0

To jest genialny piłkarz. Nie ważne, że rywal nie był z najwyższej półki. Leo pracował niemal cały mecz. Jak mówił Tomek Ćwiąkała, Leo pracował więcej niż w niejednym meczu Barcelony.
Powoli będzie jednak schodził ze sceny. Cieszmy się zatem dopóki jeszcze biega po boisku, bo długo nie zobaczymy takiego geniusza.
Ja jestem zadeklarowanym fanboyem (albo raczej fanseniorem) Leo i nie mam problemu, by powiedzieć to na głos.

0

Król Lionel Messi.

6

Jeśli Deco ma problem z wykupieniem gracza, któremu został rok kontraktu, to ja jestem umiarkowanym optymistą. Jak będą tak gotować to w Barcelonie będą głodem przymierać.
Ktoś powie, że kupa czasu, że okienko długie. Ale Flick byłby pewnie bardziej zadowolony mając skompletowaną kadrę na presezon, a nie czekać do ostatniej minuty okienka.
Żadnych poważnych ruchów in/out.
Pozostaje nadzieja, że gotują po cichu i kadra będzie kompletna we właściwym czasie.

1

Barca sama sobie gnoju narobiła, zatem Perez będzie korzystał do woli. Miała być sprawa w sądzie, a nie płacz w rękaw Tebasa. Nie wiem też czego oczekują od CTA, która była jechana cały sezon, bo cały sezon gwizdane było pod chamów od Pereza. Zresztą, sędziowie sami zbierali wiadra pomyj od mierda tv i nie stać ich było na skuteczne i zdecydowane działania. Tym bardziej wypną tyłek na żale Barcelony.

0

@th@les O jego wygłupach i chamskich wejściach zawsze było jakoś cicho.


3

Odpaliło się hejterstwo, tymczasem to już kolejny piłkarz, który mówi jak jest


2


Galan obszernie o tej szopce.

4

Gdyby tak Francuzi z grupy nie wyszli...
Paru moich kumpli już widzi puchar świata dla Francji, a kilku postawiło niemałe siano, że zdobędą. Trochę mnie irytuje ta ich pewność siebie, więc tym bardziej każdą ich porażkę przyjmę z rozkoszą. Będzie beka jutro w robocie, jeśli dziś nie wygrają tego meczu. A Senegal flaki zostawi na trawie, by tak się stało.

0

Ciekawostką o piłkarzu Płw. Zielonego Przylądka


4

Trochę obciach, ale to pierwsze spotkanie i daleko mi do wyciągania wniosków. Mistrzowie świata czy Europy różnie zaczynali swoje turnieje.
Pomijam, że na tych mistrzostwach padło już sporo wyników, które są jednak zaskoczeniem.

4

Ból dupy w komentarzach okrutny. Bo Garcia nie pierwszym bramkarzem, a. zamiast Cucu powinien grać Grimaldo.
W 2010 roku, gdy Hiszpania zdobywała MŚ, na bramce stał Iker, pełniący rolę kapitana. Sfinks postawił na niego, choć to Valdes był w życiowej formie.
Simon broni od dawna i De La Fuente ma do niego zaufanie. Wymiana bramkarza w takich okolicznościach to nie jest dobry pomysł, zwłaszcza dla drużyny.
Simon musiałby popełnić naprawdę gruby babol, by stracić miejsce. A i tak podejrzewam, że miejscówkę wziąłby Raya.
Również Cucu jest pierwszym wyborem, podstawowym LO kadry i nie wymieni go na Grimaldo, bo kibicom Barcelony tak się podoba.
Dopóki wszystko mu działa nie ma powodu do zmian. Było jasne od początku, że Joan nie pojedzie na te mistrzostwa jako "jedynka". Nikt o zdrowych zmysłach nie brak tego pod uwagę.

0

I na wypożyczenie, bo po przyjściu Gordona chłopak sobie nie pogra tym bardziej.

0

Jestem ciekaw, dlaczego Chelsea pozbyła się jednego ze swoich lepszych piłkarzy? Czy mają taki dobrobyt na lewej stronie, czy może przychodzi nowy trener z nową wizją?

0

@th@les Zapomniałem, że zabawa dopiero się rozkręca i mają kupę czasu, by pozbyć się niechcianych zawodników.

0

Pies mu mordę lizał, jego wybór. Tylko skąd kasa na te transfery, jeśli ich bilans transferowy był na minusie 130 baniek? To tak można? Nie przeszkadza to Ceferinowi?
Kogo sprzedali, Arbeloe? Wzięli 4 grajków, a to pewnie jeszcze nie koniec. Mogą tak bez końca?

1

@LukaszFan Był kiedyś artykuł o sekcjach Barcelony i chyba do każdej trzeba dokładać. Jedną zlikwidowano. Nie wiem tylko czy chodzi o hokej na wrotkach, czy waterpolo.

