0

Obejrzałem dziś raz jeszcze mecz, choć raczej w obszernych skrótach i dla mnie piłkarzem meczu został Rafa. Miałem o tyle wątpliwości, że Yamal zagrał koncert, Lewy swoje strzelił, więc ten wybór nie był taki oczywisty.

1

Znamy od wczoraj, a nawet kilku dni wstecz. W II połowie za Fermina wskoczy Gavi, a pewnie i Ferran dostanie kilka minut. Flick ma niewielki wybór.

7

Lubię czytać komentarze. Wtedy widzę, jaka mądrością zostałem obdarzony. Zdarza mi się, że czytam na niezalogowanym urządzeniu, bo mam ich kilka. I wczoraj tak czytam jakieś wypociny, myślę, ten to musi mieć niezły zestaw klejów do wąchania. Ale patrzę do góry, autor komentarza "th@les". A już miałem ignorować i blokować...

1

Adeyemi podobał się nie tylko Kluivertowi. Wielu kibiców miało nadzieję na jego transfer.

1

Nie jestem szczęśliwy z powodu wygranej Interu. To koszmarny rywal dla Barcelony i nie chciałbym, aby Barca na nich akurat trafiła. W każdym razie, wczorajsze wyniki każą być ostrożnym. Mam jednak nadzieję, że będzie ten półfinał i nie tylko...

0

Mnie to cieszą takie newsy, bo meczu oczywiście nie oglądałem. Martwię się tylko, by
Barcelonie nie przydarzyło się coś podobnego.

3

@Ronad10 Drabinkę płacową to uzdrowił Alemany. Deco co najwyżej buduje fundamenty pod komin płacowy decyzjami takimi jak przedłużenie Araujo.
@Who_you_mam A jaką to istotną rolę pełnił Mancini w tej dyrekcji sportowej i jakie ma sukcesy na koncie, że klub powierzasz opatrzności po jego odejściu?

0

@Kubsoleon Nie no, za co?

1

@ViscaBarca123 Piotrek, a ten mały "Maradona" co to za dzieciak? Ładnie wozi swoich rówieśników.
https://www.instagram.com/reel/DHbFt9UITo1/?igsh=MW05MWN2YjR2bHpqeQ==

0

Nigdy nie powinna ich zrywać, choć zaraz nasuwa się pytanie: po co te kontakty wznawiać? Nie ma siana i nie zanosi się na to by było. Sytuacja instytucjonalna klubu jest bardzo delikatna. Nie będzie chyba zdziwienia, jeśli wybierze bardziej bezpieczną opcję.

0

@denying Wszystko masz w ocenach.

6

A w następnych wyborach na prezesa La Ligi znów wszyscy zagłosują na Tebasa...
To nie dzieje się od wczoraj. Informacje dotyczące sytuacji finansowej Barcelony w szczegółach poznał już cały świat. Trzeba było od razu zakuć ryj knurowi.

0

RM co prawda potrafi wygrywać w Barcelonie, ale różnicą 4 goli to już niekoniecznie. Zwykle to jednobramkowe przewagi.

0

Błędy w przyszłości zaprocentują, bo trener i drużyna wyciągną z nich wnioski. Ale zmęczenie fizyczne takiego dzieciaka jak Yamal może przynieść za sobą poważne problemy mięśniowe. Ja mam tylko nadzieję, że chłopak nauczył się odpoczywać w trakcie spotkania. Co prawda, nie bardzo wiem kiedy miał się tego nauczyć, ale z taką nadzieją żyję.

0

Ostatnie zdanie jest jednocześnie podsumowaniem tego, co zdarzyło się wczoraj. Ten jeden punkt może okazać się kluczowy w ostatecznym rozrachunku.

0

Jestem tutaj każdego dnia, bo lubię odwiedzać tę stronę. Oglądam każdy odcinek Un Toc... jak też 9CN, czytam niemal wszystkie materiały bo mam szacunek do pracy wykonywanej przez Redakcję. A i tak byłem przekonany, że Barca gra z Betisem na Villamarin. Czekałem na ten mecz, a na koniec i tak go nie zobaczyłem, dopiero z odtworzenia.
To nie są dobre symptomy.

0

Teraz tylko nie spieprzyć tematu na Villamarin i zrobi się 6 pts.

2

Jest kozak i tacy piłkarze są najcenniejsi. Oby zdrowie mu dopisywało jak do tej pory.

0

Trzeba było olać CdR na starcie. Teraz , skoro finał z męczennikami, nie można tego odpuścić. Ale z awsze to byłoby kilka spotkań mniej. Kiedyś te rozgrywki zdominowane były przez piłkarzy z drugiego planu, by kluczowi gracze mogli odpocząć. Teraz bieda w klubie zmusza trenera, by rzeźbił w tym co jest i radzi sobie na razie wyśmienicie. Ale nadszedł kluczowy moment sezonu i braki kadrowe zaczynają być odczuwalne. Zobaczymy, czy wpadnie coś do gabloty.

