0

@tristan87 wszyscy ogladamy Wiadomosci -czytajac LR.

1

@Barcelismo Pszczoly, to jedna z najwazniejszch istot dla czlowieka.

0

@darekgt01 Koniecznie wstaw tutaj tez sprzet, ktory kupisz.

0

@sebasek99 A jedzienie sernika z rodzynkami nie jest choroba psychiczna?

3

@sebasek99 Udawac? Nie wiem po co napisales. Na swiecie istnieja osoby, ktory uwazaja, ze homoseksualizm to choroba psychiczna, ale do homoseksualistow nic nie maja, wiec okreslenia ich homofobami jest krzywdzace.
Duzo tu postow majacych znamiona nauki..no wlasnie na tym sie konczy - zanmiona nauki, a gdy sie wczytac w szczegoly, to nie sa one naukowe, ale ten trick stojsuje sie by dodac takiemu wpisowi wiecje powagi.

Przeciez wytlumaczylem, ze nie wiem nawet o ktora z osob chodzi. - moze ta konkretna osoba jest homofobem, musialbym przeczytac te dluga dyskuje.

Po co ten radykalizm? Nie chce po prostu nazwywac osob, ktore sie myla lub maja niewiedza z bicza homofobami, bo tak nie jest. Ty uwazasz, ze to homofoby, ja uwazam, ze nie.

I oczywiscie sa tez osoby, ktore sa homofobami i manifestuja to nie tylko w necie, ale rowniez uzywaja przemocy fizycznej.

0

@sebasek99 Chodzi o konkretna osoba z tej dlugiej dyskusji, z ktorej narodzil sie ten watek?

Przeciez mozna miec wspolczucie do osob z chorobami psychiczymi, pomagac im. Nie wiem, czy tak osoba takowe wspolczucie posiada, ale nie uwazam, to od razu homofobia.
Moze ona sie mylic, ale to nie znaczy, ze jest homofobem.

A watek z sekciartwem uwazam, za naukowo chybiony - ale @Shlashed mogl sie mylic, prawda?

3

@Slashed Uwazam, ze pisanie o ludziach w kategoriach sekty (znamiona sekciarstwa) - na podstawie kilku anonimowych wpisow, nie jest tym, czym bym sie spodziewal od naukowca.
A czy czlowiek uwazajacy osobe homoseksualne za chora psychicznie, to od razu homofob?

W lagodny sposob sugerujesz jedyna sluszna prawde, a naukowiec raczej nie musi tego robic, to samo sie broni.

0

@TheNekro94 Ladna kobieta, moim skromnym zdaniem.

0

@NeroTFP on nie zyje, prawda?

1

@Stoiczkow Przypuszczam, ze spora jest liczba takich osob.

1

Jakie sa wasze ulubione role aktorow (w innych filmach), ktorzy grali w Harrym Potterze oraz Wladcy Pierscieni? Czy moze niezbyt chetnie ogladaliscie ich w innym wydaniu i HP i LotR to ich najlepsze wcielenia?

0

@Lamora :) .

9

@Stoiczkow PO zapowiadala sie na bardzo ciekawa partie. Niestety dorosli (wyrosli z idealow wolnorynkowych), stwierdzili, ze realna polityka to robienie dla siebie i pod siebie, a najwieksza misja to nie Polska, lecz walka z PiSem.

2

Sergiño Dest - nie Bayern lecz FC Barcelona - jak podaje holenderski portal Veronica Inside.

#plotkiPloteczki

0

@barcelonaLM dla mnie odpowiedz D, czyli miseczka D.

2

@damianex10 To chociaz Slepnac od Swiatel zobacz, moim zdaniem warto.

1

@Hiacynk poratujesz linkiem?

0

@damianex10 @matirix20
pewnie przed nia wejdzie Kruk, ktos widzial?

0

@mateuszdabski @FC1899Barca od ktorego zaczac?

0

@JimMorrisonFCB tak jest, dzieki. Mowilem, ze jakis bialy pies.

1

@JimMorrisonFCB mnie tez kulinarnie bierze dzis. Byl taki uzytkownik, ktory pasieke mial/ma (mniam)

@Stoiczkow a nie byloby lepiej, by ktos zapukal do Twych drzwi, powiedzial, ze jest z ministerstwa finansow, powiedzial, ze bardziej zna sie na finansach niz TY, ze mu dasz mu teraz pieniazki, a on rozda je potrzebujacym sasiadom.
Nie lepiej jak ktos inny, kto ma wiecej pojecia od nas wie jak wydac nasze pieniadze, nimi rozporzadza?

1

@Stoiczkow Dwa bratanki.

5

@Bykunn ja poprosze wczasy w Bulgarii i swieze arbuzy, a moj kolega chce do NRD jechac po spodnie jeansowe.

0

@Hiacynk podobny, ale jednak w avaterze cos bylo, a nie "dafault." Jakis pies czy cos, nie pamietam.

0

@Ratamahatta Ciebie tez kojarze, ale byl taki jeszcze jednen z bialym awaterem.

1

@Commando eee. taka ze stali schlachetnej latwo przypalic, ale sie tez latwo myje , a te żeliwne to juz w ogole sa fajne :)

0

@JordiElNino Zalezy w jakich okresach, ale ogolnie dodaj sobie wypowiedzi @paweuwarrior oraz @Lord_Vader i tak to mniej wiecej wyglada.

0

Istnieje jeszcze ten cykl o gotowaniu na LR?

3

@NaFazieHitman Bozka z Bosaka robi lewica (od PiS przez PSL, Razem do PO), jego przeciwnicy, ktorzy nagle wyrosli jak rosliny bo obfitym deszczu. Jego zwolennicy w polityczne cuda nie wierza. Bosak wydaja sie dobry na tle miernoty i tyle.

0

@Janas11224 nie pamietam niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?