Za 500 milionów i ani centa mniej. Czas najwyższy, by promki w Barcelonie się skończyły... Tak naprawdę, dzieciak stanowi zbyt wielką wartość, dlatego klub przy jego nazwisku powinien umieścić informację: "Not for sale".
Jak nie stać na zakup to zamykamy butique i zapraszamy, gdy pieniądze się znajdą. To nie jest piłkarz, który jakoś szczególnie ciąży Barcelonie. To przyzwoity zmiennik, który w meczach o dużej intensywności jest wartością dodaną. To nie jest case Ter Stegena czy Ansu. Jeśli nie odejdzie, nikogo to nie zaboli. Nie ma konieczności wypychania na siłę.
@FcPortoFan1999 Jeśli bardzo chcesz kibicować słabej ekipie to chyba nie dokonałeś najlepszego wyboru. Jakby nie patrzeć, FC Porto to szeroka, europejska czołówka. Słabe drużyny bez ambicji nie wygrywają UCL, czy innych trofeów europejskich, a także światowych ( puchar interkontynentalny). To drużyna, która budziła respekt i nawet, jeśli ostatnie lata są nieco uboższe to niczego nie zmienia. No chyba, że Twój wpis to delikatna ironia...
https://www.youtube.com/live/VcwmVTvtq-E?is=RJcDO_TOOn0G_O9R Rozmowa Parafianowicza z Pospieszalskim. Nie przepadam za prowadzącym, ale Parafianowicza słucham z dużą ciekawością.
Pójdzie na trening i znowu się połamie. Taki będą mieli z niego pożytek. Ale ważne, by nie zatruwał powietrza w Barcelonie. Wypożyczenie oznacza, że Barca będzie zmuszona przejąć znaczną część wynagrodzenia Niemca. Poczekajmy jednak aż wróci do klubu. Wtedy poznamy jego intencje.
@slayer Dokładnie, z nimi zawsze jest burdel. Przed i po transferach. Dostali za frajer Villę, Suareza, który pomógł zrobić im mistrza, dostali Lengleta i nie ważne, że był w Barcelonie kulą u nogi. Dostali kupę siana za Gryzaka, ktory wrócił do nich za grosze. Permanentne dymanie. Jak Alvarez będzie chciał trafić na CN znajdą z agentem sposób, by tak się stało.
Nareszcie Panie Doniec napisał Pan artykuł "na miarę". Piękne i prawdziwe. Leo nadal nas cieszy, ale jednocześnie powoduje smutek i frustrację, że nie robi tego tu, gdzie jego miejsce, w Barcelonie. Przynajmniej u mnie. Laporta bardzo mocno się pomylił. Nigdy mu tego nie zapomnę.
Napiszę ostatni już raz. Piłkarz super, ale jeśli wydadzą te 130 baniek na Alvareza to oznacza, że potracili rozumy w tym klubie. Pomijam, że ta kasa miałaby trafić do pieprzonego Atleti, które dość już wydoilo Blaugrane. Bez względu na to kto rządzi, zawsze są spoznieni. Chyba, że mają przyjemność z wydawania większej kasy niż potrzeba. Nie potrafił nikt poznać się na piłkarzy gdy kosztował znacznie mniej? Przecież taki mocarny skauting działa w Barcelonie. Alvarez nie jest przecież wyjatkiem, nie pierwszy raz przepłacają za piłkarza.
Wszystkie opcje do bani, a ponieważ transfer Juliana się nie wydarzy, to prawdopodobnie Deco sięgnie po któregoś z nich. Trochę mnie śmieszy ale też irytuje, gdy czytam: "Czynnikiem przemawiającym za jego przyjściem jest osoba Jorge Mendesa, który ma świetne kontakty z Laporta". Co to ma k#rwa do rzeczy? Najważniejszy powinien być tutaj trener i jego opinia, a nie układu szwagra z jakimś kretaczem, który porządnego pilkarza jeszcze tu nie wstawił. Tych lepszych do Paryża odsyła bo tam ma znacznie lepsze układy i kasę.
Nie pamiętam gościa, ale skoro zagrał tylko 15 minut, mam takie prawo. Jeśli nie ma w tych rewelacjach ziarna prawdy, to ciekaw jestem po jaką cholerę facet produkuje takie brednie.
Ludzie jadą po Ferranie, choć ja staram się szukać argumentów za jego obecnością na boisku. Niestety, słabo mi to idzie i całkowicie rozumiem krytykę piłkarza. Inna sprawa to liczby. Torres jest jednym z najskuteczniejszych strzelców Hiszpanii i wciąż ma spory margines do poprawy tego wyniku. Nie zmienia to faktu, że wyglada karykaturalnie na boisku.
