Szkoda tylko, że nie wiadomo o co chodzi i w jakim sensie sytuacja Ter Stegena zależna jest od problemów finansowych klubu. Że co, że niby nie byłoby kłopotu, jakby Barca wyłożyła całe siano jakie mu wisi? Tytuł taki clickbajtowy, a treści żadnej.
Tak się zastanawiam, skąd ten facet czerpie motywację do pracy. Czy gromadka utalentowanych młodziaków mu wystarcza? Gość zrobił wynik ponad stan, brakło finału LM, który przegrał na własne życzenie, ale to bez znaczenia w tej chwili. Zarząd w podziękowaniu kupił mu jedno wzmocnienie, JEDNO i do tego bramkarza, których w klubie jest nadmiar, jak się okazuje. Oczywiście to był bardzo dobry ruch i nie zamierzam krytykować, natomiast myślę, że Flick liczył mimo wszystko przynajmniej na 2 gości z pola.
Ni ma piniendzy, ale Diaz, za którego Live krzyczy "stówkę" pozostaje priorytetem dyrektora sportowego. Albo Deco jest odklejony po całości, albo ten cymbał ze Sportu wącha klej. Innej opcji nie widzę. Operacja, która jest niewykonalna pozostaje głównym celem klubu. To jak Cygan, który nie ma na buty, a idzie do salonu personalizować Mercedesa. Swoją drogą byłem świadkiem takiej sytuacji i to mój znajomy bez grosza przy dupie personalizował Audi A6, bo fagas jego matki, alkoholik, nałgał całej rodzinie, że dostał wielomilionowy spadek. Zakładając, że Barca wraca do formuły 1/1 to nadal pozostają mafijne sankcje od pieprzonego Bałkańca. Ja mam w ogóle taki pomysł, by ktoś w @Redakcja usystematyzował tę sytuację Barcelony w kontekście zarówno krajowych rozgrywek jak również europejskich. Bo pojawiające się informacje zupełnie nie są spójne.
Cucu-60 baniek, Nico-60 baniek, Simons 70 baniek. Barca uczy i wychowuje, inni zarabiają. Wiem, jak wiele czynników pojawia się po drodze, ale patrząc tylko na same cyferki można odnieść wrażenie, że coś nie gra do końca w tym klubie.
@CPuyol Jeśli masz problem ze skojarzeniem gościa to pozwoliłem sobie przygotować małą ściągę, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, od daty urodzin po trofea, które ma na koncie. Miłej lektury. https://en.wikipedia.org/wiki/Teddy_Sheringham
@slayer Ta Girona to nie byłby głupi pomysł, gdyby nie fakt, że tam wchodzi garstka kibiców. Stadion może pomieścić nie więcej jak 15 tysięcy widzów, przy czym na LM może wejść nie więcej jak 10 tysięcy. To już w ogóle nie opłacalny interes, bo co by zarobili na biletach, musieliby oddać za wypożyczenie. Ten Gamper to pół biedy, ale jak to się przeciągnie ze dwa miechy to nie wiem, gdzie LM zagrają. Podobno w trakcie rozgrywek nie wolno zmieniać stadionu. To byłby dopiero gnój.
Fajnie, że chłop złapał świetną formę i chce walczyć o skład... Nie mam przekonania, które graniczy z pewnością, ale podejrzewam, że on wiedział o tym problemie już wtedy, gdy gadał z trenerem. Jeśli tak, to jest po prostu skończony w oczach sztabu i w oczach kolegów. A na to wszystko wskazuje, że ta kontuzja nie pojawiła się 3 dni temu. Laporta to cwaniak, ale do Ter Stegena nie ma podjazdu. Niemiec jest kuty na 4 łapy.. Wiem, że to złośliwe z mojej strony, ale mam nadzieję, że na mundialu kto inny będzie numerem jeden w niemieckiej bramce.
Niech tylko ta "dycha" go nie przygniecie, bo to naprawdę spory ciężar. W istocie numer nie ma większego znaczenia, ale w tym przypadku jest kojarzony z największymi legendami tego klubu. Głównie zaś z najlepszym piłkarzem jaki kiedykolwiek stąpał po tej ziemi. Siłą rzeczy ten numer będzie tworzył presję. Ale mnie martwi co innego. Ten dzieciak będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem Barcelony i to wieku zaledwie 18 lat. Mam spore obawy, czy jego kariera potrwa tak długo jakbyśmy sobie tego życzyli. Nie jestem też pewien, czy zdobycie ZP w perspektywie wyjdzie wszystkim na dobre. 18 lat i cały świat i stóp. Gdyby jeszcze miał w domu ojca, który będzie go sprowadzał na ziemię, ale nie ma. Może matka jest tą osobą, która nosi spodnie, ale w kulturze muzułmańskiej to naprawdę mało prawdopodobne.
Niezłych darmozjadów utrzymują w Hiszpanii. Co takiego robi ta ministra równości? Co to za teka w ogóle? Karły wzięły siano i siedzą cicho, a wystarczy, by któryś gębę otworzył i zgasił to całe oburzone towarzystwo
@lysy1015 Pomijając, że kapitanem jest marnym, to nie ma znaczenia w kwestii odejścia. Ja nie chwalę Laporty za sposób postępowania z Ter Stegenem i zaznaczyłem to w komentarzu. Krytykuję Niemca za jego postępowanie. Jego rodak, Lothar Matthäus chyba najrozsądniej podszedł do tematu. Klub ma prawo do wzmocnień i do prowadzenia własnej polityki kadrowej. Ma prawo mieć koncepcję, w której Nie widzi Niemca. I kto jak kto, ale Marc powinien to doskonałe rozumieć, zwłaszcza po historii z Bravo. Sposób działania Laporty jest perfidny, ale MATS nie jest jedynym, wobec którego tak się zachował.
