Nie bardzo wiem, po co taki transfer. Co on jest w stanie zaoferować Barcelonie? To ma być wyjściowa, czy rezerwa? Takie cyferki nasi pomocnicy robią z palcem w ... uchu.
@Herbert Nesta, bardzo elegancki stoper... A panowie mieli w swoim życiu interwencji co nie miara. Ba, nawet Masche, który nie należał do delikatnych piłkarzy, choć sam był drobnej postury, nie miał na koncie takich przypałów. A on przecież w obronie pracował głównie wślizgiem. Ale nie wszyscy znają czy pamiętają.
Trochę picowany tytuł. To, że w pierwszych dwóch latach był użyteczny to wszyscy wiemy. Dzisiaj mamy 2026 i może Panie Walczak napiszesz Pan, ile sytuacji wykreował kolegom Pan Lewandowski, a ile wykreowali jemu. Ile wykorzystał, a ile zmarnował. Jeśli to ma być rzetelny materiał.
No to sezon trafił szlag. Cała robota jak krew w piach. Chyba, że Flick nam coś wyczaruje. Rafa niósł tę drużynę mentalnie i piłkarsko. Niezbędny dla funkcjonowania całego systemu. Nie jest łatwo zaakceptować tę paskudna wiadomość.
@kamyk_23 Słuchałeś punkowej muzyki? A to drugie faktycznie dość łatwe. Gdy Kukiz wydał z kapelą tę płytę, latała we wszelakich środowiskach. Dużo szumu zrobiła też w kościele, z którym chyba nawet Kukiz miał jakiś zatarg.
Zagadka muzyczna. Kto śpiewał kawałki, których fragmenty tekstu zamieściłem poniżej: 1. "Jestem głupi, mam pierdolca W uchu kolczyk, w dupie stolca" 2. "Ksiądz proboszcz już się zbliża Już puka do mych drzwi Pobiegnę go przywitać W mym ręku wino drży"
Wiek, dynamika, to są bardzo duże zalety Balde. Ale przy okazji to jest tak niechlujny i nieuporządkowany piłkarz, że takiego drugiego w drużynie nie znajdziemy. Jeśli Flick nie potrafił go uporządkować, to będzie trudno każdemu innemu trenerowi. Trochę szkoda byłoby go sprzedawać, bo potencjał jest i ma dużo czasu do poprawy. Problem w tym, że ten chłopak systematycznie notuje regres. To ciezki temat.
@PerroHerro Myślę, że mamy odmienne spojrzenie na problem i raczej trudno będzie wypracować porozumienie. Jeśli chodzi o te liczby, ja sobie bardzo cenię osiągnięcia sportowe Lewandowskiego i szanuję jego wkład w dorobek Barcelony. Ale czy z tego powodu piłkarz na zostać na CN do "pięćdziesiątki"?
Ja nigdy nie podzielałem entuzjazmu w temacie Ferrana. Pisano artykuły, z których wiało nadzieją, że Ferran może wejść w buty Lewego. Ja byłem ostrożny, bo Torres nigdy nie pokazał, że jest napastnikiem na miarę Barcelony. Może napiszę głupotę, ale sposób, w jaki zdobywał bramki nie przekonał mnie na tyle, bym wiedział, że w 100 procentowej sytuacji z 3 metrów nie wystrzeli ponad poprzeczkę. Jasne, że nie można mu odmówić umiejętności gry w piłkę. Bardzo często w wielu aspektach bił Lewego na głowę. Ale zaraz potem, robił takie babole, które nie przystoją piłkarzowi z ekstraklasy, a co dopiero napastnikowi Barcelony. Trudno będzie się go pozbyć. Przerabialiśmy to już za Xaviego i Ferran nie chciał nawet słyszeć o transferze. Nie sądzę, by coś zmieniło się w jego podejściu. Deco będzie mógł się wykazać jako dyrektor sportowy, bo zarówno Torres jak i Lewy to nie lada wyzwanie na najbliższe okienko. A jeszcze trzeba znaleźć kogoś na ich miejsce. Optymistą nie jestem.