Mecz jest raczej skończony. Można się spodziewać, że De La Fuente dokona kilku zmian, oszczędzając kilku kluczowych graczy. Jeśli oczywiście nic nie zmieni się w 2 połowie. Arabom jakoś brak jest tej motywacji, jaka miała drużyna Zielonego Przylądka.
Piłkarz złoży deklarację odejścia do Barcelony, Barca nie będzie wydolna, by finansowo udźwignąć ten transfer i Julian zostanie z palcem w dupie mając kibiców przeciwko sobie. Super strategia z perspektywy gracza. Ja naprawdę bardzo chciałbym zobaczyć Alvareza w Barcelonie. Choć nie bardzo wiem na jakiej pozycji miałby grać, to myślę, że Flick znalazłby dla niego właściwe miejsce. Jednak nie za 150 baniek. Piłkarz jest świetny, ale nie jest wart takiej kasy.
Chłopak ma absolutnie rację, choć wielu już zdążyli zrobić z niego bufona, który daleko nie zajdzie. Tymczasem dzieciak wciąż się rozwija, jakby na przekór tym wszystkim smutasom, którzy ciągle szukają okazji, by go zdeprecjonować. "Mogę robić ze swoim życiem co chcę". To dopiero jest szok dla niektórych i oczywiście pole do spekulacji, że z takim podejściem to za daleko nie zajdzie. To nie jest głupi chłopak i faktycznie wyjątkowo dojrzały jak na swoje 18 lat. Ma szacunek do rodziców i świadomość, skąd się wywodzi i to jest w tym wszystkim najistotniejsze.
Chyba nie warto poświęcać czasu na czytanie komentarzy, biorąc pod uwagę, co za gnój się wylał przy okazji pierwszej informacji o kontuzji Rafy. Mam nadzieję, że Rafa wróci zdrowy i w pełni sił do Barcelony.
Po co komu LO, Flick sobie poradzi i bieda wersja Alfonso Davisa mu wystarczy. Zresztą, kupili LO. Bo ten młody, chyba utalentowany z Racingu to lewy obrońca się zdaje. "Dziewiątka" też jest. Zagrał nawet ostatnio dwie minuty zmieniając samego Mo Salaha . To o co ten krzyk? Ja myślę, że Hansi jest usatysfakcjonowany tym co już dostał od szwagrów.
Żeby na Oriolu się nie skończyło... Mnie ciekawi ta historia z Bastonim. Dość długo temat był grzany i podobno sam Flick uznał ten transfer za priorytet. Potem nastąpiła wolta i wszystko wywróciło się brzuchem do góry. Czy to brednie pismaków, czy może sam Echeveria nie jest transferem zachwycony i ma swoją wizję defensywy. Nigdy nie uwierzę, że Flick nie widzi potrzeby ściągania stopera. A może Mendes ma jakiegoś inwalidę, z którym nie wie co zrobić. Dużo czasu zostało do otwarcia nowego sezonu, poczekam więc cierpliwie. Trochę mi nie w smak reagowanie na każdą plotkę transferową, ale trzeba jakoś wspierać tę stronę.
Cucurella gra twardo, ale to nie jest przygłup pokroju Rudigera. Zobaczymy, czy chłopak pozostanie sobą, czy to będzie kolejna mierda bez żadnych zasad.
Mou kupił piłkarza walecznego, niejednego zresztą. Oczyma wyobraźni już widzę nadchodzący sezon. To będzie naprawdę bardzo duże wyzwanie dla tych, ułomnych przecież, sędziów. Ciekaw jestem, czy w tym sezonie piłka nożna to będzie sport kontaktowy ( gdy będą trzeszczały kości piłkarzy Barcelony), czy może Gavi będzie zbyt brutalny, gdy wejdzie barkiem w męczennika. Co do Cucu miałem rację od samego początku, wszak chłopak swoje pierwsze kroki stawiał na Cornella. To nigdy nie był cule i nie można od niego wymagać za wiele.
0
Legalny Vlog Mariusza Stankiewicza na wesoło.
0
Za 500 milionów i ani centa mniej. Czas najwyższy, by promki w Barcelonie się skończyły...
Tak naprawdę, dzieciak stanowi zbyt wielką wartość, dlatego klub przy jego nazwisku powinien umieścić informację: "Not for sale".
6
Jak nie stać na zakup to zamykamy butique i zapraszamy, gdy pieniądze się znajdą. To nie jest piłkarz, który jakoś szczególnie ciąży Barcelonie. To przyzwoity zmiennik, który w meczach o dużej intensywności jest wartością dodaną. To nie jest case Ter Stegena czy Ansu. Jeśli nie odejdzie, nikogo to nie zaboli. Nie ma konieczności wypychania na siłę.
