Ktoś wytłumaczy, proszę, o co chodzi z tym Dibu Martinezem? Borek z Polem robili porównania z Wojtkiem Szczęsnym, a dziś pojawia się info w mediach, że wylądował na El Prat. Rozumiem, że to rywal z Cornella prowadzi z nim jakieś rozmowy, bo przecież nie Barca
@michal26 Ten sam Braun, który nie chciał swoim wyborcom wyjaśnić sprawy swojego majątku? Poseł, europoseł, reżyser, autor wielu książek i publikacji, który zgromadził do tej pory kilka tysięcy złotych i 30 euro? Tak, trzydzieści. Pomimo tego, że pensja europosła to w zaokrągleniu jakieś 10 tys euro. Którego Konfederacja Korony Polskiej ma ponad 30 kont w ramach podatkowych? Dlaczego ten prawilny polityk milczy na ten temat? Sami patrioci ale z kasą spier#alaja gdzie tylko się da. Dziambor w jednym z wywiadów ładnie podsumował tych wszystkich idealistów i wygląda na to, że jedynie Korwin Mikke jest prawdziwy i Bosak. Reszta to zgraja podrabiańców, którzy łakną koryta. Inna sprawa, że Trzaskowski w tym swoim sztabie musi mieć bandę nieudaczników, skoro ludzie decydują jednak oddać głos na człowieka skompromitowanego i podłego i awanturnika. Ale to kościół, jak zwykle, zrobił największą robotę.
@Midast Co prawda Marca umieściła na pierwszej stronie zdjęcie Nico w białej koszulce, ale pytanie: po co? Mają już problem z Vinim i Mbappe, bo lewe skrzydło to ich pozycja. Mieliby jeszcze Nico kupować? Trudno mi uwierzyć w taki scenariusz.
@normasubiektywna Pozostanie MATSa nie jest takie oczywiste. Ja nie dałbym sobie uciąć palca, że zostanie. Sytuacja jest dla niego nieco niekomfortowa. Ma konkurencję, której nie lubi, a media trąbią o zakupie nowego bramkarza. Jeśli nie dostanie gwarancji, że będzie stał między słupkami, to zaczną się fochy, jak było z Bravo. Tylko, że w obecnej sytuacji Niemiec nie jest w pozycji, z której może dyktować warunki. Nagelsmann obiecał mu natomiast pewny plac w kadrze. Jeśli jednak nie będzie bronił w klubie to straci pewnie i "jedynkę" w kadrze. To może go zmusić do poszukania szczęścia gdzie indziej. Ja tak to widzę. Podzielam natomiast zdanie, że warto byłoby postawić na Yaakibishviliego. Ten chłopak ma wszystko, by zostać numerem jeden. Klub zresztą chyba na niego liczy, bo został mu przedłużony kończący się kontrakt, a nie było wcale pewności, że zostanie.
Finał CdR, Benfica na wyjeździe i klasyk 0-4. Ale wybór był trudny, bo takich świetnych spotkań było wiele. Choćby z BVB u siebie, z Interem u siebie, z Atleti w 1/2 i tak można wymieniać...
Super wiadomość. Przy okazji zastanawiam się, kiedy klub zacznie szorować dupą po dnie i kiedy knur wymyśli, że zasada 1/1 już nie obowiązuje. Yamala uwielbiam oglądać i nie mam żadnych wątpliwości, że dzieciak ma w tej chwili największy wpływ na grę drużyny. Jednocześnie nie mieści mi się we łbie, że ten dzieciak będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem Barcelony. Nie dlatego, że nie zasłużył, ale dlatego, że to wciąż jest dzieciak i wciąż cała kariera przed nim. Chłopak ma zarabiać w okolicach 28-39 baniek i to jest chore. Kolejny z podobną pensja to Lewy, prawdopodobnie półetatowiec w przyszłym sezonie. A gdzie Rafa, gdzie Pedri? Co powie Cubarsi, jeśli dostanie mniej od Araujo? To dlatego sytuacja finansowa zaczyna być napięta i powrót na CN jest koniecznością. Zarząd pewnie będzie próbował renegocjować warunki z Lewym, żeby ten trochę spuścił z pensji ale efekty naprawdę trudno przewidzieć. W każdym razie Lewy w nadchodzącym sezonie będzie dla księgowości kulą u nogi.
