2

@Bykunn Pomyliles sie, bo nie mialem nic zlosliwego na mysli. Raczej zartobliwie - pamietasz nasza wczorajsza dyskuje, ze nauka podobnie trakutje sie czasto bardzo wybiorczo, jak pasuje.
Nie gniewaj sie, bo to naprawde nie blylo zlosliwe. W kazdej dyskusji to sie zdarza, no zalap ten zart.
No chyba, ze "smieszek" jest pozytywem.

1

@Ramos9248 A Aleksander Macedonski taki mlokos byl.
@Bykunn Edytuj, bo Ci ktos kiedys ten argument wytknie : "dobrze wiesz, że nawet "oficjalne źródła" mogą być stronnicze."

5

@Ramos9248 Czyli powstaje pytanie od jakiego wieku mozna sie na takie tematy wypowiadac.

0

@Homeopata8989 Nie ma co sie wkurzac ze nie ma MeRo, skoro Polak prowadzi ;)

3

@patry295 Tak. Rownie dobrze mozna powiedziec do historyka: "A co ty wiesz panie o Lokietku, nie byl pan tam (w tych czasach) nawet dzieckiem, w ogole pana nawet w planach nie bylo."

Co innego, gdy mowimy o osobistych doswiadczeniach z danego okresu.

0

@Slazmi szkoda w sumie, zawsze troche inne spojrzenie

0

@Nano22 Smutny to bedzie dzien, oj bardzo smutny. Czy komentator powie min. buty na kolku zawiesza Mistrz Swiata?

0

@pax To dobrze, ze od niego, a nie od Ikei. ;)

0

@pax musialem sprawdzic tego pick and rolla, bo zapomnailem, co to bylo. A kogo z tamtych czasow ceniles, moze Olajuwon, Penny Hardaway, Barkley, David Robinson, a Tim Hardaway, Mutombo, Kemp, Ewing, Divac, Payton, Blaylock, Hornasek?

0

@pax zapomnialem o chorobie Magica. To znaczy pamieta sie o tej innej, bardziej znanej.

para Stockton Malone?

2

@MesQueUnClub_87 "Pociag Zycia" tez swietny. Cos jak " Życie jest piękne.

0

@Arkon ale to wojenny czy okolo-wojenny?

2

@Alanooo slyszalem, ze sie owija sie lekko rozbity czosnek (czostek @SeeleyBooth ) , w gaze i do ucha.

3

@NGTRX Artur Zieliński.

#nieMatoJakMerytorycznaOdp

0

@MesQueUnClub_87 Dodam jeszcze Ścieżki chwały / Paths of Glory. Niestety nie widzialem "Wyboru Zofii" (o ile to wojenny)

0

@FATIlity31 Mniej wiecej cos podobnego napisalem. Czy byliby lepsi czy duzo gorsi z Jordanem nie dyktatorem? Raczej gorsi, ale to tylko gdybanie.
A jak bylo u nas? Jedna z najlepszych ekip w historii pilki noznej - Barca Pepa - Puyol byl twardy, ale czy az tak jak MJ?

@pax Rozumiem, ze wolales bardziej inteligentnych - to preferencja, ale czy na takim poziomie boiskowo inteligencja nie jest czyms automatycznym, czyli mozna grac na takim poziomie bedac przecietnie inteligetnym (caly czas mowie o inteligencji boiskowej).
Kogo lubiles, Johna Stocktona?

ps. Moin zdaniem Jordan nie gral.. on tanczyl

1

@matimocny1 Z tego dokumentu wynika rowniez, ze Jordan to dyktator. Nie kazdy chcialby go miec w druzynie. Zamordyzm jednak sie w tym przypadku sie oplacil.

A Twoje pytanie? Mysle, ze wybierajac KOZE wsrod sportowcow, to jest to troche krzywdzace dla innych. Ja nawet nie jestem zbytnio przekonany (sa utarte, dlatego ich uzywamy, a sie nie zastanawiamy) do pewnych utartych zwrotow typu - Maradona sam wygral puchar swiata . Oczwiscie wklad mial ogromny, decydujacy, ale gdybym gral z nim w druzynie, to takie zapominanie o innych (jesli nawet nie byli wybitni) jest w sportach druzynowych dziwne.

3

@kerouac Radiowa uroda ;)

2

@kazbychu Mialem wczoraj pytac, co z Kaczkowskim. Szukam informacji o red. Jerzym Kordowiczu. Jego audycja "Studio el- muzyki" widnieje w ramowce od tygodni, ale ani redaktora, ani jego muzyki tam nie ma. Moze cos wiesz?

