Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@malyras no wlasnie to tez jest dobre pytanie - do czego - jak ktos raz na ruski rok cos wkreca w chacie, to szkoda kasy na maczete, ale do firmy do co innego. 400 zlotych to juz chyba jest spoko budzet.
3
@fcbarcafan19 A DeWalt ?
4
@emeu tej nie znam. Wiem, ze Makita byla kiedys najlepsza, ale czy tak jest teraz?
0
@michal26 tak, to tez opanowane. on ma w srodku (puszka) tzw widgeta czyli po prostu plastikowa kulke - ale to pewnie tez wiesz.
4
@emeu Makity, Ryobi i Hilti podobne fajne sprzety robia.
1
@nitey nie no zartowalem, fotka nie moze byc z 17.
0
@michal26 Wiem, wiem tez bardzo lubie. Guinessy to tez chyba gorna ferma?
0
@YoNoEntiendoNada hehe.
1
@kerouac widac, ze stara fotka, siedmnasty wiek. Pikne
@michal26 ale czego?
3
@CZaras Powiem Tobie tak - i pisze tez o sobie. Masz wiele racji, bo ma tu miejsce duuze Déjà vu.
Wiele tematow i watkow politycznych przeżutch do nieprzytomnosci, to prawda.
Dziala to na prostej zasadzie - ktos cos napisal - ktos na to zreagowal, bo nie mogl sie zgodzic lub powstrzymac gdy w jego osadzie cos bylo glupota lub agitka.
Nic nowego nie wnosiimy, zgoda w tym. Czasem sam sie na tym lapie, ze to walka z wiatrakami, ale potem znowu cos komus odpisze i tak sie krecie ten lambrowski political fiction.
0
@barcelonaLM "Te psiary, swiete???"
0
@pax To mimo wszystko nie stanowi o nieslusznosci tego programu. A do Mentzena pisales w tej sprawie?
0
@Aaron10 moze to.
ps. nie mowie o tej pani, tylko o cwiczeniu
0
@pax Przy obecnych ukladach to nie bedzie latwe do wprowadzenia. System mozna porownac to korzeni drzew lub nawet grzybni - wszystko ze soba posplatane, to wymga kontrrewolucji. Nawet Korwin mowil, ze na poczatku bedzie chaos.
Jednak czy moze byc gorzej niz za PiS? Chyba moze - bo jak wiemy z psycholgii czlowiek to zwierze, ktore nie znosi zmian. Program wolnosciowy zaklada praktycznie kompletne zmiane myslenia, jest czym zupelnie nowym (ale tak naprawde starym), dlatego nazywa sie go utopia i byc moze w obencych realiach kapitalizmu kompradorskiego jest niemozliwy do wprowadzenia. Od czegos trzeba zaczac.
Oczywiscie mozna powiedziec, ze wyjsciem jest system posredni czyli interwecjonizjm, ale tutaj jest wlasnie pies pogrzebany - interwencjonizm juz mamy.
Czesc kobiet Korwina nienawidzi, a czesc kocha - to juz kwestia gustu, bo wypowiedzi na temat nich mial rozne, zalezy. Czasemi bardzo glupie.
Wiesz, ze posiadal on fundacje dla osob niepelnosprawnych "Fundacja uczyła inwalidów grać w szachy oraz w brydża. Chciałem, by inwalidzi mogli się jakoś rozwijać."
Skoro jestes tropicielem mitow "mythbuster" to fajnie byloby poczytac tez pozytywne rzeczy na temat wolnosciowej strony i nie mowie wcale o Konfederacji.
Na temat JKM krazy wiele polprawd. Jesli mam go odbierac typowo "po ludzku" to widzie starszeg pana, w dobrej formie, ktory lubi sie popisac, zartowac, lubi prowokowac, ale jest przy tym bardzo sympatczny - cos jak Urban. Zdarzaly mu sie momenty ostrego przegiecia, ale nie byly liczne.
Ja na przyklad nie lubie Tuska za demoniczny i czesto sztuczny usmiech (patrzac tylko z punktu widzenia sympatii.), ale uwzaam, ze jest bardzo skutecznym politykiem.
Ze strony, ktora nie jet mi bliska uwazam, ze sympatczy jest Trzastkowski, Kidawa, Miller, Kalisz, nawet Zandberg, Petru, Palikot, troche Kuzmiuka i Czarneckiego (ten ma glowe do mamony) nie lubie natomiast Winnickiego czy Tumanowicza (chyba za nazwisko hehe.)
Jako wykladowcy to nawet nie musze mowic, ze wbrew pozorom image jest bardzo wazny. i moze miec wplyw w drugiej turze - mowie o tych niedzdcydowanch starszych paniach ;)
Nie podoba mi sie natomiast wmawianie, ze na PiS nie glosowala inteligencja, to jest pewnei przeklamanie oraz to, ze na PiS glosuje tzw sredniowiecze.
Oczwiscie wiem dlaczego PO szuka takiej retoryki.
no troche zboczylem z tematow - normalka.
1
@Encore bo..."biali nie potrafia skakac"
0
@Encore tak, pozytywny gostek.
0
@Walker tak .
0
@Encore tak oraz jego slynne rzuty, tzn. pchniecia osobiste, ale potem sie chyba poprawil?
0
@MESSIah16 wstawial badzo ciekawy post o, jak sie mowi, najsilniejszym koszykarzu w historii. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8516241#comment-8516241
Tutaj Wilt i uscisk dloni Shaqa. "shaking the Shaq"
0
@Arkon Tak czesto mowi sie o tym, ze Muller jest niedoceniany, ze chyba jedank jest doceniany. Moze nie jest tak medialny jak inni, ale swiat pilki jest pod wrazeniem kunsztu i jednoczesnie dziwnej specyfiki Mullera.