1
@FcPortoFan1999 Jeśli bardzo chcesz kibicować słabej ekipie to chyba nie dokonałeś najlepszego wyboru. Jakby nie patrzeć, FC Porto to szeroka, europejska czołówka. Słabe drużyny bez ambicji nie wygrywają UCL, czy innych trofeów europejskich, a także światowych ( puchar interkontynentalny). To drużyna, która budziła respekt i nawet, jeśli ostatnie lata są nieco uboższe to niczego nie zmienia.
No chyba, że Twój wpis to delikatna ironia...
0
@Rastafarnianin Nie zostanie, gdy będzie go systematycznie podlewał.
0
Bezczelni ludzie.
https://www.fakt.pl/polityka/wolodymyr-zelenski-odeslal-order-orla-bialego-kyrylo-budanow-nie-wyklucza-eskalacji/gvldx2z
0
https://www.youtube.com/live/VcwmVTvtq-E?is=RJcDO_TOOn0G_O9R
Rozmowa Parafianowicza z Pospieszalskim.
Nie przepadam za prowadzącym, ale Parafianowicza słucham z dużą ciekawością.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo rozsądnie brzmi to co mówi.
2
Pójdzie na trening i znowu się połamie. Taki będą mieli z niego pożytek. Ale ważne, by nie zatruwał powietrza w Barcelonie.
Wypożyczenie oznacza, że Barca będzie zmuszona przejąć znaczną część wynagrodzenia Niemca.
Poczekajmy jednak aż wróci do klubu. Wtedy poznamy jego intencje.
2
Deco to co najwyżej Butterbean. Jeszcze przez przypadek klauzulę zapłaci, bo taki z niego kozak w negocjacjach.
0
@slayer Dokładnie, z nimi zawsze jest burdel. Przed i po transferach. Dostali za frajer Villę, Suareza, który pomógł zrobić im mistrza, dostali Lengleta i nie ważne, że był w Barcelonie kulą u nogi. Dostali kupę siana za Gryzaka, ktory wrócił do nich za grosze.
Permanentne dymanie.
Jak Alvarez będzie chciał trafić na CN znajdą z agentem sposób, by tak się stało.
3
Nareszcie Panie Doniec napisał Pan artykuł "na miarę". Piękne i prawdziwe. Leo nadal nas cieszy, ale jednocześnie powoduje smutek i frustrację, że nie robi tego tu, gdzie jego miejsce, w Barcelonie. Przynajmniej u mnie. Laporta bardzo mocno się pomylił. Nigdy mu tego nie zapomnę.
2
Napiszę ostatni już raz. Piłkarz super, ale jeśli wydadzą te 130 baniek na Alvareza to oznacza, że potracili rozumy w tym klubie.
Pomijam, że ta kasa miałaby trafić do pieprzonego Atleti, które dość już wydoilo Blaugrane.
Bez względu na to kto rządzi, zawsze są spoznieni. Chyba, że mają przyjemność z wydawania większej kasy niż potrzeba.
Nie potrafił nikt poznać się na piłkarzy gdy kosztował znacznie mniej? Przecież taki mocarny skauting działa w Barcelonie.
Alvarez nie jest przecież wyjatkiem, nie pierwszy raz przepłacają za piłkarza.
4
Sam Perez ich awansował... Tak na marginesie, Soto Grado nie powinien przypadkiem udać się już na emeryturę?
2
CR powie, że gole strzelane w lidze arabskiej i tak mają większą wagę
1
Wszystkie opcje do bani, a ponieważ transfer Juliana się nie wydarzy, to prawdopodobnie Deco sięgnie po któregoś z nich.
Trochę mnie śmieszy ale też irytuje, gdy czytam: "Czynnikiem przemawiającym za jego przyjściem jest osoba Jorge Mendesa, który ma świetne kontakty z Laporta".
Co to ma k#rwa do rzeczy? Najważniejszy powinien być tutaj trener i jego opinia, a nie układu szwagra z jakimś kretaczem, który porządnego pilkarza jeszcze tu nie wstawił. Tych lepszych do Paryża odsyła bo tam ma znacznie lepsze układy i kasę.
1
Nie pamiętam gościa, ale skoro zagrał tylko 15 minut, mam takie prawo.
Jeśli nie ma w tych rewelacjach ziarna prawdy, to ciekaw jestem po jaką cholerę facet produkuje takie brednie.
7
Ludzie jadą po Ferranie, choć ja staram się szukać argumentów za jego obecnością na boisku. Niestety, słabo mi to idzie i całkowicie rozumiem krytykę piłkarza.
