0

@CinekPL85 Telefon z Androidem czy IPhone?

5

Pewnie odejdzie za ”jedną Villę", ale w kontekście jego kontraktu to i tak będzie korzystne dla klubu. Prawie 18 baniek zostaje w kasie, a to już pokaźna suma.

0

Geniusz po prostu, żadne zaskoczenie. Szkoda, że zarząd wydał forsę na Lewego zamiast na Leo. Różnicę widać kolosalną w grze,nawet jeśli to tylko jakieś Miami.

3

@clyde Całkowita zgoda. Trzaskowski nie jest kandydatem idealnym, ale Nawrocki to jest kompletne nieporozumienie. Łgarz i manipulator, jak przystało na kandydata PiS. Gość ma tyle za uszami, że głowa boli. Mimo to ponad 33 procent narodu oddało na niego głos w I turze. Kompletna porażka polskiego społeczeństwa. Polacy nie mają szczęścia jeśli chodzi o wybór prawdziwego męża stanu, bo nie jest nim i nie będzie Trzaskowski, a tym bardziej Nawrocki. Jakieś układy z gangusami, szemrane interesy, wykorzystywanie starszych ludzi. I to nie są jakieś plotki, a potwierdzone doniesienia. Perfidna postać. Sam Memcen gadał, że ktoś taki nie może pełnić tej zaszczytnej funkcji. Przez 10 lat mieliśmy pajaca w pałacu, kolejne 5 zapowiada się jeszcze gorzej.
Ale skoro Polacy potrafili oddać masę głosów na Tymińskiego (nieco starsi pamiętają), gościa znikąd, który przyjechał do Polski z Peru, to wybór Nawrockiego nie będzie dla mnie niespodzianką.

0

@CinekPL85 Reklamy możesz sobie wyłączyć.

0

Oby to nie były tylko plotki. Ale jak czytam, że Barca kupuje Diaza, a teraz rusza po bramkarza lokalnego rywala to jest mi trudno poważnie traktować te doniesienia.
Edit. Kibice Arsenalu są przekonani, że Garcia będzie grał właśnie u nich.

0

Presja w Realu. Czy uważacie, że w Leverkusen nie było presji? Uważacie, że koncern farmaceutyczny pakuje tam wielkie siano, by zadowalać się 10 miejscem w tabeli? Jasne, trzymajmy właściwe proporcje.
Doświadczenie. A jakie doświadczenie miał Flick w roli pierwszego trenera? Żadne.
Z Bayernem wziął wszystko, co było do wzięcia, z kadrą poległ z kretesem, ale to dwie różne roboty.
Jeśli Alonso ogarnie szatnię to ma już połowę sukcesu, bo tam jest największy problem. Reszta roboty to sztab i ten sztab oraz doradcy mają większą wartość jak samo doświadczenie. Pomysł taktyczny, przygotowanie fizyczne, ustawienie grajków w odpowiednich miejscach itd. Carlo zrobił tam kawał solidnej pracy, zbudował kadrę, pozyskał niemal najlepszych, dostępnych grajków. Xabi nie musi się martwić o nic, musi tylko ogarnąć ego męczennika. Chłop ma naprawdę i wiele łatwiejsze zadanie od Flicka.

1

@ViscaelBarca2007 Raczej Araby albo MLS. Turcja się zbroi w konkretnych grajków . Zresztą, obiboków nigdzie nie szanują

2

Jeśli odejdzie to będę trzymał mocno kciuki. Ale by się odbudować, trzeba zapier# alać, słuchać trenera i być cierpliwym.
Jeśli więc wejdzie do Monaco ze statusem gwiazdy Barcelony i przekonaniem, że coś mu się należy, to będą nici z odbudowy.
Ja mam ewidentnie problem z tym dzieciakiem. Racjonalnie trudno mi uwierzyć w jego odbudowę, ale zawsze sobie powtarzam, że on ma 22 lata, tylko.
Z drugiej, irytuje mnie do bólu na boisku, a przede wszystkim drażni fakt, że można tak koncertowo spieprzyć swój tal

0

W Monaco muszą mieć luksusowe ławki rezerwowych. Chłopak będzie miał jak u Pana Boga za piecem.
Tak na poważnie, ciekaw jestem, czy znajdzie się taki kozak, który zdoła wykrzesać z tego dzieciaka jeszcze cokolwiek. Bo to mentalnie jeszcze nie jest jeszcze całkiem dojrzały facet.
Dużo miałem cierpliwości, bardzo dużo nadziei, ale chłopczyna zawodzi za każdym razem. Brak cech wolicjonalnych trudno jest przykryć czymkolwiek.

0

To zdjęcie wyjątkowo jest udane. Pokazuje sytuację Ansu od dłuższego już czasu. Jeśli faktycznie Monaco mu zaproponuje, nie powinien zastanawiać się ani chwili. On na dziś nie łapie się do podstawy w Żelbecie Wąchock. Oczywiście dlatego, że ma inny kolor skóry i nie pije wódki.

