Przyszli kibice w znacznej ilości to piłkarze powinni zafundować im ładny spektakl. Zwłaszcza, że obie ekipy grają o pietruchę. Nie mam wrażenia, że naszym się bardzo chce. Jakoś tak niemrawo idzie im nie tylko składanie akcji ale i wychodzenie spod pressingu. No i ten Balde…
Droga @Redakcja Czy naprawdę nie da się inaczej? Za każdym razem, gdy wchodzę na stronę, cofam, by przeczytać kolejny artykuł, gdy chce napisać komentarz, otrzymuję taki komunikat: "Ta witryna jest chroniona przed złośliwymi botami za pomocą usług bezpieczeństwa. Ta strona jest wyświetlana, podczas gdy witryna sprawdza czy nie jesteś botem" Pod spodem oczywiście okienko, gdzie trzeba potwierdzić, że nie jest się botem. Zrozumiałbym, gdyby to miało miejsce RAZ, gdy wchodzę na stronę. Ale ten komunikat pojawia się w przypadkach, o których wspomniałem wyżej w komentarzu. To naprawdę jest męczące i czasem odbiera ochotę do przeglądania kolejnych materialow, a zwłaszcza pisania komentarzy. Naprawdę nie da się z tym nic zrobić?
Caso Negreira: 21 árbitros desmontan la ‘corrupción deportiva’ sin un solo partido amañado.
En el #CasoNegreira se está olvidando un dato nuclear: los 21 árbitros y exárbitros interrogados por la Guardia Civil niegan que los pagos del Barça a Negreira influyeran en sus… https://t.co/A0C92sslXo">pic.twitter.com/A0C92sslXo
Mam nadzieję, że to nie Ferran będzie pierwszym napastnikiem i klub dokona mądrego transferu. W mojej ocenie, jeśli brak jest na rynku sensownej "9" to nie ma co się bawić w półśrodki. A wiadomo, że na rynku bieda i takiej "9" jak Lewy, czy kogoś o zbliżonym potencjale nie ma szansy ściągnąć. O wiele bardziej rozsądna byłaby korekta systemu i gra fałszywym napastnikiem. Tutaj już w czym wybrać jest, choć przychodzi mi do głowy nazwisko tylko jednego piłkarza. Niestety, to piłkarz Atleti, a z nimi Barca interesów nie powinna robić, bo źle na tym wychodzi. Więc z jednej strony to odejście Lewego jest ok, ale z drugiej mógłby pograć jeszcze rok. Ale może ta decyzja podyktowana jest tym, że zarząd ma już zaklepany jakiś transfer, a Lewemu nie odpowia rola, jaką by pełnił w następnym sezonie? W każdym razie, w kasie klubowej zostaje ponad 40 milionów euro. To duża suma.
To ja z innej beczki. Postawicie Lewego obok takich postaci jak Kubala, Cruyff, Guardiola, Suarez Miramontes, Puyol, Iniesta czy Messi? Gole to nie jedyny wyznacznik. Gdyby Lewy nie był Polakiem to tej dyskusji by nie było. Lewy to ważna postać Barcelony post Messi, ale żadna legenda.
To było jasne, że Klopp nie będzie chciał pchać się w takie łajno. Jeśli chodzi o Mou to nie wiem czego dziś się po nim spodziewać. Nie jest to raczej facet z czasów Pepa, chyba trochę wyluzował. Choć szczerze mówiąc , dawno nie oglądałem drużyny, którą prowadzi. Jedno jest pewne, zawsze to był gość, który stał murem za drużyną. Emocji braknąć nie powinno, a i o sędziowaniu będzie często, jeśli nie będzie wygrywał. Miejmy nadzieję, że nie będzie wkładał swoich paluchów w oczy Hansiego.
80 procent ofiar państwa leżącego gdzie chce to cywile. Co za wredny kraj. Przy okazji, zgodnie z nową definicją antysemityzmu, każdy, kto krytykuje działania zbrojne Izraela jest antysemita i to nie jest ani żart, ani fejk. Zaostrzono również kary za ten antysemityzm. W jakim świecie my żyjemy?
