- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
5
Tylko dla dorosłych!!!
Dziś dla odmiany pani o rozmiarach plus size........#4 Maserati
Wiek: 34 lata
Miejsce urodzenia: Jamajka, Kingston
Początek kariery: 2011r.
Wzrost: 163cm
Waga: 77kg
Piersi: Naturalne, Rozmiar HH choć podawany też jest rozmiar JJ.
Aktualne miejsce w rankingu na PH: 396
Jest powszechnie podziwiana za swoje ogromne naturalne piersi. Można powiedzieć że to wybryk natury.
Zdjęcie: http://s4.pics.vc/pics/n/82b/c86/2ef/c9e/82bc862efc9e3f3f8e4e697840d8c59b.jpg
@FeloRPS @pepo_barcarzadzi @Colon
@Hushovt @Kompletny @Nolife1899 @zodiak_10 @ranger3120 @Chaoss
@Jaca27
9
@lucas/catalan Obleśna
2
@lucas/catalan różne kategorię oglądałem ale nie to nie dla mnie Next Please;)
1
@lucas/catalan To biust ile procent z tych 77kg?
2
@lucas/catalan O kurła. Przecież kobieta ze sobą stolik nosi.
0
@Barca1992 a kogo byś chciał?
@Colon cholera go wie
2
@Hiacynk Na browar w sam raz. :D
0
@lucas/catalan 77kg to chyba same piersi
0
@lucas/catalan ależ mi to obojętne skomentowałem tylko że to nie moja kategoria:)
0
@kuz nie przesadzaj.
0
@Colon OB LE ŚNA. Gdyby zmyć ten makijaż, co świeci się jak psu jajca, to mogła by spokojnie straszyć w lesie.
0
@Colon lepsza obleśna niż plastikowa:-)
0
@lucas/catalan żałuje że klikłem w zdjęcie xD
2
@kuz a skad wiesz? Uwazam, ze twarz ladna. jest wprawdzei dosc potezna, ale nie jakas nieforemnie otyla, ale wiadomo, ze moze sie Tobie nie podobac. Tylko pod oblesna - to ja mam inne skojarzenia.