0

Na "dychę" to Pedri albo Lamine. Zresztą ja myślę, że Yamal, jeśli nie osiądzie na laurach to będzie ewoluował podobnie jak Leo. Ale Rafa na "10” nie pasi. To jest grajek, który lubi więcej miejsca i lubi wchodzić dynamicznie z głębi pola. Ciekaw jestem w każdym razie jak się sprawdzi ten patent.
Trudno mi uwierzyć, że ten Diaz to pomysł Flicka. W moim przekonaniu to raczej wynalazek Deco. Kupowanie chłopa co ma 30 za pasem za takie siano to głupota. Zbyt nierozsądne posunięcie jak na Hansiego. Oby się nie udało, bo do tego jeszcze pajac.

2

Jak ktoś ma czas, mocny wywiad o policji, nawet bardzo mocny. A jak nie to polecam od 1:43 min.

0

Zamieścić komentarz na stronie to spore wyzwanie. A już było tak pięknie, to ktoś coś musiał sknocić.

11

Dyspozycji Lewego się nie dziwię. Można było przewidzieć, że pary na cały sezon nie wystarczy, grał naprawdę sporo. Ale Ter Stegen deklarował formę, w jakiej nie był od dawna. Flick potwierdzał, że jest gotów. Dobrze, że trener nie wpadł na pomysł, by dać mu bronić w klasyku, bo fetę mistrzowską oglądalibyśmy z Madrytu

0

Ludzie zobaczyli dzisiaj 3 piłkarzy, którym się chce: Lamine, Fermin i Rafa. Przy czym temu ostatniemu szło nie najlepiej.
Lewy natomiast najprawdopodobniej nie doszedł jeszcze w pełni do siebie po kontuzji. Wygląda naprawdę słabo, jest apatyczny, nie szuka pozycji, nie urywa się obrońcom. Wiec to nie koledzy robili mu na złość, podobno przecież bardzo lubiany jest w szatni. Poza tym trudy sezonu muszą dać się we znaki każdemu, zwłaszcza facetowi mającemu 37 lat

1

@Sebolinho Jak go mają szukać? Widziałeś go dziś w pozycji, w której można było posłać do niego podanie? 66 minuta meczu, sporo miejsca w polu karnym, gra toczy się przed 16 metrem, a Lewy stoi przyklejony bez ruchu do obrońcy. Przecież nie możesz podawać na przypał, na stratę. Zachowując proporcje, zwróć uwagę jak porusza się w polu karnym Torres, jak robi to Lewy. Z całym szacunkiem, ale ten gość ma 37 lat i najlepsze diety świata nie sprawią, że Lewy będzie wciąż piłkarzem, który rozegra cały sezon na wysokich obrotach.

1

Młodzi rządzą, strzelają gole, a ludzie mają ból dupy, że nikt nie pomaga Lewemu bramki strzelić. To już jest naprawdę mocna odklejka. Co mają niby zrobić, przynieść mu w rękach i ustawić na 5 metrze? Lewy nie miał sytuacji klarownej, obrona rywala nie zostawia mu dużo miejsca, a z daleka nie próbuje strzelać. Oba gole padły po strzałach z odległości, nie po akcjach. Jeśli w II połowie znajdzie pozycję do strzału to strzeli.
Chłop ma 37 lat, a przegranie tego cholernego Picici z Mbappe nie będzie żadnym wstydem, bo Francuz połowę ze swoich bramek nastrzelał z karnych. Taki penalty Picici.

0

Nie wiem, czy z La Liga wchodzi 4 czy 5 drużyn do LM. Nie mniej,
W przypadku 4 mają szanse, a w przypadku 5 może przeskoczyć ich Betis. Mają więc o co grać.

1

Miejsca by sobie pohasać kobitki mają co nie miara.

0

Może i zbyt dużą uwagę przywiązujemy do numerów, zwłaszcza do tej "dychy", nie mniej w ostatnich 20 latach ten numer nosili prawdziwi artyści, magicy i geniusze futbolu. Do Ansu ten numer pasuje jak świni siodło i szkoda, że nie jest tego świadomy.
Jest dwóch poważnych kandydatów do koszulki z tym numerem i który by jej nie założył, będzie leżała na nim jak ulał.

2

No i brakuje 3 goli, by "pękła setka". Nie jest to może bardzo istotne, ale zawsze miło się patrzy na tabelę pod koniec sezonu.

