7

@badej60 no i jeszcze wiaderko na smieci pod zlewem.
the ultimate nationalist gear.

0

@Arkon A inny film o nim znasz? Maradona - Zloty Chlopak - w 6 lub 7 czesciach na YT?

1

@Statistics Rzeznik z Bilbao.

2

@Arkon To umniejszanie Maradonie bierze sie pewnie z tego, jak obecnie (czyli od mniej wiecej zakonczenia kariery) jest Diego postrzegany - jako narkoVIP, ktory mowi niezbyt madre rzeczy.
Z drugiej strony, istnieje w wielu miejscach kult DM - kult na miare Boga futbolu.

0

@BlaseR9 dobry tytul :)

1

@CatalanVeBFCB w sumie mozna zrobic.
@FearTheBeard a widziales dokumenty Touch the Sound oraz Rivers and Tides?

0

@kubix05 Duzo mial scen w Irlandczyku?
Pytam w kontekscie - taki wiek i taki wysilek na planie.

1

@Kapitan hawk To jest ta Pekin z Domu z Papieru?

1

@Walker Tak, bywaja takie kawalki, ktore na pierwszy rzut ucha brzmia banalnie, ale wcale takie nie sa np. Mark Knopfler.
@Danger204 kurde
@PatrychoO byla, byla :=) ktos chyba nie lubil? @dontripe albo @domin682 ?

2


@Draqulius no Zappa to moze byc i na F i na Z, a nawet na D (Dweezil) i M (Moon Unit).
@FearTheBeard to Ty chyba tez jestes fanem Freda Fritha?
@CatalanVeBFCB Zabili mi Zolwia :). Zaucha daje rade.
@Slazmi fajne pozycje
@Kapitan hawk ten klip Zaz gdzie krecony?
@kazbychu chyba masz najciekawsze nazwy zespolow, ktorych nie znam
@boixos1944 wstawiles jednen z najlepszych koncertow Pattona, Zorna i reszty ekipy. Za Zappa i Zawinula pokolony. Ksiazka oczywiscie kilka razy przeczytana
Brian Eno mial taki tytul Zawinul / Lava - kojarzysz skad sie wzial?

, a moze @FearTheBeard sie orientujesz lub ktos inny?
---------------------------------------------------------------
@wlodek54 wygrales wszystko. Legenda glosi, ze nie bylo lepszych koncertow, z wieksza interakcja z publicznoscia niz wlasnie u Franka.
-----------------------------------------------------------------

dodam:
- Niektórzy naukowcy twierdzą, że wodór, ponieważ jest go takie mnóstwo, jest głównym budulcem wszechświata. Nie zgadzam się z tym. Twierdzę, że głupoty jest więcej niż wodoru, i że ona jest głównym budulcem wszechświata.

Zappa w czasie jednego z tokszołów: Zgryźliwy prowadzący (miał drewnianą nogę) chcąc uczynić mocne wejście powiedział: "Uważam, że te długie włosy czynią z Ciebie kobietę" (Było to w czasach kiedy długie włosy u faceta były rzadkością) Na to rzecze Zappa: "Uważam, że ta drewniana noga czyni z Ciebie stół".


① Zappa gra na rowerze

② Dweezil Zappa

③ Moon Unit Zappa

④ G-Spot Tornado

⑤ Zoviet France


1

@MichalZZZ Ktos kto lubil (lubi) kupony, tez ten serial zawsze polecal.

1

@MichalZZZ Falcon Patrol.

7

Podpłomyk - kto jada?

@xofcbxo @13th @Odesseiron

3

Muzyczny alfabet i jego królowa, czyli litera #Z# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

Litery : #W# oraz #Y# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8447785#comment-8447785

0

@Transu96 Odnosili sie do Goracych Dyskusji?

5

@Nano22 mega. dzieki za tego linka po stokroć. Bardzo mi sie ten kupon przyda.

5

Ja bym widzial Neymara w Madrycie, zna bialy kolor juz z Santosu. Material do dyskusji na wiele lat, znowu wieksze emocje w klasykach. Same plusy.

0

"You step outside, you risk your life. You take a drink of water, you risk your life. Nowadays you breath and you risk your life. Every moment now, you don’t have a choice. The only thing you can choose is what you’re risking it for"

https://66.media.tumblr.com/ca0d9c75074a33d94f64974106d69b31/tumblr_n8k86fanfX1tu1beso1_1280.jpg

0

@krzychu1526 byl taki moment na poczatku lat 80 tych. TRS weszli sobie do klubu Watersa, posiedzieli i nagle zostali poporszeni na scene . Fajnie sie wszyscy bawili przy baby please do not go.

0

@boixos1944 mnie tez sie ten Warsaw Village Band podoba.
@krzychu1526 Dinah Washington - co za glos, a Eminence Front to jeden z ulubionych utworow The Who. Nie wiem, czy widziales jak wstawialem kiedy Muddiego Watersa i the Rolling Stones w klubie?
@kazbychu i jest kac?
@bady48 ciekawy propozycje, szczegolnie Wo Fat no i bardzo lubie Bandcamp.

2

@Bykunn kiedys chialem kupic znajomej kapsulki Nespresso w miescie - nie bylo to wcale takie latwe.

3

@draxidox Ja uwazam, ze strata kasy, szczegolnie jesli chodzi o kapsulki, ktore w rozrachunku wychodza drogo.
Zalezy ile kawy pijesz, ile masz miejsca w kuchni itd.

Ogolnie jesli raz dziennie lub dwa razy to najlepsza jest dobra kawiaraka - prosta w uzyciu, latwa do czyszcenia - minus, ze nie zrobisz w niej espresso, kawa i tak jest z niej bardzo dobra.

0

@Slazmi przypuszczalem, ze mi tego nie zarzucasz. W necie mozna sie czasem zle zrozumiec, zreszta nie tylko tu.

1

@Hiacynk Sorina, Riquelme i Saviole tu uwielbialem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?