@MagdJanko Kasa to jasne. No i klub nie może zabronić piłkarzowi treningów z drużyną. Zahaczyłem o te trybuny, bo coś mi świta, że był taki przypadek, że piłkarz był nie powoływany i klub musiał wyjaśniać z jakich przyczyn. Nie jestem jednak pewien tego co piszę i czy takie zdarzenie miało miejsce właśnie w Barcelonie.
Nic mnie tak nie ucieszy jak odejście Ter Stegena, ale czy klub bez powodu może odesłać piłkarza na trybuny? Co z 1 kapitanem? Poza tym, rozumiem, że w przypadku pozostania w klubie, numer jeden będzie należał wciąż do Niemca. Ile zmieni ta rozmowa między Flickiem, a MATS-em? Chłop w ciemie bity nie jest i widzi jaki jest układ, że oprócz Peñi jest jeszcze dwóch innych z kontraktami. Z jego ambicją i przekonaniem, że może wciąż walczyć o miejsce, to jest duża szansa, że nie ruszy tyłka z Barcelony.
Masz problemy finansowe, dawaj 15. Będziesz miał jeszcze większe to 60 się należy. Nic, tylko ozłocić tego Ceferina. Edit: Ja nie trawię Ter Stegena, ale skąd wiadomo, że Flick postawi na Garcię? Pomijam, że jest niezarejestrowany w La Liga, a i w rozgrywkach UCL mogą być z tym problemy.
Nawiązując do źródeł, z których korzystają dziennikarze to ja tak gwoli przypomnienia: Neymargate, Barcagate, współpraca Barto ze spółką I3Venture, czyli ważne i rozległe tematy zaczęły poruszać najpierw madrycpkie media: As czy La Vanguardia. I jak już wyciekła masa informacji, dopiero katalońskie media zabrały się za robotę. Można przypuszczać, że media z Madrytu mają w klubie niezłego kreta, albo przynajmniej miały. Bartłomiej miał wtedy jeszcze sporą gromadkę swoich zwolenników i do dziś pamiętam reakcje na te doniesienia. Niekoniecznie zatem Romero musi mieć lepsze źródła od madryckiej prasy.
150 procent Gerarda Romero w tej kampanii było bezkonkurencyjne. Ale również spece od mediów, którzy na każde info o możliwości niepowodzenia pisali: fejk, madrycki ściek albo sławne już łykanie głupot jak pelikan. Ale to wszystko jest mało istotne i nie warto poświęcać uwagi. Natomiast można się zastanawiać o co chodziło piłkarzowi? Okienko dopiero rozpoczęte, Barca wchodzi w 1:1 z trudnościami, a ten domaga się natychmiastowej rejestracji. Z informacji wynika, że zarząd chciał dopiąć ten transfer i czekał na zielone światło od piłkarza. Jeśli taka jest prawda, to Laporta nie ma sobie nic do zarzucenia. Ciekawe, co takiego się wydarzyło, że chłopak zrobił zwrot przez rufę, bo brak gwarancji rejestracji na dziś do mnie nie przemawia. Okienko jest długie.
Te wszystkie sprzeczne informacje sugerują przede wszystkim brak jednomyślności w temacie transferu. Poza tym brzmią tak, jakby miały zniechęcić piłkarza do gry w Barcelonie. Ciekaw jestem, który że szwagrów stoi za Diazem? Komu Nico aż tak bardzo wadzi? Jaka jest potrzeba trenera, też nie wiadomo. Wiemy tylko tyle, że Nico mu się podoba i Diaz też mu się podoba. Jeśli jednak już zdecydowali się na budowę młodej drużyny, to wyłożenie kasy na Nico ma większy sens. Chyba się lekko przeliczyli z Ter Stegenem, żyjąc nadzieją, że odejdzie po zakupie Garcii, bo MŚ miały być jego priorytetem. Może liczono na odejście któregoś z pary stoperów Araujo/Christensen. Ile brakuje do tego cholernego limitu? I tak z jednej strony są braki na kontrakt Nico, a z drugiej brak konsensusu w sprawie jego transferu. Jeśli Deco tego nie dopnie, niech idzie marchewki na targu sprzedawać. Transfer podany na tacy: chłopak chce wykupić swoją kartę zawodniczą i jedyne czego potrzebuje to pewności, że będzie grał w nadchodzącym sezonie. A jeśli chodzi o Diaza, to przecież chłop ma jeszcze wyższą pensję od tej, którą Nico ma zarabiać w Barcelonie. O co tutaj chodzi?
