Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon @emeu @fcbarcafan19
tu fajnie porownanie w czym lepiej sprawuje sie zakretarka, a w czym wiertarko - wkretarka
0
@MichVeB markorn, ktory stoi (traci temp) - mieszasz go potem na patelni z caloscie przed podaniem? Bierzesz szczypce do nakladanai i serwujesz?
0
@Chakalaka Liverpool R. Williams, Rod STewart?
Simply Red - MU?
0
@Chakalaka A ubierali te koszulki na koncertach lub w klipach?
2
Koszulka BVB, brazylijskie bebny oraz @Ratamahatta ?
tak to mozliwe - jedna z lepszych wersji jakie znam.
i tu dwa pytania:
- rozpoznajecie druga pilkarsa koszulke w tym utworze?
- znacie wykonawcow muzycznych noszacych na koncertach koszulki klubowe lub takich, ktorych muzyka kojarzy sie z okreslnonym klubem pilkarskim (sympatyzowanie)?
1
@PieN na pewno sa takie utwory. Czy trzeba to juz inna sprawa. Ja uwazam, ze niektore warto, ale nie trzeba - bo slowo "trzeba" moze sie po prostu wiazac ze snobizmem.
fajnie znac soundtrack do filmu Disneya - Never Cry Wolf. - takie dla mnie klasyczne brzmienie lat 80tych
Tego samego wykonawcy plyta Vapour Drawings
Nowa fala, Dead Can Dance, Tangerine Dream, Tears for Fears, Jan Hammer itd... koledzy na pewno duzo wstawia.
1
@fcbarcafan19 ciekawa strona
0
@MichalZZZ Ogladales w końcu w oryginale bez napisów ?
2
@matirix20 podobno aktorzy zbyt wiele nie mogli improwizować , ale słynne "shiiiiiiieeeet" jest wlasnie wynikiem inwencji aktora .
0
@kamilo0066 a zrobisz listę japońskich ?
0
@kamilo0066 on mial taki specyficzny klimat.
2
@MichalZZZ Fargo dosc szybko moim zdaniem 3 swietne sezony, ale byly juz tu dyskuje i co uzytkownik to opinia. Serial dosc specyficzny (zreszta tak jak film, a byla obawa, ze zepsuja arcydzielo), a i pojawia sie jedna duza postac z BB.
@shinthps moze nie ma, jak piszesz, az tylu typowych zabiegow - ale bylo kilka bardzo emocjonujacych odcinkow. Ja nie ogladalem, tylko polykalem.
0
@kamilo0066 a The Host? Mnie sie podobal i z tego co pamietam, ze koreanski.
1
@MichalZZZ W sumie zrobiles przerwe od rewelecyjnego serialu dla innego rewelacyjnego . Fargo juz 4 razy ogladalem.
Do drugiego sezonu Prawa Ulicy mam duzy sentyment - nazywam go nawet "polskim".
ps. dzien dobry
0
@kamilo0066 ona nie byla ladna, ale seks w sobie miala - tak ja widze. A Ty?
1
Ciekawy artykul o legendarnej ekipie Ajaksu 95. Po anglicku, ale mozna sobie wkleic w DeepL, jesli ktos angielskiego nie lubi.
"Wulkan, ktory eksplodowal"
https://i.guim.co.uk/img/media/5b9b80ff2808fe0b07aede770f34a3e3011a88d9/0_0_3043_2022/master/3043.jpg?width=860&quality=45&auto=format&fit=max&dpr=2&s=a154584f4c8611057b645c3414bbe4a8
https://www.theguardian.com/football/2020/may/24/a-volcano-that-exploded-the-95-ajax-side-that-changed-european-football
0
@DonVincenzo Andy Garcia.
1
@AV0CAD0 Fajne rzeczy. Chociaz czego nie lubie to tego fletu pana czy jak to sie nazywa - nie moge przebrnac przez ten instrument.
Nie wiedzalem nawet o Show Must go On.
A Whiel my guitar gently weeps - to jest po prostu piekne. obydwie wersje swiete - syn Harrisona to jakby go zjadl, no i az dziw bierze, ez Princa juz nie ma posrod nas.
On w sumie robil takie wrazenie jakby gitara go nie interesowala, ale jak zaczal juz grac, to kompletny kosmos.
0
@DonVincenzo kosmos te niektore nazwiska we wloskiej obronie. Hmm, Ty tez jakis wloski panie A.G.
0
@AV0CAD0 Fripp daje rade fajnie sie patrzy, jak mu sie geba smieje. No i ta jego nienaganna techinka, ale bez popisow.
Kiesys bylem na koncercie KC w Wawie - a znajoma do mnie - ty, a czemu ten dziadek musi siedziec?
0
@pax Czy mowi Tobie cos wykonawca Muslimgauze, czyli brytyjczyk Bryn Jones ?
1
@AV0CAD0 lubie te kradzieze (oraz oryginaly):
Summer Breeze
oryginal
kradziez
Be thankfull for what you have got
oryginal
kradziez
All Along the Watchtower
oryginal
kradziez
Bolero
oryginal
kradziez
Music for 18 Musicians
oryginal
kradziez
Venus in Furs
oryginal
kradziez
Heroes
oryginal
kradziez
War Pigs
oryginal
kradziez
podwojna kradziez
Easy
oryginal
kradziez
Obrazki z wystawy
oryginal
kradziez
Day Tripper / She is so heavy
oryginal
kradziez
Mad World
oryginal
kradziez
2
@justfootball wlasnie wjechales w GD.
3
@Kapitan hawk to mielismy terz volkanskie spojenie jazni. Tez o tym pomyslalem - fajnie , ze w koncu 2 nie polityczne tematy w Goracych :D
#tylkoMakita :D
2
@kulek22 ja akurat mam Ryobi od wielu lat w domu i bardzo sobie chwale. Bateria tez swietna - podkreslam w domu i rzadko uzywana. Nie wiem, czy ktos profesjonalenie Ryoibi uzywa - ze wzgledu na kolory, to troche BVB wsrod wkretarek.
2
@fcbarcafan19 @emeu @malyras @kulek22 @darek60 @fart
Ciekawe kto stoi za Parkside - jakas znana filrma ukrwajaca sie pod Parkside, czy po prostu Chinole. Googlowac mi sie nie chce.
0
@michal26 o kurcze.
0
@michal26 RIS nie znam, musz skosztowac.
2
@emeu wazna tez moc i pojemnosc akumulatora.
5
@fcbarcafan19 ja znam tylko Milwaukee Bucks