0

Realnie szanse widzę niewielkie, choć bardzo bym chciał widzieć radość na twarzach piłkarzy z powodu awansu.
Kiedyś, jakieś 8-10 lat temu w zakładach piłkarskich szło mi całkiem nieźle. Wygrywałem czasem nawet niezłe sumki. Od tamtego czasu, co postawię to jestem w plecy. Zamierzam postawić więc na Inter. Kurs powinien wahać się w okolicach 2.00-2.50 euro. Stawiam tylko to jedno spotkanie. Los będzie miał zagwozdkę, dać mi wygrać ,czy dać awans Barcelonie. Oczywiście może być przewrotny i w meczu będzie znów remis, co jest zresztą bardzo prawdopodobne. 0:0, 1:1 czy 2:2 urządzają drużynę z Milano.
Połowę tego komentarza to ja proszę tak z przymrużeniem oka.

0

Nie wiem, czy to akurat będzie miało znaczenie. Straty Barcelony są o wiele bardziej poważne.

1

Paaanie, idź pan w ch.j - cytując klasyka. Dobrze chociaż, że te dwa marne puchary udało się zdobyć, bo z Niemcem pewnie gablota świeciłaby pustkami w tym sezonie.
Wrócił by namieszać pod koniec sezonu, bo go chora ambicja i zazdrość zżerają.
Jak jeszcze wyjdzie na klasyk to w Madrycie maga już otwierać szampany.
Przypomnę tylko, że to jest współautor wszystkich kompromitujących eurowpie##oli.

0

Co zrobi Flick bez Yamala?

0

Śmierdzi mi niekorzystnym wynikiem, ale mam nadzieję, że to tylko moja paranoja.
Bardzo lubię jak ta drużyna się cieszy i nie chciałbym, aby właśnie Inter przerwał tę radość. Oby Flick znalazł klucz do tej kłódki z Mediolanu.

0

@KibicBarcy84 Już nikt mu nie zarzuci, że samograja dostał. Paradoksalnie odejście Mbappe wyszło im chyba na dobre.
Nie życzę mu jednak powodzenia, choć bardzo gościa lubię i szanuję.

1

@Kapitan9 Barcola jest świetny ale musiałby mu kontrakt się kończyć, by można było o nim myśleć.

0

A co, sędziowie dostali pokaźne sumy, że tacy pewni?

1

A ja myślałem, że to przegub łokciowy. Nawet lekarze to durnie. Jeśli chce ktoś się kłuć by nie było widać, robi to najczęściej po nogach. Co za pieprzona banda kretynów. A Laporta to kolejny dureń, który pozwala na takie instytucje.

3

Babeczki są o krok od podniesienia pucharu LM, młodziaki mają tryplet, pierwsza drużyna już dała nam wiele radości, a może być jeszcze lepiej. Piękny ten sezon, a i kilka euro wpadnie też do kasy

2

Yaakobishvili - to ten chłopak powinien dostać szansę od Flicka i na nim powinna skupić się uwaga przy planowaniu obsady bramki na nadchodzące lata.
@ViscaBarca123 Piotr, bardzo proszę o kilka zdań na jego temat. Innych Czytelników też powinien zainteresować. Dzięki.

4

Chłop w sile wieku przyznaje bez ceregieli, że jest na utrzymaniu swojego 17 letniego syna. Nawet, jeśli to w pewien sposób oczywiste, że budżety takich rodzin, w których dziecko zostaje gwiazdą sportu opierają się na dochodach latorośli, to chłop mógł to ubrać w inne słowa.

0

Jak to jest z tym Braunem ?


0

Zestarzał się Carlo w tym Madrycie. To dobrze, że odchodzi. Boję się jednak, że Perez dopnie umowę z Kloppem. To nie byłaby dobra wiadomość dla Barcelony

3

Gabi zachował się tak jak rywal na to zasłużył swoim zachowaniem przed, w trakcie i po spotkaniu.

0

@czarny20 I na tym polega to życie, że ludzie się różnią. Przypomnę tylko, że Leo, już nie taki młodziutki, też pomalował fryzurę. Andres to jest w ogóle całkiem inna bajka i tak statecznych piłkarzy nie biega po boiskach zbyt wielu.

0

Droga Redakcjo, a co się stało z czatem po odejściu Meizdiego?

0

Kobiety grały na Stamford i ludzi tam nie brakowało. Widać, że ten futbol kobiecy się mocno rozwija.

0

Może ktoś przypomnieć, ile kasy Barca zgarnie za ten puchar?

4

Mnie serdecznie grzeje ten kubeł. Bardziej istotny jest fakt, że to kolejna wygrana z męczennikami. Ale rozumiem radość piłkarzy i trenera, bo może się okazać, że na tym pucharze trofea się skończą.
Szkoda, że trzeba było się męczyć 120 minut, bo to z pewnością odbije się na dyspozycji piłkarzy w meczu z Interem. Nic by mnie tak nie uradowało jak wygrana z nimi. Zresztą, ta drużyna i trener zasługują na to, by znaleźć się w finale.
Dwa mecze, tylko i aż dwa mecze...

5

Ja jestem zwyczajnie zachwycony dotychczasowym przebiegiem kariery Yamala.
Rafa ma słabszy okres, ale to w dużej mierze jego zasługa, że Barca o tej porze wciąż jest w grze o wszystkie trofea.

