@Guillegavira Nie wiem jak radzi sobie Chelsea i co grają. Czy Maresca potrafi wykorzystać potencjał tego chłopaka. Pamiętam go właśnie z Lipska. Ale nawet za jego wersję z Lipska nie oddałbym Fermina. Tacy piłkarze mają swoją wartość, którą trudno oszacować za pomocą statystyk.
Ależ MAtS musi czuć się niezręcznie, to dla niego absolutna nowość. Mam nadzieję, że przez te brudne gierki Wojtek nie oberwie rykoszetem, że nie stanie się ofiarą tych przepychanek. Zaś decyzja o przedłużeniu leży tylko i wyłącznie w jego rękach. Tak jak nie lubię Ter Stegena i nigdy jakoś go nie ceniłem, to ta sytuacja wydaje mi się wyjątkowo paskudna.
Całkowita zgoda. Oprócz talentu trzeba mieć coś jeszcze, by grać 20 lat na najwyższym poziomie. Leo jest piłkarzem z unikalną wizją gry, bo to po prostu piłkarski geniusz. Nie mniej życzę sobie i wszystkim kibicom piłki nożnej, by któregoś dnia można było Yamala porównać do Leo. Oznaczałoby to, że przez długie lata nie musielibyśmy się martwić o wybitnego gracza w składzie. Piłkarsko chłopak ma niemal wszystko, by deptać Leo po piętach, ale czynników warunkujących karierę jest tak wiele, że trudno przewidzieć jak ona się potoczy
Nie martwi mnie to ani trochę, przynajmniej Deco nie będą swędziały łapska, by wydać furę siana na 30-latka. Choć znając życie temat powróci na łamy niejednokrotnie.
@Darek_Maruszczak Darek, każdy ogarnięty Czytelnik to pojmie, że jedynie komunikat z klubu wyświetli należycie ten temat. Póki co, Wy wrzucacie newsy, a my sobie spekulujemy i komentujemy. Robicie świetną robotę, za którą - przynajmniej ja- serdecznie dziękuję. Tymczasem czekamy na jakieś plotki o odejściu MATSa.
Jeśli zapłacą i zarejestrują to wtedy będziemy pewni, póki co to wciąż tylko pogłoski. Spodziewają się problemów z rejestracją Garcii, a marzą im się transfery za 60-80 baniek. Mnie cieszy nowy bramkarz, od dawna pisałem o potrzebie kogoś solidnego między słupkami, ale jak oni zepną finansowo tę pozycję? MATS, nawet jeśli chciałby odejść, to nikt mu tyle nie zapłaci i w ogóle czy ktoś byłby zainteresowany usługami bramkarza oo ciężkiej kontuzji i w tym wieku. Zresztą, znając sytuację Barcelony, nikt nawet nie pyta o Ter Stegena. To najlepiej świadczy o tym, co dziś reprezentuje sobą Niemiec
Jeśli ten chłopak nie wycofa się na ostatniej prostej, co jest dość prawdopodobne w mojej opinii, to MATS będzie miał gorąco pod siedzeniem. Myślę, że nie przewidywał w ogóle takiej sytuacji. Ter Stegen nigdy nie był moim ulubieńcem, ale to akurat jest najmniej istotne. Jeśli w sportowej i czystej rywalizacji okaże się lepszy między słupkami, nie będę miał żadnego problemu z tym, że broni właśnie on. Najważniejsze jest, by przez jego ambicje szatnia nie ucierpiała, jeśli okaże się jednak, że są od niego lepsi w tym klubie.
Barca nie będzie naciskać Niemca, by odszedł. No to super, będą mieć bardzo drogą rezerwę. Jeśli przyjdzie ten Garcia, będę trzymał kciuki, by nie dał Flickowi powodu, aby ten stawiał na Ter Stegena.
Gratuluję wyboru prezydenta, gorszego wybrać się nie dało. 8 lat rządów PiS niczego ludzi nie nauczyło. Zrozumiałym nawet, gdyby wybrano Memcena. Zrozumiałym, że ludzie oczekują czegoś nowego. Ale wybór awanturnika na tak ważne stanowisko to jest proszenie się o kłopoty. Z czasem przyjdą, zapewniam. Inna sprawa, że sztab Trzaskowskiego nadaje się do tarcia chrzanu. Spieprzyli mu koncertowo tę kampanię. Pisałem zresztą o tym kilka dni przed wyborami, że Trzaskowski tego nie wygra, jeśli sztab nie wyciągnie właściwych wniosków. Inna sprawa, że wybór był marny. Jakaś Biejat bez oleju w głowie, Zandberg ze swoimi durnymi pomysłami itd. Ani jednego, który zasługuje, by nazwać go mężem stanu. Ale jaki naród taki prezydent
A gdzie podział się Torres? Czy nie on powinien być w miejsce MATSa? Co robi w ogóle w tym zestawieniu Niemiec? To jakieś kuriozum, że znalazł się tu piłkarz, którego nie widzieliśmy przez cały sezon.