Tyle lat komentarze się ładowały i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz jakaś ochrona prywatności. Zupełnie nie kumam o co to chodzi. Podobnie jest z Garcią. Wczoraj szedł na wypożyczenie, dziś już jest pierwszym wyborem. Oczywiście dzisiejsza wersja odpowiada mi o wiele bardziej i ma sens. MATS nie lubi konkurencji i rola rezerwowego też raczej nie przypadnie mu do gustu. Istnieje szansa, że sam sobie zacznie szukać klubu, w którym będzie "jedynką". Jeśli to jest pomysł szwagrów na pozbycie się Ter Stegena to ja będę domagał się tantiemów :) , bo ta idea świeci mi w głowie od momentu kontuzji Niemca. Ale najpierw trzeba kupić Garcię, a właściwie to najpierw chłopak musi zgodzić się na transfer. Pewnie świadom jest tego, że na Cornella nie będą mu sypać płatków róży pod stopy
@MirusAmisz Żeby opublikować komentarz muszę najpierw potwierdzić, że jestem człowiekiem, a nie botem, potem odświeżyć stronę kilka razy i wtedy może coś z tego będzie. Trzeba wykazać się dużą dozą cierpliwości.
Kpiny. Gość albo będzie grał w Barcelonie, albo wybierze inną drużynę. Jeśli tak ma wyglądać początek jego kariery w Barcelonie to facet nawet ofert nie będzie rozważał. Zresztą byłoby to że szkodą dla drużyny, bo ja MATSa w bramce nie widzę.
@MagdJanko Opuścili Montjuic i będą się starać, by pierwsze mecze rozgrywane były na wyjeździe. Pewnie nikt nie poda Ci konkretnej daty powrotu na CN. Poczekaj może z tym wyjazdem, jeśli nic nie jest jeszcze pewne.
Chętnie wystawię, ale zamiast ocen pokazuje mi się komunikat, kiedy Barca gra kolejny mecz, a pod spodem jakiś error. To co się dzieje ostatnio ze stroną to jest tragedia. Rozumiem, jeśli robicie jakieś zmiany, jeśli jednak wynika to z innych przyczyn to może warto się przyjrzeć.
Dziś święto w teamie Lewandowski. Lekko złośliwy jestem, ale czytając niektóre z komentarzy przy okazji meczu z Villareal, czy dziś odnosiłem wrażenie, że strzelenie tej setnej bramki jest bardziej istotne od dorobku całej Barcelony. Słabe to Bilbao dzisiaj i można byłoby im zaaplikować kilka sztuk jeszcze. Jednak masa niedokładności i Frenkie w środku pola jednak lepiej współpracuje z Pedrim niż Gavi. Widać też sporą różnicę na lewej stronie, gdy biega po niej Balde.
@ShawnC Jeden z nich raczej zagra w jednej linii z Rafą i Yamalem. Tutaj widzę takie 4-3-2-1. I byłoby chyba znacznie lepiej, gdyby to Fermin zagrał bardziej z przodu, a Gavi w parze z Pedrim. Ale Flick lubi Gaviego ustawiać wyżej, na pozycji Olmo i tam chłopak wygląda na zagubionego.
To jest obleśne z ich strony. Mają świadomość, że tamtego dnia to był naprawdę niski wymiar kary. Powinni mieć pretensje do siebie za postawę na boisku, jaką prezentowali. Obecność Inigo nie miała żadnego znaczenia. Był cały sezon do tego, by zgarnąć punkt więcej w sportowej rywalizacji.
@franiu Federacja hiszpańska zmieniła kilka lat temu przepisy w sprawie powołań do kadry i za odmowę są przewidziane dość srogie kary. Od lat finansowych po zawieszenie piłkarza nawet na okres 5 lat, jeśli dobrze pamiętam. Zmiana w statucie spotkała się z ogromną krytyką i niezadowoleniem, ale RFEF to nie rusza. To faktycznie jest chore, a ilość tych wszystkich organów jest absurdalna. To wszystko trzeba utrzymać i mniemam, że nie zarabiają tam średniej krajowej.
0
Ktoś wytłumaczy, proszę, o co chodzi z tym Dibu Martinezem? Borek z Polem robili porównania z Wojtkiem Szczęsnym, a dziś pojawia się info w mediach, że wylądował na El Prat. Rozumiem, że to rywal z Cornella prowadzi z nim jakieś rozmowy, bo przecież nie Barca
1
@michal26 Ten sam Braun, który nie chciał swoim wyborcom wyjaśnić sprawy swojego majątku? Poseł, europoseł, reżyser, autor wielu książek i publikacji, który zgromadził do tej pory kilka tysięcy złotych i 30 euro? Tak, trzydzieści. Pomimo tego, że pensja europosła to w zaokrągleniu jakieś 10 tys euro. Którego Konfederacja Korony Polskiej ma ponad 30 kont w ramach podatkowych? Dlaczego ten prawilny polityk milczy na ten temat? Sami patrioci ale z kasą spier#alaja gdzie tylko się da. Dziambor w jednym z wywiadów ładnie podsumował tych wszystkich idealistów i wygląda na to, że jedynie Korwin Mikke jest prawdziwy i Bosak. Reszta to zgraja podrabiańców, którzy łakną koryta.
