Przede wszystkim życzę mu, by omijały go kontuzje, bo nie ma od zdrowia ważniejszych rzeczy. Jak będzie zdrowy i znajdzie motywację to talentu mu nie brakuje. Jeśli chce jeszcze uczestniczyć w wielkim futbolu, musi ciężko pracować. Jeśli chce zarabiać, arabskie kluby chętnie go przygarną. Talent jest, czasu też mu nie brakuje. Od niego zależy, czy któregoś dnia Barcelonismo jeszcze zatęskni, czy całkiem zapomnie. Póki co, niech mu się wiedzie jak najlepiej.
@Peciak W internecie pełno tego lata, a francuskie media tego nie kryją, więc nie rozumiem bardzo, skąd ten wniosek, że Musk to jakiś obrońca wolności slowa. Nie wiem też jaki interes mają polskie media, by kamuflować te wydarzenia, skoro we Francji, gdzie mieszkam, wszelkie zadymy lecą niemal na żywo. Nikt tutaj nie ukrywa, że bydło z przedmieść wykorzysta każdą sytuację, by narobić gnoju. No i tak dla przypomnienia; to 12 milionowa metropolia, gdzie w centralnej jej części mieszka więcej ludzi jak w W-wie. To nie przypadek, że ten klub we Francji jest znienawidzony. Choć zadymy były sprowokowane przez idiotów, nie mających z kibicami nic wspólnego to i tak większość kibiców tego klubu to banda kretynów.
@PatrychoO Jedyny dziennikarz, w mojej opinii oczywiście, który nie tylko ma ogromną wiedzę, ale też podchodzi do tematu z głową. Materiał 2 godzinny, ale nie jest to czas stracony. https://www.youtube.com/live/gel1hzazbSo?is=Bo2jkIseIR_MNhtZ Tutaj nieco krócej
Ludzie to myślą, że chłop przyjdzie do drużyny, Flick mu powie "pressuj i udzielaj się w defensywie", a ten posłusznie będzie wykonywał polecenia Niemca. No nie, tak to nie działa. Hansi nie jest cudotwórcą, a taki niesubordynowany piłkarz dla trenera jest jedynie kulą u nogi. Oczywiście jeśli posiada jakieś nadzwyczajne zdolności, wart jest tego, by poświęcić mu czas, można podjąć ryzyko. Ale gościa w lidze arabskiej wyczesał 40 latek że skladu. Nie sądzę, by Flick był zainteresowany pracą z taką postacią.
Jeśli Olmo nie ustabilizuje formy, a kontuzje będą powracać, to Barca kręci sobie kolejny bat na dupę. Ludzie piszą, że to kluczowy piłkarz w układance Flicka. Ale jeśli siedzi właśnie na L4, to czy drużyna naprawdę mocno odczuwa jego brak? Nadal to piłkarz "rozregulowany". Potrafi błysnąć jak prawdziwy crack, ale potem znika na kilka spotkań. I tak w kółko. Dani marzenie spełnił, a teraz chce zarabiać, bo przecież spotkanie jego agenta z zarządem nie było przypadkowe.
Bez względu na to, czy komu się podoba, czy nie, trzymamy kciuki, by transfer okazał się strzałem w 10. Wczoraj przeglądałem, trochę słuchałem o nim i jestem delikatnie sceptyczny. Z naciskiem na "delikatnie". Gdy już założy koszulkę Blaugrany, szacun bezwzględny się należy.
@TridenteMSN Pan Alvarez to bardziej kreator niż egzekutor, a już na pewno nie jest to piłkarz, który może wejść w buty Lewego, czy nawet Suareza. Po prostu, inna charakterystyka pilkarza, którego zresztą ja sobie bardzo cenię. Mimo, że chciałbym go widzieć w Barcelonie, to nie wyobrażam sobie, by klub wyłożył na niego 150 mln. Ba, nawet 120 będzie zawyżoną kwotą. Przypuszczam jednak, że Julian jest jedynie zasłoną dymną, że to zwykły bluf, który ma przysłonić prawdziwe intencje zarządu. Barcelony wciąż nie stać jest na to, by konkurować z innymi klubami na płaszczyźnie finansowej i odwrócenie uwagi to dobry sposób na zmylenie rywala. Teoria może trochę z dupy, ale przy całym szaleństwie Laporty, nie wierzę, że chłop wyłoży lekką ręką tyle siana na piłkarza o takiej charakterystyce i takiej renomie. Natomiast kto na tę 9? Ja widzę tanią opcje z Majorki. Chłop na rezerwę oczywiście, bo porządnych 9, do wyjęcia i za rozsądną kwotę po prostu nie widać. Thuram bez dużego doświadczenia, ale jakoś tam ograny? Lautaro? Może lepiej poczekać, na MŚ objawi nam się jakiś super talent?