Laporta sprezentował piękny kontrakt z porządną kasą to gdzie on będzie się ruszał. Liczę jednak, że w nadchodzącym sezonie sporo się zmieni. Jeśli ma ambicje i zależy mu na "jedynce" w kadrze to nie będzie bezczynnie siedział na rezerwie czekając aż kontrakt mu się skończy.
Chłop ma pary na 3 miesiące, potem to kula u nogi. W takiej sytuacji Flick powinien sadzać go częściej na ławce, dawać dużo mniej czasu, oszczędzać, by był gotów na te ważniejsze spotkania. Tylko wypoczęty Lewy coś wnosi do drużyny. Ale Torres na pierwszy wybór się nie nadaje czyli de facto Barca ma 2 rezerwowych. Madryt zbroi się na potęgę, Deco zadowolony, że pierwsze skrzypce w ataku gra niemal 40-latek. Faktem jest, że sporo i tak nastrzelał, ale ile przy okazji zmarnował to chyba nawet Suarez tyle nie spartaczył. Ale nie ma co wypominać, bo w tym wieku to i tak kosmiczne liczby. W każdym razie nowa "9” powinna być priorytetem, a właściwie jednym z priorytetów, bo tych jest kilka
Wszystko super, tylko jeśli nie uda im się pozbyć Niemca, o co będzie cholernie ciężko, to trochę kicha. Ten transfer ma sens w przypadku odejścia Tet Stegena, albo gdyby Wojtek nie przedłużył. Ja oczywiście byłbym zadowolony z nowego bramkarza, ale zdroworozsądkowo to sytuacja nie wygląda wcale najciekawiej. Zwłaszcza, że w rezerwach broni dwóch naprawdę utalentowanych kozaków. Co z nimi? Z drugiej strony, jeśli Garcia nie przyjdzie to Niemiec na bank zostanie. Jak się nie obrócisz to dupa z tyłu.
Szkoda tylko, że co leci to w sieci. De la Fuente niech nie lawiruje. Być może będzie miał okazję popracować z młodszym, a co za tym idzie z bardziej perspektywicznym bramkarzem niż MATS. Jeśli nie będzie to Garcia, to mamy w zanadrzu "Yaakobi" i Kochena. Po sieci lata taki wpis, że Florek chce dać Tet Stegenowi 100 baniek, by ten z Barcelony się nie ruszał.
Takie granie w ch.a. Mają świetnych bramkarzy to po jaką cholerę robią zamieszanie. Nico w białym trykocie też Marca umieściła na pierwszej stronie i też nikt nie wie po co. Już mają kłopot żeby pogodzić męczennika z Mbappe. W ogóle to ciekawe, że oni tak sobie wydają kasę bez żadnych limitów. Naprawdę aż tyle są do przodu, że mogą kupować bez końca?
Posiedzi na ławce to zmieni zdanie. Póki co to niezła kasa i długi kontrakt go trzymają, ale jeśli nie będzie grał regularnie to szlag go trafi. Nie będę pisał o żadnej satysfakcji, ale gdy krytykowałem Niemca przed kontuzją, chcieli mnie tu zjeść żywcem. Dziś te same osoby gonią Ter Stegena z klubu. Ot, taki drobiazg.
0
@Guillegavira Nie wiem jak radzi sobie Chelsea i co grają. Czy Maresca potrafi wykorzystać potencjał tego chłopaka. Pamiętam go właśnie z Lipska. Ale nawet za jego wersję z Lipska nie oddałbym Fermina. Tacy piłkarze mają swoją wartość, którą trudno oszacować za pomocą statystyk.
6
Nie często zdarza mi się przyznawać mu rację, ale w tym przypadku nie mam innego wyjścia, bo gada z sensem.
0
Burackie zachowanie i chyba tym zachowaniem Niemiec przypieczętował swój los.
5
Ależ MAtS musi czuć się niezręcznie, to dla niego absolutna nowość.