Inna sprawa, że Trzaskowski w tym swoim sztabie musi mieć bandę nieudaczników, skoro ludzie decydują jednak oddać głos na człowieka skompromitowanego i podłego i awanturnika. Ale to kościół, jak zwykle, zrobił największą robotę.
0
@pawel_was To dobry wybór ale cena rynkowa tego chłopaka to 30 baniek. Jakie pieniądze będą chcieli za niego w Lille?
0
@Midast Co prawda Marca umieściła na pierwszej stronie zdjęcie Nico w białej koszulce, ale pytanie: po co? Mają już problem z Vinim i Mbappe, bo lewe skrzydło to ich pozycja. Mieliby jeszcze Nico kupować? Trudno mi uwierzyć w taki scenariusz.
0
@Karolo1 Gwoli ścisłości, trener José Ramon de la Fuente trenuje bramkarzy od 2012 roku.
0
W PS żeby czegoś więcej się dowiedzieć trzeba wykupić subskrypcję. Lepiej zatem poczekać, niebawem szczegóły sprawy staną się powszechnie dostępne.
0
@jondeca https://itreseller.pl/fc-barcelona-i-hpe-lacza-sily-by-zaoferowac-fanom-wyjatkowe-doswiadczenia-w-ramach-projektu-espai-barca/
0
@jondeca Jakie innowacje masz na myśli? Co ma Allianz Arena czy Amsterdam Arena, czego nie będzie na nowym CN?
0
@4Fabregas4 Żadne.
1
Nie wiedziałem, że to Live bierze Wirtza.
Ja mam nadzieję, że Deco nie będzie aż takim frajerem, by płacić 70-80 baniek za Diaza.
0
Ja też w to wątpię, że chłopak przyjdzie do Barcelony, ale różne rzeczy mogą się zdarzyć.
2
@normasubiektywna Pozostanie MATSa nie jest takie oczywiste. Ja nie dałbym sobie uciąć palca, że zostanie. Sytuacja jest dla niego nieco niekomfortowa. Ma konkurencję, której nie lubi, a media trąbią o zakupie nowego bramkarza. Jeśli nie dostanie gwarancji, że będzie stał między słupkami, to zaczną się fochy, jak było z Bravo. Tylko, że w obecnej sytuacji Niemiec nie jest w pozycji, z której może dyktować warunki.
Nagelsmann obiecał mu natomiast pewny plac w kadrze. Jeśli jednak nie będzie bronił w klubie to straci pewnie i "jedynkę" w kadrze. To może go zmusić do poszukania szczęścia gdzie indziej. Ja tak to widzę.
Podzielam natomiast zdanie, że warto byłoby postawić na Yaakibishviliego. Ten chłopak ma wszystko, by zostać numerem jeden. Klub zresztą chyba na niego liczy, bo został mu przedłużony kończący się kontrakt, a nie było wcale pewności, że zostanie.
0
Finał CdR, Benfica na wyjeździe i klasyk 0-4. Ale wybór był trudny, bo takich świetnych spotkań było wiele. Choćby z BVB u siebie, z Interem u siebie, z Atleti w 1/2 i tak można wymieniać...
3
Super wiadomość. Przy okazji zastanawiam się, kiedy klub zacznie szorować dupą po dnie i kiedy knur wymyśli, że zasada 1/1 już nie obowiązuje.
Yamala uwielbiam oglądać i nie mam żadnych wątpliwości, że dzieciak ma w tej chwili największy wpływ na grę drużyny. Jednocześnie nie mieści mi się we łbie, że ten dzieciak będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem Barcelony. Nie dlatego, że nie zasłużył, ale dlatego, że to wciąż jest dzieciak i wciąż cała kariera przed nim.
Chłopak ma zarabiać w okolicach 28-39 baniek i to jest chore. Kolejny z podobną pensja to Lewy, prawdopodobnie półetatowiec w przyszłym sezonie.
A gdzie Rafa, gdzie Pedri? Co powie Cubarsi, jeśli dostanie mniej od Araujo?
To dlatego sytuacja finansowa zaczyna być napięta i powrót na CN jest koniecznością.
Zarząd pewnie będzie próbował renegocjować warunki z Lewym, żeby ten trochę spuścił z pensji ale efekty naprawdę trudno przewidzieć. W każdym razie Lewy w nadchodzącym sezonie będzie dla księgowości kulą u nogi.
0
Sportowe fakty już wiedzą: "plan Barcelony legł w gruzach, bramkarz nie godzi się na transfer do mistrza Hiszpanii".
