Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 nawet jak na robota, to Captcha latwa byla.
#Arsenal
0
Ankieta - data narodzin
https://www.strawpoll.me/19838874
@KrystianR
0
@KrystianR zrób ankietę, sam ciekaw jestem
0
@IronSanHybrid No i człowiek jest trochę uzależniony od innych , tzn czego oni używają
0
@IronSanHybrid ja slucham jednego podcastu i tam wlasnie 2 prowadzacych uzywa Discorda, mozna sie tez z nimi wlasnie tak polaczyc i zadawac pytania. No wypada to czesto bardzo dobrze. Wiadomo, ze zalezy tez od polozenia i dostawcy, ale to oczywiste.
0
@klemens100
Whatsapp stal sie pierwszym wyborem, a gdy doszly rozmowy video, to po prostu ludzie zostali przy nim.
Rzadko komu chce sie instalowac kilka lub kilkanascie komunikatorow, gdy wiekszosc znajomych uzywa jednego max dwoch.
A roznice? To bym musial sie ktos wypowiedziec, kto czesto korzysta, ale na pewno chodzi o jakosc, niezawodnosc, przejrzystow i wielosc funkcji (lub dobra prostota). Serwery, protokoly i bezpieczenstwo tez sa wazne oraz na platfomrmach jest oferowany.
Discord jest polecany przez wielu, uzytkownicy LR grajacyw Haxball moze sie wypowiedzia @KamQiX czy @IronSanHybrid
tutaj na szybko cos znalazlem
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-38fd6c178ba55624b7647bf27ab3df24
ps. i tak jak napisal @CatalanVeBFCB - numer telefony. W wiekszosci chyba go trzeba podac, ale nie wszedzie.
0
@michal26 Tez mnie to zdziwilo.
A czy Discord posiada opcje video?
12
Najpopularniejsze komunikatory video w Europie w czasie pandemii.
https://gallery.dpcdn.pl/imgc/News/96700/g_-_-x-_2.0_-_x61f4de27-1ad0-4f1b-be92-906dc67b11ba.png
3
Tradycyjna angkielska herbatka z mlekiem ala @Danny Gaucho .
https://pbs.twimg.com/media/EWMRaFOUMAIzlh1?format=jpg&name=large
1
@PatrychoO nawet tez o tym, myslalem. Zobaczymy.
2
@Bykunn Mielismy szczesie, ze na Wolkan trafilismy, bo z Hirogenami, Borg czy Jem'Hadar raczej rozmowy by nie bylo :)
1
@Persyfl mozesz kogos przyTOOLić.
1
@fart @Bykunn Czy on bedzie jak Zefram Cochrane?
5 Kwietnia 2063 roku, Zefram Cochrane dokonał pierwszego udanego lotu z prędkością Warp i doszło do pierwszego kontaktu pomiędzy Ludźmi, a Wolkanami w Bozeman, Montana. Dzień ten był określany, jako punkt zwrotny w historii Ludzkości.
2
@Chwytliwy To wojna bedzie.
0
@Slazmi No tutaj akurat ta wolno snujaca sie melodia mi nie przszkadza i nawet wiecej niz to, ale wlasnie dlatego nie slucham kazdego albumu TD - na niektorych maja zbyt wiele banalnych melodii, ktore na dluzsza mete mecza - nie ze mialbym cos do ladnych melodii, ale wole wtedy wlaczc Tine Turner Czy Tears for Fears czy cos jeszcze innego.
2
@Ermitano materialu jest strasznie duzo i musze przyznac, ze nie jestem w stanie przesluchac wszystkiego.
Po prostu kto lubi muze i jej od dluzszego czasu uwaznie slucha, ma chyba wprawione ucho i juz dokladnie wie, co mu wejdzie i co nie, chociaz bywaja tez zaskakujace momenty... by nie bylo za nudno.
Mam juz zapisanych mase playlist i linkow, dla mnie duza kopalnia diamentow ten cykl, wiele rzeczy tez poznaje. Staram sie tez nie powtarzac linkow, jesli z kims wspoldziele sympatie do wykonawcy, ale czasem sie nie da ;)
0
@Slazmi bardzo lubie niepokojacy klimat Mandarynet jak w
lub filmowy, tajemniczy np. do S. Kinga.
2
@Arkon @Hiacynk Juve - to dla mnie super stroje oraz Nedved, Zidane, del Piero, Davids.
I niestety Zalayeta, a gralismy wtedy w przewadze
1
@kazbychu o widze, ze Tymona tez wstawiles, to dobrze, bo utwory inne :). Staram sie nie powtararzac.
Test - juz sobie wklepalem a tytul If the dead coud talk aka walking dead :)
@Hawajczyk Tiny tez bardzo lubie plyte
Foreign Affair
oraz oczywiscie Mad Max
2
@Walker @Slazmi Za Tangerine Dream oraz Type o Negative @Ermitano moge ozlocic, szczegolne miejsce w sercu. Bardzo brakuje Petera Steele, a i niektorzy z czlonkow Mandarynki rowniez nie zyja.