Mam nadzieję, że przez te brudne gierki Wojtek nie oberwie rykoszetem, że nie stanie się ofiarą tych przepychanek. Zaś decyzja o przedłużeniu leży tylko i wyłącznie w jego rękach.
Tak jak nie lubię Ter Stegena i nigdy jakoś go nie ceniłem, to ta sytuacja wydaje mi się wyjątkowo paskudna.
1
Nie powiem, chętnie bym zobaczył tego Nkuku, ale nie za Fermina.
0
Całkowita zgoda. Oprócz talentu trzeba mieć coś jeszcze, by grać 20 lat na najwyższym poziomie. Leo jest piłkarzem z unikalną wizją gry, bo to po prostu piłkarski geniusz. Nie mniej życzę sobie i wszystkim kibicom piłki nożnej, by któregoś dnia można było Yamala porównać do Leo. Oznaczałoby to, że przez długie lata nie musielibyśmy się martwić o wybitnego gracza w składzie. Piłkarsko chłopak ma niemal wszystko, by deptać Leo po piętach, ale czynników warunkujących karierę jest tak wiele, że trudno przewidzieć jak ona się potoczy
4
Kwota jest mało istotna. Ważne, że gość się sprawdził i drużyna miała z niego masę pożytku. Piłkarz epokowy
0
Można powiedzieć, że Araujo jest decyzyjnym piłkarzem, a błąd to jego drugie imię.
0
@Marusek To mało ma jeszcze Ter Stegen kontraktu? Przecież do 2028 Laporta mu przedłużył.
0
Nie martwi mnie to ani trochę, przynajmniej Deco nie będą swędziały łapska, by wydać furę siana na 30-latka. Choć znając życie temat powróci na łamy niejednokrotnie.
1
@Darek_Maruszczak Darek, każdy ogarnięty Czytelnik to pojmie, że jedynie komunikat z klubu wyświetli należycie ten temat. Póki co, Wy wrzucacie newsy, a my sobie spekulujemy i komentujemy.
Robicie świetną robotę, za którą - przynajmniej ja- serdecznie dziękuję.
Tymczasem czekamy na jakieś plotki o odejściu MATSa.
0
Jeśli zapłacą i zarejestrują to wtedy będziemy pewni, póki co to wciąż tylko pogłoski.
Spodziewają się problemów z rejestracją Garcii, a marzą im się transfery za 60-80 baniek.
Mnie cieszy nowy bramkarz, od dawna pisałem o potrzebie kogoś solidnego między słupkami, ale jak oni zepną finansowo tę pozycję? MATS, nawet jeśli chciałby odejść, to nikt mu tyle nie zapłaci i w ogóle czy ktoś byłby zainteresowany usługami bramkarza oo ciężkiej kontuzji i w tym wieku.
Zresztą, znając sytuację Barcelony, nikt nawet nie pyta o Ter Stegena. To najlepiej świadczy o tym, co dziś reprezentuje sobą Niemiec
5
Jeśli ten chłopak nie wycofa się na ostatniej prostej, co jest dość prawdopodobne w mojej opinii, to MATS będzie miał gorąco pod siedzeniem. Myślę, że nie przewidywał w ogóle takiej sytuacji. Ter Stegen nigdy nie był moim ulubieńcem, ale to akurat jest najmniej istotne. Jeśli w sportowej i czystej rywalizacji okaże się lepszy między słupkami, nie będę miał żadnego problemu z tym, że broni właśnie on. Najważniejsze jest, by przez jego ambicje szatnia nie ucierpiała, jeśli okaże się jednak, że są od niego lepsi w tym klubie.
1
@sokot Żyjmy nadzieją, że Flick sobie z tym poradzi.
0
@malypuzon Ale Francuz byłby raczej droższy. Transfermarkt wycenia go na 30 mln euro, a nie wiadomo ile chcieliby w Lille za niego.
1
Barca nie będzie naciskać Niemca, by odszedł. No to super, będą mieć bardzo drogą rezerwę. Jeśli przyjdzie ten Garcia, będę trzymał kciuki, by nie dał Flickowi powodu, aby ten stawiał na Ter Stegena.
14
Gratuluję wyboru prezydenta, gorszego wybrać się nie dało. 8 lat rządów PiS niczego ludzi nie nauczyło. Zrozumiałym nawet, gdyby wybrano Memcena. Zrozumiałym, że ludzie oczekują czegoś nowego. Ale wybór awanturnika na tak ważne stanowisko to jest proszenie się o kłopoty. Z czasem przyjdą, zapewniam.
