11

@Bykunn Niestety nie mozna kontrolowac wszystkiego, chociaz wielu juz probowalo (odnosnie tego, ze znajdzie sie ktos kto wezmie te slowa doslownie)
I tez nie ma sensu przerzucac sie kto wiecej nienawisci i pogardy sieje - chociaz jak wspomial kiedys @NGTRX badania wskazuja, ze wiecej pogardy ma tak zwana lewa strona w stosunku do tak zwanej prawej strony.

Korwin to Korwin , Urban to Urban, wiele ich laczy - podkreslam, ze chodzilo mi o ten konkretny przypadek - to nie jest facet, ktory nawoluje do nienawisci, ale mozesz go tak odbierac jesli chcesz.

Wiekszosc piosenek swiata traktuje o milosci, ale jakos sie nie za bardzo przez to kochamy.
Od slow - wplywu slow - oraz przejscia do czynow daleka droga oraz bardzo specyficzne uwarunkowanie.

8

@Bykunn J.K.M i Urban to specyficzne osoby. Pisze tylko o nim, nie ogolnie. Pisze w kontekscie Korwina oraz popularnosci Korwina i Urbana. O gwalceniu matek Korwin i tak by nie zaspiewal, a jesli ktos to zrobi to sam sobie swiadectwo wystawi.
Nie przesadzajmy.

46

@DonMatteo901 ja bym tych ludzi "zglaszal" za cos innego, za brak poczucia humoru. Nie wiem, jak mozna to wieszanie brac na serio. Korwin jest specyficzy, ale to nie jest facet przesiakniety nienawiscia. To ingeligenty gosc, a humor czesto z inteligencja idzie w parze.

1

@MichalZZZ spiewajacy.

8

@Cochise Maja panowie dystans i lubia prowokowac.
@Triv44 daj spokoj, przeciez to tylko takie gadanie, o tej smierci.

1

@NeroTFP Lewy, bo zdrowiej sie odzywia.

18

@DonMatteo901 jak go nie lubic, duze poczucie humoru, a mlody juz nie jest.

0

@Janiama @Slazmi a kogo nie lubicie?

0

Wasi ulubieni sportwocy, z rozych dyscyplin. Fajnie gdyby znalezli sie nie tylko giganci jak Jordan czy Messi, ale po prostu zawodnicy, ktorych darzycie/ darzyliscie sympatia. Antypatie tez mozna dodac.
Ja na przyklad nigdy nie lubilem Jordana czy Federera.

1

@MichalZZZ dokladnie. Zdolny gosc, ale ujek.

7

Michael Jordan przypier... uderza glowa w tablice.


6

5

@MesQueUnClub_87 Serial fenomenalny, top topow, ale na poczatku duzo nazwisk, watkow.
Brutalnie pokazyjacy rzeczywistoc, chyba nawet na studiach gdzies go omawiano.
Ty jako maniak kina raczej go docenisz. Ja zamierzam niedlugo kolejny raz obejrzec.

1

@MesQueUnClub_87 Ossie Davies
Spike Lee
Giancarlo Esposito
Forest Whitaker
Denzel
oraz honorowo Michael K. Williams, Bill Nunn, Idris Elba.

@kolo123 hehe, dopiero teraz widze Twoj wpis.

oraz https://i.ytimg.com/vi/qe7hqU9BGzY/hqdefault.jpg

1

W koncu pilka nozna. Tym razem na...rowerach. Czy jest tam ich Messi?


0

@MESSIah16 Twardy facet, scisla czolowka himalaistów. Kukuczka bardzo podonby charakter, Kurtyka to Iniesta tej dyscypliny.

8

W 1994 roku projektowano juz przezornie maseczki na ewentualnego koronawirusa.

maseczki - https://i.ytimg.com/vi/yZ4w41ZYY9A/maxresdefault.jpg
caly stroj - https://media.npr.org/assets/img/2014/05/23/gimp-ee54e5b3c86ab254c06b88b8c67b46dda440b433-s800-c85.jpg

2

@macio_944 ja sie przenosze do Plusa.

