No i dystans dzielacy Barce z Realem sie kurczy a do konca sezonu jeszcze sporo spotkan.Jak dalej tak pojdzie to bede drzal o tytul.Szkoda,ze powrot Tito nie zostal okraszony zwycięstwem
Real mial cholernego farta.Pewnie znajda sie w finale znajac ich szczescie w tegorocznej edycji LM.I wcale sie nie zdziwie jak ten final wygaja,czego absolutnie im nie zycze.Natomiast zycze im by trafili na Bace w formie z rewanzu z Milanem.
Czy ktos kupowal juz bilety na ticketmaster?Ja znalazlem na tej stronie http://fr.barcelona.com/tickets_barcelone/billets_fc_barcelona ale nie wiem czy wszystko jest ok.Moze ktos z Was juz tutaj kupowal?Za 160 euo mozna miec bilet na PSG.To niewiele w porownaniu do ceny jaka zaplacilem za bilet na Arsenal (360 euro za sam bilet na mecz za miejsce kat.3 jak w tym przypadku).Prosze ewentualne wskazowki jak zamowic przez ticketmaster.
Dzieki.
Chcialbym miec mozliwosc podziekowania osobiscie Davidowi za strzelenie tego bardzo waznego gola .Powiedzialbym : " jak zwykle".Mam nadzieje,ze sztab jest juz pzekonany jak cennym zawodnikiem jest David dla Barcy
Pytanie powinno brzmiec czy awansujemy bo wygrac mozemy np 1-0 albo 2-1.
Dobra wiadomoscia jest brak Pazziniego mysle jednak,ze Allegri bedzie robil wszystko by nie wypuscic awansu z rak.
0
spadl mi kamien z serca po remisie Realu...
0
No i dystans dzielacy Barce z Realem sie kurczy a do konca sezonu jeszcze sporo spotkan.Jak dalej tak pojdzie to bede drzal o tytul.Szkoda,ze powrot Tito nie zostal okraszony zwycięstwem
0
Kto wie moze Victor zostanie...?
0
"(...) w bardzo korzystnej [pozycji] do negocjacji (...)"Chyba tak to mialo brzmiec.Przepraszam za te uwage ale zdanie brzmi conajmniej dziwnie.
0
motor chlopcze poczytaj troche,wiedza z pewnoscia wyjdzie ci na dobre
0
Na WP jest info,ze Barca porozumiala sie z Neymarem i ma za niego zaplacic 45 mln.Co ciekawe,informacje te podaje katalonski "Sport"...
0
Czy jest ktos,kto jest w stanie pomoc przy zakupie biletow na 1/4 finalu LM Barca-PSG.
Prosze pisac na PW.
Z gory dziekuje.
0
Kto mi pomoze zakupic 2 bilety na mecz Barcelona-PSG 10 kwietnia.Prosze pisac na PW.Dziekuje i pozdrawiam
0
Real mial cholernego farta.Pewnie znajda sie w finale znajac ich szczescie w tegorocznej edycji LM.I wcale sie nie zdziwie jak ten final wygaja,czego absolutnie im nie zycze.Natomiast zycze im by trafili na Bace w formie z rewanzu z Milanem.
0
Czy ktos kupowal juz bilety na ticketmaster?Ja znalazlem na tej stronie
http://fr.barcelona.com/tickets_barcelone/billets_fc_barcelona ale nie wiem czy wszystko jest ok.Moze ktos z Was juz tutaj kupowal?Za 160 euo mozna miec bilet na PSG.To niewiele w porownaniu do ceny jaka zaplacilem za bilet na Arsenal (360 euro za sam bilet na mecz za miejsce kat.3 jak w tym przypadku).Prosze ewentualne wskazowki jak zamowic przez ticketmaster.
Dzieki.
0
Prosze o kontakt jesli ktos ma mozliwosc zorganizowania 2 biletow na 1/4 finalu w Barcelonie.
0
Prosze o kontakt jesli ktos moze zorganizowac 2 bilety na cwiercfinal Barca-PSG.Dziekuje.
0
Prosze o kontakt na PW !!! Jesli ktos moze zorganizowac 2 bilety na cwiercfinal Barcelona -PSG w Barcelonie.
0
Diabel nie boi sie piekla takie jest poprawne tlumaczenie.Diably w liczbie mnogiej to "diavoli"
0
Chcialbym miec mozliwosc podziekowania osobiscie Davidowi za strzelenie tego bardzo waznego gola .Powiedzialbym : " jak zwykle".Mam nadzieje,ze sztab jest juz pzekonany jak cennym zawodnikiem jest David dla Barcy
0
3-0
0
Pique chyba mysli o pieprzeniu Shakiry,popelnia katastrofalne bledy w kazdym meczu
0
Kismeth,dzieki znalazlem cos co nie tnie.Zobaczymy jak dlugo.Nie mniej wdzieczny jestem.
0
Obrona to tragedia w dalszym ciagu.Mascherano nie powinien wychodzic na takie mecze.
0
Beda nastepne gole.Spokojnie.Ten mecz jest nassz !!!
0
dajcie jakis link prosze ,co nie tnie bo swira dostane
0
Fajnie,ze bedzie ofensywnie ale trojka obroncow w nienajlepszej formie kontry Milanu moga byc zabojcze.
0
W dwoch ostatnich meczach LM Barca nie strzelila gola...
0
Gdy Roura zapowiada rewolucje az sie boje...
0
Rozumiem,ze na Camp Nou druzyna wychodzi w barwach blaugrana a nie w tych z Mediolanu.
0
Pytanie powinno brzmiec czy awansujemy bo wygrac mozemy np 1-0 albo 2-1.
Dobra wiadomoscia jest brak Pazziniego mysle jednak,ze Allegri bedzie robil wszystko by nie wypuscic awansu z rak.
0
Rozumiem wszystkie zachwyty ale czy to jest ekipa ,ktora ma pokonac AC Milan minimum trzema bramkami?
0
old friend , pieknie napisane.
0
ciekawe,ze na WP pisza,ze Rooney wybiera sie do Barcelony.Rozumiem,ze to przedwczesny zart primaaprilisowy
0
Widac,ze komentuja tutaj ludzie,ktorzy nie maja bladego pojecia nawet o mozliwosciach personalnych Barcelony.To wola o pomste do nieba.