Okienko bez piłkarza Mendesa to okienko stracone. Choć akurat ten transfer jestem w stanie przełknąć. Oczywiście finanse w granicach rozsądku. Nawet, jeśli póki co to informacje z kapelusza, to jestem w stanie sobie wyobrazić, że akurat ten transfer jest się w stanie zmaterializować.
Niewiele mówią te sklejki z YT, a piłkarza nie znam. Nie będę pisał teraz, że nagle zacząłem Newcastle śledzić. 70 baniek jak na grajka do rotacji to jednak sporo. Laporta może wygrał w euromiliona. Jeśli kupią tego Gordona to jaki sens wydawać jeszcze 150 baniek (o zgrozo!) na Juliana? Ja lubię Alvareza i podobałby mi się taki transfer, ale za taką kasę, o jakiej mowa w przypadku tego Gordona. Alvarez to nie jest ani młody Suarez, ani młody Lewy. To w ogóle nie jest klasyczna 9, która będzie walić po 30 goli na sezon. 150 baniek! Na łeb trzeba upaść i proszę nie pisać, bo takie są teraz ceny piłkarzy. Przede wszystkim mam nadzieję, że transfer Gordona uzgodniony jest z samym Flickiem. Mam też nadzieję, że Barca nie wyda 150 baniek na piłkarza. Niewielu jest dziś na rynku, za których można taką kwotę zapłacić z czystym sumieniem.
Nie wiedziałem, że Cesc ze swoim Como awansował do UCL. Jestem w delikatnym szoku. Oni dopiero co zaaklimatyzowali się w Serie A i już grają w Champions. Cesc zrobił kawał świetnej roboty. Będą go tam na rękach nosić. To niewielkie obszarowo miasto o dość sporym zaludnieniu. 37 km²/88 tys mieszkańców. Dla porównania Konin ma dwukrotnie większą powierzchnię, a ludzi mniej o 20 tys. Ich stadion może pomieścić 12 tysięcy widzów. Nikt pewnie nie przypuszczał, że któregoś dnia będą grać w tych prestiżowych rozgrywkach. W Como gra Valle, który jest kontuzjowany i Sergi Roberto. Gratki dla Cesca.
Nie wiem dlaczego, ale cieszy mnie ten progress w karierze Joana Garcii. Gdyby został na Cornella, prawdopodobnie nie byłoby ani Zamory, ani powołania do kadry.
Luis Suarez. Choć z bramkami podobnie to Suarez miał masę asyst. 195 goli i 113 asyst przez 6 sezonów grania. Nie wspominam o technice użytkowej czy dryblingu.
Na ten moment Girona spada do Segunda. Nie wiem co tam się dzieje, że w decydującym meczu nie potrafią poradzić sobie z Elche. 45 minut nadziei ale to będzie walenie głową w mur. Szkoda, jest parę innych ekip, które z tą ligą powinny się pożegnać.
Martin zrobił się szefem na boisku. Drze mordę, ustawia wszystkich do pionu, będzie z niego jeszcze porządny stoper. Kto by przypuszczał. A Gavi, którego chyba każdy kibic Barcelony kocha, prosi się o kontuzję. Hansi musi go nieco utemperować. Chłopak ma serducho ale rozumu czasem brakuje. Gdyby trafił na takiego Raula Garcię czy Diego Costę nie byłoby wesolo. Ostatnia kolejka, niebawem MŚ, wakacje. Nie warto kozaczyć.
El ‘skywalk’ del Camp Nou estará disponible en el verano del 2028, cuando terminen las obras.
La vista será de 360 grados y permitirá ver toda la ciudad de Barcelona, con la Sagrada Familia al frente, el Tibidabo a la izquierda y Montjuïc y el mar a la derecha.
