0

Zastanawialem sie dlugo kogo mi przypomina z twarzy Thommy Shelby z Peaky f..Blinders.
Dzis, podczas ogladania Pulp Fiction znalazlem odpowiedz, a jest nia: Peter Greene czyli slynny Zed - "pająk złapał pare muszek".

0

0

@JimMorrisonFCB tez niezle.

1

@JimMorrisonFCB zdrowko! ale mi sie dobrze Pulp Fiction oglada, akurat scena ze strzykawka, a teraz zegarek.

0

Czy Vincent Vega mial dziury w skarpetach?

1

@Avada Kedavra za Clerks (Sprzedawcow) to sie klamniam w pas. Ciekawe czy @Misanthrope juz obejrzal dalsze czesci.

9

Na Stopoklatce jedne z lepszych filmow, ktorymi uraczyla nas ta planeta, czyli Royale with Cheese, czyli Pulp Fiction. Leci od 30 minut, wlaczajcie.

1

@FC1899Barca gdzies ostatnio natknalem sie na info o szacunkach naukowcow, ze biomasa ocenow (szczegolnie) tych w strefach bardzo glebokich niedostepnych dla promieni slonecznych jest przeogromna, ale gatunki tam zyjace (bardzo osobliwe) tylko "czekaja" na odkrycie.

3

Długopłetwiec oceaniczny, humbak - 14–17 metrów długości i 30–45 ton oraz freediving.

http://greatlost.com/wp/wp-content/uploads/2014/03/fr42b.jpg

1

@Kapitan hawk ta, konkretne mieli kawalki.
@Kapitan hawk znalazlem jeszce jego ekologiczny utworo o zanieczyszczeniu oceanow


4

Pare dni temu zmarl Florian Schneider, wokalista i klawiszowiec, wspolzalozyciel legendarnej formacji Kraftwerk.

Autostrada


Expo 2000

1

@IAmBackCules jeden z największy antypisowcow tej strony, miłośnik dobrej kuchni.

1

@IronSanHybrid wierze, napisalem tylko, ze moglismy sie poklocic (w domysle gdy bysmy chcieli).

0

@IronSanHybrid W sumie w Podrozach Guliware nasz dobrze opisano - jak to bylo? Kraina Liliputów i Blefuscu i klocili sie na smierc i zycie o to od ktorej strony jajko sie rozbija? nie pamietam dokaldnie, ale przeslanei jest jasne.

ps. zauwaz, ze nawet w naszej wymianie zdan moglibysmy tez juz sie poklocic - przeciez nie bez powodu edytowales.
Dodatkowo trzeba dodac, ze sa uzytkowncy , ktorzy przyicagaja publike, obojetnie jaki temat by rzucili - wystarczy im nie odpisywac, ale jednak ludzie wola odpisac i karuzela sobie dalej leci.

1

@IronSanHybrid A mnie troche dziwi, ze Ty sie dziwisz - chyba, ze to tylko taka forma retoryczna. Internet jest takim miejscem, ze tocza sie wojny o najmniejszy pierdol, bo ludzie bardziej anonimowi i bezkarni sie czuja. Pelno tu bylo sprzeczek doslownie o wszyskto - i nie pisze tu o polityce, ktora oczywiscie jest w czolowce.

4

@Lares Prawdobodonie by sie tu wpasowal, byl z niego dobry material. O ile pamietam to MU go nie zakontrakowal, bo stwiedzili, ze zbyt duza (nieproporcjonalna) glowa to ciala.

1

@Danny Gaucho Ludzie po prostu szukaja czegos na sile, by uzasadnic swoj wybor. lub nie-wybor ,to jakos tam w psychologii sie nazywalo.
Nagle beda w nim widzieli faszyste, geja, ksenofoga, homofoba, socjaliste -a u swoich utartych od lat kandydatow wybacza wiekszosc rzeczy, przymkna oka. Ludzie boja sie podsiadomie nowego, boja sie zmian oraz bardzo mocno tkwia w soich pogladach co widac w wielu goracych dyskujach.
Zgadzaja sie na kontynuacje rzadow, ktore mamy tutaj od wielu, wielu lat.
Zobacz np. ilu ludzi zaczyna (oczywiscie nie glosno - bo wstyd) dzielic antysocjalistyczne poglady z Korwinem, ale dlaczego? - dlatego, ze u wladzy jest PiS.

1

@Danny Gaucho Kiedys czytalem artykul, w ktorym rzeczywiscie znalezione powiazanie miedzy postawnym wygladem a popularnoscia. Jednak glownie chodzilo o wyborcow, ktorzy wybory traktuja jako zabawe lub pewna forme przegladania katalogu z ofertami diskontow, bardzo niezdecydowanych - czesto bylo to tzw. starsze panie.
Jesli facet ma tzw. jaja, to nie jest wazne czy jest wysoki, niski, ma poprostu wewnetrzna sile, wiedze oraz argumenty i to w zupelnosci wystarczy.
A to czy bedziemy mieli niskiego czy wysokiego prezydenta, nie zrobi z nas potegi miedzynarodowej - on, jaki by nie byl, musi sobie w swiecie na powazanie zapracowac.
Specjalisci jednak wiedza, ze ludzie mimo, iz przekonuja, ze glosuja rozumem, to jednak glosuja czesto emocjami.

ps. ktos wczoraj chyba zmazal wpis o Zoltku, ktory pewna forma i wygladem na pewno traci, a przeciez w wielu kwestiach mial z Bosakiem zbiezne poglady.

0

@IronSanHybrid tak, wybralem sobie takiego Brazola i jak gra reprezentacja, to pilka inaczej chodzi, rzadko im odskakuje itp.

0

@IronSanHybrid niezle. Czy to tylko uczcuie, czy Brazylia latwiej sie gra?

0

Cruyff zastawka, Van Basten probuje odebrac pilke.
https://www.imago-images.de/bild/sp/45187809/s

0

@IronSanHybrid no wlasnie wczoraj wgralem. Niektore levele latwe, ale czasem ciezko, gdy trzeba 3 bramki strzelic lub nawet 4. Na ktorym poziomie jestes? Ja dopiero 6.

0

@tristan87 A z tygryskiem to chyba Tanajno wyjechal do Dudy?

0

@tristan87 Kamaszy chyba troche podrasowali, bo dzisiaj troche gryzl.

0

Score Hero na telefon - ktos tu polecal i nawet fajnie sie gra.

0

@michal26 na pewno sa amrykanskie badania na ten temat. Moim zdaniem w debatach jeden na jednego w ostatecznej rundzie, slowa maja inna wage.

0

@michal26 zawsze mnie to pytanie interesowalo. Chodzi o budowanie swoich pogladow, przekonywanie innych itd.

1

@LuisSalvano jestes promykiem muzyki w tym mroku polityki.

2

0

@BaroPodertos ee bardziej po naszemu wyglada pan Zoltek. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?