Szybcy są droga Redakcjo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Brawo Ansu, Monaco to zdecydowanie lepszy wybór. Chyba, że Chelsea będzie wyjątkowo hojna
4
Tyle lat komentarze się ładowały i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz jakaś ochrona prywatności. Zupełnie nie kumam o co to chodzi.
Podobnie jest z Garcią. Wczoraj szedł na wypożyczenie, dziś już jest pierwszym wyborem. Oczywiście dzisiejsza wersja odpowiada mi o wiele bardziej i ma sens.
MATS nie lubi konkurencji i rola rezerwowego też raczej nie przypadnie mu do gustu. Istnieje szansa, że sam sobie zacznie szukać klubu, w którym będzie "jedynką". Jeśli to jest pomysł szwagrów na pozbycie się Ter Stegena to ja będę domagał się tantiemów :) , bo ta idea świeci mi w głowie od momentu kontuzji Niemca.
Ale najpierw trzeba kupić Garcię, a właściwie to najpierw chłopak musi zgodzić się na transfer. Pewnie świadom jest tego, że na Cornella nie będą mu sypać płatków róży pod stopy
3
@MirusAmisz Żeby opublikować komentarz muszę najpierw potwierdzić, że jestem człowiekiem, a nie botem, potem odświeżyć stronę kilka razy i wtedy może coś z tego będzie. Trzeba wykazać się dużą dozą cierpliwości.
7
Kpiny. Gość albo będzie grał w Barcelonie, albo wybierze inną drużynę. Jeśli tak ma wyglądać początek jego kariery w Barcelonie to facet nawet ofert nie będzie rozważał. Zresztą byłoby to że szkodą dla drużyny, bo ja MATSa w bramce nie widzę.
1
@MagdJanko Opuścili Montjuic i będą się starać, by pierwsze mecze rozgrywane były na wyjeździe. Pewnie nikt nie poda Ci konkretnej daty powrotu na CN. Poczekaj może z tym wyjazdem, jeśli nic nie jest jeszcze pewne.
3
Nawet przyjemny mecz do oglądania. Obyło się bez kontuzji i to chyba najważniejsze.
11
Chętnie wystawię, ale zamiast ocen pokazuje mi się komunikat, kiedy Barca gra kolejny mecz, a pod spodem jakiś error. To co się dzieje ostatnio ze stroną to jest tragedia. Rozumiem, jeśli robicie jakieś zmiany, jeśli jednak wynika to z innych przyczyn to może warto się przyjrzeć.
7
Kibiców tam mają zajebistych. 88 minuta meczu, 0-2 w plecy a cały stadion dopinguje. Szacun.
0
Dziś święto w teamie Lewandowski. Lekko złośliwy jestem, ale czytając niektóre z komentarzy przy okazji meczu z Villareal, czy dziś odnosiłem wrażenie, że strzelenie tej setnej bramki jest bardziej istotne od dorobku całej Barcelony.
Słabe to Bilbao dzisiaj i można byłoby im zaaplikować kilka sztuk jeszcze. Jednak masa niedokładności i Frenkie w środku pola jednak lepiej współpracuje z Pedrim niż Gavi. Widać też sporą różnicę na lewej stronie, gdy biega po niej Balde.
0
@ShawnC Jeden z nich raczej zagra w jednej linii z Rafą i Yamalem. Tutaj widzę takie 4-3-2-1. I byłoby chyba znacznie lepiej, gdyby to Fermin zagrał bardziej z przodu, a Gavi w parze z Pedrim. Ale Flick lubi Gaviego ustawiać wyżej, na pozycji Olmo i tam chłopak wygląda na zagubionego.
2
To se pograł Ter Stegen po tej kontuzji. Chyba, że w II połowie Hansi da mu pograć.
2
Byłoby jednak dobrze, gdyby ten mecz Barca wygrała. To byłoby piękne zwieńczenie udanego sezonu.
0
To jest obleśne z ich strony. Mają świadomość, że tamtego dnia to był naprawdę niski wymiar kary. Powinni mieć pretensje do siebie za postawę na boisku, jaką prezentowali. Obecność Inigo nie miała żadnego znaczenia. Był cały sezon do tego, by zgarnąć punkt więcej w sportowej rywalizacji.
1
@franiu Federacja hiszpańska zmieniła kilka lat temu przepisy w sprawie powołań do kadry i za odmowę są przewidziane dość srogie kary. Od lat finansowych po zawieszenie piłkarza nawet na okres 5 lat, jeśli dobrze pamiętam. Zmiana w statucie spotkała się z ogromną krytyką i niezadowoleniem, ale RFEF to nie rusza.
To faktycznie jest chore, a ilość tych wszystkich organów jest absurdalna. To wszystko trzeba utrzymać i mniemam, że nie zarabiają tam średniej krajowej.