Ciekawe co takiego nadchodzi, że Flick jest tak podekscytowany? Niech w końcu wejdą w tę formułę 1:1, bo bez tego znów będą przypały. Poza tym, Laporta chyba za dużo ćpa
Zawsze trzymałem mocno kciuki za tego dzieciaka, ale trochę krwi kibicom napsuł przez ten swój upór. Czytaliśmy, że Ansu to obibok. Ile w tym prawdy, wie sam trener. Jeśli Hansi wyciągnie do niego rękę, będę zadowolony, jeśli odpali, tragedii nie będzie. Biorąc pod uwagę, że dzieciak napsuł trochę nerwów i Laporcie, i kibicom, to trzeba pamiętać, że historia może się powtórzyć.
Z całym szacunkiem Darku, ale Barca nie może sobie pozwolić na wydanie 80 mln euro na piłkarza, o którym piszesz, że zawsze to lepsze rozwiązanie niż żadne. Było jasne od dawna, że odejście Lewego w obecnej sytuacji będzie kłopotliwe dla Barcelony. To piłkarz i unikalnych umiejętnościach w obrębie pola karnego. Nie mniej ilość strzelonych goli w tym sezonie nie tyle świadczy o jego wciąż wysokiej formie, co raczej o miernocie wśród dostępnych na tę chwilę "dziewiatek". No chyba, że trzeźwe spojrzenie zaburzaja mi dokonania Leo Messiego i jego rywala. Goli Lewego będzie brakować, ale jak pokazuje przykład Mbappe, piłkarz ma jeszcze inne zadania na boisku, z których Lewy nie wywiązywał się najlepiej. Poza tym, nie można opierać siły ognia na pilkarzu, który zbliża się do 40, a opcja rezerwowa widocznie nie szła w parze z ambicjami Roberta, co doskonale rozumiem. Jeśli Barca nie ściągnie dużego nazwiska, to może lepiej jest przeczekać te suszę, może w przyszłym sezonie, może po MŚ objawi się ktoś godny zainteresowania. Tymczasowo można byłoby ściągnąć tego Muriqi'ego na rezerwę. Dodam coś jeszcze. Gdy odchodził z Barcelony Luis Suarez miał na koncie tyle goli co Lewy i 8 asyst, czyli liczby nieco lepsze. Nikt wtedy nie płakał, że będzie nam brakowało goli Suareza. Co więcej, był mocno krytykowany za brak skuteczności, a jak został zwolniony wszyscy chyba wiedzą. Przy czym Suarez ostatni sezon grał na blokadzie, bo nikomu nie wpadło do łba kupić zmiennika dla niego. Zachwycamy się liczbami Lewego. Suarez rozegrał 283 mecze, strzelił 195 goli i zrobił 113 asyst. Ile razy asystował Robert? Dlatego Barca potrzebuje bardziej takiej 9 jak Luisito, a nie kogoś, kto stoi bez ruchu w polu karnym i czeka na dokładną piłkę. Nie mam żadnych wątpliwości, że gdyby Lewy nie był Polakiem, nie wystawianoby mu tak pięknej laurki. Mimo, że Suarez dla mnie jest najlepszą 9 Barcelony, to nigdy nie czytałem o nim jako legendzie i sam mam spore wątpliwości, czy mógłbym określić go takim mianem.
Najlepiej jeśli kupią obu, Lautaro i Alvareza. Do kompletu jeszcze Muriqi. Haaland, a i owszem i może na Kane'a się znajdzie... Przygotowany jestem na to, że nadchodzące okienko będzie wyjątkowo bogate we wszelakie plotki. A pewnie i na MŚ objawi się jakiś sezonowy kozak, może nawet kilku. W każdym razie będzie się działo. W mediach oczywiście, bo realia mogą okazać się takie, że przyjdzie Deco do Flicka, przyprowadzi tego Egipcjanina, co ostatnio ściągnęli do B i powie: dasz radę stary.
Wyobrażam sobie jak wkur#iony musi być Fermin. Przedostatnia kolejka, mecz o pietruchę i kontuzja, która wyklucza go z największego piłkarskiego turnieju. Oby w przyszłym sezonie wrócił taki sam Fermin, bo różnie może być.
9
Przede wszystkim życzę mu, by omijały go kontuzje, bo nie ma od zdrowia ważniejszych rzeczy. Jak będzie zdrowy i znajdzie motywację to talentu mu nie brakuje.
Jeśli chce jeszcze uczestniczyć w wielkim futbolu, musi ciężko pracować. Jeśli chce zarabiać, arabskie kluby chętnie go przygarną. Talent jest, czasu też mu nie brakuje. Od niego zależy, czy któregoś dnia Barcelonismo jeszcze zatęskni, czy całkiem zapomnie.
