Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kolo123@tadzik447 @Zoker
Mimo sympatii do Morgana, to chyba juz sie nie zmusze by kontynuowac FtWD. Ciezki ten serial, bardzo ciezki.
1
@Mat_Cat Tez o tym slyszalem, ale nie wiem ile w tym prawdy. Moze w ksiazce "Lodowa ściana" jest cos o tym.
7
@sebasek99 @SHIBA Göring chyba byl.
1
@Bykunn Nie pamietam jak w psychologii to zjawisko sie dokladnie nazywa - ale gdy ktos jest zafascynowany danym tematem, to pierwsze co robi, probuje tym misjonowac innych - oczywiscie misja ma rozne stopnie - od lagodnego po bardzo nachalny.
Wczoraj natrafilem na ciekawy cytat:
“Religion and science, then, in my analysis are the two great sister forces which have pulled, and are still pulling, mankind onward and upward.”
— Robert Andrews Millikan
1
@SHIBA https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQ7oQ7dtJ-EWX7k6D0q6yfcEDw1T16ubjryWn0dctSSyW6NF98s&usqp=CAU
0
@Slazmi odchodzisz?
0
@Nigaki wiadomo, czasem nawet nie widza, a niekorzy sie zatrzymaja. Zalezy od kierowcy.
0
@Bykunn Kiedys napisales, ze jesli ktos potwierdze i dodajae "ale" to zaprzecza.
"Na pewno tak, tylko" rowna sie "na pewno tak, ale...." ?
Problemem wilelu dyskusji tutaj (i nie tylko tu) jest robienie z nauki kurtyzany, na potrzeby danej chwili. Wezmy na to ludzie zwiazanych z ekonomia austriciacka - co oni maja powiedziec - sa w ogromniej mniejszosci, mimo logicznosci , spojnosci oraz prakseologicznego podejscia do ekonomii.
Uwazam nawet, ze prowadzenie tutaj naukowej dyskusji nie jest mozliwe, to nie sa ramy do tego - nasze dyskuje sa raczej paranaukowe, nawet wtedy, gdy pada w nich termin nauuka, naukowcy, wiekszosc naukocow, niektore badania itd.
Dlatego tez manifest @Bartek22 bedzie bardzo trudnym do wprowadzenia.
0
@Nigaki i ten usmieszek kierowcy...
4
@Bykunn Uwazam, ze z tak zwanego grona lewicy na tej stronie czesto dazysz do zgody oraz do tego, by ludziom zylo sie lepiej, czyli do naturalnej od poczatku czlowieka jego cechy - ktora jest niezalezna od rasy, jezyka itd. Bowiem (David Bowie) ludzie daza do poprawy swojego losu.
Czesto jednak nie znaczy zawsze. I tu musze napisac:
"Konsensus oznacza ogólną zgodę, jednak nie zawsze jednomyślność." Jesli nie jest to jednomyslnosc, to jako ktos, kto nauke uwaza za swoja mysls przewodnia, nie powiniem pisac - o naukowcach, ktorzy moge miec (np na potrzeby dyskusji ) inne zdanie - pseudonaukowcy.
"Zaden naukowiec" - tez nie powinno sie takich okreslen uzywac, o czym chyba wspominla @Bartek22 w swoim manifecie. Zaden - w sensie nikt.
0
@Encore No wlasnie.
0
@Misanthropenuda troche jest, to prawda. Dosyc ostro sie w nocy wypowidzialem, ale zostalo usuniete.
0
@Encore Nie odpowiem na to pytanie, bo niestety od dlugiego czasu omija mnie Szaranowiczowe i Labedziowe - "hej, hej tu NBA".
Skoro tak zadajesz pytanie, to pewnie mu nie ustepuje i musze sie tu Tobie zaufac.
Porowywanie epok to frajda, ale zadna nauka, duzo gdybania.
0
@Misanthrope A co?
1
@Ermitano Przykro mi z tego powodu.
0
@Encore @bixmix @Dziki15 Ogolnie nie przepadam za porownywaniem roznych epok, ale wiadomo, ze takei rzeczy dla zabawy przy pifffku sie rozkminia. Nawet jesli wezmiemy pod uwage statystki, czy to jest miarodajne?
Dwie wielkie ikony roznych czasow, a jesli chodzi o popularnosc, to mimo nie dzialajacej sieci w tamtych czasach to chyba jednak Jordan byl marka globalna - "Be like Michael" znalo sie go jak Coca Cole. LeBron tez na pewno jest rozpoznawalny, ale czy tak poruszyl swiat?
Sportowo - nie ogladam ostatnio zbyt wiele NBA - ale pamietam, ze @ściah wspominal o innym graniu teraz i kiedys (kiedys duzo wiecjej fizycznie, brutalnie). Trzeba by przeniesc Jordana do naszych lub/i LeBrona do tamtych czasow.
0
@Misanthrope witam
5
Charles Barkley (Phoenix Suns) po finalach 1993 roku przeciwko Chicago Bulls na temat Jordana:
"Pierwszy raz w zyciu poczulem, ze jest na swiecie lepszy koszykarz ode mnie".
https://i.insider.com/5eaf860efc593d47d7647735?width=2500&format=jpeg&auto=webp
0
@kolo123 @HeinzDundersztyc mega
1
@Ghostface ah, wcale tak wiele nie bylo. Tu kilka z nich
https://sleeplessbutnotinseattle.files.wordpress.com/2013/02/the-wire.jpg
1
@MichalZZZ to czekamy na dalsze relacje.
0
@mateuszdabski no u mnie bylo bardzo podobnie, ale nie pamietam, po ktorym odcinku sie uzaleznilem. Cos w polowie sezonu chyba.
@MichalZZZ czyli kogo darzysz sympatia?
0
@MichalZZZ A ktory to odcinke? Lappiesz juz jakies sympatie, antypatie?
1
@mateuszdabski
SPOJLER!!!
--------------------------------------
Ile razy tam strzelali?
1
@MichalZZZ wiedzielismy, ze tak bedzie :). Nie poddawaj sie.
2
@JimMorrisonFCB jeden z lepszych.
1
@NGTRX moge zaraz zrobic ankieta na najsekowniejszego pilkarza.
1
@Cochise Dawno nie mialem takiego czegos, ale przed chwila o czyms podobnym myslalem.
Byc moze na LR sa homoseksualisci starej daty, ktorzy nie chca sie afiszowac, byc moze nie wypada tutaj (mimo kacikow o cycatych paniach) rozmawiac o preferencjach seksualnych. A byc moze boja sie potepienia?
0
@tomek256 siata czy reczna?
3
@Chakalaka Tak, to stare jest, ale nie od Kazika pochodzi:
"Mamy w Polsce obecnie socjalistow poboznych i bezboznych"