Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth A ile trwala ostatnia redukcja? CZy redukcja to samo co odchudzanie?
1
@Puig chyba 800 kcal na godzine, bardzo fajna sprawa, a gdy skakanka ma obciazenie to juz w ogole.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Gonzalo Higuain miedzy innymi o incydencie z Neuerem w 2014 roku.
https://mundoalbiceleste.com/2020/05/22/gonzalo-higuain-speaks-about-2014-manuel-neuer-clash-his-role-with-argentina/
https://mundoalbiceleste.com/wp-content/uploads/2020/05/5593534-3x2-940x627-1.jpg
2
@SeeleyBooth i Saviole.
1
@PrinceDamon Tak, uszczypliwosc to cos innego. Problem gdy kilka osob na granicy lamania regulaminu nieformalnie umowi sie na stosowanie mobbingu. Wtedy po prostu trzeba na to reagowac, a nie udawac, ze nic sie nie dzieje, albo czytac sobie "dla beczuni". Nie jestem wielkim zwolennikiem banowania czy blokowania lecz wlasnie asertywnosci kilku jednostek, ktore stana w obronie tej jednej.
Wiadomo pewnie o jaki konkflikt chodzi i ciezko tam wskazac winnego, ale miarka sie przebrala. Zgrywanie glupa, ze nie wie sie o co chodzi nie pomoze.
0
@PrinceDamon dlatego na tej stronie nie tylko moderacje powinna reagowac, ale przede wszystkim uzytkownicy. Mielismy ostatnio podobny przypadek.
1
@Ratamahatta nie spodziewałem się , że Kazik i Michalkiewicz będę mówić podobne rzeczy .
"komunizm nie upadł tylko się przepoczwarzyl"
2
@emeu @MichalZZZ
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8510988#comment-8510988
3
@NGTRX @kerouac @patry295 @Ramos9248
a pamietacie tego mema z M. Rola.
https://pbs.twimg.com/media/D38_OekWwAA_gMZ.jpg
1
@kerouac to jest ogien, ja nie moge zawsze mnie boli brzuch po tym filmiku Novaka.
@DLFCB
1
@Bykunn publikacji i ksiazek jest mnostwo. To jednen z najciekawszych i najbardziej znaczacych konfliktow naszych czasow.
1
@MichalZZZ "jest nadzieja w nas, jest magiczna moc"
5
@kerouac A czlowiek tu Hayeka tlumaczy uzytkownikom LR. Po co, to jest genialne ;)
0
@MichalZZZ haha. Szkoda w sumie.
0
@MichalZZZ i jak?
0
@MichalZZZ Na ktorym odcinku jestes?
3
@Bykunn @sebasek99 @(L)iBarca
Niestety ustroj, ktory proponuje Unia ma to do siebie, ze tworzy problemy, potem bohatersko z nimi walczac. Wielu lewicowcow zrozumialo to dopiero, gdy do wladzy dostal sie PiS - Stowrzyc problem - a potem udawac, ze sie go pokonalo lub sie z nim wlasnie walczy - takze same ramy dyskusji ulegaja czasem znieksztalceniu.
Wy (Bykun, Sebasek, CHwytliwy, MarioVeb itd.) jestescie keynesistami, ale ze sie tematem nie intersujecie, to nie mogliscie tego wiedziec.
Spor miedzy hayekowcami (Londyn) i keynesistami (Cambridge) trwa, to dwa umysly , ktore zdominowaly ekonomiczyn swiat. Keynesistą blizej do kultu panstwa, a tym od Hayeka do wolnego rynku. Rzadom jest blizej do Kaynsa, a Hayekom do spoleczenstwa jako zbioru jednostek i wolnego rynku.
I wlasciwie tyle.
ps tak na marginesi - Tych dwoc panow nieslychnie mocno i agresywnie ze sobe dyskutowalo, ale prywatnie bardzo sie lubili.
ps. a przyklad uprzedzenia i niekonswkwencji - w glownym poscie widzeic znamiona merytoryki, a w fimiku o UE manipulacje.
2
@(L)iBarca wojujacy ateizm - to okreslenie nie wzielo sie z powietrza.
3
@(L)iBarca Tez w sumie zaluje, ze to wrzucilem - nie chca rozumiec ekonomii, doksztalcac sie, to ich strata, tylko ze potem wypominaj tzw pisowcoom to samo czyli latwosc w poddaniu sie manipulacji.
Na tej stronie mozna sie czesto przekonac, ze to bardzo uprzedzeni ludzi. Oczytani, inteligenti, potrafiacy dyskutowac, ale uprzedzeni.
Staram sie nie wrzucac do jednego wora, ale latwe to nie jest.
Ostatnio wrzucilem nawet wpis, ktory mial polaczyc sily, docenil prace Sekielskich to naskoczyli, ze chwale dokument z TVP. Duzy znak zapytania powstal wtedy w mojej glowie. Chociaz teraz wiem, ze to tylko przez moj avatr ten wpis zostal tak potraktowany.