Inna sprawa to liczby. Torres jest jednym z najskuteczniejszych strzelców Hiszpanii i wciąż ma spory margines do poprawy tego wyniku. Nie zmienia to faktu, że wyglada karykaturalnie na boisku.
5
Mecz jest raczej skończony. Można się spodziewać, że De La Fuente dokona kilku zmian, oszczędzając kilku kluczowych graczy. Jeśli oczywiście nic nie zmieni się w 2 połowie. Arabom jakoś brak jest tej motywacji, jaka miała drużyna Zielonego Przylądka.
0
Najpierw Pedri, a przed chwilą Olmo. Tak trudno im trafić w te wrota?
3
Piłkarz złoży deklarację odejścia do Barcelony, Barca nie będzie wydolna, by finansowo udźwignąć ten transfer i Julian zostanie z palcem w dupie mając kibiców przeciwko sobie. Super strategia z perspektywy gracza.
Ja naprawdę bardzo chciałbym zobaczyć Alvareza w Barcelonie. Choć nie bardzo wiem na jakiej pozycji miałby grać, to myślę, że Flick znalazłby dla niego właściwe miejsce. Jednak nie za 150 baniek. Piłkarz jest świetny, ale nie jest wart takiej kasy.
0
@liberoFCB Niby tak, ale chłop siedzi na grzbiecie El Guaje w klasyfikacji strzelców. Ferran to trudny przypadek.
3
Chłopak ma absolutnie rację, choć wielu już zdążyli zrobić z niego bufona, który daleko nie zajdzie. Tymczasem dzieciak wciąż się rozwija, jakby na przekór tym wszystkim smutasom, którzy ciągle szukają okazji, by go zdeprecjonować.
"Mogę robić ze swoim życiem co chcę". To dopiero jest szok dla niektórych i oczywiście pole do spekulacji, że z takim podejściem to za daleko nie zajdzie.
To nie jest głupi chłopak i faktycznie wyjątkowo dojrzały jak na swoje 18 lat. Ma szacunek do rodziców i świadomość, skąd się wywodzi i to jest w tym wszystkim najistotniejsze.
26
Chyba nie warto poświęcać czasu na czytanie komentarzy, biorąc pod uwagę, co za gnój się wylał przy okazji pierwszej informacji o kontuzji Rafy.
Mam nadzieję, że Rafa wróci zdrowy i w pełni sił do Barcelony.
0
Po co komu LO, Flick sobie poradzi i bieda wersja Alfonso Davisa mu wystarczy. Zresztą, kupili LO. Bo ten młody, chyba utalentowany z Racingu to lewy obrońca się zdaje.
"Dziewiątka" też jest. Zagrał nawet ostatnio dwie minuty zmieniając samego Mo Salaha . To o co ten krzyk? Ja myślę, że Hansi jest usatysfakcjonowany tym co już dostał od szwagrów.
8
Bardzo dojrzała wypowiedź. Niech zdrowie mu dopisuje, a będzie z chłopaka pożytek na lata.
0
Żeby na Oriolu się nie skończyło...
Mnie ciekawi ta historia z Bastonim. Dość długo temat był grzany i podobno sam Flick uznał ten transfer za priorytet. Potem nastąpiła wolta i wszystko wywróciło się brzuchem do góry.
Czy to brednie pismaków, czy może sam Echeveria nie jest transferem zachwycony i ma swoją wizję defensywy. Nigdy nie uwierzę, że Flick nie widzi potrzeby ściągania stopera. A może Mendes ma jakiegoś inwalidę, z którym nie wie co zrobić.
Dużo czasu zostało do otwarcia nowego sezonu, poczekam więc cierpliwie.
Trochę mi nie w smak reagowanie na każdą plotkę transferową, ale trzeba jakoś wspierać tę stronę.
2
Cucurella gra twardo, ale to nie jest przygłup pokroju Rudigera. Zobaczymy, czy chłopak pozostanie sobą, czy to będzie kolejna mierda bez żadnych zasad.
6
Mou kupił piłkarza walecznego, niejednego zresztą. Oczyma wyobraźni już widzę nadchodzący sezon. To będzie naprawdę bardzo duże wyzwanie dla tych, ułomnych przecież, sędziów.
Ciekaw jestem, czy w tym sezonie piłka nożna to będzie sport kontaktowy ( gdy będą trzeszczały kości piłkarzy Barcelony), czy może Gavi będzie zbyt brutalny, gdy wejdzie barkiem w męczennika.
Co do Cucu miałem rację od samego początku, wszak chłopak swoje pierwsze kroki stawiał na Cornella. To nigdy nie był cule i nie można od niego wymagać za wiele.