Silny, zwarty ale niekompetentny kolektyw, który pobiera najwyższe pensje w Europie. Tam nigdy nie będzie zgody na sędziów z innego kraju, bo mają zbyt wiele do stracenia. Błędy i kontrowersje były i będą, ale niech sędziowie przykładają jednakową miarę do wszystkich grających w tej lidze. Nie może być tak, że jeden podrapie się po nosie i nie gra 3 spotkania, bo z Barcelony, a drugi wyzywa sędziego od chu#ów bez konsekwencji, bo z Madrytu. To, co działo się w finale CdR jest najlepszym podsumowaniem pracy tego kolektywu.
19 godzin temu: "Javier Tebas przekazał Barcelonie, że nie będzie mogła zarejestrować Nico Williamsa". Co takiego się wydarzyło przez te 19 godzin, że boss La Liga zmienił zdanie?
Życzę mu jak najlepiej, ale jeśli nie było u niego chęci do pracy w Barcelonie, to czy w Monaco coś się zmieni? Zakładając, że informacje na jego temat były w miarę rzetelne.
Jeśli dają gwarancję to jakim problemem jest klauzula odejścia za darmo? Chcesz to masz, bo mam pewność, że zostaniesz zarejestrowany i ta klauzula nigdy nie wejdzie w życie. Co innego, gdy tej pewności nie ma. Wtedy taka klauzula faktycznie jest nie na rękę. W dalszym ciągu nie ma żadnych informacji na temat tej ulgi, o której wspomniała @Redakcja, a na mocy której kluby zadłużone będą mogły dokonywać rejestracji nowych piłkarzy przez 1 rok trwania kontraktu. Napiszecie coś więcej?
To już nie jest 99 procent, a 98 teraz? Swoją drogą to bydło. "Zrozumiem" obraźliwe wpisy sfrustrowanych kibiców, ale niszczenie mienia to kryminał bez dwóch zdań.
@BISHBASHBOSH Jeśli masz jakieś bardziej wiarygodne źródła, będę zobowiązany. Myślisz, że jesteś mniej naiwny od reszty, bo akurat w te doniesienia nie dajesz wiary? Niestety, ale nie mamy bezpośredniego dostępu do w pełni wiarygodnych informacji i jesteśmy zmuszeni (może to nie jest dobre określenie, ale zostawmy) odnosić się do tego, co podają źródła bliższe i dalsze klubowi. Poza tym, biorąc pod uwagę zeszłoroczne negocjacje, to te doniesienia nie są wcale nieprawdopodobne. Przecież to całkiem logiczne, że chłopak chce mieć gwarancję rejestracji biorąc pod uwagę sytuację finansową klubu. Dla mnie to jest zrozumiałe. Nie przyjdzie do Barcelony martwiąc się do końca okienka, czy będzie grał, czy nie. Odpowiedź Tebasa na skargę Bilbao też swoje zrobiła. Jest takie stare powiedzenie: "w każdej plotce jest odrobina prawdy".
Barcelona ostrzega Nico? Albo to jakiś medialny żart, albo ludzie w tym klubie mają niepoukładane w głowach. Piłkarz chce wiedzieć po prostu czy będzie grał i to jest oczywiste. Czego tutaj ktoś nie rozumie?
@DJ6 Dzięki. Istotnie, młody ma ogromny wpływ na grę Barcelony, a rozgrywa niemal wszystko, więc to ryzyko jest jednak spore. Podobno ten nowy nabytek, Roony Bardghji, może stanowić jakąś alternatywę. Ale nie widziałem go nawet na kompilkach, więc moja wiedza kończy się na tym, co napiszą/powiedzą inni.
0
Porządny gość z tego Martineza.
1
@MagdJanko Kasa to jasne. No i klub nie może zabronić piłkarzowi treningów z drużyną. Zahaczyłem o te trybuny, bo coś mi świta, że był taki przypadek, że piłkarz był nie powoływany i klub musiał wyjaśniać z jakich przyczyn. Nie jestem jednak pewien tego co piszę i czy takie zdarzenie miało miejsce właśnie w Barcelonie.
1
https://www.facebook.com/share/r/1HAyk4PLHv/ Paskudny widok
2
Nic mnie tak nie ucieszy jak odejście Ter Stegena, ale czy klub bez powodu może odesłać piłkarza na trybuny? Co z 1 kapitanem? Poza tym, rozumiem, że w przypadku pozostania w klubie, numer jeden będzie należał wciąż do Niemca.