1

Kolejny, bardzo dobry odcinek. Nie słodząc nikomu, ale Maćka nie tylko dobrze się słucha, nie tylko ma gość wiedzę. Przede wszystkim ma swoje zdanie i nie powtarza wyświechtanych opinii i frazesów. Z Rafałem tworzą świetny duet. Kowalczyka komplementował nie będę. Już pisałem nie raz, że dziwię się, iż do tej pory żaden sensowny program sportowy nie upomniał się o niego. Kanał zasługuje na znacznie większą oglądalność, więc po prostu wpadajcie.
Bardzo sobie ceniłem (i nadal cenię) 9CN. Nie chcę nikogo urazić, zwłaszcza Naczelnego, ale mam wrażenie, być może mylne, że kiedyś było nieco ciekawiej.
Ale z tej dobroci chyba zaczynam wybrzydzać...

0

Wojciechu, na głowę Ci się sufit spier.. ł? Jak to se weźmie? To nie jest jego miejsce, on ma sobie to miejsce wywalczyć, a nie wziąć. Czy w kontrakcie jest napisane, że przyszedłeś zastąpić Ter Stegena i po tym jak wyzdrowieje masz oddać mu bramkę?
Niemiec ledwo co kule odstawił, nie wiem nawet, czy zrobił jakąś jednostkę treningową z drużyną i już wrzeszczy na prawo i lewo, że jest w formie, w jakiej nie był nigdy dotąd.
Mam nadzieję, że Flick zachowa chłodną głowę przy obsadzie bramki po powrocie MATSa

3

Ferran ze swoją charakterystyką pasuje trochę lepiej na takiego rywala, tylko żeby trafiał z tego co sobie wypracuje.
A Lewy pewnie i tak się pojawi w którymś momencie spotkania.

0

Nie powiem, wyborne miejsce dla takiego gracza jak Nico, choć wolałbym go w Barcelonie. Tylko, że teraz to nawet na Wawrzyniaka ich nie stać.

2

Ja jestem trochę nie klimaty w te sprawy i zapomniałem dodać w swoim komentarzu taki drobiazg. W życiu też o nim zapominam, dlatego komornik wynajął mieszkanie obok mnie. Podatki.
Jeśli Barca sprzedała te VIP - miejscówki, a audytor chce by rozłożyła tę sumę na 30 lat, to podatki też będzie płacić przez 30 lat odpowiednio do sumy? Wychodzi jakieś 3,3 mln. Czy ma zapłacić teraz, od kwoty 100 baniek, czy ile tam wpadło za te loże?

5

Szwagier szwagra Laporty, który też był kiedyś jego szwagrem... A kiedyś może będzie też szwagrem Deco... Ładnie się tam bawią, a Dani aż za głowę się złapał.
Ale do rzeczy. Pomijając , że Laporta to kręt...Jeśli zaksiegują kasę na ten sezon to nie będą księgować w kolejnych. Jaki ból ma ten audytor? A że fizycznie nie jeszcze lóż... A jak deweloper bierze kasę za chałupę, której nie postawił, albo która jest w stanie surowym? Skąd ten audytor, od Tebasa?
Ten transfer Olmo też był potrzebny jak dziura w moście. Tyle zachodu o gościa, który gra co piąty mecz.
Jak szwagry nie przestaną wąchać kleju to knur Barcelonę do Segunda B spuści.

0

@Midast Było dwóch "Iniestów", chyba nie :) ... Miałeś na myśli Xaviego?

4

To dobrze, że jest w formie, może dzięki temu łatwiej będzie go sprzedać :)

0

@Pustelnik Nie to, bym coś miał do Niemca, ale nawet jak rozgrywał swoje najlepsze sezony, nigdy nie wiedziałem, jak zachowa się przy strzałach z daleka, obronach 1/1 itd. Zresztą, sporo obronionych piłek to była nieudolność strzelca, albo coś mu się odbiło od rękawicy, piszczela czy przedramienia. Przy strzałach z daleka często odprowadzał piłkę wzrokiem, bez żadnej reakcji. Miejmy nadzieję, że Flick nie będzie zmieniał zwycięskiego składu, a jeśli MATS stanie w bramce, to tylko dlatego, że będzie w formie lepszej od Wojtka. Na dziś trudno mi w to uwierzyć.

2

Nie trudno zgadnąć, kto w tym finale zagra.

0

@DonJuanMarquez Jakby ten Robcio wykorzystał to co miał na nodze to już do tej czterdziestki by się zbliżał. Bo xG ma najwyższe że wszystkich napastników 5 najlepszych lig europejskich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?