1

Czytam, że Redakcja robi bigos, by robić ruch w komentarzach, że ogląda inne mecze, że ocenia za jakieś tam zasługi i takie tam inne historie. I faktycznie czasem te oceny są lekko dyskusyjne. Ale każdy ma prawo do własnych ocen, które przecież w założeniu miały być zabawą. Największe bóle ludzie mają o "niesprawiedliwości" wobec Lewego, jakże by inaczej.
No to rzućmy okiem na oceny z whoscored. Tam też robią specjalnie bigos, oglądają inny mecz, itd?
Wojtek - 7,14
Christensen- 7,56
Rafa- 7,06
Lewy -6,23 po Gavim i Forcie to najsłabsza ocena w drużynie.
Tu reszta ocen https://www.whoscored.com/matches/1825726/livestatistics/spain-laliga-2024-2025-espanyol-barcelona

0

Droga @Redakcja co się dzieje? Żeby polecić komentarz muszę odświeżyć stronę. By zamieścić komentarz muszę odświeżyć, potwierdzić, że nie jestem botem tylko człowiekiem

0

Taki detal. Odsiewamy Darku ziarno od plew. Plewy to nic innego jak resztki kłosa po wymłóceniu zboża.
Co do meritum. Presi chciał Becksa i gdyby Anglik nie wolał iść do Madrytu, nie wiedzielibyśmy Dinho w koszulce Barcelony. Czy to Laporcie więc można przypisać ten sukces, czy znienawidzonemu Rosellowi. Presi chciał Mou, a Pep był wyborem Cruijffa.
Mamy pięknie grającą młodzież, ale gdyby Tebas nie dokręcił śruby, to kto wie, czy byśmy ją oglądali. Niepodważalną zasługą Laporty jest zatrudnienie Flicka. To była faktycznie decyzja przemyślana i nie ma mowy o przypadku.
Ale Barca to nie tylko pierwsza drużyna piłkarska. Kobiety są w finale, młodzi mają LM, piłka ręczna tradycyjnie stoi mocno i tylko kosz się posypał. Więc ten bilans póki co wygląda pozytywnie. Budowa stadionu budzi ciągle wątpliwości, ale w końcu się buduje. Trzeba przyznać jedno: Laporta był jedynym sensownym kandydatem i choć na wariackich papierach to jednak coś robi. Ja się wstrzymam z oceną i zobaczę, jak sprawy się dalej potoczą. Drugi sezon Flicka powie nam znacznie więcej

0

Roncero to idiota. Idol muniakow i innych golów.

3

Nawet Borek "moje serce jest białe od zawsze" nie mógł wyjść z podziwu dla umiejętności Lamine i powiedział, że ten chłopak, jeśli będzie chciał to zdobędzie 10 złotych piłek.
Cóż, dzieciak jest genialny i niech tylko głowa nie odjedzie gdzieś na pewnym etapie, a będziemy mieć radości co nie miara. Zarząd powinien otoczyć go nie tylko szczególną troską, ale przede wszystkim zadbać o uzupełnienie składu na tyle, by być konkurencyjnym w Europie. Ci wszyscy młodzi i zdolni piłkarze są głodni i chcą wygrywać trofea.
No i oczywiście jak najszybszy powrót na Camp Nou, by szersza publika miała przyjemność go oglądać.

2

@tbas Sezon jeszcze się nie skończył formalnie. Nie mniej gość po prostu wykonywał swoją robotę najlepiej jak umie. Dobry trener zawsze trzyma stronę swoich piłkarzy i nie wyciąga brudów na światło dzienne. Nie mamy zielonego pojęcia, jak reagował w szatni na odpały swoich podopiecznych. Mnie się nie chce wierzyć, że Vini, Jude czy Rudiger mieli lekko u niego.

0

Był do wzięcia za grosze. @JarekS jeszcze przed transferem do Leverkusen pisał, że gość skończy w wielkim klubie i nie mylił się. Podobnie jak w przypadku Doue, a przede wszystkim Rafy, na którego eksperci z Rambli wylewali wiadra pomyj.
Na szczęście Koundé stanął na wysokości zadania i jakoś mniej żal tego Frimponga.
Ciekawe, że Transfermarkt podawał w rubryce "Current Rumours", że jest 63 procent szans na transfer Jeremy'ego do Barcelony (83 %Live).

1

W niektórych przypadkach autora lekko poniósł entuzjazm, ale ma do tego prawo.
Zgodzę się całkowicie w kwestii Araujo, Ter Stegena, ale już wyjściowa dla Ansu to jest przejaw hojności dziennikarza. "Nienaganny" w przypadku Cubarsiego czy 9 dla Flicka podobnie.
Od razu tłumaczę. Nie zamierzam się spierać o oceny, bo to kwestia subiektywnych wrażeń.
Flick w drodze do finału wywrócił się o własne nogi, a wystarczyło trochę uważać. Co więcej, uważam, że jeśli Niemiec niczego nie zmieni, będzie wywracał się systematycznie w tych najważniejszych momentach. Jasne jest dla mnie, że wszystko co dobre to jego zasługa. Liga, CdR czy Supercopa. Tego półfinału też się nie spodziewałem, ale i losowanie sprzyjało, i Barca grała piękny futbol. Ale i tak trudno się żyje ze świadomością, że mogło być więcej. 8 to dla mnie sprawiedliwa ocena.
Młody Cubarsi bez doświadczenia Inigo nie jest już tak nienaganny. W przeciągu sezonu miał słabe występy, a za rewanż z Interem nie wystawiłem mu najlepszej noty. Czy Wojtek zasłużył na tę "siódemkę"? A Martin?
Każdy ma jednak swoje rankingi i swoje podsumowania, ale redaktorzy Sportu mogli podejść do tematu nieco bardziej krytycznym okiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?