Inna sprawa, że sztab Trzaskowskiego nadaje się do tarcia chrzanu. Spieprzyli mu koncertowo tę kampanię. Pisałem zresztą o tym kilka dni przed wyborami, że Trzaskowski tego nie wygra, jeśli sztab nie wyciągnie właściwych wniosków.
Inna sprawa, że wybór był marny. Jakaś Biejat bez oleju w głowie, Zandberg ze swoimi durnymi pomysłami itd. Ani jednego, który zasługuje, by nazwać go mężem stanu.
Ale jaki naród taki prezydent
5
A gdzie podział się Torres? Czy nie on powinien być w miejsce MATSa? Co robi w ogóle w tym zestawieniu Niemiec? To jakieś kuriozum, że znalazł się tu piłkarz, którego nie widzieliśmy przez cały sezon.
0
Laporta sprezentował piękny kontrakt z porządną kasą to gdzie on będzie się ruszał. Liczę jednak, że w nadchodzącym sezonie sporo się zmieni. Jeśli ma ambicje i zależy mu na "jedynce" w kadrze to nie będzie bezczynnie siedział na rezerwie czekając aż kontrakt mu się skończy.
0
Chłop ma pary na 3 miesiące, potem to kula u nogi. W takiej sytuacji Flick powinien sadzać go częściej na ławce, dawać dużo mniej czasu, oszczędzać, by był gotów na te ważniejsze spotkania. Tylko wypoczęty Lewy coś wnosi do drużyny. Ale Torres na pierwszy wybór się nie nadaje czyli de facto Barca ma 2 rezerwowych. Madryt zbroi się na potęgę, Deco zadowolony, że pierwsze skrzypce w ataku gra niemal 40-latek. Faktem jest, że sporo i tak nastrzelał, ale ile przy okazji zmarnował to chyba nawet Suarez tyle nie spartaczył. Ale nie ma co wypominać, bo w tym wieku to i tak kosmiczne liczby. W każdym razie nowa "9” powinna być priorytetem, a właściwie jednym z priorytetów, bo tych jest kilka
1
Żarty chłopa się trzymają na stare lata.
1
Wszystko super, tylko jeśli nie uda im się pozbyć Niemca, o co będzie cholernie ciężko, to trochę kicha. Ten transfer ma sens w przypadku odejścia Tet Stegena, albo gdyby Wojtek nie przedłużył. Ja oczywiście byłbym zadowolony z nowego bramkarza, ale zdroworozsądkowo to sytuacja nie wygląda wcale najciekawiej. Zwłaszcza, że w rezerwach broni dwóch naprawdę utalentowanych kozaków. Co z nimi?
Z drugiej strony, jeśli Garcia nie przyjdzie to Niemiec na bank zostanie. Jak się nie obrócisz to dupa z tyłu.
0
Szkoda tylko, że co leci to w sieci. De la Fuente niech nie lawiruje. Być może będzie miał okazję popracować z młodszym, a co za tym idzie z bardziej perspektywicznym bramkarzem niż MATS. Jeśli nie będzie to Garcia, to mamy w zanadrzu "Yaakobi" i Kochena.
Po sieci lata taki wpis, że Florek chce dać Tet Stegenowi 100 baniek, by ten z Barcelony się nie ruszał.
0
0
Takie granie w ch.a. Mają świetnych bramkarzy to po jaką cholerę robią zamieszanie. Nico w białym trykocie też Marca umieściła na pierwszej stronie i też nikt nie wie po co. Już mają kłopot żeby pogodzić męczennika z Mbappe.
W ogóle to ciekawe, że oni tak sobie wydają kasę bez żadnych limitów. Naprawdę aż tyle są do przodu, że mogą kupować bez końca?
0
@noface Nie tylko Ciebie.
1
Posiedzi na ławce to zmieni zdanie. Póki co to niezła kasa i długi kontrakt go trzymają, ale jeśli nie będzie grał regularnie to szlag go trafi. Nie będę pisał o żadnej satysfakcji, ale gdy krytykowałem Niemca przed kontuzją, chcieli mnie tu zjeść żywcem. Dziś te same osoby gonią Ter Stegena z klubu. Ot, taki drobiazg.
0
@hasan 7 Owszem był, że Oriol na "setkę" odejdzie do Girony. Trzeba po prostu czytać nieco dokładniej.
0
@fenix1983 Jest jeszcze Ebrima Tunkara, chłopak urodzony w 2010 roku.
0
Pedri: RM, Yamal Inter i RM