0

@macio_944 Oni wszyscy ofgadaja dla tej pani od Ejpla.
https://pbs.twimg.com/media/DhAvOxmW4AEgG0h.jpg

0

@macio_944 Ciekawe, dzieki.

1

@Hiacynk kiedys to byly rekordy

0

@Hiacynk A daty?

0

@YeastMoss Tak, nie wszyscy sa zadowoleni z wolnorynkowej fuzji z narodowcami.

1

@MesQueUnClub_87 Z tego zestawu, ulubiony film to "Rob co nalezy".

0

BB leciutko z przodu.
https://strawpoll.com/7sy2gs9z/r

1

@Bykunn @michal26 Tak, nie doszuiwalbym bym sie wielkiej filantropii wsrod politykow, ale na pewno twierdzenie, ze kazdy z nich jest od podstaw zepsuty (nie mowie, ze tak myslisz), jest krzywdzace. Potrzeba nam idealistow, ale takich, ktorzy umieja prowadzic realna polityke - oczywiscie mozna ich policzyc na palcach jednej reki.

Tak czy siak Braun postapil tak, jak polityk powinien postapisc - byl z ludzmi i dla ludzi, jako ich przedstawiciel i obronca, troche jak Lepper.

Napisalem przekornie, ze "wiem, co odpowiesz", bo nie ludzmy sie, czlowiek jest istota, ktora ma swoje przyzwyczajenia i po prostu nie lubi zmieniac pogladow nawet gdy ma ku temu racjonalne przeslanki, a dodatkowo bardzo czesto (by oszczedzic czas i trud ciaglego podejmowania decyzji) jedzie na utartych schematach. Dlatego rzadko sie zdarza, by ktos z tzw. lewicowej (ale i konserwatywnej) czesci tej strony pochwali w jakis sposob dzialania opocji (opozycji do swoich pogladow) - uprzedzenia.
Ja tego nawet nie oceniam, to normalne zjawisko.

Temat znowu na dluzsza dyskuje.

25

@michal26 Zachowal sie tak, jak posel powinien sie zachowac. Dobra akcja. Wielu zarzuca Konfederacji tzw. haselka, utopie czy nawet naiwnosc, ale dajmy szanse - inni ja mieli bardzo dlugo.
Oczywiscie w tak skomplikowanym, a przede wszystkim zakorzenionym (korzenie, ktore sa niekiedy splatane) systemie nie jest latwo cos zmienic, w szczegolnosci z taka mentalnoscia duzej czesci spoleczenstwa. Jednak wszystko zaczyna sie od mysli, nie oceniejmy zbyt szybko.
Nie jestem partyjniakem, moze tym krajem gospodoarowac nawet Ferengi, dla mnie licza sie efekty - by zylo sie nam dobrze, za kazdym razem troszke lepiej.

0

@michal26 Ja Tobie moge powiedziec, jak @Bykunn ocenia te sytuacje ;)

2

Ankieta Gra o Tron vs Breaking Bad.
https://strawpoll.com/7sy2gs9z

3

Ciepla woda do yerby, ktora mozna sobie dolac na ulicy lub na stacji benzynowej, cos na zasiadzie automatu do kawy.

1.Amanda http://www.soleducational.com/estudiantes/modulos/images/mate_dispenser1.jpg

2.Mate Amigo, Unicef http://tiny.cc/k10ooz

3. Ciepla woda http://tiny.cc/a20ooz

4. Na postoju



5. Porcja Pipore z automatu (sucha)


6. A tu taki zapodajnik / karmnik do suchej yerby http://boxes.com.uy/wp-content/uploads/2015/12/5-e1564581665600.jpg

7. Domowy https://i.pinimg.com/originals/25/0b/dd/250bdd57c931f71b60725154f06a55e8.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?