Obaj jesli odejdą będę szczęśliwy. Ale bardziej spodziewam się odejścia Lewego jak Ferrana. Zawodnik z pewnością będzie przekonywał, że może wrócić i z pewnością wróci do formy oraz może być istotną częścią drużyny. Tak to widzę. Terrano nie da się wypchnąć z klubu. Ja w ogóle byłem przekonany, że Torres ma dłuższy kontrakt. Zobaczymy, jak spisze się Deco, czy będzie w stanie wybić z głowy Barcelonę Ferranowi. A czy on wypłynie jeszcze na szerokie wody? Dziś zainteresowanych pewnie nie jest wielu. W Barcelonie zaś nie można pozwolić sobie na stawianie takiego pytania. Zastanawiać się, czy chłop jeszcze kiedyś trafi do bramki. Lewy też trafia coraz mniej. Coraz mniej ma również sił na granie. Po jaka cholerę trzymać w klubie piłkarza, za grube siano, jeśli większość czasu spędza nieruchomy w polu karnym czekając na dokładne podanie. Bo nikt chyba nie wierzy, że Lewy, który jest pazerny, zejdzie z pensji jakoś znacząco. Modna się zrobiła statystyka skoków pressingowych. Ale ruch w stronę rywala to skok pressingowy. Tą statystyką właśnie chwali się Lewandowski. No i niech ktoś przypomni może, kiedy Lewy strzelił decydującą bramkę. Za Lewym przemawia tylko jedno. Nie ma dziś na rynku interesujacej, klasowej 9, która jest do wyjęcia za kasę, na którą stać Barcelonę. Bo Julian nie jest klasyczną 9, a o negocjacjach z Cerezo nie chcę nawet pisać.
Barca może i wysłucha, ale czy sam Terrano będzie chciał słuchać? A jeśli już, to kto zapłaci za niego więcej jak dychę? Mam też nadzieję, że United nie pęknie i twardo będzie trzymał stanowisko. Ja naprawdę nie wiem, po jaką cholerę Barcelonie Rashford.
Koledzy z obrony mogliby pomóc Garcii w zdobyciu Zamory. To byłaby piękna historia, ESP Segunda-ESP Primera- transfer do FCB i Zamora w 1 sezonie. To jeden z moich ulubionych piłkarzy. Takiego bramkarza chciałem wiedzieć w bramce Blaugrany, który chce bronić każdą piłkę.
Chcecie zbanować pół strony, że takie brednie publikujcie? Jeden debil głupszy od drugiego. Trener był boiskowym chamem, ale w tym przypadku uczeń przebił mistrza.
Taki news trochę z dupy. Moretto się nie popisał. "Musiałaby to być bardzo duża suma..." Takie mądrości można pisać w odniesieniu do każdego piłkarza, bo każdy ma swoją cenę. Gdyby za Yamala czy Pedriego dali po miliard, Laporta by się nawet szwagra nie pytał tylko opchnął na pniu.
Trochę zawęziliście możliwość odpowiedzi. Jest przecież opcja, że mogą grać rotacyjnie. Jeden i drugi, na zmianę. Bernal grać musi, jednak nie powinien być forsowany. Flick powinien reglamentować mu minuty. Przy okazji De Jong będzie czuł oddech na plecach (pewnie już czuje). Obaj grają trochę inaczej. Bernal lepiej sobie radzi w zadaniach defensywnych, mimo strzelanych ostatnio goli. FdJ lepiej reguluje tempo gry i oczywiście ma więcej doświadczenia. Bernal bezapelacyjnie musi pozostać w grze, bez względu na wszystko. Nie można hamować rozwoju takiego talentu. Swoją drogą, ładnie wyglądają jego cyferki. Pamiętajmy, że Gavi wraca do gry. Ale byłoby chyba lepiej dla wszystkich, by ten sezon sobie odpuścił i łapiąc ogony, wrócił w przyszłym na pełnej. Ale z chęcią gry i temperamentem Gaviego zdarzyć się może wszystko.
1
Zmarnowane talenty. Pogba miał potencjał, by pokazać znacznie więcej niż pokazał. Fati to w sumie smutna historia.
16
Za tydzień, dwa, te same słowa przeczytamy w odniesieniu do Ferrana.
0
Nie bardzo wiem, po co taki transfer. Co on jest w stanie zaoferować Barcelonie? To ma być wyjściowa, czy rezerwa? Takie cyferki nasi pomocnicy robią z palcem w ... uchu.
2
@Herbert Nesta, bardzo elegancki stoper... A panowie mieli w swoim życiu interwencji co nie miara. Ba, nawet Masche, który nie należał do delikatnych piłkarzy, choć sam był drobnej postury, nie miał na koncie takich przypałów. A on przecież w obronie pracował głównie wślizgiem. Ale nie wszyscy znają czy pamiętają.
