La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

1

Ciekawi mnie ile mozna ugrac, a moze przegrac podczas takiej debaty. Raczej i tak podczas takich dyskusji (nawet na LR) przekonujemy przekonanych, a fronty sie i tak sie krystalizuja. Debata jeden na jednego to inny temat.

Ilu jest ludzi, ktorzy naprawde nie wiedza na kogo glosowac lub sie wahaja? Nie mowie o tych, ktorzy glosuja na zlo (mniejsze zlo).

0

@Colon Bardzo dużo jest takich ludzi, średnio przed każdymi wyborami kilkanaście procent. To może ważyć na wyniku. Jednak i tak uważam, że w debacie jest sporo do stracenia co pokazał np Kaczyński dostając łupnia od Tuska. Jednak samo nie pokazanie się w debacie też może być gwoździem do politycznej trumny co z kolei pokazał Bronek... Także po prostu trzeba się dobrze przygotować, do tego spektaklu który odbędzie się dzisiaj, nie jest to znowu takie trudne bo nie będzie dyskusji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?