La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

konto usunięte

0

Agnieszka Chylińska ze swoim 16challenegem. Rewelacja
https://www.facebook.com/AgnieszkaChylinska/videos/528484887831326/

0

@Janiama Berkowicza, Mentzena sluchales? Podobaly sie?

konto usunięte

0

@Colon Z dupy socjalizm i cześć tu Sławomir. Oczywiście że słuchałem i ekstra przekaz. Tylko ja im nie ufam! 5 lat temu tutaj na tej stronie na pierdzielałem na PIS i byłem tylko jednym z kilku. Miałem wrażenie że ludziom od Korwina było dużo bliżej PIS niż ich przeciwnikom. Teraz to łatwo wszystko na Kaczora zwalać ale 11 listopada w jednym marszu się szło w Warszawie z małym odstępem. Tego nigdy nie zapomnę tym chłopakom.

0

@Janiama Tak naprawde, to nie wiem ilu jest ludzi, ktorzy tak na serio ufaja politykom. To jest zawsze pewien rodzaj zaufania na kredyt. Karierowiczow na kazdym froncie znajdziesz, nie tylko w polityce. Swinie tez - nie maja oni koloru skory, narodowosci oraz ideologii, ideologia moze byc tylko maska - przybraniem pewnej postawy. Czasem jest to sutanna, czasem hipsterski wyglad, a czasem profesorskie okulary.

konto usunięte

1

@Colon Wiesz że ja mając 10 lat z moim tatą (jaki zły ojciec:) kocham tatę szedłem w pochodzie pierwszomajowym w Poznaniu? Ale tym drugim tym obok tego głównego. To był 1983 rok, szliśmy i skandowaliśmy zamiast liści będą wisieć komuniści, Lech Wałęsa, Solidarność. ZOMO nawalało z armatek płynem z atramentem i przez tydzień nie poszedłem do szkoły. Ojciec miał swój sklep prywatny z artykułami samochodowymi i miał łatwiej iść do roboty. Od dziecka słuchałem z tatą radia Wolna Europa, kurde ciągle uciekała i Głos Ameryki dobra jakość. Ojciec mnie rozkochał w sporcie bo brał mnie na Kolejorza ale też w polityce bo pozwalał mi słuchać radia. Gdzieś tam przesiąkłem w tym wszystkim i wydaje mi się że mam w miarę dobry pogląd na to co się dzieje. Jako naród jesteśmy w momencie kulminacyjnym dla bytu Polski ale też całego świata. Koronawirus jest początkiem końca tego co znamy i oby to się nie skończyło źle dla nas wszystkich.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?