5

@Ermitano fajnie ze Lise i Layne wstawiles.
@Chakalaka @BlaseR9 @CatalanVeBFCB @Slazmi @fcbarcafan19 @wlodek54@kazbychu @Hawajczyk @JimMorrisonFCB (fajnie, ze pamietaleso LPD)
u mnie tez LZ bardzo wysoko - szczegolnie pierwsze 4 albumu oraz perelki z innych jak the Song remains the Same, Rain Song, No Quater, Tea for One, Kashmir.

dodam jeszcze
Tadeusza Luczejko z Gorlic ukrywajacym sie pod pseud. Aquavoice.


Lockwood Didier

Living Colour

Lights out of Asia

Liquid Tension Experiment



0

@jacobFCB wszystkiego probowalem, ale raczej antytalent, chociaz sluch mam.
na Didgeridoo troche gram.

0

@contowsky -
ale szkoda, ze nie mozna oznaczac wiecej niz 10 @Robertinho
ps jest jeszcze przypadlosc, ze musze, by oznaczac kolejna dziesiatke, otwierac nowa karte.

6

Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #L# oraz #Ł#. (zdradze, ze jutro prawdopodobnie lietera M).

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow
---------------------------------------------

Litera #K# (ktora miala niesamowitych i nowych dla mnie wykonawcow) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8418360#comment-8418360

@Kidd @JimMorrisonFCB B @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@Janiama mega brama
@Danny Gaucho no wlasnie

0

@JimMorrisonFCB jeden z niewielu zespolow, gdzie w moim przekonaniu nie ma slabych plyt . mimo, ze okresy bardzo sie od siebie roznily.

1

@Danny Gaucho Meksyk kojarzy mi sie walczakami, czasami swietna gra, ale jednak przewaznie gdzie szybko po wysjciu z grupy sie konczy.

1

@Danny Gaucho Jakos niby taka potega, a w pilke tylko moment mieli.

2

@Danny Gaucho spozniam sie na te dyskuje. Ze wszystkich reprezentacji chyba zabieraja ze soba najwieksza ilosc yerba mate na turnieje.

4

@boixos1944 boskie
@Chakalaka Kyuss rewelacja
@AV0CAD0 no w koncu ktos ten gigatyczny zespol wymienil. Ktory z okresow lubisz najbardziej?
@Misanthrope dobra ta okladka
@JimMorrisonFCB Kauen mega zaciekawil, a King Crimson lubisz tylko poczatkowe albumy?
@BlaseR9 Krzak fajny moze byc dla mnie.

dodam jeszcze
Konrad Kucz


Krons Quartet

Kury

Kraftwerk

polski Klandestein

Kraan

Khan


uff obfita byla ta litera

1

@Ermitano ale to jest dobre: Kamни

1

@Arkon uff, ciezki temat. Ja lubie silny Real, bo wtedy jest ciekawiej. Ulubieni zawodnicy? Redondo, Zamorano, R9, .
I to chyba tyle ;)

1

Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #K#.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow.
-------------------------------------------------------------------------------------

Litera #J# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8416147#comment-8416147

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@eckov no ok masz prawo sie nie znac ;)
zartuje - oczywiscie nie kazdy musi to zagranie uwazac za szczegolne.

pozdr

1

@Danny Gaucho o nich to za duzo nie powiem, ale to reprezentacja, ktora potrafi napsuc krwi.

0

@eckov Zobacz może filmik w lepszej jakości i w zwolnionym tempie --- chyba trochę kokietujesz , że nie widzisz tam niczego fenomenalnego

0

@eckov slucham?

7

Zabójcza kontra (min Iniesta , Suarez, Neymar) oraz fenomenalne przyjęcie piłki podeszwą przez Messiego.


0

@Pablopicasso27 a gdybym mial np. w tygodniu pograc w tenisa czy pilke, to liczy sie jako interwal?

ps. masz jakies kanaly yt, na ktorych polegasz?

0

@Pablopicasso27 np sila 3 razy w tygodniu i interwaly tez 3, tylko w inne dni?

0

@Cochise chyba Cie pamiec nie myli.

0

@Repcak22 Multikonto? i bez cwiczen?
@Walker tzn ja zawsze mialem dosc duzo miesni bez jakiegos wiekszego treningu, ale od jakiegos czasu widze, ze na brzuchu jest troche tluszczu, ktorego nie bylo.

0

@Sawik_10 czyli na fastfoodach tez moge przy dobrym treningu robic miesnie lub/i zrzucac?

1

@Chakalaka za Jaco szanuje dozywotnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?