0

@Arkon Slyszalem, ze 6 Stop pod ziemia ma jeden z najlepszych serialowych finalow. Kiedys zaczalem ogladac i wroce.
Alaska duzo przed wszystkimi serialami.

5

Maria Sharapova plus Novak, rakiety, golf, bowling, Wilhelm Tell, dlugie nogi.


0

@Danny Gaucho ten post mozna okrasic tym utworem Mlynarskiego. "Robmy swoje"


3

Trango Towers, Wieże Trango (.Wysokość 6286 m n.p.m.) – grupa szczytów w Karakorum. Wspinaczka na Trango Tower jest trudna nie tylko ze względu na szczególne nagromadzenie trudności (ściana gładka i pionowa do 1200 m), ale także na kapryśną aurę i zimno. Temperatura może mieć tu kluczowe znaczenie, szczególnie że alpiniści używają do wspinaczki gołych nieosłoniętych dłoni i specjalnych ciasnych, lecz precyzyjnych wspinaczkowych butów (możliwość odmrożeń).

Pierwsze polskie wejście na szczyt należy do Wojciecha Kurtyki (w 1988 roku). Ze względu na duże trudności techniczne mimo wielu prób wyczyn ten udało się powtórzyć polskim wspinaczom dopiero w 2012 roku, gdy na szczycie stanął zespół w składzie: Maciej Ciesielski, Łukasz Mirowski i Mariusz Serda.

W 2013 roku 19 sierpnia została wytyczona nowa droga "Bushido" przez polski zespół: Marcin Tomaszewski i Marek Raganowicz na północno - zachodniej ścianie Great Trango Tower (6286 m n.p.m.). Droga "Bushido" to 46 wyciągów o łącznej długości 1996 m, zespół spędził w ścianie 20 dni zakładając 4 obozy a drogę wycenił na A4, VII+, VII w skali Big Wall. Za wytyczenie nowej drogi zespół otrzymał w roku 2013 Kolosa w kategorii Alpinizm, następnie czasopismo National Geographic przyznało Traveler 2013 jako Wyczyn Roku a ekipa EpicTv uznała nową drogę "Bushido" za najważniejsze przejście bigwallowe w 2013 r.

https://media.gettyimages.com/photos/trango-towers-in-karakorum-range-picture-id514438644?s=2048x2048
http://www.alpinist.com/media/web18c/trango-and-nameless-expedition-2.jpeg
http://www.alpinist.com/media/web18c/trango-and-nameless-expedition-4.jpg
http://www.alpinist.com/media/web18c/trango-and-nameless-expedition-6.jpeg
http://www.alpinist.com/media/web18c/trango-and-nameless-expedition-3.jpg
http://artwolfe.com/wp-content/uploads/2014/11/ZBOOHH1_00084_v2.jpg
https://i.imgur.com/HTQjbNi.jpg

0

@Adamski69 Jakos mi film Szczesliwego Nowego Jorku przypomniales.

1

@SonBarcaGoku ale na filmach o psach przewaznie sie placze...

0

@SonBarcaGoku Willem Dafoe? Trzeba zobaczyc.


1

@kolo123 wlasnie widze, ze ten manumi jest wzorowany na bellroya, a jedne ma nawet cene w promocji.

5

Dzien zaczal sie etniczna Sepultura (Ratamahatta, Kaiowas), a i wieczorem tez ta sama kapela w kolejnym podobym klimacie
"Itsari" oraz amazonskie widoki.


2

@sendesara tego serio nie pamietam.

0

@Mesi12
Surprise! You're Dead!

