0

Dwoch starszych facetow w majtkach.

YouTube cenzuruje utwor klawiszowca Faith no More - Roddiego Bottuma.
Teledysk mozna zobaczyc na Insta, ale trzeba miec mocne nerwy ze wzgledu na duza zawartosc majtek, wlosow, tluszczu i piegow.


https://www.instagram.com/tv/CAi22Hmh5ik/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/czytaj/zobacz-klip-czlonka-faith-no-more-ocenzurowany-przez-youtube.html

2

@Hushovt prosze



komentarz:
Zgłoscie to jako porno i ludzie będą musieli to całe obejrzeć, żeby zweryfikowac XD

0

@Hushovt myslalem ze 10cio godzinne Yellow Submarine wstawisz.

3

@Hushovt a nie przesadzaj, Korwin sypatyczny gosc.

0

@ArdoFCB a to nawet znam.

3

@Hushovt o to masz podobne poglady do redaktora.

"Nie po to Mojżesz chodził z Żydami 40 lat po pustyni, że nie mógł trafić, tylko żeby wymarło pokolenie urodzone w niewoli (...) Jedyna nadzieja jest w zmianie pokoleniowej - że przyjdzie nowe pokolenie, które komuny nie zna i może zacznie myśleć inaczej. Jeżeli nie to zginiemy jak sól w ukropie, bo inne narody nie będą czekać aż Naród Polski zmądrzeje."


1

@FC1899Barca konwertyci maja czesto bardzo radykalne poglady, by wyraznie odseparowac sie od wczesniejszych postaw.

0

@NGTRX hehe, tez dobre.

1

@MichalZZZ jest tutaj jeszcze inny wielki fan Fargo, mowa o @ViscaBarca123

1

@mateuszdabski Thewlis, Woodbine i Thorton....ajajajaja. Co za trojca.

0

@Danny Gaucho @lucas/catalan i dwa z listy istnieja naprawde

1

@Witekk10 hehe. Dobre, dobre.

2

@MichalZZZ Dla mnie trzy sezony rewelacja. Nie umiem wybrac najlepszego, ale chyba 1,3,2. A moze 3,1,2 albo 1,2,3 . Minimalne roznice, frajda podczas ogladnia.

ps. wez wal te oceny na filmwebie, :)

2

Jakies tytuly filmow o politykach?

From Tusk till Dawn
Korwin the Movie

0

@PatrykBarca kurde czlowiek uczy sie przez cale zycie. Tera juz wiem, doedukowalem sie dzieki LR.

3

@Mesi12 czyli jest znowu z @Chwytliwy . Nigdy nie wiedzialem kogo ma w avku, wygladal jak Niemiec Gomez Mario, a to byl jakis Ramos toyboy.

1

@MichalZZZ Ladnie to wyraziles - "nie do konca" ;)

4

Piekny filmik prezentacyjny o Krakowie. Krakow ma dwa powazne argumetny. Trzeba odwiedzic.



@lucas/catalan @MichalZZZ

1

@MesQueUnClub_87 za "Rob co należy" szacun. Spike Robi mało filmów , ale jakość się zgadza.

Ps. Tak, bardzo lubię - odpowiadając na pytanie. Do the Right Thing chyba z 15 razy widziałem
Clockers też dobre , reszta tez

0

@MichalZZZ Lester to dla mniej jeden z najbardziej irytuajcych gosci we wszystkich serialach, ale zagral rewelacyjnie.

0

@MichalZZZ serio nie? ja rzadko lubie badasow, ale on byl wybitny.
Oprocz tego pan Wrench (ulubiony z calego serialu) i pan Numbers i syn Toma Hanksa .
A Ty z kim sympatyzowales?

0

@MichalZZZ i to sie ceni. Lorne Malvo gigant co?

0

Dzis takie polityczno - kosmiczne tematy, az sie przypomina pierwszy w historii ludzkosci lot z predksocia warp.
Phonix i "Engage!" -Zephram Cochrane
"Czy to Ziemia? jaka malutka"


0

@IronSanHybrid Dlatego tak cenie Star Treka, takie rozkminy w co 5tym odcinku.

0

@IronSanHybrid to zapodaj jakas rozkmine po Interstellar.

8

@ProMILs mnie dziwi inna retoryka. Tusk? masz dowody, masz doowdy, ktos go przylapal? O niczym nie wiedzial piastujac najwyzjsze stanowsika w kraju, no zyl w niewiedzy,
Kaczynski - o wsztyskim wie, za kazdy najmniejszy sznureczek pacynki odpowiadajycy za kciuk pociaga,

2

@ProMILs Ja mu sie nie dziwie. Dobry businessman oraz facet, ktorego klepie sie po plechach. Nabil kabze, rodzine zapewnil fajny byt. Wielu by tak chcialo. Czy inteligentny, to zalezy co przez to rozumiemy. Na pewno sprytny, a spryt pewnie miesici sie w ramach inteligencji.
Fatalna mimika, ale do wielu przemawia.

0

@NGTRX Niegel Farage go nie lubi, tylko kogo?



ps. wlasnie widze, ze masakruje nam prezydenta.

1

@tristan87 i to jakie: pan Trzaskowski, pan Trzaskowski, pan Tusk.

2

@MesQueUnClub_87 narobiłeś apetytu na ponowne obejrzenie tych filmów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?