Specem od Negreiry na Polskę z ramienia RM jest niejaki Kamil. Może wyślecie do niego zaproszenie, by zaszczycił swoją obecnością jeden z odcinków UTDLR. Jestem pewien, że wyjaśniłby nam wszystkie wątpliwości. Obawiam się jednak, że ranga podcastu może być niewystarczająca dla takiego gościa. Spróbować nie zaszkodzi
@korn234 Lucho jest wyśmienitym trenerem, jednak twierdzenie, że stworzył drużynę z niczego mija się z prawdą. Drużynę z niczego to stworzył trener Bodo Glimt. Lucho ma komfort jeśli chodzi o skład, to Hansi ma biedę. Jakich tych piłkarzy światowej klasy na Niemiec? Starego Lewego, Torresa, młodego Bernala, Martina? Trochę przestrzeliłes z tym argumentem. Wiesz ile minut rozegrał w sezonie Dembele? Tyle co Marc Casado. Podobnie jest z resztą kluczowych graczy. LE21 ma glebie składu tak wielką, że mógł sobie pozwolić na oszczędzanie najważniejszych piłkarzy na mecze LM. Flick przez cały okres swojej kadencji w Barcelonie dostał jedno poważne wzmocnienie, Joana Garcię. Sytuacji kadrowej nawet nie ma sensu porównywać. Wiąże się ona z sytuacją finansową oczywiście i chyba co do tego nie ma wątpliwości. Flick zrobił wyniki ponad stan w te dwa lata. Nie zapominajmy też jak Xavi prezentował się w Europie. Na lokalnym podwórku zrobił mistrza, ale w rundzie wiosennej nie dało się oglądać Barcelony. Flick może nie jest najlepszym taktykiem na świecie, ale deprecjonowanie pracy jaką wykonał i wykonuje to gruba pomyłka.
Nie wierzę w to co czytam. Kolejna mierda. Facet puszcza w obieg Perezowe brednie i tak rodzi się narracja, że ten "męczeński" klub jest krzywdzony. Nóż się w kieszeni otwiera.
Barca Niemcowi zawdzięcza znacznie więcej niż "tylko" sukcesy sportowe czy grę przyjemna dla oka. Hansi przez cały okres pobytu w Barcelonie bardzo mocno wpłynął na poprawę wizerunku klubu. Laporta powinien go ozłocić. Pomimo tych wszystkich skandali, dymisji wielu pracowników zarządu, problemów ze stadionem itd, Barca znów postrzegana jest jako atrakcyjne miejsce do grania. Flic na każdym kroku podkreśla, że czuje się w Barcelonie wyśmienicie, że drużyna jest jedną wielką rodziną. Nigdy nie narzeka, nie wyciąga brudów, choć na pewno łatwo mu nie jest. Laporta w tym okienku powinien zrobić wszystko, by trener dostał wymarzone transfery. Zasłużył w końcu na to, by podnieść z Barceloną uszaty puchar..
Biedny Perez, został mu już tylko Negreira. Chyba każdy zdrowo myślący człowiek dostrzega, że chlop się kompromituje taka wypowiedzią. Zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń. Trzeba było zostawić Xabiego, postawić gwiazdy do pionu to dziś prawdopodobnie Barca miałaby ciepło.
Cwany Zahawi wybrał dobry moment, choć mam nadzieję, że Presi nie stracił rozumu i trzeźwo podejdzie do tematu. Barca, jeśli chce robić duże wzmocnienia, musi pozbyć się kontraktu Lewego. Nie tylko zresztą Lewego, bo kandydatów do odejścia jest kilku.
Niech tam się dzieje co chce, ale ten ich atak niepokoi mnie mimo wszystko. Ten Garcia jeśli już wychodził na boisko to był z niego pozytek. Liczę jednak na wygraną i mocne wsparcie kibiców. Będzie kicha jak Barca to umoczy. Wygrana z Barceloną w obecnych okolicznościach byłaby dla nich silnym impulsem do budowy jedności w drużynie. Tam wszyscy bez wyjątku, mają ochotę kibicom Blaugrany popsuć święto i to będzie ich główną motywacja. Dlatego spodziewam się bardzo trudnej przeprawy. Oni wiele już nie ugrają, ale prestiż tego spotkania to bardzo silny motywator. Do tego będą sobie mogli tlumaczyc, że to oni są tym właściwym mistrzem, bo Barca nie zdołała ich w lidze pokonać. Już spotykałem się z podobną argumentacją.
0
Mnie to cieszy i liczę na to, że w końcu Niemiec dostanie jakieś konkretne wzmocnienia. Nie można rzeźbić w gównie w nieskończoność.
13
Ja widziałem, że Isco wywrócił się o własne nogi. Gavi w tym momencie był za nim. Sędzia powinien to widzieć z boiska.
3
Starają się chłopaki z Betisu ale bramkarz coś im nie dojechał dzisiaj
6
Jak oni tam karnego dostrzegli
1
Przyszli kibice w znacznej ilości to piłkarze powinni zafundować im ładny spektakl. Zwłaszcza, że obie ekipy grają o pietruchę.
Nie mam wrażenia, że naszym się bardzo chce. Jakoś tak niemrawo idzie im nie tylko składanie akcji ale i wychodzenie spod pressingu. No i ten Balde…
0
@Johnnie_Walker No coś mi zaświtało w głowie. Taki miał być kozak, a harata w Betisie i to na wypożyczeniu od Turków.