Póki co, niech mu się wiedzie jak najlepiej.
1
@Peciak W internecie pełno tego lata, a francuskie media tego nie kryją, więc nie rozumiem bardzo, skąd ten wniosek, że Musk to jakiś obrońca wolności slowa. Nie wiem też jaki interes mają polskie media, by kamuflować te wydarzenia, skoro we Francji, gdzie mieszkam, wszelkie zadymy lecą niemal na żywo. Nikt tutaj nie ukrywa, że bydło z przedmieść wykorzysta każdą sytuację, by narobić gnoju. No i tak dla przypomnienia; to 12 milionowa metropolia, gdzie w centralnej jej części mieszka więcej ludzi jak w W-wie.
To nie przypadek, że ten klub we Francji jest znienawidzony. Choć zadymy były sprowokowane przez idiotów, nie mających z kibicami nic wspólnego to i tak większość kibiców tego klubu to banda kretynów.
0
@PatrychoO Jedyny dziennikarz, w mojej opinii oczywiście, który nie tylko ma ogromną wiedzę, ale też podchodzi do tematu z głową. Materiał 2 godzinny, ale nie jest to czas stracony.
https://www.youtube.com/live/gel1hzazbSo?is=Bo2jkIseIR_MNhtZ
Tutaj nieco krócej
Podeślę jeszcze jeden link
Jeśli polityka to tylko Zbigniew Parafianowicz.
0
Ludzie to myślą, że chłop przyjdzie do drużyny, Flick mu powie "pressuj i udzielaj się w defensywie", a ten posłusznie będzie wykonywał polecenia Niemca.
No nie, tak to nie działa. Hansi nie jest cudotwórcą, a taki niesubordynowany piłkarz dla trenera jest jedynie kulą u nogi.
Oczywiście jeśli posiada jakieś nadzwyczajne zdolności, wart jest tego, by poświęcić mu czas, można podjąć ryzyko. Ale gościa w lidze arabskiej wyczesał 40 latek że skladu. Nie sądzę, by Flick był zainteresowany pracą z taką postacią.
6
Jeśli Olmo nie ustabilizuje formy, a kontuzje będą powracać, to Barca kręci sobie kolejny bat na dupę. Ludzie piszą, że to kluczowy piłkarz w układance Flicka. Ale jeśli siedzi właśnie na L4, to czy drużyna naprawdę mocno odczuwa jego brak?
Nadal to piłkarz "rozregulowany". Potrafi błysnąć jak prawdziwy crack, ale potem znika na kilka spotkań. I tak w kółko.
Dani marzenie spełnił, a teraz chce zarabiać, bo przecież spotkanie jego agenta z zarządem nie było przypadkowe.
41
Bez względu na to, czy komu się podoba, czy nie, trzymamy kciuki, by transfer okazał się strzałem w 10. Wczoraj przeglądałem, trochę słuchałem o nim i jestem delikatnie sceptyczny. Z naciskiem na "delikatnie". Gdy już założy koszulkę Blaugrany, szacun bezwzględny się należy.
0
@TridenteMSN Pan Alvarez to bardziej kreator niż egzekutor, a już na pewno nie jest to piłkarz, który może wejść w buty Lewego, czy nawet Suareza. Po prostu, inna charakterystyka pilkarza, którego zresztą ja sobie bardzo cenię. Mimo, że chciałbym go widzieć w Barcelonie, to nie wyobrażam sobie, by klub wyłożył na niego 150 mln. Ba, nawet 120 będzie zawyżoną kwotą.
Przypuszczam jednak, że Julian jest jedynie zasłoną dymną, że to zwykły bluf, który ma przysłonić prawdziwe intencje zarządu. Barcelony wciąż nie stać jest na to, by konkurować z innymi klubami na płaszczyźnie finansowej i odwrócenie uwagi to dobry sposób na zmylenie rywala. Teoria może trochę z dupy, ale przy całym szaleństwie Laporty, nie wierzę, że chłop wyłoży lekką ręką tyle siana na piłkarza o takiej charakterystyce i takiej renomie.
Natomiast kto na tę 9? Ja widzę tanią opcje z Majorki. Chłop na rezerwę oczywiście, bo porządnych 9, do wyjęcia i za rozsądną kwotę po prostu nie widać.
Thuram bez dużego doświadczenia, ale jakoś tam ograny? Lautaro? Może lepiej poczekać, na MŚ objawi nam się jakiś super talent?