0
Legalny vlog Mariusza Stankiewicza. Dziś o kontrowersjach w/s wyroku dla adwokata od "trumien na kółkach"
4
Fajne te komplety ma Hiszpania. Może Nike rzuci okiem jak to się robi, albo podprowadzi im dizajnera.
0
Wania i Sierioża to rodzeństwo?
2
Trochę picowany tytuł. To, że w pierwszych dwóch latach był użyteczny to wszyscy wiemy. Dzisiaj mamy 2026 i może Panie Walczak napiszesz Pan, ile sytuacji wykreował kolegom Pan Lewandowski, a ile wykreowali jemu. Ile wykorzystał, a ile zmarnował. Jeśli to ma być rzetelny materiał.
36
No to sezon trafił szlag. Cała robota jak krew w piach. Chyba, że Flick nam coś wyczaruje.
Rafa niósł tę drużynę mentalnie i piłkarsko. Niezbędny dla funkcjonowania całego systemu.
Nie jest łatwo zaakceptować tę paskudna wiadomość.
0
@kamyk_23 Słuchałeś punkowej muzyki?
A to drugie faktycznie dość łatwe. Gdy Kukiz wydał z kapelą tę płytę, latała we wszelakich środowiskach. Dużo szumu zrobiła też w kościele, z którym chyba nawet Kukiz miał jakiś zatarg.
0
Zagadka muzyczna. Kto śpiewał kawałki, których fragmenty tekstu zamieściłem poniżej:
1. "Jestem głupi, mam pierdolca
W uchu kolczyk, w dupie stolca"
2. "Ksiądz proboszcz już się zbliża
Już puka do mych drzwi
Pobiegnę go przywitać
W mym ręku wino drży"
Drugiego wykonawcę znacie wszyscy.
0
@fotohobby No nie tak do końca. Był epizod na ME 2016.
2
Wiek, dynamika, to są bardzo duże zalety Balde. Ale przy okazji to jest tak niechlujny i nieuporządkowany piłkarz, że takiego drugiego w drużynie nie znajdziemy.
Jeśli Flick nie potrafił go uporządkować, to będzie trudno każdemu innemu trenerowi.
Trochę szkoda byłoby go sprzedawać, bo potencjał jest i ma dużo czasu do poprawy. Problem w tym, że ten chłopak systematycznie notuje regres. To ciezki temat.
18
RM lubi 2-6. Niech męska drużyna bierze przykład.
0
@PerroHerro Myślę, że mamy odmienne spojrzenie na problem i raczej trudno będzie wypracować porozumienie.
Jeśli chodzi o te liczby, ja sobie bardzo cenię osiągnięcia sportowe Lewandowskiego i szanuję jego wkład w dorobek Barcelony. Ale czy z tego powodu piłkarz na zostać na CN do "pięćdziesiątki"?
0
Ja nigdy nie podzielałem entuzjazmu w temacie Ferrana. Pisano artykuły, z których wiało nadzieją, że Ferran może wejść w buty Lewego. Ja byłem ostrożny, bo Torres nigdy nie pokazał, że jest napastnikiem na miarę Barcelony. Może napiszę głupotę, ale sposób, w jaki zdobywał bramki nie przekonał mnie na tyle, bym wiedział, że w 100 procentowej sytuacji z 3 metrów nie wystrzeli ponad poprzeczkę.
Jasne, że nie można mu odmówić umiejętności gry w piłkę. Bardzo często w wielu aspektach bił Lewego na głowę. Ale zaraz potem, robił takie babole, które nie przystoją piłkarzowi z ekstraklasy, a co dopiero napastnikowi Barcelony.
Trudno będzie się go pozbyć. Przerabialiśmy to już za Xaviego i Ferran nie chciał nawet słyszeć o transferze. Nie sądzę, by coś zmieniło się w jego podejściu.
Deco będzie mógł się wykazać jako dyrektor sportowy, bo zarówno Torres jak i Lewy to nie lada wyzwanie na najbliższe okienko. A jeszcze trzeba znaleźć kogoś na ich miejsce. Optymistą nie jestem.
0
Obaj jesli odejdą będę szczęśliwy. Ale bardziej spodziewam się odejścia Lewego jak Ferrana. Zawodnik z pewnością będzie przekonywał, że może wrócić i z pewnością wróci do formy oraz może być istotną częścią drużyny. Tak to widzę. Terrano nie da się wypchnąć z klubu.
Ja w ogóle byłem przekonany, że Torres ma dłuższy kontrakt. Zobaczymy, jak spisze się Deco, czy będzie w stanie wybić z głowy Barcelonę Ferranowi.