Ile zmieni ta rozmowa między Flickiem, a MATS-em? Chłop w ciemie bity nie jest i widzi jaki jest układ, że oprócz Peñi jest jeszcze dwóch innych z kontraktami. Z jego ambicją i przekonaniem, że może wciąż walczyć o miejsce, to jest duża szansa, że nie ruszy tyłka z Barcelony.
2
82 miliony euro... Na rozum upadli.
0
@slayer I to jeszcze w jakie miejsce. Miasto długie, a wąskie na 200 metrów. Co to ma być?
7
Trochę słabo. Oby się nie okazało, że wyprowadzka z Montjuic odbyła się za wcześnie.
2
Duda sobie urządził ślub córki w pałacu. Gość jest niepodrabialny.
2
Masz problemy finansowe, dawaj 15. Będziesz miał jeszcze większe to 60 się należy. Nic, tylko ozłocić tego Ceferina.
Edit: Ja nie trawię Ter Stegena, ale skąd wiadomo, że Flick postawi na Garcię? Pomijam, że jest niezarejestrowany w La Liga, a i w rozgrywkach UCL mogą być z tym problemy.
4
Chrzanić te zmienne. Najważniejsze, że jakimś cudem ktoś dał za niego te 25 baniek. Liczyć na cokolwiek z jego strony to naiwność.
21
Zapomnieć i przejść do porządku dziennego. Nie ma Nico będzie kto inny, choć oczywiście ja bardzo żałuję.
4
Nawiązując do źródeł, z których korzystają dziennikarze to ja tak gwoli przypomnienia:
Neymargate, Barcagate, współpraca Barto ze spółką I3Venture, czyli ważne i rozległe tematy zaczęły poruszać najpierw madrycpkie media: As czy La Vanguardia. I jak już wyciekła masa informacji, dopiero katalońskie media zabrały się za robotę. Można przypuszczać, że media z Madrytu mają w klubie niezłego kreta, albo przynajmniej miały.
Bartłomiej miał wtedy jeszcze sporą gromadkę swoich zwolenników i do dziś pamiętam reakcje na te doniesienia.
Niekoniecznie zatem Romero musi mieć lepsze źródła od madryckiej prasy.
2
Niech się nie wygłupiają nawet i nie ściągają na siłę piłkarza, na którego klubu po prostu nie stać.
8
150 procent Gerarda Romero w tej kampanii było bezkonkurencyjne. Ale również spece od mediów, którzy na każde info o możliwości niepowodzenia pisali: fejk, madrycki ściek albo sławne już łykanie głupot jak pelikan.
Ale to wszystko jest mało istotne i nie warto poświęcać uwagi. Natomiast można się zastanawiać o co chodziło piłkarzowi?
Okienko dopiero rozpoczęte, Barca wchodzi w 1:1 z trudnościami, a ten domaga się natychmiastowej rejestracji.
Z informacji wynika, że zarząd chciał dopiąć ten transfer i czekał na zielone światło od piłkarza. Jeśli taka jest prawda, to Laporta nie ma sobie nic do zarzucenia.
Ciekawe, co takiego się wydarzyło, że chłopak zrobił zwrot przez rufę, bo brak gwarancji rejestracji na dziś do mnie nie przemawia. Okienko jest długie.
3
10
Szacun dozgonny. Świetny piłkarz, profesjonalista w każdym calu.
0
Te wszystkie sprzeczne informacje sugerują przede wszystkim brak jednomyślności w temacie transferu. Poza tym brzmią tak, jakby miały zniechęcić piłkarza do gry w Barcelonie. Ciekaw jestem, który że szwagrów stoi za Diazem? Komu Nico aż tak bardzo wadzi? Jaka jest potrzeba trenera, też nie wiadomo. Wiemy tylko tyle, że Nico mu się podoba i Diaz też mu się podoba. Jeśli jednak już zdecydowali się na budowę młodej drużyny, to wyłożenie kasy na Nico ma większy sens. Chyba się lekko przeliczyli z Ter Stegenem, żyjąc nadzieją, że odejdzie po zakupie Garcii, bo MŚ miały być jego priorytetem. Może liczono na odejście któregoś z pary stoperów Araujo/Christensen. Ile brakuje do tego cholernego limitu?
I tak z jednej strony są braki na kontrakt Nico, a z drugiej brak konsensusu w sprawie jego transferu. Jeśli Deco tego nie dopnie, niech idzie marchewki na targu sprzedawać. Transfer podany na tacy: chłopak chce wykupić swoją kartę zawodniczą i jedyne czego potrzebuje to pewności, że będzie grał w nadchodzącym sezonie. A jeśli chodzi o Diaza, to przecież chłop ma jeszcze wyższą pensję od tej, którą Nico ma zarabiać w Barcelonie. O co tutaj chodzi?
