La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

konto usunięte

8

Nie miałem pomysłu na kolacje - zrobiłem sobie chleb w jajku. O kurczę, ale to jest złoto. Dawno nie jadłem, ale jak się dobrze przyprawi i na górę rzuci ketchup, to coś pięknego i pysznego tanim kosztem.

konto usunięte

1

@Hiacynk żółty ser na wierzch też robi robotę

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Panie, to już dla burżujów. :D

2

@Hiacynk no widzisz, a w Paryzu czy gdziekolwiek indziej bys te sama potrawe pewnei za 10 Eurosow kupil i by sie nazywala French Toast.
(gdyby mieli otwarte :))

konto usunięte

1

@Hiacynk jak chcesz na bogato to plasterek pomidora i ser feta :-D

konto usunięte

1

@Colon To dawaj, po epidemii lecimy do Francji z chlebem, jajkami i będziemy handlować.
@Avada Kedavra Też tak jadłem. Im więcej dodatków tym lepsze i bardziej sycące, ale sam chleb+jajka i przyprawy starczą, żeby potrawa smakowała.

konto usunięte

1

@Hiacynk jem to co 2 bądź 3 dzień i mi się to przejadło, bo często jest tak że nie ma produktów z rana to cyk chleb w jajku dla po prostu zjedzenia czegoś.

0

@Colon Paryż to stolica dobrego kebaba ;) .

1

@Chwytliwy Wiadomo , na Podlasiu to tylko chleba i bimbru jest pod dostatkiem;)

0

@Hiacynk @PatrykBarca hehe, no tak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?