A czy on wypłynie jeszcze na szerokie wody? Dziś zainteresowanych pewnie nie jest wielu. W Barcelonie zaś nie można pozwolić sobie na stawianie takiego pytania. Zastanawiać się, czy chłop jeszcze kiedyś trafi do bramki.
Lewy też trafia coraz mniej. Coraz mniej ma również sił na granie. Po jaka cholerę trzymać w klubie piłkarza, za grube siano, jeśli większość czasu spędza nieruchomy w polu karnym czekając na dokładne podanie. Bo nikt chyba nie wierzy, że Lewy, który jest pazerny, zejdzie z pensji jakoś znacząco.
Modna się zrobiła statystyka skoków pressingowych. Ale ruch w stronę rywala to skok pressingowy. Tą statystyką właśnie chwali się Lewandowski.
No i niech ktoś przypomni może, kiedy Lewy strzelił decydującą bramkę. Za Lewym przemawia tylko jedno. Nie ma dziś na rynku interesujacej, klasowej 9, która jest do wyjęcia za kasę, na którą stać Barcelonę. Bo Julian nie jest klasyczną 9, a o negocjacjach z Cerezo nie chcę nawet pisać.
4
Barca może i wysłucha, ale czy sam Terrano będzie chciał słuchać? A jeśli już, to kto zapłaci za niego więcej jak dychę? Mam też nadzieję, że United nie pęknie i twardo będzie trzymał stanowisko. Ja naprawdę nie wiem, po jaką cholerę Barcelonie Rashford.
1
Dla prawników i tych, którzy prawem się interesują, jak również dla świadomych obywateli jest ten materiał. Przed Państwem Mariusz Stankiewicz.
8
Jak dziś sędzia nie wydrukuje meczu to będzie niedaleko do mistrzostwa.
7
Koledzy z obrony mogliby pomóc Garcii w zdobyciu Zamory. To byłaby piękna historia, ESP Segunda-ESP Primera- transfer do FCB i Zamora w 1 sezonie.
To jeden z moich ulubionych piłkarzy. Takiego bramkarza chciałem wiedzieć w bramce Blaugrany, który chce bronić każdą piłkę.
0
OM-Lille, bawią się chłopaki.
0
@Cule4Life Wejdź na stronę, która sprzedaje bilety, tam masz rozkład sektorów
https://www.hellotickets.fr/espagne/barcelone/sports/billets-fc-barcelona/2026-04-11,1830/2253967/2?itemListId=external&itemListName=external&itemSublist=external&performerId=272&from_performer_id=272#section-selection
0
JASON jest lepszy niż wszystkie kabarety razem do kupy
0
Stanowski czy nie Stanowski, to jest niesamowite.
0
Bezdyskusyjnie Rafa.
8
Chcecie zbanować pół strony, że takie brednie publikujcie? Jeden debil głupszy od drugiego. Trener był boiskowym chamem, ale w tym przypadku uczeń przebił mistrza.
20
I co, Remiro będzie na ławce siedział? Co to dziś jest dzień nonsensu?
1
Taki news trochę z dupy. Moretto się nie popisał. "Musiałaby to być bardzo duża suma..."
Takie mądrości można pisać w odniesieniu do każdego piłkarza, bo każdy ma swoją cenę. Gdyby za Yamala czy Pedriego dali po miliard, Laporta by się nawet szwagra nie pytał tylko opchnął na pniu.
6
Trochę zawęziliście możliwość odpowiedzi. Jest przecież opcja, że mogą grać rotacyjnie. Jeden i drugi, na zmianę. Bernal grać musi, jednak nie powinien być forsowany. Flick powinien reglamentować mu minuty. Przy okazji De Jong będzie czuł oddech na plecach (pewnie już czuje).
Obaj grają trochę inaczej. Bernal lepiej sobie radzi w zadaniach defensywnych, mimo strzelanych ostatnio goli. FdJ lepiej reguluje tempo gry i oczywiście ma więcej doświadczenia.
Bernal bezapelacyjnie musi pozostać w grze, bez względu na wszystko. Nie można hamować rozwoju takiego talentu. Swoją drogą, ładnie wyglądają jego cyferki.
Pamiętajmy, że Gavi wraca do gry. Ale byłoby chyba lepiej dla wszystkich, by ten sezon sobie odpuścił i łapiąc ogony, wrócił w przyszłym na pełnej. Ale z chęcią gry i temperamentem Gaviego zdarzyć się może wszystko.