow, przekonywanie innych itd.

1

@LuisSalvano jestes promykiem muzyki w tym mroku polityki.

2

0

@BaroPodertos ee bardziej po naszemu wyglada pan Zoltek. ;)

0

@Veb1233 jestes promykiem futbolu w tym mroku polityki.

2

Ciekawe ile jest osob deklarujacych gloswanie na danego kandydata (nazwijmy go X), ale jednak de facto wybierajacych kogos zupelnie innego.

1

@Bartek22 Forma debaty naklaniala do populizmu, ale moim zdaniem Biedron wypadl najgorzej - hasla, ogolkniki, ogolniki, hasla.

1

Powazna debata to nie byla, ale na szczescie troche sie posmialismy, takze jakis plus jest.
Wiem, ze to trudne, ale nie kierujac sie sympatiami politycznymi, zapraszam na dwie ankiety.

1) https://strawpoll.com/9d8zdye4
2) https://strawpoll.com/wazkx52b

9

Pani Kidawa jaka jest, nie trzeba powtarzac, ale w jednym ma racje - co mozna powiedziec w minute, by debata miala wage?
Mozna albo rzucac populistycznymi haslami albo atakowac albo sie osmieszyc,

2

Panie Zoltek w kamere, w kamere! jak Andrzej.

0

Pan prowadziacy dobrze wie, co bezdie lepiej wygladalo w TV ;), lata praktyki.

12

Homoseksualne koscioly.. .
Zoltek :D

0

"A w Charkowie, dwóm mężczyznom dali ślub. Wszyscy krzyczeli pomyłka, pomyłka no i po roku urodziły im się bliźniaki."

0

@Chakalaka podobnie miechem rzucaja oraz wsadzania za kratki ;)

0

Tanajno nowy Korwin?

0

@NGTRX Prezydent ma swojego charakteryzatora, moze pozyczyl innym

0

Banki Moon .

0

Zoltek juz wygral te runde, drugi Kamysz.

0

Piotrowski dobry napascior.

0

@jacobFCB hehe .

2

Ten pan, ktory przekazuje w jezyku migowym podobno nadaje rowniez przekaz podprogowy.

2

Tanajno moj kandydat za stylowke.

5

Ponizej ilu procent prawidlowych odp. usuwane jest konto?

1

Ciekawi mnie ile mozna ugrac, a moze przegrac podczas takiej debaty. Raczej i tak podczas takich dyskusji (nawet na LR) przekonujemy przekonanych, a fronty sie i tak sie krystalizuja. Debata jeden na jednego to inny temat.

Ilu jest ludzi, ktorzy naprawde nie wiedza na kogo glosowac lub sie wahaja? Nie mowie o tych, ktorzy glosuja na zlo (mniejsze zlo).

4

@zawsze_barca 180cm? To dobrze.
dziekujemy @lucas/catalan za zastepstwo.

5

@Arkon Deco, Couto, Jardel, Barros, Bai.

0

@Arkon Mowisz, ze lepsi? Robinho jednak troche lepszy od Messiego ;)

5

@Arkon swietana kopalnia telentow. Wielu Brazylijczykow z podwojnym obywatelstwem tam gralo oraz wiadomo Mou i jego ekipa w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?