Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@FafitFCB tak, z groszkiem.
0
@Barca1992 ja tez nie wiem.
0
@matirix20 naprawdę dobrze się ogląda
0
Kolega Jordana (Horace Grant) o hitowym serialu: Last Dance - to w wiekszosci bzdury.
https://www.przegladsportowy.pl/koszykowka/nba/koszykowka-michael-jordan-krytykowany-za-last-dance-horace-grant-uwaza-ze-to-w/8ghq8nj
0
@Joey troszke tak
0
@escarabajo chyba jakiegos koszykarza
1
Holandia https://pbs.twimg.com/media/EYThew2WAAAq9-g?format=jpg&name=small
vs
Miami Vice https://miamiviceonline.com/uploads/monthly_2016_07/Miami-VIce-Season-2-opener-miami-vice-9384840-765-580.large.jpg.426a21fe66b5c1141f5825564e9f4211.jpg
Kappa (Cruyff, Romario, Koeman)
https://pbs.twimg.com/media/EYTgU4jX0AgsZj4?format=jpg&name=small
0
Rivaldo i Giovanni, poczatki "pranks".
https://pbs.twimg.com/media/EYTgzkfWAAY3uQW?format=jpg&name=900x900
0
@Misanthrope jestem bardzo ciekaw
0
@Misanthrope Ja się wybieram na calonocne koncerty Roberta Richa. Niestety jak sójka ...
0
@Misanthrope pamietam, kiedys wstawiales. Drum solo wymiata.
3
@Hushovt podobno PPPP ma sie reaktywowac.
2
@Cochise tu, tu
0
@Lamora A jak Yerba?
0
@Puig Nie znam, ale Tate Kazika znam.
@pax no i Mormon ;)
0
@Lamora ;)
1
@Ermitano nawet te appke mam.
0
@kazbychu "Nieprzeboje"`?
szybkie sa skurczybyki.
" Nieprzeboje" Wojciecha Manna w kolejnej odsłonie - Trójka ...www.polskieradio.pl ›
Feb 13, 2015 - "Wojciech Mann prezentuje Nieprzeboje" to unikatowa seria płyt ... autor tekstów piosenek, tłumacz tekstów piosenek z języka angielskiego.
https://www.polskieradio.pl/9/202/Artykul/1377092,Nieprzeboje-Wojciecha-Manna-w-kolejnej-odslonie
The service is unavailable
2
@PatrychoO zjedz na dol. Duzo watkow jest. Te same twarze, te same zarzuty.
1
@Cochise leci.
Zappa:
"Jazz nie umarł. Zaczął tylko dziwnie pachnieć”"
2
@kazbychu pamietam jak kiedys Mann w kaciku jezyka angielskiego nabijal sie z Nothing Else Matters - z banalu tekstu.
0
@Cochise Amerykanickie?
1
@Kapitan hawk tak, potem mi sie myli.
0
@Cochise Nie, jakiegos z New Orleans oraz Chicago ostatnio sluchalem (jesli chodzi o jazz), a ulubione radio obecnie to Soma.fm.
Polecasz rozumiem?
0
@PatrychoO slownika nie znac, ale sprawdze.
0
@MrMischol Kurde, to co z Papiezem?
0
DeepL czy GoogleTranslator? A moze inny?
0
@Kapitan hawk nawet nie patrze.. .juz to zapamietalem.
5
Dobre radio tworzą nie tylko dziennikarze, realizatorzy, technicy czy reporterzy. Bez nich nie byłoby radia, ale też radia nie byłoby bez słuchaczy. Dziś każdy z Was może pójść o krok dalej - stając się współtwórcą i mecenasem Radia "Nowy Świat"!
https://patronite.pl/radionowyswiat
#NowyWspanialySwiat
2
@Kapitan hawk Trojka zaczela sie sypac (dla mnie) po smierci Beksinskiego. 15 lat pozniej odszedl Kosinski i sluchalem jej juz glownie tylko dla Kordowicza - ktora czasem miewal przerwy. Oczwiscie to nie tylko to, ale tak z grubsza.