7
gol Lewandowskiego
https://streamja.com/9j20J
0
@pax Oczywiscie, ze z Korwina sie wyrasta, ale idea wolnosciowa siega Adama Smitha, wiec to tak jakby napisac, ze bajki dla dzieci robione sa przez dzieci, a ich tresci sa tylko uniwersalne wlasnie dla maluchow.
Niestety flagowymi argumentami, by w zarodku zdusic idee wolnego rynku sa : a gdzie taki system istnieje, ktore kraja "korzystaja z pomyslow Szkoly Austirackiej" itd.
Zreszta uzywanie sformulowani "lykanie hasel" "wyrasta sie z..." tez wiele sugeruje.
Musza powiedziec, ze mocno mnie zaskoczyles, ze jestes, czy byles wykladowca. Oczywiscie "znam" Cie tylko z tej strony internetowej, nie wiem jaki jestes na zywo, widac, ze masz dobry warszat i ladna polszczyzne (czesto zadajesz pytania, by osmieszyc rywala), ale wydajesz sie jednym z najbadziej nieobietkywnych userow tej strony, zakochanym wrecz w bylych rzadzacych. Gdy czyta sie Twoje posty, ma sie wrazenie, ze jest to jakas propagadea PO, SLD czy innych podobnych partii.
Jesli jestes sympatykiem tych podmiotow, to spoko. Nie wiem, moze to sam wyjasnisz.
Wiadomo, ze ciezko nie sympatyzowac z kims bedac nawet wykladowca, ksiedzem czy dziennikarzem, ale fajnie byloby gdybys napisal kiedys kilka krytycznych tekstow o Platformie (ktore swoja droga na poczatku byla bardzo wolnosciowym nurtem) a nie tylko o PiSie czy Konfie. A moze te teksty byly, tylko ich nie widzialem? I nie mowie tylko o tym, by napisac : Schetyna jest slaby.
Z czym sie zgodze? Z tym, ze nie wiemy ilu w Konfederacji czy wczesniejszych partiach Korwina jest ludzi - karierowiczow, sam jestem ciekaw. W cuda nie wierze. MOze to mityczne koryto jest rzeczywiscie czyms bardzo wygodnym.
Korwin, jak stwierdzil sam Milton Friedmann - swietnie przekazuje idee wolsnociowe, wiec pytanie czy wiecej daje temu nurtowi czy bardziej przszkadza, pozostaje chyba pytaniem otwarym. On robi chyb to i to.
2
@MichalZZZ Ogolnie panie w The Wire oceniam na calkiem, calkiem, ale bez szalu.
@kamilo0066 Z Kima mialem tak samo, a scena z Donette jest nawt w intro serialu.
0
@Arkon Tak i masz prawo tak uwazac, ja mam prawo na ten post zaregowac.
6
@Arkon Nie wiem kto sie na to mial zlapac, ale to jest post rodem z TVP (sorry, ale tak mysle) - zreszta nie jedyny ostatnimi czasy.
Ja mam Tobie uwierzyc, ze naprawde chciales tutaj rozpoczac dyskuje o programie Konfederacji - a moze jeszcze dasz sie przekonac?
Przciez Ty juz wczesniej miales ugruntowanie zdanie o nich.
A post byl tylko w celu z(DYS)kredytowania oraz porwonania Konfederacji i jej zwolennikow do PiS.
A potem nagle bezie patetczny apel, badzcie Polakami konfederaci , glosjujcie na Dude.
By glosowac na wolny rynek zawsze cos przeszkadza, tym razem sa to narodowcy.
Jesli chcecie byc ekonomicznymi nieukami i chcecie walczyc z problemami, ktore sami tworzycie, to glosuje na partie, ktore mialy wladze caly czas, ktore sie zmieniaja jak dobry i zly policjant.
NIe udawajcie tylko uczonych i obiektywnych.
Konfederacje to zroznicowane srodowisko, ktorego czesc na pewno zaglosuje na PiS, a innie pewnie to zrobia przez wlanie takie obrazliwe, posty - chociaz mam nadzieje, ze glosujacych po zlosci bedzie mniejszosc.
Lewica na tej stronie strzela sobie bardzo duzo own goals - mam nadziej, ze w innych miejscach sa inni.
Dajcie zyc.
ps. z tym sredniowieczem to tez pewien utarty mit, ale wlasnie - mit.
0
@SeeleyBooth uuu beda fotki ;)
0
@SeeleyBooth a jak sobie mozna zmierzyc tkanke i jaki bilans kaloryczny masz oraz ile bialka jesz, jak Arthur?
2
@MichalZZZ To tylko pozory :)
"Pewnego dnia, który może nigdy nie nadejdzie, poproszę o przysługę. Ale póki co dam ci tę satysfakcję jako prezent w dniu ślubu mej córki"
0
@SeeleyBooth To w sumie podobnie jak u mnie. Ty chyba wiecjej wazysz (u mnie ca 92 kg, 190 cm) Tylko, ze probuje do tego podejsc tak ..jakby to nazwac na luzie - tzn by nie bylo to wyrzeczenie, tylko po prostu korekta.
Efekty podobna sa, no chyba, ze baba klamie
1
@MichalZZZ Agata Banasik, a interesowac Cie moze jeszcze Ewa Zajączkowska.
@DonMatteo901 @patry295 ogolnie ciekawy program. Berkowicz mial tam tez inne ciekawe wystapienia, zreszta nie tylko on.
Lech Walicki z UPR tez ciekawe pytania zadawal