Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mahavishnu Tak, sporo dobrej muzy. Twoje propozycje tez rewelka, szkoda, ze bez linkow. paul mccandless jest z grupy Oregon?
0
#G#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8408900#comment-8408900
0
@FearTheBeard a propos Faymann / Fripp - jesli nie miales okazji to pozycja obowiazkowa Steve Roach & Jeffrey Fayman with Robert Fripp
Sol De Medianoche, H.U.V.A , Fluka, Laika sobie zanotowalem, a soundtracki z gier bywaja bardzo dobre.
0
#E#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8462854#comment-8462854
1
@Walker @PatrychoO Eurythmics chcialem do honorwych wrzucic, ale dzieki Wam nie musze
@Jaca27 nie znam tego z Rihanna
@FeloRPS chodzi o to?
3
@Ermitano ciesze, sie ze sie podobalo, ja tez bardzo skorzystalem. Linki znowu siwetne, E.Wizard juz chyba od Ciebie znam. @Chakalaka
@BlaseR9 Vedder ma ten wokal.
@Cochise tez mialem ten album wrzucic :), a okladka to fajna ciekawostka.
@Draqulius dla was tez brawa, za wstawianie linko i opisy. ELP u mnie bardzo wysoko, po prostu czesto do nich wracam, a "Tarkus" to jedna z ulubionych kiczowatych okladek. Szkoda, ze panowie juz w dwoch trzecich nie zyja.
@Slazmi Enya tez czasem lube. Orinoco swietne.
@sebo939 ale przypomniales ten Extreme
@FearTheBeard Enigmy tez nie musze stawiac, miala byc u mnie w honorowych, Brian Eno wstawiles jeden z moich ulubionych albumow, a w zasadzie utworo- albumow
@kazbychu Ewe Braun kojarze - tzn. muzcznie ;) The Exploited to duzy klasyk.
Za Einsturzende Neubauten szanuje - gruba sprawa, a Exodus mnie zaciekawil.
@boixos1944 w Epice spiewa ta ladna pani z wczoraj? (spiewala z Isaac Delahaye)
---------------------------
Dzis moje dodatki znowu skromne, bo wiele juz wymieniliscie. @ Fear The Beard wspomnial juz braina Eno, ale ze to niesmowity muzyk to wrzuce go jeszcze.
➊ Evelyn Glennie traci, czy nawet stracila sluch juz w mlodosci, dzwiekiem zajmuje sie poprzez wibracje. Polecam dokument "Touch th Sound", a tu kawalek muyzki z Fredem Frithem:
➋ Ejigayehu Shibabaw (Gigi)
➌ East of Eden
➍ Explorers Club
➎ Elmar Shulte
➏ Eno Brian
➤
➤http://tiny.cc/iox4nz
➤
☆Honorowe wspomnienia☆:
Eddie Jobson,
Eno Roger,
Erykah Badu,
1
@contowsky jest taki brazylijki film "Tropa de Elite" - ciekawe czy w nim byly sceny z bawolami.
https://www.filmweb.pl/film/Elitarni-2007-376957
ps - wlasnie widze, ze Pablo z Narcosa tam gra
@TheNekro94 @kerouac
1
@Hiacynk @sendesara no jakos ich razem nie kojarzylem, ale pewnosci nie bylo.
0
@Arkon tak, bardzo dobry - z poteznym uderzeniem - z Aspirin to lubilem bardzo Diego Placente -. A Cris i Paolo Serigio tez tam grali?
1
@sendesara z Trezeguet tam gral?
2
@kuz a skad wiesz? Uwazam, ze twarz ladna. jest wprawdzei dosc potezna, ale nie jakas nieforemnie otyla, ale wiadomo, ze moze sie Tobie nie podobac. Tylko pod oblesna - to ja mam inne skojarzenia.
0
@Cochise @Varg @TheHalfBard @Gwyn
1
@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204 @semafor @TheGoldenEleven @ClassicRock
0
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
1
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
0
#E#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8462854#comment-8462854
8
Udalo sie, dotarliśmy do ostatniej litery naszego ♪ muzycznego analfabetu ♪ - #E# - ulubieni wykonawcy.
★Dziekuje Wszystkim za aktywny oraz pasywny udzial★
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #D# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8460295#comment-8460295
Litera #F#, czyli nasza "pierwsza" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8407044#comment-8407044
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@kuz nie przesadzaj.
2
@Arkon Pechowy Ballack.
1
@lucas/catalan To biust ile procent z tych 77kg?
0
@dawo17 az dziwne, ze jest Lufthansa, a nie ma British.
1
@JimMorrisonFCB Uwazasz, ze zalezaloby to od stopnia zaskoczenia i sily takiego strzalu oraz od tego czy Tobie sie nalezy czy nie?
Np. jej lewy sierpowy jest tak mocny, ze Twoj organizm automatycznie przygotowuje sie na walke - mowimy tu o ulamkach sekundy. I wtedy automatyzmy beda szybsze, refleks?
0
@Piotr89Sand To wtedy trzeba tak:
0
@Piotr89Sand w ktorym miejscu napisalem, ze jak silniejsza to mozna?
0
@Piotr89Sand W jaki sposob?
3
@Piotr89Sand Dla mnie bicie kobiety wyglada po prostu zenujaco, nawet jesli jakas pinda zaczela - ale sytuacja sytuacji nie jest rowna. Jesli ona jest silniejsza lub sa dwie, to co wtedy? Blokowac, unikac.
Ja mam nawet problem spuscic komus lomot w tenisa gdy widze, ze osoba duzo odstaje poziomem.
Wiele kobiet nie jest na tyle silnych by jednym uderzeniem cos nam zrobic, a wiec jedno (jesli go wczesniej nie sparujemy) mozna przyjac, a durgie blokowac - pokazujac przy tym sile, scisnac, pogrozic lub sie usmiechniac i powiedziec, ze nastepny moze sie dla niej zle skonczyc, ale NIE bic- bo to po prostu nie wypada i tyle. To tak jak bicie dziecka.
A gdy trafimy na pania zawodowa bokserke? To wtedy po nas tak czy siak nie bedzie czego zbierac.
1
@kerouac tak. Zreszta zielone moga byc tez roznie interpretowane. A kogos pomine i sie obrazi :)
@SeeleyBooth