0

@mahavishnu Tak, sporo dobrej muzy. Twoje propozycje tez rewelka, szkoda, ze bez linkow. paul mccandless jest z grupy Oregon?

0

@FearTheBeard a propos Faymann / Fripp - jesli nie miales okazji to pozycja obowiazkowa Steve Roach & Jeffrey Fayman with Robert Fripp



Sol De Medianoche, H.U.V.A , Fluka, Laika sobie zanotowalem, a soundtracki z gier bywaja bardzo dobre.

1

@Walker @PatrychoO Eurythmics chcialem do honorwych wrzucic, ale dzieki Wam nie musze
@Jaca27 nie znam tego z Rihanna
@FeloRPS chodzi o to?


3

@Ermitano ciesze, sie ze sie podobalo, ja tez bardzo skorzystalem. Linki znowu siwetne, E.Wizard juz chyba od Ciebie znam. @Chakalaka
@BlaseR9 Vedder ma ten wokal.
@Cochise tez mialem ten album wrzucic :), a okladka to fajna ciekawostka.
@Draqulius dla was tez brawa, za wstawianie linko i opisy. ELP u mnie bardzo wysoko, po prostu czesto do nich wracam, a "Tarkus" to jedna z ulubionych kiczowatych okladek. Szkoda, ze panowie juz w dwoch trzecich nie zyja.
@Slazmi Enya tez czasem lube. Orinoco swietne.
@sebo939 ale przypomniales ten Extreme
@FearTheBeard Enigmy tez nie musze stawiac, miala byc u mnie w honorowych, Brian Eno wstawiles jeden z moich ulubionych albumow, a w zasadzie utworo- albumow
@kazbychu Ewe Braun kojarze - tzn. muzcznie ;) The Exploited to duzy klasyk.
Za Einsturzende Neubauten szanuje - gruba sprawa, a Exodus mnie zaciekawil.
@boixos1944 w Epice spiewa ta ladna pani z wczoraj? (spiewala z Isaac Delahaye)

---------------------------
Dzis moje dodatki znowu skromne, bo wiele juz wymieniliscie. @ Fear The Beard wspomnial juz braina Eno, ale ze to niesmowity muzyk to wrzuce go jeszcze.


➊ Evelyn Glennie traci, czy nawet stracila sluch juz w mlodosci, dzwiekiem zajmuje sie poprzez wibracje. Polecam dokument "Touch th Sound", a tu kawalek muyzki z Fredem Frithem:


➋ Ejigayehu Shibabaw (Gigi)

➌ East of Eden

➍ Explorers Club

➎ Elmar Shulte

➏ Eno Brian

http://tiny.cc/iox4nz


☆Honorowe wspomnienia☆:

Eddie Jobson,
Eno Roger,
Erykah Badu,

1

@contowsky jest taki brazylijki film "Tropa de Elite" - ciekawe czy w nim byly sceny z bawolami.
https://www.filmweb.pl/film/Elitarni-2007-376957

ps - wlasnie widze, ze Pablo z Narcosa tam gra
@TheNekro94 @kerouac

1

@Hiacynk @sendesara no jakos ich razem nie kojarzylem, ale pewnosci nie bylo.

0

@Arkon tak, bardzo dobry - z poteznym uderzeniem - z Aspirin to lubilem bardzo Diego Placente -. A Cris i Paolo Serigio tez tam grali?

1

@sendesara z Trezeguet tam gral?

2

@kuz a skad wiesz? Uwazam, ze twarz ladna. jest wprawdzei dosc potezna, ale nie jakas nieforemnie otyla, ale wiadomo, ze moze sie Tobie nie podobac. Tylko pod oblesna - to ja mam inne skojarzenia.

0

8

Udalo sie, dotarliśmy do ostatniej litery naszego ♪ muzycznego analfabetu ♪ - #E# - ulubieni wykonawcy.

★Dziekuje Wszystkim za aktywny oraz pasywny udzial★

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #D# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8460295#comment-8460295
Litera #F#, czyli nasza "pierwsza" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8407044#comment-8407044

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@kuz nie przesadzaj.

2

@Arkon Pechowy Ballack.

1

@lucas/catalan To biust ile procent z tych 77kg?

0

@dawo17 az dziwne, ze jest Lufthansa, a nie ma British.

1

@JimMorrisonFCB Uwazasz, ze zalezaloby to od stopnia zaskoczenia i sily takiego strzalu oraz od tego czy Tobie sie nalezy czy nie?
Np. jej lewy sierpowy jest tak mocny, ze Twoj organizm automatycznie przygotowuje sie na walke - mowimy tu o ulamkach sekundy. I wtedy automatyzmy beda szybsze, refleks?

0

@Piotr89Sand To wtedy trzeba tak:


0

@Piotr89Sand w ktorym miejscu napisalem, ze jak silniejsza to mozna?

0

@Piotr89Sand W jaki sposob?

3

@Piotr89Sand Dla mnie bicie kobiety wyglada po prostu zenujaco, nawet jesli jakas pinda zaczela - ale sytuacja sytuacji nie jest rowna. Jesli ona jest silniejsza lub sa dwie, to co wtedy? Blokowac, unikac.
Ja mam nawet problem spuscic komus lomot w tenisa gdy widze, ze osoba duzo odstaje poziomem.
Wiele kobiet nie jest na tyle silnych by jednym uderzeniem cos nam zrobic, a wiec jedno (jesli go wczesniej nie sparujemy) mozna przyjac, a durgie blokowac - pokazujac przy tym sile, scisnac, pogrozic lub sie usmiechniac i powiedziec, ze nastepny moze sie dla niej zle skonczyc, ale NIE bic- bo to po prostu nie wypada i tyle. To tak jak bicie dziecka.

A gdy trafimy na pania zawodowa bokserke? To wtedy po nas tak czy siak nie bedzie czego zbierac.

1

@kerouac tak. Zreszta zielone moga byc tez roznie interpretowane. A kogos pomine i sie obrazi :)
@SeeleyBooth

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?