8
Okienko bez piłkarza Mendesa to okienko stracone. Choć akurat ten transfer jestem w stanie przełknąć. Oczywiście finanse w granicach rozsądku.
Nawet, jeśli póki co to informacje z kapelusza, to jestem w stanie sobie wyobrazić, że akurat ten transfer jest się w stanie zmaterializować.
2
Niewiele mówią te sklejki z YT, a piłkarza nie znam. Nie będę pisał teraz, że nagle zacząłem Newcastle śledzić.
70 baniek jak na grajka do rotacji to jednak sporo. Laporta może wygrał w euromiliona.
Jeśli kupią tego Gordona to jaki sens wydawać jeszcze 150 baniek (o zgrozo!) na Juliana?
Ja lubię Alvareza i podobałby mi się taki transfer, ale za taką kasę, o jakiej mowa w przypadku tego Gordona.
Alvarez to nie jest ani młody Suarez, ani młody Lewy. To w ogóle nie jest klasyczna 9, która będzie walić po 30 goli na sezon.
150 baniek! Na łeb trzeba upaść i proszę nie pisać, bo takie są teraz ceny piłkarzy.
Przede wszystkim mam nadzieję, że transfer Gordona uzgodniony jest z samym Flickiem. Mam też nadzieję, że Barca nie wyda 150 baniek na piłkarza. Niewielu jest dziś na rynku, za których można taką kwotę zapłacić z czystym sumieniem.
2
Nie wiedziałem, że Cesc ze swoim Como awansował do UCL. Jestem w delikatnym szoku. Oni dopiero co zaaklimatyzowali się w Serie A i już grają w Champions. Cesc zrobił kawał świetnej roboty. Będą go tam na rękach nosić. To niewielkie obszarowo miasto o dość sporym zaludnieniu. 37 km²/88 tys mieszkańców. Dla porównania Konin ma dwukrotnie większą powierzchnię, a ludzi mniej o 20 tys.
Ich stadion może pomieścić 12 tysięcy widzów. Nikt pewnie nie przypuszczał, że któregoś dnia będą grać w tych prestiżowych rozgrywkach.
W Como gra Valle, który jest kontuzjowany i Sergi Roberto.
Gratki dla Cesca.
15
Nie wiem dlaczego, ale cieszy mnie ten progress w karierze Joana Garcii.
Gdyby został na Cornella, prawdopodobnie nie byłoby ani Zamory, ani powołania do kadry.
1
Pięknie. Mnie to cieszy niezmiernie.
1
Luis Suarez. Choć z bramkami podobnie to Suarez miał masę asyst. 195 goli i 113 asyst przez 6 sezonów grania. Nie wspominam o technice użytkowej czy dryblingu.
1
Na ten moment Girona spada do Segunda. Nie wiem co tam się dzieje, że w decydującym meczu nie potrafią poradzić sobie z Elche. 45 minut nadziei ale to będzie walenie głową w mur. Szkoda, jest parę innych ekip, które z tą ligą powinny się pożegnać.
4
Martin zrobił się szefem na boisku. Drze mordę, ustawia wszystkich do pionu, będzie z niego jeszcze porządny stoper. Kto by przypuszczał.
A Gavi, którego chyba każdy kibic Barcelony kocha, prosi się o kontuzję. Hansi musi go nieco utemperować. Chłopak ma serducho ale rozumu czasem brakuje. Gdyby trafił na takiego Raula Garcię czy Diego Costę nie byłoby wesolo. Ostatnia kolejka, niebawem MŚ, wakacje. Nie warto kozaczyć.
0
Nie wiem kto zatwierdza te projekty. Czy to może nie dyskutowana samowolka Nike. W każdym razie ten miszmasz nie przypada mi do gustu.
12
Nie powinno być chyba wątpliwości.
11
Piękny wynik jak na rywala. Pajor po złotą kulę.
1
Nie trawiłem tego śmiecia jako pilkarza, a gdy został trenerem, wkur#ia jeszcze bardziej.
3
Bardzo fajny pomysł.
0
Ciekawe co takiego nadchodzi, że Flick jest tak podekscytowany? Niech w końcu wejdą w tę formułę 1:1, bo bez tego znów będą przypały. Poza tym, Laporta chyba za dużo ćpa
0
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia
3
Oczywiście się cholernie cieszę, ale w jakim celu w takim razie Barca chce przedłużyć Duńczyka?