Posypalo sie - myslalem, ze Trojka umrze razem z pewna grupa sluchaczy, ale jak widac polityka ostro przyspieszyla ten proces. Szkoda. Dla mnie juz skracanie (NMP trwala kiedys 7 h, a Studio El 3h) audycji oraz odejscie redaktora Piotra Kosińskiego (Noc Muzycznych Pejzazy) oraz samobojstwo Beksinskiego to byl poczatek konca PR3.
Masakra, naprawde.

12

@SHIBA drugi sezon się rozkręci ?

A tak na serio, to mocno mnie zafascynował ten eksperyment.

0

@kolo123 nawet wiem, ktos sie pojawi - i to zle swiadczy, ze nawet spojler mnie nie zdenerowal.
MOze wrocie, teraz zaczynam The Shield i Babylon 5.

0

612 Cules online o tej porze. Naprawde malo.

620
#bitcoin

1

@YoNoEntiendoNada Rapu slucham bardo malo, ale Wu Tang to jest swietna sprawa.

2

@NeroTFP mogles napisac, ze ABBA.

0

@kolo123 na momencie, w ktorym ta laska z serialu Lost (teram ma krotkie wlosy) zastanawia sie czy pozyczyc te uzbrojona fure corce Madison. Co chwila jakies skoki w czasie.. aa .
Musze przyznac, ze po TWD wiele sie nie spodziewalem, ale ogldalo sie momentami bardzo fajnie.

0

@tadzik447 mowisz, by nie odpuszczac?

0

@Ghostface Polecam Tobie albumy:
Selected Ambient Works 85–92 , Selected Ambient Works Volume II. Bardzo uniwersalna muzyka, na wieczor jak znalazl, bardzo dobra do rozkminek, ale o roznej barwie - od radosci do deprechy. Ktos to ujal lepiej niz ja:

"Ponieważ opisywanie całej płyty w taki sposób nie ma chyba największego sensu, pokuszę się o bardziej ogólną refleksje... Tak jak poprzednie każdy następny utwór posiada własną duszę, jakąś cząstkę gwiezdnego pyłu – którym w końcu wszyscy jesteśmy... – i to jest właśnie w tej muzyce najpiękniejsze – jest ona tak bardzo człowiecza. Czy jest to dołujący i złowrogi Hedphelym, czy nostalgiczny Actium, w każdej sekundzie słychać że stworzył ją człowiek dla człowieka. To odczucie jeszcze bardziej potęguje brzmienie płyty. Nagranej przy pomocy archaicznego wręcz sprzętu i korzystając z bardzo niekonwencjonalnych technik. Richardowi udało się stworzyć iluzje bliskości – jest to bardzo organiczna muzyka – po jakimś czasie można nawet odnieść wrażenie ze płynie wewnątrz nas, wibruje i pobudza do życia – czego oczywiście wszystkim zainteresowanym serdecznie życzę... To płyta, która ‘traktowana’ we właściwy sposób, zostanie w Waszych sercach do końca życia – gwarantuję."
"prawdopodobnie pierwszym okresie powstawania tych kompozycji Richard D. James miał.... – 14 lat, a żeby tego było mało wszystkie instrumenty i brzmienia, które pojawiają się na płycie stworzył sam "

https://www.artrock.pl/recenzje/124/aphex_twin_selected_ambient_works_8216_85-_8217_92.html

85 -92


Vol 2 :



Druga, a w zasadzie trzecia plyta, to Jazzmatazz Vol I - uwazam, ze to tez taki kawal muzy, ktory zawsze polecam. Ale cos czuje, ze to znasz.


1

@MichalZZZ Szosty zawsze sie tak zacina ;)

1

@Ghostface O dziekuje, ale jak pokazal cykl "Muzyczny Analfabet", to pasjonatow muzyki jest tu bardzo wielu, a nawet nie wszyscy brali w tym udzial - jak np. @sebasek99 czy @IronSanHybrid - ktory tez czesto pisal, iz slucha od Mozarta po Disco Polo - ale w cyklu sie nie pojawil.

Taki jeden tu byl, ktory kiedys nawet nagral reakcje na cos, co mu polecilem - -moze kojarzysz - srednio mu sie podobalo.
Chcesz cos zupelnie dla siebie nowego? Co lubisz?

0

@MichalZZZ zalezy ktory odcinek. A ktory odcinek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?