1
@Herbert Dzięki za tę informację.
0
Droga @Redakcja
Czy naprawdę nie da się inaczej?
Za każdym razem, gdy wchodzę na stronę, cofam, by przeczytać kolejny artykuł, gdy chce napisać komentarz, otrzymuję taki komunikat:
"Ta witryna jest chroniona przed złośliwymi botami za pomocą usług bezpieczeństwa. Ta strona jest wyświetlana, podczas gdy witryna sprawdza czy nie jesteś botem"
Pod spodem oczywiście okienko, gdzie trzeba potwierdzić, że nie jest się botem.
Zrozumiałbym, gdyby to miało miejsce RAZ, gdy wchodzę na stronę. Ale ten komunikat pojawia się w przypadkach, o których wspomniałem wyżej w komentarzu. To naprawdę jest męczące i czasem odbiera ochotę do przeglądania kolejnych materialow, a zwłaszcza pisania komentarzy. Naprawdę nie da się z tym nic zrobić?
1
A Perez beczy, że mu 7 lig ukradziono.
Jak napisał autor tego wpisu, można 8 godzinny film zrobić z takich sytuacji.
1
Galan o sprawie Negreiry
0
Ten Amrabat to nie był opcją dla Barcelony swego czasu?
Jak wygląda walka o Zamore, czy jest jakiś rywal dla Joana, czy to raczej przypieczętowane?
0
@Zbiciu Tym bardziej będzie chciał zostać, bo ma zagwarantowane solidne pieniądze. Na ten moment to jedyba dla niego motywacja.
6
Szkoda mi cholernie Girony. Bo nie zapowiada się, że zostaną w La Liga.
4
Mam nadzieję, że to nie Ferran będzie pierwszym napastnikiem i klub dokona mądrego transferu.
W mojej ocenie, jeśli brak jest na rynku sensownej "9" to nie ma co się bawić w półśrodki. A wiadomo, że na rynku bieda i takiej "9" jak Lewy, czy kogoś o zbliżonym potencjale nie ma szansy ściągnąć. O wiele bardziej rozsądna byłaby korekta systemu i gra fałszywym napastnikiem. Tutaj już w czym wybrać jest, choć przychodzi mi do głowy nazwisko tylko jednego piłkarza. Niestety, to piłkarz Atleti, a z nimi Barca interesów nie powinna robić, bo źle na tym wychodzi.
Więc z jednej strony to odejście Lewego jest ok, ale z drugiej mógłby pograć jeszcze rok.
Ale może ta decyzja podyktowana jest tym, że zarząd ma już zaklepany jakiś transfer, a Lewemu nie odpowia rola, jaką by pełnił w następnym sezonie?
W każdym razie, w kasie klubowej zostaje ponad 40 milionów euro. To duża suma.
1
Jakoś trudno mi uwierzyć, że kasa nie miała znaczenia. Jeśli jednak chciał zostać 2 lata to Laporta wykazal się tym razem rozsądkiem.
3
To ja z innej beczki. Postawicie Lewego obok takich postaci jak Kubala, Cruyff, Guardiola, Suarez Miramontes, Puyol, Iniesta czy Messi? Gole to nie jedyny wyznacznik.
Gdyby Lewy nie był Polakiem to tej dyskusji by nie było.
Lewy to ważna postać Barcelony post Messi, ale żadna legenda.
4
To było jasne, że Klopp nie będzie chciał pchać się w takie łajno.
Jeśli chodzi o Mou to nie wiem czego dziś się po nim spodziewać. Nie jest to raczej facet z czasów Pepa, chyba trochę wyluzował. Choć szczerze mówiąc , dawno nie oglądałem drużyny, którą prowadzi. Jedno jest pewne, zawsze to był gość, który stał murem za drużyną. Emocji braknąć nie powinno, a i o sędziowaniu będzie często, jeśli nie będzie wygrywał.
Miejmy nadzieję, że nie będzie wkładał swoich paluchów w oczy Hansiego.
10
80 procent ofiar państwa leżącego gdzie chce to cywile. Co za wredny kraj. Przy okazji, zgodnie z nową definicją antysemityzmu, każdy, kto krytykuje działania zbrojne Izraela jest antysemita i to nie jest ani żart, ani fejk. Zaostrzono również kary za ten antysemityzm.
W jakim świecie my żyjemy?
8
Specem od Negreiry na Polskę z ramienia RM jest niejaki Kamil. Może wyślecie do niego zaproszenie, by zaszczycił swoją obecnością jeden z odcinków UTDLR.
Jestem pewien, że wyjaśniłby nam wszystkie wątpliwości. Obawiam się jednak, że ranga podcastu może być niewystarczająca dla takiego gościa.