1

@kolo123 troche ponad budzet
https://manumi.pl/pl/portfele/daily-wallet
zobazc Bellroy - plaski , drogi, czasem promocje https://bellroy.com/
lub cos ala karbonoowy slim wallet cos jak to

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41OxMxD-q3L._AC_SY1000_.jpg
fajne opcja gdy nei masz zbyt wiele monet i banknotow

1

@NGTRX ale czy ja sie obrazam? Akcja - reakcja i tyle, gdy sie z czyms nie zgadzam. Jak to zawsze mowi @sebasek99 trza miec mocna psyche w necie i nie przejmowac sie randomami w sieci.
I to "randomam"i w sieci - nie mialo byc zlosliwe, tylko taki klasyk.

0

@Hiacynk ale co BRA duzo za nimi?

6

@VamosRakieta no i jest dowod na kolko wzajemnej akceptacji. Cyk - skrinszot.

0

@NGTRX no na pewno tej.

0

@NGTRX a co Ty ostatnio po zmianie avatara taki zlosliwy sie zrobiles?

0

@Hiacynk moze ulozysz kazda od naj do naj?

4

@Hiacynk HOL, bo nie ma Higuaina. A tak serio - mocne dwie.

31

@sidzej Czy to jest post umoralniajacy czy apel? Jakos sporo tego ostatnio. Dejavu -dejavi.
Moge tylko odpowiedziec w ten sposob - Na peweno czesc, szczegolnie narodowa zaglosuje na Dude, inni nie pojda na wybory lub oddadza niewazny glos - bo miedzy panem prezydentem, a panem Trzaskowskim to nie jest wielki wybor - chociaz ja osobiscie wole miec konstalacje PiSPO niz PiSPiS.

Ogolnie "naukowo ateistyczna" czesc LR robi podjazdy i smieszki w strone Konfy - hue hue - Sredniowiecze, a gdy przyjdzie co do czego, to apele i moralniaki - prosimy nie glosujcie na Dudikoffa.

Ja mam nadziej, ze nie bedzie to wybor jednak emocjonalny i po zlosci, ale wybor bierzemy tu w cudzyslow.

19

@sidzej Jak trwoga, to do Konfederacji.

1

@Jaca27 W Worms Armageddon byls swietna muza.

1

@cchesterr43 jest na liscie, trza w koncu po latach obejrzec.

0

Moze jest ktos tu z Dublina i wie, gdzie mialo miejsce to nagranie.



Amatorzy grajacy utwor Kaiowas Sepultury, utwor o rdzennych mieszkancach brazylijskiego Mato Grosso do Sul, Paragwaju i pln Argentyny. - Guarani-Kaiowá.

Kaiowas zaznalo wielu switnych coverow, ktore latwo mozna odszukac na YT. To kawal dobrej akustycznej muzyki.

1

@kamilop tej nie kojarze, ale ale podobna o lotnictwie byla.
"Wredniak i Bałwan w swych latających maszynach"

0

@Janiama Tak naprawde, to nie wiem ilu jest ludzi, ktorzy tak na serio ufaja politykom. To jest zawsze pewien rodzaj zaufania na kredyt. Karierowiczow na kazdym froncie znajdziesz, nie tylko w polityce. Swinie tez - nie maja oni koloru skory, narodowosci oraz ideologii, ideologia moze byc tylko maska - przybraniem pewnej postawy. Czasem jest to sutanna, czasem hipsterski wyglad, a czasem profesorskie okulary.

0

@Janiama Berkowicza, Mentzena sluchales? Podobaly sie?

0

@lucas/catalan a cykl "gole baby" byl ostatnio?

1

@Nano22 Ja lubie, ale dosc szybko smak traci, Kurupi tez mi smakuje.

4

@lucas/catalan Hip hopu bardzo malo slucham, ale ogolnie lubie i musze powiedziec, ze Berkowicz swietnie wypadl. Teledysk tez super. Lubie goscia, perspektywa mam pewnie inna (tendencyjna), ale zaloze sie, ze przeciwnicy tez docenili - chociaz niechetnie.
Mentzen troche gorzej, Korwin zabawnie i fajnie. Kondrad i dr Slawomir fajnie nawiazali tez do tekstu JKM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?