5
Silny, zwarty ale niekompetentny kolektyw, który pobiera najwyższe pensje w Europie.
Tam nigdy nie będzie zgody na sędziów z innego kraju, bo mają zbyt wiele do stracenia.
Błędy i kontrowersje były i będą, ale niech sędziowie przykładają jednakową miarę do wszystkich grających w tej lidze. Nie może być tak, że jeden podrapie się po nosie i nie gra 3 spotkania, bo z Barcelony, a drugi wyzywa sędziego od chu#ów bez konsekwencji, bo z Madrytu. To, co działo się w finale CdR jest najlepszym podsumowaniem pracy tego kolektywu.
3
Dramat i wielki smutek. Nie potrafię sobie wyobrazić cierpienia, gdy ludzie płoną żywcem w aucie. To przerasta moją wyobraźnię.
0
@astralny Faktycznie, pominąłem dość istotny fragment.
1
19 godzin temu: "Javier Tebas przekazał Barcelonie, że nie będzie mogła zarejestrować Nico Williamsa". Co takiego się wydarzyło przez te 19 godzin, że boss La Liga zmienił zdanie?
10
Wszyscy oferują, a na koniec okazuje się, że to Barca płaci najwyższe pensje
0
Życzę mu jak najlepiej, ale jeśli nie było u niego chęci do pracy w Barcelonie, to czy w Monaco coś się zmieni? Zakładając, że informacje na jego temat były w miarę rzetelne.
1
Jeśli dają gwarancję to jakim problemem jest klauzula odejścia za darmo? Chcesz to masz, bo mam pewność, że zostaniesz zarejestrowany i ta klauzula nigdy nie wejdzie w życie.
Co innego, gdy tej pewności nie ma. Wtedy taka klauzula faktycznie jest nie na rękę.
W dalszym ciągu nie ma żadnych informacji na temat tej ulgi, o której wspomniała @Redakcja, a na mocy której kluby zadłużone będą mogły dokonywać rejestracji nowych piłkarzy przez 1 rok trwania kontraktu. Napiszecie coś więcej?
0
To już nie jest 99 procent, a 98 teraz?
Swoją drogą to bydło. "Zrozumiem" obraźliwe wpisy sfrustrowanych kibiców, ale niszczenie mienia to kryminał bez dwóch zdań.
4
Ciekawe po jaką cholerę. Chyba tylko po to, by na ławce siedzieć, bo nikt męczennika od składu nie odstawi.
0
@BISHBASHBOSH Jeśli masz jakieś bardziej wiarygodne źródła, będę zobowiązany. Myślisz, że jesteś mniej naiwny od reszty, bo akurat w te doniesienia nie dajesz wiary?
Niestety, ale nie mamy bezpośredniego dostępu do w pełni wiarygodnych informacji i jesteśmy zmuszeni (może to nie jest dobre określenie, ale zostawmy) odnosić się do tego, co podają źródła bliższe i dalsze klubowi. Poza tym, biorąc pod uwagę zeszłoroczne negocjacje, to te doniesienia nie są wcale nieprawdopodobne. Przecież to całkiem logiczne, że chłopak chce mieć gwarancję rejestracji biorąc pod uwagę sytuację finansową klubu. Dla mnie to jest zrozumiałe. Nie przyjdzie do Barcelony martwiąc się do końca okienka, czy będzie grał, czy nie. Odpowiedź Tebasa na skargę Bilbao też swoje zrobiła. Jest takie stare powiedzenie: "w każdej plotce jest odrobina prawdy".
1
Barcelona ostrzega Nico? Albo to jakiś medialny żart, albo ludzie w tym klubie mają niepoukładane w głowach. Piłkarz chce wiedzieć po prostu czy będzie grał i to jest oczywiste. Czego tutaj ktoś nie rozumie?
0
@addept Deco z punktu zatwierdza projekt.
0
@DJ6 Dzięki. Istotnie, młody ma ogromny wpływ na grę Barcelony, a rozgrywa niemal wszystko, więc to ryzyko jest jednak spore. Podobno ten nowy nabytek, Roony Bardghji, może stanowić jakąś alternatywę. Ale nie widziałem go nawet na kompilkach, więc moja wiedza kończy się na tym, co napiszą/powiedzą inni.