5

Laporta okroił dość poważnie fundusze, a ręczni kolejny raz demonstrują swoją potęgę. To budzi podziw i szacunek.

4

Nie wiem co napisać, ale nic ciepłego na jego temat nie przychodzi mi do głowy.
Z drugiej strony, to Barca zdecydowała poniekąd o jego losach.
Ileż tu było emocji po przepłaconym transferze Gordona. "Ale gotują szwagry", czytałem niemal wszędzie. No to się nagotowali.
Jak widać, MŚ nie przeszkadzają w robieniu transferów.

0

@fenix1983 Ale z tego, co zrozumiałem, Silva chciał pierwszej "11”. Rola zmiennika Pedriego nie wchodziła więc w rachubę.

1

Canarinhos, czyli kanarki, Panie Redaktorze. Nie wiem, co Pierra miał na myśli, pisząc ”Canarinha". Jeśli dobrze rozumiem, to liczba pojedyncza. Ale jak to się ma do określenia kadry?
Nie znam portugalskiego, ale całe życie wszyscy nazywali Brazylijczyków właśnie Canarinhos. Co się zmieniło w takim razie?

0

Diabli wiedzą, jak rozwinęłyby się kariery poszczególnych graczy. To trochę gdybanie. Czasem piłkarz potrzebuje innej ścieżki, by rozwinąć swój talent. A czasem w innej drużynie nie jest w stanie pokazać tego, co pokazałby w Barcelonie, gdyby poświęcono mu więcej czasu i cierpliwości.
Może Nico Gonzalez lepiej wyglądałby w Barcelonie. Szkoda trochę tego Dro, utalentowany chłopak i za niego Barca wzięła zdecydowanie za mało.
Moribe sobie odpuszczę, bo dzieciak za namową ojca poszedł za sianem.
Cucu rozwinął się "ponad swoje możliwości". Chcę przez to powiedzieć, że nie spodziewałem się aż tak dużego skoku jakościowego. Ciekaw jestem, kto tak naprawdę wiązał z nim wielkie nadzieje.
Nie wiadomo też, czy piłkarz zmuszony opuścić swój ukochany klub, by szukać szansy na grę, nie traci motywacji. Ciężko pracował, by zagrać na CN, ale ktoś zmienił jego plany, co mogło spowodować spore rozczarowanie. Przychodzi mi do głowy Chadi
Jeśli chodzi o Jana Virgili, to Barca wciąż ma kontrolę nad jego karierą, więc wszystko może się jeszcze wydarzyć.

0

@liberoFCB Życzę mu tego z całego serca. Ale coś mi podpowiada, że będzie nacisk, by to Portugalia zagrała finał. Ale taką paranoję mam już od kilku turniejów.

1

Klasycznie: Hiszpania, Argentyna (nie ma w zestawieniu, wiem). Do 2017 kibicowałem Brazylii i to baaardzo długo, bo od kiedy zacząłem chodzić o własnych nogach. Hiszpanii też dość długo, bo oni grali zawsze ładny futbol, ale brakowało im szczęścia
Ludzie pytają, dlaczego nie kibicuję Francji, skoro mieszkam w tym kraju ponad 25 lat. Odpowiadam, że to za 1998 rok.

0

Czas najwyższy.

0

Rozmowa z płk. Lewandowskim. Prowadzący być może nie jest wyjątkowo bystry, ale wnioski pułkownika są ciekawe.


2

Nie wiem co mam myśleć. Nigdy nie byłem zwolennikiem tego transferu. Piłkarz na boisku wygląda jak ciało obce. Zrobił jednak naprawdę dobre liczby i nie można przejść obok tego obojętnie.
30 baniek to żaden "piniondz" w tych popieprzonych czasach.

0

Jakie to szczęście. Nie wyobrażam sobie Sevilli grającej jak Getafe.
Ale, czy gdyby trafił do Sevilli to nie pozostałby w La Liga? Czyżby coś mnie ominęło i Sevilli nie ma już w tych rozgrywkach?

0

@Borneo Faktycznie, pod tym nickiem nigdy nie widziałem krytycznego komentarza odnoszącego się do Araujo. Nawet, gdy popaliło mu styki w Paryżu czy Londynie.
Masz rację, wzorowy piłkarz. Flick z pewnością nie wie co robi nie ufając mu w pełni.

0

Gość przychodzi do klubu, do którego chciał zawsze trafić. Na socjal mediach dokonuje zmian, padają deklaracje o miłości do klubu. Kończy się przygoda i wszystko znika jak bańka mydlana. Pisząc to, nie mam konkretnie na myśli akurat Rashforda, ale on w pewnym sensie skłonił mnie do napisania tego komentarza. Większość piłkarzy tak się zachowuje. Dlatego szacunek dla takich jak Cancelo, Mascherano czy Dani Alves (na płaszczyźnie sportowej)

0

Wzmianka o podwójnej pensji to oczywiście żart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?