La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

58

4

@kerouac ale bym się takiego Ale napił w tym miejscu. Takiego lokalnego stouta. Ech :D Oczywiście w pobliskim pubie

1

@kerouac widac, ze stara fotka, siedmnasty wiek. Pikne
@michal26 ale czego?

1

@kerouac piękny klimacik

0

@Colon Ale - typ piwa. Konkretnie górnej fermentacji xD
IPA, Stout, etc. to piwo typu "Ale"

0

@michal26 Wiem, wiem tez bardzo lubie. Guinessy to tez chyba gorna ferma?

konto usunięte

0

@Colon skąd wiesz ze siedemnasty?

1

@kerouac ładne , nawet bardzo

1

@nitey nie no zartowalem, fotka nie moze byc z 17.

0

@Colon Tak jest :) Co do Guinessa to polecam lać z całej pety do szklanki. Jest to piwo nagazowane azotem. Zobaczysz jaki fajny efekt będzie xD
Uprzedzam. Szklanka musi mieć ciut więcej niż pojemność puszki

0

@michal26 tak, to tez opanowane. on ma w srodku (puszka) tzw widgeta czyli po prostu plastikowa kulke - ale to pewnie tez wiesz.

0

@Colon nom. Ale i bez tego może się pienić fajnie :D

Polecam generalnie ciemne piwa. Portery i RISy mega rzecz :D

0

@michal26 RIS nie znam, musz skosztowac.

0

@Colon Polecam na początek Komes RIS. Powszechnie dostępny. Mocno kawowy i czekoladowy. No i ogólnie mocny, bo 12% volt ma. Ale mega ciekawy.

0

@michal26 o kurcze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?