1

@kerouac calkiem ladny utwor.

6

@kerouac czyli kawa kawa mrożona... rozumiem.

1

@kerouac Bondzonrno.
Znam tylko chyba jej 3 piosenki. Bardzo ladna kobieta (teledysk Doin’ Time ), glos tez calkiem ok, nie slucham aktywnie, ale chyba by nie przszkadzala.

1

@Pablopicasso27 Temat rzeka.... Jaki ekspress?

0

@pax Filmik byl kolorwy i infantylny, dostosowany do poziomku dyskusji. Nie wiem, czy ogladasz SciFi Funa - w dzieciecy sposob i bardzo zrozumialy sposob pokazuje zagadnienia zwiazane z kosmosem. Nie ma w tym nic zlego, mozesz oczywiscie sobie wyszukac inne publikacje na ten temat, materialy video w roznych jezyckach. Jest tego mnostwo, a czas wydaje sie u Ciebie nie byc problemem.

Jak Ty wrocilesz do tej dyskuji? Czy nocne haslo - "ekonomiczni plaskoziemcy" mialo z tym cos wspolnego?
Pozdrawiam.

0

@patry295 hehe, tak.
Jest wielu kumatych ludzi w kwestii ekonomii, jednak ich przebicie jest znikome.

@patry295 pytanie od widza tez bylo zabawne

a masz jeszcze cos takiego? Guz chyba kiedys z Janem Fijorem tez dyskutowa, ale pan Janek ma czasem nerwy ala Korwin i chybciej sie inrytuje niz Gazdowski

0

@patry295 rzeznia. Ten Guz to jak z filmow Barei. Na szczescie Gwiadzowski nie jest mega zlosliwy, bo strego zal sie robi, ale do konca pare minut zostalo.

0

1

@emeu Edward Żentara – Piotr R. - "Karate po Polsku"
Roman Wilhelmi – Rafał Skonecki "Prywatne sledctwo"
Uma Thurman- Panna Młoda/Beatrix Kiddo -- Kill Bill

0

@patry295 nie znam tego.

1

5

@Triv44 Steven Seagal jako Mason Storm oraz Nico.

0

@patry295 tacy ekonomiczni plaskoziemcy, ale gosc niesympatyczny nie jest. Wielu lewicowcow naprawde chcialby by ludziom zylo sie lepiej np. Ikonowicz.

0

@patry295 Szumi ;)

1

"Kosmos: ostatnia granica. Załoga statku Enerprise podąża z misją badawczą. Poznaje obce światy i cywilizacje. Śmiało zmierza tam, gdzie nie dotarł żaden człowiek."

Space, the final frontier. These are the voyages of the Starship Enterprise. Its continuing mission to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilization, to boldly go where no one has gone before…

0

@MichalZZZ nie lubisz przeciez takich "grubych"

0

@mkord to nie zmienia faktu, ze to cos dominuje inne smaki i powoduje zadyszke. Dlatego u mnie habanero to max .

1

@MichalZZZ Tonight's the night

0

@MichalZZZ pierwszy odcinek?

0

@IronSanHybrid nie. Nie lubie skrajnie ostrych smakow, bo zabija mi glowny smak, a ma go tylko podkreslic. Habanero moja granica

0

@IronSanHybrid sosik Piri Piri tez mega oraz Chimichurri - sos stosowany do grilla mięsa ; chodzi w zielonej wersji ( Chimichurri verde ) i czerwonej wersji ( Chimichurri rojo ) i pochodzi z Argentyny i Urugwaju. Wykonany jest z drobno posiekanej pietruszki , mielonego czosnku , oliwy z oliwek , oregano i czerwonego octu winnego .

0

@MichalZZZ super serial*. A FArgo?

* z kilkoma slabszymi momentami

3

@IronSanHybrid jest, ale w skali kosmosu to nawet pieluchy nie sa. Czekamy na przelom.

ps. oczywoscie cieszy
#Zefram Cochrane

25

angielskiego nie znam, ale czy ten astronauta wlasnie nie powiedzial, " o kurna ona jest plaska!"

0

zaraz start rakiety z warp

2

Stare, ale jakos przeszlo obok mnie.
Dobromir Sosnierz vs pani Ewa Sonnet. Teolog pokusy.



ps. czy on jej potem nie nominiowal w hot16?

1

@Kajtek77 A tak go witali


1

@Striker Teoria Wszystkiego vs Spojler Wszystkiego

0

@SHIBA zobacz jego ostatni post. Od razu wiadomo o co chodzi.

6

Ktos ze skrajnej lewicy chcial z dziadkiem Korwinen wyskoczyc na solo, probowal, ale Korwin niezwruszony. Przemoc rozumiem (fajnie sie tlucze dziadunia), ale dlaczego krzyczeli za JKM "precz z faszyzmem"- mial im pomoc uporac sie z ta ideologia?

"Co za czasy: liberałowie chcą przymusu ubezpieczeń, anarchiści interwencji państwa… – skomentował zamieszanie poseł Korwin-Mikke.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?