0

Ten sie nie myli,kto nic nie robi.

0

Powinien zostac do konca kontraktu.To byloby piekne ze strony klubu a Victor wypelnilby do konca zobowiazania wobec pracodawcy.Ale wiadomo,ze wtedy Barca grosza nie zarobi za Valdesa a moze dostac przeciez spora sumke.Jesli Valdes postawi na cele pozasportowe albo jakies egzotyczne ambicje.To pewnie Chinczycy albo Andzy wyloza caly worek milionow...
Ciekaw jestem o co poszlo i co strzelilo do glowy Valdesowi,ze nie chce konczyc kariery w najlepszym na swiecie klubie

0

Nie wiem jaka przyszlosc widza dla Valdesa jego agenci ale jesli nie interesuje go gra w najlepszym klubie na swiecie to ja jestem zdziwiony.W kazdym razie ta wiadomosc najmniej mnie smuci bo o forme Valdesa trzeba bylo ciagle drzec.Lata 2008-2010 to oczywiscie Super Valdes ale ten sezon jest sredni.

0

Wojciech w tym rzecz.Real w czasach genarala musial byc na szczycie a Barca upokorzona.Polityka weszla na dobre do sportu.Zreszta historia Di Stefano mowi wszystko

0

Wybaczcie prosze ten off topic z Ronniem ,bo troche nie na temat ale ciezko czasem mi sie opamietac

0

Gdy ogladam Roniego w akcji do dzis przechodza mi ciarki po plecach i dostaje gesiej skorki na przedramionach.I tak niezmiennie juz od ponad 15 lat a moja baba mowi,ze jestem kopniety.

0

Ja nie pojmuje tego co czasem robi Alexis...

0

Thiago poezja.

0

Bardzo dobrze,ze Pedro schodzi.Moze Alexis sie w koncu przelamie,a Pedro dzis nie zrobil zupelnie nic

0

No i czlowiek od razu spokojniejszy.Z drugiej strony Pellegrini mial do dyspozycji Real i nie potrafil pokonac Barcy nie wierze zatem,ze z Malaga stworzy cos niezwyklego.Toulalan juz w Lyonie nie prezentowal sie nadzwyczajnie w Maladze chyba konczy swoj zywot.

0

Dziwnie ta gra wyglada dzisiaj.Straszny tlok w srodku boiska i nie ma parcia na bramke Malagi nawet jak sa ku temu okazje.To chyba takie gierki na uspienie.Widzialem kila sytuacji ,w ktorych wystarczylo jedno podanie zamiast 3 czy 4 i nie sadze by nie widzial tego Cesc czy Xavi a jednak trzymali pilke w srodku boiska.

0

Lewy1982.To wlasnie od trenera zalezy jaki styl prezentuje druzyna.Dlatego Roman chce sciagnac Pepa by moc ogladac wspanialy futbol na Stamford.Jesli jednak decyzja Pepa jest nieodwolalna i faktycznie wybral City to ja szanuje wybor ale nie stane sie automatycznie sympatykiem tego klubu,ktory zawsze byl mi obojetny.Pieniadze pompowane przez szejkow nie spowoduja,ze zaczne postrzegac City inaczej niz do tej pory.Mialem nadzieje,ze wybierajac klub Pep bedzie sie kierowal rowniez dokonaniami i tradycja klubu.City to klub wiekowy ale bez wiekszych tradycji.Nie bedzie to rowniez jakies super wyzwanie sportowe,bo Pep jak sobie zamarzy gwiazde z nieba to ja dostanie.Przeciez tam sa niesamowite pieniadze.

0

Rekord pewnie pobije Thiago.Oby tak sie stalo.

0

Niech sobie klonuja owce czy inne zwierzaki a Leo zostawia w spokoju.Leo z pewnoscia nie pochwalilby takiego pomyslu.Leo Messi jest jeden jedyny.Moze kiedys bedziemy podziwiac Thiago ale zadnych klonow...

0

nadachu bo to bylby mecz troche bez sensu z pewnoscia nie oglaadalibysmy gry zespolowej a podzialy na boisku sprawilyby,ze mecz moglby byc meczacy

0

Brakowalo mi jeszcze kogos z naszych i kolega slusznie zauwazyl-Alba za Marcelo przynajmniej na dzien dzisiejszy

0

Cala prawa strona La Liga to Barca a w Premier to City.dziwi tylko jeden zawodnik Man U

0

Nie wiem jak moglo braknac miejsca dla Sergio i Puyola.Carles przynajmniej w wyjsciowym na I polowe.

0

Juz teraz powinien ja miec.

0

Kamilos84 skad masz te informacje i czy sa one z pewnego zrodla?

0

barcapff jezeli nie pamietasz gry Diego to znaczy,ze jestes co najwyzej w wieku mojego syna.Czyli ublizam sobie zwyczajnie ta polemika z dzieckiem,ktore nie widzialo jak gra Diego Maradona.Skoro juz wiem z kim mam przyjemnosc to dalsza wymiana pogladow nie ma sensu.

0

Zalosne chlopcze to sa twoje komentarze

0

barcapff wiesz co to metafora czy jeszcze nie tlumaczyli tego w szkole?Gdyby CR nazywano Bogiem futbolu pewnie bys nie polemizowal?
Jasne,ze to pewna przesada ale to dziennikarze dyktuja pewne trendy.Nazywaja ludzi "gwiazdami" "Bogami" itd.Swego czasu tak nazywano Zizou ,Ronaldo czy Dihno i nikt z tym nie polemizowal.

0

barcapff wracaj do swoich wylewac gorzkie zale i frustracje po kolejnej klesce.Pozwole sobie zapytac co to jest "melanz",poza tym ze wyraz ten w jezyku fracuskim oznacza pomiesznie,mieszanke.A po pracy mam zwyczaj wracac do rodziny.

0

Czy to Fabbio Cannavaro?

0

Ten chlopak jest tak skromny ze az mu chyba wstyd,ze juz 4 raz zbiera te nagrode

0

barcapff dziecko odstaw klawiature i idz juz spac bo jutro zaspisz do szkoly

0

ViDuusPL ja mam podobne odczucie ale statystyki sa nieublagalne a na tym opiera sie ocena ekspertow

0

barcapff jezeli uwazasz,ze CR 7 zasluguje na te nagrode to podaj argumenty.Poki co to Cristiano chodzi "zesrany".

0

Do przewidzenia.Ta nagroda mowi wszystko na temat tego kto jest najlepszym pilkarzem na swiecie.Co wiecej,jesli ktos widzi kontrkandydata na rok 2013 to oczekuje propozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?