- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
0
Kto przejal schede antyPis postow po @Odesseiron ?
gdzie sie podziali @Lamora oraz @lamoracamorra ?
4
@Colon Wiem, ale nie powiem.
3
@SeeleyBooth Pewne rzeczy nie mogą wyjść pozna nasz krąg śmieciożerców prawda @kerouac ? Co zdarzyło się w mafii zostaje w mafii.
0
@SeeleyBooth please
1
@Colon Za herba
0
@SeeleyBooth dobra masz herba.
0
@Colon Czyli aż tak bardzo nie chcesz wiedzieć, by porzucić swoje przekonania :D
0
@SeeleyBooth ale mnie podchodzisz, a nic nie wiesz (o nich) :9
Tylko krowa i Korwin nie zmieniaja pogladow.
0
@Colon Wiem o nich :)
0
@SeeleyBooth a kasy ile bys chcial za tajne przez poufne?
0
@Colon Moja oferta jest ostateczna: herba od Ciebie
1
@Colon @SeeleyBooth się nie sprzeda to człowiek z zasadami... pisz do @IronSanHybrid ;)
0
@SeeleyBooth i tak juz sie troche wygadales. Wazne, ze nic im nie jest. O to mi tylko chodzilo. Wiesz, LR, to wszyscy Polacy jak jedna rozdina, stary czy mlody, prawak czy dziewczyna.
ps. dalem Ci herba tak na krotko... liczy sie?
0
@Colon W żaden sposób się nie wygadałem, to Ty stworzyłeś teorie i nie wiesz czy słuszną :)
1
@ksobi chyba do @Danny Gaucho on za flache nawet sąsiada z klatki by sprzedał :/
0
@SeeleyBooth no gdyby np. (nie daj Boze) cos im sie stalo i bys o tym widzial, to bys chyba na priva napisal, bez handlowania sie? TAk bys zrobil, bo masz dobre serce po lewej stronie :)
0
@Colon Lamora walczy na pierwszej linii frontu z wirusem i głupota rządzących;)
0
@Colon Jeśli wiedziałbym w tajemnicy to na pewno bym nie napisał :)
0
@Colon Odes siedzi w japońskim więzieniu za likwidację yakuzy.
0
@SeeleyBooth ale wyłudzanie :)
@ksobi no wlasnie kojarzylem , ze jest w nieustraszonej SZ.
mam nadzieje, ze daje rade.
@SeeleyBooth z inspektorem i tak nie wygram
0
@kerouac Ale yakuza to mafia to dlaczego za jej rozbicie poszedł siedzieć:D
0
@ksobi Mają powiązania z rządem