Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zapelniajace sie trybuny. Lubimy takie widoki.
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2019/10/NINTCHDBPICT000527386971.jpg
1
@kerouac no to ja w takim razie Limón.
2
@PanPatrykk zgloszenia do klubu @sebasek99 sa przyjmowane tu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8524352#comment-8524352
6
@NeroTFP to miales wtedy 12 lat?
a tak na serio.. to ona chyba wygrala konkurs Miss Pogodynek.
1
@fcbarcafan19 Kolo Fortuny - Magda odslon.. ale to z Pijanowskim bylo
6
@fcbarcafan19 W Polsce tez znam jednego, ktory daje sie lapac na urode prezenterki, pani Danki - @Kapitan hawk
1
@NeroTFP a Wlosi nie slyna z takich zabiegow?
https://i.imgur.com/TRTULqM.jpg
1
@Gappeq Tak jest np z YT. Niekrore od razu tu, a inne nie.
1
@nieprzysiadalnosc no niby tak, ale ostatnio np dyskuja o zakretarkach byla fajna, mozna bylo sie wymienic z wiecej niz jednym uztykownikiem. Tez kiedys dostalem info na priv (co zostalo nabyte) , po wlasnie podobnej dyskuji z wieksza liczba osob.
W sumie jakby sie uprzec to wiele pod JUNK mozna podciagnac.
2
La Rambla kupuje... i prosi o rady.
Wkretarka, zakretarka, telewizor, telefon, laptop, pakety telewizyjne, korki itd.
Ale rzadko (lub nie widze) ktos wrzuca informacje zwrotna - panie, panowie kupilem to czy tamto. Byc moze korespondencja idzie raczej na priv.
2
1
Uwaga, slowo na "P". Ktos sfilmowal La Ramble.
1
@PrinceDamon w necie masz na pewno jakies testy, ale takie z np. kilkumiesiecznego uzywania obu telefonow - moze sie przydac.
1
@Misanthrope dobry Dave :D
1
@PrinceDamon ogolnie temat rzeka, ja uzywam obu, bo zaden nie jest idealny (a kiedys mialen nawet Widnows phone).
Przesiadek za bardzo nie lubie. Tak jak koledzy wspominali, dosc drogie telefony, ale jesli chcesz wydac, to przeciez wylacznie Twoja sprawa. Wiem, ze Apple zauwazylo ostatno ten trend na rynku ("nie chcemy wydawac na telefon 5 kola") i wyrzucialo taki dziwnawy model Iphone SE2, ale watpie, czy on bedzie Ciebie interesowal. Ma on najlepszy procesor, ale kilka rzeczy jest tam po prostu budzetowych.
Ile Cie wyniosa dane modele na nowym kontrakcie?
2
@Misanthrope chcialbym zobaczyc teraz Twoja mine.
1
@PrinceDamon a teraz czego uzywasz? Pytanie z podtekstem, czy sie przesiadasz z androida na ios czy odwrotnie, czy w ogole sie nie przesiadasz?
2
@Kapitan hawk zejeisty utwor, nawet nie wiedzialem, ze
"Muzykę skomponowali Rafał Błażejewski i Marceli Latoszek z formacji OMNI, słowa napisała Magdalena Wojtaszewska (autorka hitów m.in. Wandy i Bandy oraz Andrzeja Rybińskiego). Utwór zaśpiewał (genialnie - bo inaczej nie umiał) Andrzej Zaucha."
1
Tlumaczenie z DeepL
Może powinieneś zostać z mamą.
Mogłaby zrobić ci pranie 'n' gotować dla ciebie
Może powinieneś zostać z mamą.
Ty też jesteś trochę głupi i brzydki.
Nie jesteś stworzony do bycia na ulicy.
Nie ma wielkiej nadziei dla takiego głupca jak ty.
"Bo jeśli zagrasz w grę, zostaniesz pokonany
Może powinieneś zostać z mamą.
Mogłaby zrobić ci pranie 'n' gotować dla ciebie
Może powinieneś zostać z mamą.
Ty też jesteś trochę głupi i brzydki.
I Nie powinieneś nigdy palić w piżamie
Możesz rozpalić ogień i wypalić sobie twarz.
Może wrócisz do Managua
W takim miejscu mógłbyś przejść niezauważony
Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
oryginal
Maybe you should stay with yo' mama
She could do your laundry 'n' cook for you
Maybe you should stay with yo' mama
You're really kinda stupid 'n' ugly too
(verse repeats)
You ain't really made for bein' out in the street
Ain't much hope for a fool like you'
Cause if you play the game, you will get beat
Maybe you should stay with yo' mama
She could do your laundry 'n' cook for you
Maybe you should stay with yo' mama
You're really kinda stupid 'n' ugly too
And You should never smoke in pajamas
You might start a fire 'n' burn yer face
Maybe you'll return to Managua
You could go unnoticed in such a place
1
Dolaczam sie do zyczen dla naszych kochanych mam.
Piosenka o mamach i maminsynkach.
3
@Chwytliwy w tych ciezkich tematach polecam uzytkownikow @Ermitano , z @Misanthrope wlasnie piszesz, @kazbychu @bady48 @Persyfl @FearTheBeard @Chakalaka @Wichurek
chyba nikogo nie pominalem.
11
@Chwytliwy chyba slabo sledzisz LR, mnostwo tu pasjonatow mocnych brzmien. Najwiecej chyba jest tu fanow hip-hopu, ale heavy naprawde nie brakuje.
1
@Hushovt ;) .
0
@michal26 no i Marcy D'Arcy, dzieki ktorej Jefferson tez blyszczal.
2
@MichalZZZ hehe. Przymuszac sie nie ma co, nawet jak kilku facetow z LR mowi, ze to jeden z najlepszych seriali. Ale przymuszac? Po co.
0
@deyna2018 chyba nie warto.
0
@tristan87 @michal26 @MesQueUnClub_87 @Transu96 @Kamilos84 @TheMugShot @Hushovt
nasuwa sie inne pytanie:
Jefferson czy Steve?
2
@MichalZZZ ale, ktora? bo jesli pytasz o Amerykanke to Lauren Cohan z The Walking Dead
@Hushovt
2
@MichalZZZ no jak pare ladnych? To juz wszystkie Niemki, wiecej nie ma :)
U mnie Slowianki, potem dlugo nic, potem Latynoski / Murzynki i Amrykanka
https://media.gq.com/photos/564769e93cc8fcfe0e1a23d7/master/pass/1014-GQ-MOPL05.02.jpg
3
@Ermitano WW lubi to.
"Chemistry is, well technically, chemistry is the study of matter. But I prefer to see it as the study of change."