Tak samo bylo z wielkimi haslami o tolerancji, a gdy od dluzszego czasu jeden uzytkownik byl srogo poddany mobbingowi , to nikt sie za nim nie wstawil (oprocz chyba Lukasza) inni sobie dla beczuni czytali.
To juz inny temat.
Dyskuje na LR staly sie bardzo jalowe i powtarzalne, bo dalismy sie podzielic na lewice i prawice ze wszystkim mozliwymi stereotypami i mysleniem, jaki tylko mozna sobie wyobrazic.
0
@Bykunn sprobuj wiec tego.
albo tego
5
@Bykunn jesli tak zarzucasz temu materialowi brak przekazu informacji, a jedynie manipulacje emocjonalna - to po co piszesz
""Możesz myśleć o moich wypowiedziach co chcesz, też miałem Cię za wartościowego rozmówcę"
przeciez to na kilometr pachnie okresleniem sugerujacym emocje i to tylko dlatego bo napisalem wyzej, ze ciezko bedzie do Ciebie podejsc bez uprzedzenia (ekonomia stereotypu).
"Obejrzales" ten material w zbyt duzych emocjach, i oceniles go z duzym uprzedzeniem, ale spoko na pewno nie Ty jedyny tak reaguje, gdy cos jest niezgodne z jego swiatopogladam (pamietam, jak mowiles, ze nie ogarniasz wierzacych naukowcow)
.Gdy podesle Tobie ksiazki oraz wykaldy, ktore mowia o tym samy tylko bez ulatwiajacych zrozumienie obrazkow.. to i tak sie z tym nie zapoznasz. Wiec bez sensu.
Tak jak napisalem wyzej - nie ma sensu kontynuwac, bo tracimy czas.
Czules sie zmaniupulowany (moze to jeszcze jakis spisek`? - uwaga uszczypliwosc), to widocznie material sluzyl do manipulacji widza, bo tak ostrzega przed tym kodeks SciFuna.
Do zobaczenie w innej dyskusjia ala dejavu.
2
@Bykunn Kilka dni temu napisalem kilka cieplych slow o Tobie, ze odrozniach sie od typowych lewicowcow na tej stronie - to tak a propos wysmiewania.
NIe skresalm Cie, ale uwazam, ze ciezko bedzie teraz bedzie podejsc do Twoich postow bez uprzedzenia, ktore wlasnie nabylem.
Dalsze odnoszenie sie do Twojej wypowiedzi nie ma wiec sensu.
Akceptuje, ze uwazasz ten material wideo za glupote i manipulacje.
1
@Chwytliwy To moze nawet lepiej. Fajny miales avatar - Major Suchodolski.
6
@Bykunn ale po co mam dalej wysylac materialy, ktore sa duzo trudniejsze, po angielsku lub niemiecku , duzo dluzsze, czlowiekowi , ktory jest po prostu uprzedzenony.
Zreszta to nie jest pierszy raz, gdy w dyskujach zostalo to Tobie zarzucone.
Umowmy sie inaczej - nie uzywaj w dyskujach tak czesto slow "nauka" "sciFun zrodlo", "badania", "tolerancja" wtedy bedzie od razu jasne, ze rozmaiwamy na poziomie swiatiopgladowym - i zarzutow bedzie tez mniej.
Czesto jest tak, ze lewica uwaza sie za grupe otwarta, tolerancyjna, ale widac, ze nawet w kwestiach naukowych czy ekonomiczych, nie chce przeskoczyc pewnego poziomu wiedzy.
NIe pisze o oczywiscie o calej lewicy.
Spor keynsizm i hayek trwa przeciez caly czas - o czym moze niedlugo napisze.
Lubisz po prostu dyskutowac dla samej dyskusji i miec racje, ale niekoniecznie poszerzac wiedze. A ten filmik byl dopelnieniem dyskusji.
Zreszta nie jest jedyny na tym kanale.
ps kiedys wyslalem link do Human Action Misesa, to tez napisales, ze nie masz czasu czy cos
2
@Bykunn Spoko nikt Cie do ogladania nie zmusza, jesli wiesz lepiej. Wazne, ze nie czujesz wewnetrznej sprzecznosci.
6
@Bykunn Chcesz po 40 sekundach ocenic film, czy boisz sie, ze cos moze byc niewygodne i zburzyc Twoj swiatopoglad?
Come on - Ty jak naukowiec takie szybkie osady.
2
@Colon @Arkon @DonMatteo901 @Gall
0
@arasz1819 @Bykunn @michal26 @Mat_Cat @Odcinkowy @Chwytliwy @Lishen @(L)iBarca @CZaras @macio_944
tu fajny material do naszej dyskusji.
0
matko, ciagle ta polityka na fcbarca.com ;)