2

@MagdJanko Miłego ogladania

0

A my, kibice Barcelony równie mocno byśmy tego żałowali.

3

Nic nowego, Kucharski już dawno wspominał o nieprawidłowościach w biznesach Lewego.

0

https://www.youtube.com/live/7hDDVHTkHv4?is=qZFHvDHW3K0fyPok
Obejrzyjcie i posłuchajcie, niekoniecznie do samego końca.

0

Jasiu jest lekko odklejony, ale czasem i tak lubię go posłuchać.

0

Fantastyczny człowiek. Nie pieprzy, nie ściemnia, że LaLiga ważniejsza od UCL. Nie marudzi, nie narzeka. Byłoby naprawdę nie na miejscu, gdyby zarząd w najbliższym okienku nie dostarczył mu istotnych wzmocnień. Zrobić porządek przede wszystkim z Ter Stegenem i ANSI, dalej trio Lewy-Ferran-Rash. Gdyby to się udało, w kasie klubowej pozostałyby bardzo poważne środki finansowe.
Dokupić stopera i LO, a skąd na to kasa, o to martwić się powinien zarząd.

0

Pytanie do ludzi ogarniętych w temacie.
Czy ma jakiś związek z zasadą 1:1 ujemny bilans transferowy klubu. Nie mówię tu o bilansie -10 milionów, ale np -160.

2

Tendencyjnie, po przegranym meczu, albo odpadnięciu z jakichś rozgrywek pismaki szukają Barcelonie napastników czy piłkarzy innych formacji. Po wygranych czytamy o kompletnej kadrze. Zwłaszcza Sport upada coraz niżej. Z ogromnym znakiem zapytania, mooooże Muriqi na rezerwę. Tylko, że w rezerwie ma zostać Lewy albo Ferran. A Sorloth? Cerezo boli bądzioł ze śmiechu.
Pomijając już wszystko inne. Fakt, że on potrafi uprzykrzyć życie Barcelonie, nie znaczy, że na CN spełni swoją rolę. No i Barca powinna celować w młodszych napastników.

5

Od dawna już czas. Nie wiem, na co czeka ten zarząd, a już zupełnie nie rozumiem propozycji nowej umowy.

1

A jaka jest jego prawda o United? Kutas jakich mało w piłce nożnej.

3

Drużyna lepsza to ta, która wygrywa, a wygrywa ta, która strzeli więcej goli. Futbol to nie jest jazda figurowa na lodzie, tu nie ma ocen za styl. Atleti potrafi ze#rać się metr przed wychodkiem, ale ze somsiadem. Nie wypuszczą awansu z rąk grając rewanż u siebie. Są rzeźnikami ale nie frajerami.

0

Bez różnicy, obaj są jednakowo beznadziejni. Jeden biega jak kogut bez głowy, drugi stoi w polu karnym jak kółek wbity w ziemię. Lewemu przynajmniej czasem piłka odbije się od tyłka i wpadnie, więc z dwojga złego postawilbym na Lewego. Pogodziłem się już z faktem, że przygoda Barcelony z UCL dobiegla końca. Szkoda tylko, że to akurat z rzeźnikami Simeone przyjdzie odpaść z rozgrywek.

2

Zrób to samo z Atleti, wtedy się przekonamy, czy jesteś taki kozak.

3

Dużo optymizmu widzę i naprawdę podziwiam za ten optymizm. Ja tak kolorowo nie widzę. Ale z Newcastle też miałem na obawy. Oby skończyło się podobnie.

3

No i gitara. Niech im spuszczą porządny łomot.

0

To nic innego jak efekt rozmów Pereza i Francisco Soto. Nie widzę innej możliwości interpretacji stanowiska CTA.
Dla przypomnienia: Perez spotkał się z Soto, by wyrazić swoje niezadowolenie zwłaszcza z pracy sędziów na VAR. Soto przekazał sędziom, że jeśli VAT będzie za często interweniował, sędziowie będą ponosić konsekwencje, co właśnie się dzieje. To nie jest teoria spiskowa, o przebiegu tego spotkania pisała prasa, było na stronie.

0

Żaden, który ma kontrakt się nie ruszy, a już na pewno nie Ferran. Jedyną szansą na jakieś pieniądze jest pozbycie się piłkarzy, którym kontrakty dobiegną końca po bieżącym sezonie. Może jakiś młody pod presją zdecyduje się opuścić klub, ale zysk ze sprzedaży będzie raczej niewielki. Będą gadki o miłości do klubu, chęci odniesienia sukcesu i takie tam.
Wraca MATS, który będzie pewnie sfrustrowany brakiem gry na mundialu. Ansu ze swoją gwiazdorską pensją.
Media, zdaje się, zapomniały o tych dwóch ananasach, bo księgowi pamiętają na pewno.
Cerezo musi mieć niezłą bekę, gdy czyta te plotki o Alvarezie w Barcelonie.

21

Tak się zmusza sędziów do gwizdania przeciwko Barcelonie. Za dużą przewagę pozwolił zarobić Busquets Ferrer.

0

Bardzo poważne źródło.

2


To jest wjazd, dwóch gości za jednym zamachem.

1

@derus Robił to Rafa, robił Lewy, robił Fermin czy Eric Garcia. Wcześniej robił to również Leo Messi. Może nie jest to przykładne zachowanie, ale świadczy również o ambicjach piłkarza. Świadczy o tym, że nie wchodzi na boisko tylko po to, by spędzić tam 90 minut i skasować gażę.

0

Może gdyby taką ofertę złożył Bayern, Chelsea czy inny renomowany klub, wtedy miłość Daniego do Barcelony mogłaby być wystawiona na próbę. Chłopak ma ambicje i nie wybiera się jeszcze na emeryturę.
Poza tym w tamtym regionie jest teraz niebezpiecznie. Nie wiesz, kiedy na głowę spadnie ci jakiś odłamek bomby kasetowej.

1

@LukaszFan No właśnie, Gavi ma trochę inne walory, ale i tak bym się nie zastanawiał. Przecież nie wzięliby go w trakcie sezonu, a taka oferta może się nigdy nie powtórzyć (o ile ta była prawdziwa).

1

Juanfran ma na koncie sporo mało ciekawych wjazdów i nie robi na nim wrażenia wejście Martina. Razem z Godinem lubili pojechać po kościach. Leo coś o tym wie.

10

A miejmy na uwadze, że Cancelo to nie jest dziś top europejskiej elity lewych obrońców. To stawia Balde w naprawdę złym świetle.

0

Jestem w szoku, gdy słucham.

1

@Fake69 Jakie umiejętności piłkarskie? Chłop przez 6 lat nie nauczył się wyprowadzania piłki, nie nauczył się pilnowac swojej pozycji, problemy mu sprawia trzymanie linii spalonego. Antycypowanie ruchów rywala i właściwe ustawianie się to dla niego czarna magia.

1

@Zmijas96 A on już się pali do transferu.

2

Średnio pomysł mi się podoba, ale trener wie znacznie lepiej ode mnie, co może z Gaviego wykrzesać.

1

@Bzyczekk Trochę mi się pomieszało. Usunąłem komentarz, który widnieje pod Twoim, więc komentarz identyczny. Myślałem, że odpowiedziałem innej osobie. Sorry za ten bałagan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?