Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Ermitano fajnie ze Lise i Layne wstawiles.
@Chakalaka @BlaseR9 @CatalanVeBFCB @Slazmi @fcbarcafan19 @wlodek54@kazbychu @Hawajczyk @JimMorrisonFCB (fajnie, ze pamietaleso LPD)
u mnie tez LZ bardzo wysoko - szczegolnie pierwsze 4 albumu oraz perelki z innych jak the Song remains the Same, Rain Song, No Quater, Tea for One, Kashmir.
dodam jeszcze
Tadeusza Luczejko z Gorlic ukrywajacym sie pod pseud. Aquavoice.
Lockwood Didier
Living Colour
Lights out of Asia
Liquid Tension Experiment
0
@jacobFCB wszystkiego probowalem, ale raczej antytalent, chociaz sluch mam.
na Didgeridoo troche gram.
0
@contowsky -
ale szkoda, ze nie mozna oznaczac wiecej niz 10 @Robertinho
ps jest jeszcze przypadlosc, ze musze, by oznaczac kolejna dziesiatke, otwierac nowa karte.
2
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
0
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
6
Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #L# oraz #Ł#. (zdradze, ze jutro prawdopodobnie lietera M).
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow
---------------------------------------------
Litera #K# (ktora miala niesamowitych i nowych dla mnie wykonawcow) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8418360#comment-8418360
@Kidd @JimMorrisonFCB B @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@Janiama mega brama
@Danny Gaucho no wlasnie
0
@JimMorrisonFCB jeden z niewielu zespolow, gdzie w moim przekonaniu nie ma slabych plyt . mimo, ze okresy bardzo sie od siebie roznily.
1
@Danny Gaucho Meksyk kojarzy mi sie walczakami, czasami swietna gra, ale jednak przewaznie gdzie szybko po wysjciu z grupy sie konczy.
1
@Danny Gaucho Jakos niby taka potega, a w pilke tylko moment mieli.
2
@Danny Gaucho spozniam sie na te dyskuje. Ze wszystkich reprezentacji chyba zabieraja ze soba najwieksza ilosc yerba mate na turnieje.
4
@boixos1944 boskie
@Chakalaka Kyuss rewelacja
@AV0CAD0 no w koncu ktos ten gigatyczny zespol wymienil. Ktory z okresow lubisz najbardziej?
@Misanthrope dobra ta okladka
@JimMorrisonFCB Kauen mega zaciekawil, a King Crimson lubisz tylko poczatkowe albumy?
@BlaseR9 Krzak fajny moze byc dla mnie.
dodam jeszcze
Konrad Kucz
Krons Quartet
Kury
Kraftwerk
polski Klandestein
Kraan
Khan
uff obfita byla ta litera
1
@Ermitano ale to jest dobre: Kamни
1
@Arkon uff, ciezki temat. Ja lubie silny Real, bo wtedy jest ciekawiej. Ulubieni zawodnicy? Redondo, Zamorano, R9, .
I to chyba tyle ;)
2
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk@tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @AV0CAD0 @fcbarcafan19 @boixos1944 @HighestInTheRoom
0
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
1
Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #K#.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow.
-------------------------------------------------------------------------------------
Litera #J# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8416147#comment-8416147
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@eckov no ok masz prawo sie nie znac ;)
zartuje - oczywiscie nie kazdy musi to zagranie uwazac za szczegolne.
pozdr
1
@Danny Gaucho o nich to za duzo nie powiem, ale to reprezentacja, ktora potrafi napsuc krwi.
0
@eckov Zobacz może filmik w lepszej jakości i w zwolnionym tempie --- chyba trochę kokietujesz , że nie widzisz tam niczego fenomenalnego
0
@eckov slucham?
7
Zabójcza kontra (min Iniesta , Suarez, Neymar) oraz fenomenalne przyjęcie piłki podeszwą przez Messiego.
0
@Pablopicasso27 a gdybym mial np. w tygodniu pograc w tenisa czy pilke, to liczy sie jako interwal?
ps. masz jakies kanaly yt, na ktorych polegasz?
0
@Pablopicasso27 np sila 3 razy w tygodniu i interwaly tez 3, tylko w inne dni?
0
@Cochise chyba Cie pamiec nie myli.
0
@Repcak22 Multikonto? i bez cwiczen?
@Walker tzn ja zawsze mialem dosc duzo miesni bez jakiegos wiekszego treningu, ale od jakiegos czasu widze, ze na brzuchu jest troche tluszczu, ktorego nie bylo.
0
@Sawik_10 czyli na fastfoodach tez moge przy dobrym treningu robic miesnie lub/i zrzucac?
1
@Chakalaka za Jaco szanuje dozywotnio.