Spróbować nie zaszkodzi
1
Denis "kolejny sezon będzie mój" Suarez nawet na Celtę jest za słaby. Zresztą, on już wiekowy chyba jest...
0
@korn234 Lucho jest wyśmienitym trenerem, jednak twierdzenie, że stworzył drużynę z niczego mija się z prawdą. Drużynę z niczego to stworzył trener Bodo Glimt.
Lucho ma komfort jeśli chodzi o skład, to Hansi ma biedę.
Jakich tych piłkarzy światowej klasy na Niemiec? Starego Lewego, Torresa, młodego Bernala, Martina? Trochę przestrzeliłes z tym argumentem.
Wiesz ile minut rozegrał w sezonie Dembele? Tyle co Marc Casado. Podobnie jest z resztą kluczowych graczy. LE21 ma glebie składu tak wielką, że mógł sobie pozwolić na oszczędzanie najważniejszych piłkarzy na mecze LM.
Flick przez cały okres swojej kadencji w Barcelonie dostał jedno poważne wzmocnienie, Joana Garcię.
Sytuacji kadrowej nawet nie ma sensu porównywać. Wiąże się ona z sytuacją finansową oczywiście i chyba co do tego nie ma wątpliwości.
Flick zrobił wyniki ponad stan w te dwa lata.
Nie zapominajmy też jak Xavi prezentował się w Europie. Na lokalnym podwórku zrobił mistrza, ale w rundzie wiosennej nie dało się oglądać Barcelony. Flick może nie jest najlepszym taktykiem na świecie, ale deprecjonowanie pracy jaką wykonał i wykonuje to gruba pomyłka.
1
Pieprzyć sto punktów ale koledzy mogliby się postarać o Zamore dla Garcii, bo Joan zasłużył na indywidualne wyróżnienie.
6
Nie wierzę w to co czytam. Kolejna mierda. Facet puszcza w obieg Perezowe brednie i tak rodzi się narracja, że ten "męczeński" klub jest krzywdzony. Nóż się w kieszeni otwiera.
0
Za mało siana Presi zaproponował no i pewnie rolę jokera, co nie licuje z ambicjami Lewego.
Mam nadzieję, że nikt nie będzie go trzymał na siłę.
0
Barca Niemcowi zawdzięcza znacznie więcej niż "tylko" sukcesy sportowe czy grę przyjemna dla oka.
Hansi przez cały okres pobytu w Barcelonie bardzo mocno wpłynął na poprawę wizerunku klubu. Laporta powinien go ozłocić. Pomimo tych wszystkich skandali, dymisji wielu pracowników zarządu, problemów ze stadionem itd, Barca znów postrzegana jest jako atrakcyjne miejsce do grania.
Flic na każdym kroku podkreśla, że czuje się w Barcelonie wyśmienicie, że drużyna jest jedną wielką rodziną. Nigdy nie narzeka, nie wyciąga brudów, choć na pewno łatwo mu nie jest.
Laporta w tym okienku powinien zrobić wszystko, by trener dostał wymarzone transfery. Zasłużył w końcu na to, by podnieść z Barceloną uszaty puchar..
5
A z tych siedmiu jeszcze dwie zajumane.
21
Biedny Perez, został mu już tylko Negreira.
Chyba każdy zdrowo myślący człowiek dostrzega, że chlop się kompromituje taka wypowiedzią. Zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń.
Trzeba było zostawić Xabiego, postawić gwiazdy do pionu to dziś prawdopodobnie Barca miałaby ciepło.
0
Cwany Zahawi wybrał dobry moment, choć mam nadzieję, że Presi nie stracił rozumu i trzeźwo podejdzie do tematu. Barca, jeśli chce robić duże wzmocnienia, musi pozbyć się kontraktu Lewego. Nie tylko zresztą Lewego, bo kandydatów do odejścia jest kilku.
0
Niech tam się dzieje co chce, ale ten ich atak niepokoi mnie mimo wszystko. Ten Garcia jeśli już wychodził na boisko to był z niego pozytek. Liczę jednak na wygraną i mocne wsparcie kibiców. Będzie kicha jak Barca to umoczy.
Wygrana z Barceloną w obecnych okolicznościach byłaby dla nich silnym impulsem do budowy jedności w drużynie.
Tam wszyscy bez wyjątku, mają ochotę kibicom Blaugrany popsuć święto i to będzie ich główną motywacja. Dlatego spodziewam się bardzo trudnej przeprawy.
Oni wiele już nie ugrają, ale prestiż tego spotkania to bardzo silny motywator. Do tego będą sobie mogli tlumaczyc, że to oni są tym właściwym mistrzem, bo Barca nie zdołała ich w lidze pokonać. Już spotykałem się z podobną argumentacją.
3
Ten gość to jest idiota. Dyplomowany.