0

@Slazmi ale ja nie napisalem, ze nie mysle powaznie - uwazam, ze robia wrazenie - zreszta jak wiele rzeczy robionych w wiekszej grupie np. Slynny utwor
Rhys Chatham na 400 gitar.

1

@CatalanVeBFCB a ok, to zle zrozumialem.
@Slazmi chory meskie? nie sluchalem tego zbyt wiele, ale chcialbym kiedys na zywo zobaczyc.

0

@boixos1944 wstaw, wstaw cos dobrego.
@boixos1944 ja wlasnie nie pamietam czy Pata zaczalem od Last Train Home czy Longest Summer.

0

@Kapitan hawk Malmsteen wymiata, a pamietasz tez szybkiego Alvina Lee z Ten Years After?
@Stoiczkow Wu Tang sluchalo sie.
@Walker Wilki Eli, lema sabachthani
@wlodek54 7 zyczen ;)

0


@Arkon @Slazmi @Draqulius Yes - Yes - koniecznie - u mnie szczegolnie albumy Close to the Edge i Fragile. @Slazmi a Wishbone Ash ma piekny utowr Leaf and Stream
@CatalanVeBFCB A w Woodking to nie spiewa wokalista z Tindersticks?
@Ermitano Wailin Storms, Windhand fajnie brzmia. Windhand tak przestrzennie
@Draqulius tez teledysk Weezera jest dobry. No i Yardbirds czyli przedsmak Ledowych Zeppelinow

@FearTheBeard the Young Gods juz sobie zapamietalem. Yankovic ;)
@th@les Watson - zdecydowanie. Womacki tez daja rade, lubie ten utwor, no i dobrze, ze Watersa wspomiales - swietny gitarzysta i zupelnie nie efekciarski, malo popisujacy sie . Yaszoo - pani Moyet. Dwa linki mi nie dzialaja.
@boixos1944 a propos pogrzebow - to Lyle Mays niedawno zmarl.
Weather Report to dla mnie jeden z ulubionych zespolow w ogole. Bardzo fajne linki. Syndykat Zawinula tez pewnie lubisz.

dodam:
1. Wobble Jah a)


--------------------b)

2. Wøllo Eric

3. Wyatt Robert

4. Wetton John a)

----------------------b)

5. Winston George

6. Yello

7. Yellojackets


oraz Wright Rick z Pink Floyd, Scott Weiland - STP,

1

@Janiama no widzisz i tu pozytyw wychwiciles i dobrze.

0

@Janiama Mialem juz nie odpowiadac, ale dobra.

Po co te bany? Przeciez to byla forma zabawy, za 20 minut nikt juz by o tym nie pamietal. Dobrze, ze usuneli (moj tez), bo przejrzystosc jest wieksza, ale bany sa duza przesada - moze chociaz krotkie beda.

1

@Kapitan hawk to moze


1

@Janiama Masa ludzi Ciebie w innych sytuacjach chwalila, a Ty sobie te jedna negatywan wybierasz i mi tu zaraz o jakichs cechach narodowych piszesz.
5 raz pisze, ze to nie bylo zlosliwe - i tylko przypadkowo tam sie znalazles.

Dobra, im wiecej tlumacze, tym bardziej masz spine, wiec juz nie odpowiem.

1

@Kapitan hawk ale tylko w takim klimacie?

2

@Janiama A ten post traktowales na zasadzie wygrana/ przegrana?
To byl zart, nic wiecej - nie pierwszy, nie ostatni z tego, nastepnym razem ktos inny bedzie na tapecie.

Musieli usunac - zbyt wiele nowych watkow powoduje zmniejszenie przejrzystosci i tyle.

Moj post nie dotyczyl tylko Ciebie, ale mnie tez i wiekszosci ludzi, ktorzy sie tu udzielaja.
Nie bierz tego do siebie - bo to osobiste nie bylo- no chyba, ze koniecznie chcesz sobie czyms takim cisnienie podnosic.

6

@Janiama nie ma sie o co spinac, nie Ty jedyny zaczynasz nowe watki, chociaz te same sa niedaleko - kazdemu sie zdarzylo.
NIkt z tym jeszcze nie wygral, ale probowac mozna.

2

@Hiacynk Ale widziales, ze na mnie sie spojrzala?

2

@Hiacynk Ogolnie we wloskiej tv czesto - gesto takie panie.

0

@JimMorrisonFCB tez swietna plyta. A znasz Santane i Johna Hohn McLaughlina?

2

@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra @Varg

@VamosRakieta (widziales jak szybko dzis? trick mam, Messi kopiowania)

6

Dzis kolejny raz dwie litery analfabetu: #W# oraz #Y# - ulubieni wykonawcy.

Nie liczac dwoch powyzszych, to zostalo nam 5 liter. No tak, 5. Ja tego cyklu nie wymyslilem, a jedynie go kontynuuje po pewnym uzytkowniku.
Zaczelismy od #F# - tak z oszacowania, ale by cykl byl pelen to mamy jeszcze Z, A, B, C, D, E.

A jutro? Jutro krolowa alfabetu :)

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®

Litery #V# i #X# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8445237#comment-8445237

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

2

@JimMorrisonFCB Wlasnie slucham Santana - Aqua Marine - ale to jest kawalek.

0

@Draqulius nie bylo, ale rzeczywiscie.

10

Troche przekornie, troche falszywa skromnosc, ale zdanie wcale nie takie glupie.

"Nie trafiłem do kosza podczas mojej kariery ponad dziewięć tysięcy razy. Przegrałem niemal trzysta meczów. Dwadzieścia trzy razy to do mnie należało oddanie decydującego rzutu i nie trafiłem. Ponosiłem w życiu porażkę za porażką…i właśnie dlatego odniosłem sukces."
Michael Jordan

1

@Draqulius @FearTheBeard Tak, o storzeniu czegos noweg rzeczywiscie trudno mowic - nawet mowiac o muzyce w szerszym kontekscie.

Ten zespol ma wiele dlugich kawalkow, gdzie denerwuja wokal i banalne melodie przeplataja sie z naprawde solidnym po kazdym wzgledem graniem. Tylko czy wlasnie przy takim nawale materialu i artystow jest na to czas?
I tak i nie. Na pewno kilka perelek sie ominie.

0

@FearTheBeard np stress assassin.

0

@Persyfl @Nigaki A Wy? Roine Stolt i/ lub Flower Kings?

0

@Slazmi Wstawiles min. Jona Andersona , wiem, ze Roine Stolt nagral wlasnie z nim plyte.

@JimMorrisonFCB dobrze, ze te Steve Ray Vaughan wstawiles, bo az dziwne, ze go prawie zabraklo.
Vangelis u mnie zawsze na topie, a z Bounty to juz w ogole



@krzychu1526 Sarah Vaughan - co za glos, pani Rubin tez.


ps. bylem pewien, ze wstawisz Gino Vannelli

0

@Chakalaka @Walker @Ermitano @Misanthrope @Slazmi @Draqulius @JimMorrisonFCB @boixos1944 @FearTheBeard

A co powiecie o Roine Stolt (lub / i Flower Kings) - dla mnie to kolejny zespol, gdzie muzycznie calkiem dobrze to wszystko wyglada, ale nie moge sie przez wokal przebic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?