Tangerine to dla mnie to zespol legenda , chociaz ma pare okresow, ktorych w ogole nie slucham, bo mi sie nie podobaja - mimo wszystko wielka inspiracja dla wielu muzykow - min giganta Steve Roacha.
Therion tez swego czasu sie sluchalo.
Talking Heads rownie niesamowita ekipa. Ja bym tu wstawil
@Chakalaka - ale THE nadwyrezyles :D
@Avada Kedavra THe Bill - ladnie przypomnienie :) myslalem, ze znowu Smerfetka wjedzie :)
@Ermitano Truckfighters bardzo dobrze wchodza, A Tricky to wiadomo...
@Kapitan hawk @CatalanVeBFCB Tool - rowniez moj wybor, wole jedno narzedzie, a dobre
dodam:
Tymanski Tymon i jego liczne projekty, od samegu JaSsu po Milosc, Kury itd
Terra Ambient
Amon Tobin
Devin Townsend
TUU
Tears for Fears
Temple of The Dog
Tortoise
Three Fish
Tom Tom Club
Tuvan (jako styl gardlowy)
True Colour of Blood
Transatlantic
0
@FeloRPS PS PS PS PS @Misiekbd3 ekbd3 kbd3 bd3 kbd3 @El dominatore l dominatore El dominatore dominatore El dominatore @th@les les es les @PatrychoO oO choO oO oO @sebo939 39 939 39 39 @Fetta a a ta @nieprzysiadalnosc @Persyfl yfl yfl yfl @culedawid wid awid awid
0
@contowsky wsky towsky wsky y @tristan87 an87 87 tan87 87 @Janiama ama niama niama ma @RichardWinters rdWinters Winters hardWinters s @IAmBackCules ackCules ckCules kCules BackCules @TheMugShot gShot hot ugShot ot @Zoltan Czibor an Czibor tan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius qulius Draqulius ulius s @astralny alny tralny ny @Stoiczkow kow kow kow
0
@CatalanVeBFCB anVeBFCB CB anVeBFCB B @Hawajczyk czyk wajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 k11tomek11 11 k11tomek11 1 @Stopa a pa a a @jacobFCB bFCB acobFCB CB B @fcbarcafan19 fan19 cbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 os1944 s1944 os1944 44 @AV0CAD0 D0 AD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom heRoom #oom hestInTheRoom oom @kakusus
0
@bady48 y48 48 8 y48 @Kapitan hawk tan hawk an hawk itan hawk n hawk @joloskyy skyy oskyy oskyy loskyy @SeeleyBooth leyBooth th leyBooth yBooth @Jaca27 27 27 27 a27 @NeroTFP oTFP oTFP oTFP roTFP @krissu8 ssu8 u8 ssu8 ssu8 @tadzik447 ik447 447 zik447 dzik447 @kazbychu chu ychu ychu chu @Slazmi zmi zmi azmi
0
@MichalZZZ alZZZ ZZ alZZZ chalZZZ @BlaseR9 seR9 eR9 eR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW SW SW SW itan_SW @Arkon rkon rkon on kon @mahavishnu shnu avishnu vishnu avishnu @domin682 n682 682 682 in682 @krzychu1526 chu1526 26 chu1526 ychu1526 @wlodek54 ek54 k54 dek54 odek54 @budas123023 s123023 23 123023 as123023 @Nigaki
1
Litera #T# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litery #S# i #Ś# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8438258#comment-8438258
@Kidd dd @JimMorrisonFCB orrisonFCB @Misanthrope anthrope @Lord_Vader rd_Vader @sebasek99 asek99 @Wichurek churek @dontripe ntripe @Chakalaka akalaka @Walker lker @Ermitano mitano
1
@Persyfl Molvaer fajny ma brzmienie, jak Joh Hassel. Mech tez fajnie brzmi.
A fakt Niemcy maja duza tradycje w psychodelii.
0
@bady48 Phil Anselmo wchodzi w kazdej postaci.
1
@kazbychu Czasem tez mi sie wydaje, ze wiecej jest nieokrytego lub zmarnowanego niz odkrytego.
Swietne to.
1
@boixos1944 Sokol fajny. 3 Sat i Arte oraz WDR czesto maja wlasnie dobra muze. Pat i Mat :) Pat i John
@krzychu1526 Jorja kurcze ladna babka, nie mowiac o Sevyn! Every Breath tez fajny cover
@Nigaki Szakiry podobala mi sie piosenka z Nadalem oraz She Wolf.
@JimMorrisonFCB Anoushka tak samo jak ojciec - swietna
Santana . zaeista ta plyta. A ten Secret Garden to cos z rodziny Brennan?
@Persyfl EST i Skalpel fajne.