0
@michalgajdek zrobisz streszczenie?
9
Zawsze trzymałem mocno kciuki za tego dzieciaka, ale trochę krwi kibicom napsuł przez ten swój upór.
Czytaliśmy, że Ansu to obibok. Ile w tym prawdy, wie sam trener.
Jeśli Hansi wyciągnie do niego rękę, będę zadowolony, jeśli odpali, tragedii nie będzie. Biorąc pod uwagę, że dzieciak napsuł trochę nerwów i Laporcie, i kibicom, to trzeba pamiętać, że historia może się powtórzyć.
1
Osobiście zawiozę do Mediolanu, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Jakaż to byłaby ulga, gdyby ten pilkarz-przypał znalazł się poza Barceloną.
3
Z całym szacunkiem Darku, ale Barca nie może sobie pozwolić na wydanie 80 mln euro na piłkarza, o którym piszesz, że zawsze to lepsze rozwiązanie niż żadne.
Było jasne od dawna, że odejście Lewego w obecnej sytuacji będzie kłopotliwe dla Barcelony. To piłkarz i unikalnych umiejętnościach w obrębie pola karnego.
Nie mniej ilość strzelonych goli w tym sezonie nie tyle świadczy o jego wciąż wysokiej formie, co raczej o miernocie wśród dostępnych na tę chwilę "dziewiatek". No chyba, że trzeźwe spojrzenie zaburzaja mi dokonania Leo Messiego i jego rywala.
Goli Lewego będzie brakować, ale jak pokazuje przykład Mbappe, piłkarz ma jeszcze inne zadania na boisku, z których Lewy nie wywiązywał się najlepiej. Poza tym, nie można opierać siły ognia na pilkarzu, który zbliża się do 40, a opcja rezerwowa widocznie nie szła w parze z ambicjami Roberta, co doskonale rozumiem.
Jeśli Barca nie ściągnie dużego nazwiska, to może lepiej jest przeczekać te suszę, może w przyszłym sezonie, może po MŚ objawi się ktoś godny zainteresowania.
Tymczasowo można byłoby ściągnąć tego Muriqi'ego na rezerwę.
Dodam coś jeszcze. Gdy odchodził z Barcelony Luis Suarez miał na koncie tyle goli co Lewy i 8 asyst, czyli liczby nieco lepsze. Nikt wtedy nie płakał, że będzie nam brakowało goli Suareza. Co więcej, był mocno krytykowany za brak skuteczności, a jak został zwolniony wszyscy chyba wiedzą.
Przy czym Suarez ostatni sezon grał na blokadzie, bo nikomu nie wpadło do łba kupić zmiennika dla niego. Zachwycamy się liczbami Lewego. Suarez rozegrał 283 mecze, strzelił 195 goli i zrobił 113 asyst. Ile razy asystował Robert?
Dlatego Barca potrzebuje bardziej takiej 9 jak Luisito, a nie kogoś, kto stoi bez ruchu w polu karnym i czeka na dokładną piłkę.
Nie mam żadnych wątpliwości, że gdyby Lewy nie był Polakiem, nie wystawianoby mu tak pięknej laurki.
Mimo, że Suarez dla mnie jest najlepszą 9 Barcelony, to nigdy nie czytałem o nim jako legendzie i sam mam spore wątpliwości, czy mógłbym określić go takim mianem.
0
Ale Lewy ma tylko jedno serce i ponoć zostawił je w BVB (opcjonalnie w Bayernie). To skąd wziął jeszcze jedno? Dokupił, jak dyplom?
9
Najlepiej jeśli kupią obu, Lautaro i Alvareza. Do kompletu jeszcze Muriqi. Haaland, a i owszem i może na Kane'a się znajdzie...
Przygotowany jestem na to, że nadchodzące okienko będzie wyjątkowo bogate we wszelakie plotki. A pewnie i na MŚ objawi się jakiś sezonowy kozak, może nawet kilku. W każdym razie będzie się działo. W mediach oczywiście, bo realia mogą okazać się takie, że przyjdzie Deco do Flicka, przyprowadzi tego Egipcjanina, co ostatnio ściągnęli do B i powie: dasz radę stary.
15
Wyobrażam sobie jak wkur#iony musi być Fermin. Przedostatnia kolejka, mecz o pietruchę i kontuzja, która wyklucza go z największego piłkarskiego turnieju. Oby w przyszłym sezonie wrócił taki sam Fermin, bo różnie może być.