2

Prawdziwa twarz Madrytu.

15

Kiedy sąd wydał wyrok w sprawie Negreiry i kiedy sentencja brzmiała "Barca winna korupcji w sporcie"? Przegapiłem coś może? Dlaczego ten cholerny zarząd nie reaguje jak należy?
Takie wieści idą w świat, a jeden z drugim powtarza te brednie jak papuga, bez weryfikacji

7

To już nie żenada. Mierda przekracza wszelkie granice przyzwoitości. RFEF oczywiście się ugnie, bo za dużo siana wchodzi w grę, bo tv, bo reklamodawcy itd.
Jeśli jakieś zmiany zostaną dokonane to z kolei Barca powinna wypiąć się na imprezę i Laporta już powinien to komunikować. Najlepiej byłoby jednak, gdyby to sędziowie zbojkotowali ten mecz na znak solidarności z odsuniętym kolegą. Kto widział i w jakiej lidze, by drużyna decydowała kto ma sędziować, a kto nie.
Perez pozwolił i sfinansował ściek medialny na poziomie tv Republika i teraz nie potrafi wyjść z twarzą z całej sytuacji.
Ja coś przeczuwam, że Barca w ostatnich kolejkach zacznie tracić punkty po "dobrych" błędach sędziowskich. Obym się mylił.

3

@Chudini123 Nie jesteś tu od wczoraj i wiesz skąd te kontuzje.
Jakiś czas temu na stronie był wywiad z jego trenerem. Facet mówił, że Pedri w Las Palmas nie miewał kontuzji. Gdy przyszedł do Barcelony, klub na siłę chciał mu zbudować więcej masy, jednocześnie Pedri rozgrywał bardzo dużo spotkań. To nie szło ze sobą w parze. Za Xaviego Pedri kontynuował nabieranie masy, co spowodowało u niego spadek dynamiki i ociężałość. To nie pierwszy przypadek. Z Nazario też robili to samo. Gość był geniuszem na boisku, ale dynamiki z PSV nie odzyskał do końca kariery. Ney również stracił na dynamice. Nie każdemu służy nabieranie masy.
Flick widocznie zbilansował Pedriemu ten wysiłek i mamy tego efekty. I nie tyle Flickr co Julio Tous z ekipą. Dobrym znajomym Flicka jest prof.dr Holger Broich, spec od medycyny sportowej, przez 10 lat pracował w Bayernie, konsultował kadrę. Podejrzewam, że Hansi korzysta również z jego wiedzy.
Najważniejsze jednak, że są efekty, a Pedri nas cieszy swoją grą. Oby jak najdłużej.

0

I już mi się łapy trzęsą na myśl, że go zobaczę między słupkami. MATS ewidentnie ma chrapkę na LM i to jest dla niego ważne. Rzeczywista forma to sprawa drugorzędna.
I to jest ciężki orzech do zgryzienia, bo Hansi pewnie ma naciski z dwóch stron.
Z klubu i z kadry, bo przecież Ter Stegen ma być number one u Juliana. Swoją drogą, nie mają lepszych bramkarzy w Niemczech? Nagelsmann stawia w ciemno na bramkarza po ciężkiej kontuzji? Trzeba być niezłym hazardzistą.
Kadra Niemiec mnie nie obchodzi, mogą grać nawet bez bramkarza, ale dotychczasowy dorobek Barcelony wypadałoby uszanować i nie próbować rozpieprzać zwycięskiego składu pod koniec sezonu.
I to nie jest tak, że ja jestem jakimś wielkim fanem Wojtka i będę bronił go za wszelką cenę, jak robią to fanboye Lewego.
Jeśli MATS faktycznie będzie w formie, nie będę miał z tym problemu. Ale wkur#a mnie jego roszczeniowość.

1

Trzymam kciuki bardzo mocno.

12

"Chłodna głowa, gorące stopy"- pięknie to ująłeś Piotrek.
Cały tekst jest zresztą świetny.
Mnie jego gra nie irytuje w najmniejszym stopniu. Mam świadomość, że on wciąż się uczy, nabywa doświadczenia, szlifuje swój talent, by być jeszcze lepszym. To ten dzieciak ma stanowić przez lata o sile Barcelony. Z jakiego więc powodu miałbym się irytować? Bo nie trafił, nie wyłożył setki Lewemu?
Jestem jednak ciekaw, jak Flick reaguje? Czy Lamin ma wolną rękę, czy jednak trenera irytują nieudane zagrania Yamala, zwłaszcza w tych meczach, gdy drużyna nie jest spokojna o wynik.
Odszedł Dinho, potem Iniesta, a za nim GOAT. Przez 20 lat zdążyliśmy przywyknąć do magii. Po ich odejściu myślałem, że smutek na dłużej zagości na twarzach cules. Radość na boisko wróciła wcześniej niż się spodziewałem. Oby tylko był zadbany, tak, jak zasługuje na to piłkarz klasy Yamala.

5

Dobry manewr Flicka. Zobaczymy, czy Ansu będzie równie hardy na boisku co przy ławce rezerwowych. Trzymam kciuki, bo jednak szkoda tego talentu, ale cudów się nie spodziewam.

5

Ten kalendarz rozgrywek to jakieś nieśmieszne żarty Tebasa i spółki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?