Każdy, kto choć trochę ma pojęcie o budownictwie wie doskonale, że łatwiej postawić nowe, niż przerabiać stare. Przeróbki to jest koszmar budowlańców, a ustalenie dokładnego terminu oddania inwestycji jest niemal niemożliwe. Jeśli budujesz od podstaw, masz cały plan opracowany: tu ścieki, tu woda, tu puścisz elektrykę, tyle zostawisz miejsca na okno i inne pierdoły. W trakcie przeróbki każdego dnia możesz mieć niespodziankę. Dlatego wydaje mi się, że Laporta komunikując takie, a nie inne terminy bardziej chciał uciszyć krytyków i wysłać pozytywny przekaz kibicom. I nie wiem, czy to było potrzebne, bo teraz wszystko mu się osuwa.
Gość jest jakiś onkły. Zabrać opaskę w pi#du i dać komuś, dla kogo ta drużyna coś znaczy. Może sobie przeciągać linę do woli, wojować z zarządem na wszystkie sposoby, bo w gruncie rzeczy w kwestiach finansowych racja leży po jego stronie. Ale do cholery, jesteś kapitanem to pokaż, że ten team coś dla ciebie znaczy. Pokaż się z ekipą, choćby dla mediów Ja wiem, że Laporta wznawia ostrą nagonkę, że prasa będzie publikować różne cuda na kiju. Ale w tym przypadku mówimy o faktach. Zdjęcia i video z treningów pokazują, że chłop się odciął. Komunikat klubu tylko potwierdza, że Niemiec to same problemy. Plecy, kolano, plecy, kolano, plecy i tak w kółko. O jakiej więc formie rozmawiamy?
U młodych dwóch, w pierwszym czterech. Proporcje lekko zaburzone. Ale cieszy mnie to wypożyczenie, bo mocno kibicuję temu chłopakowi i liczę, że w Andorze rozwinie swój talent.
Postawili cenę zaporową i tyle w temacie. Nikt nie wyłoży za Diaza 100 mln. Nikt o zdrowych zmysłach, bo jakiś saudyjski entuzjasta talentu piłkarza pewnie by to zrobił.
@Redakcja Siedzę na tej stronie od paru lat i zaglądanie tutaj jest moją niemal codzienną rutyną. Ale robicie wszystko, by przestać tu zaglądać. Mam na myśli te wszystkie procedury, że nie jestem botem, że moje połączenie jest bezpieczne itd. Jeszcze gdyby to miało miejsce raz, może dwa podczas sesji, rozumiem. Ale tu człowiek musi to robić przed wejściem w artykuł, przed publikacją komentarza i tak w kółko. Z reklamami sobie jakoś poradziłem, bez instalacji żadnych adblokerow, ale te protokoły bezpieczeństwa to jakiś koszmar.
@ACMaldini3 Skąd to Twoje głębokie przekonanie? Bardziej prawdopodobne wydaje się, że cała impreza została zaaranżowana przez firmę, która się tym zajmuje. Nie sądzę, by chłopak miał czas, by to wszystko zorganizować samemu. To nie była spontaniczna domówka na 5 osób. Poza tym chłopak sam spotkał się z przejawami rasizmu że strony kibiców innych ekip, jego ojciec jest człowiekiem chorym. Nie wydaje mi się, by wpadło mi do głowy darcie łacha z ludzi pokrzywdzonych przez naturę. Chyba zbyt pochopnie wyciągamy wnioski
Dożywocie dla Yamala bez prawa ubiegania się o przedterminowe zwolnienie. No szkoda po prostu komentować. Porąbany ten świat się zrobił. A występy karłów w cyrkach im nie przeszkadzają, czy może już nie występują? Nie wiem, bo nie chodzę.
Niech się wiedzie i najważniejsze, oby bez urazów. Jeśli ten chłopak ma talent, jak o nim piszą i mówią to tym bardziej nie powinien nikt się spieszyć z jego powrotem do gry. Ma wystarczająco dość czasu, by pokazać szerszej publiczności co potrafi. Trzymam kciuki.
@zwolaczek Przecież wiadomo co było powodem odejścia Bravo, tu nie ma żadnej tajemnicy. MAtS postawił warunek,albo jest numer jeden we wszystkich rozgrywkach, albo szuka innego klubu. Nikt o zdrowych zmysłach nie postawiłby wtedy na Bravo z dwóch powodów: 1. Wiek 2. Marc zagrał niezły turniej w LM i zapowiadał się naprawdę obiecująco. Bravo wtedy był w bardzo dobrej formie, wygrał wszystko, co było do wygrania oprócz MŚ. Sytuacja faktycznie analogiczna, ale tym razem Ter Stegen nie jest w stanie jej zrozumieć, bo chora ambicja mu na to nie pozwala. Poza tym wszystkim jest aspekt osobisty: dzieci i nowa miłość, która jest z Katalonii.
@Guillegavira Jest pewnie tak jak piszesz, tylko w takiej sytuacji Barca ma 3 "równorzędnych" bramkarzy, o jednego za dużo. Zwykle ten trzeci wybór to jakiś małolat, który ma stanowić zaplecze, opcję na przyszłość. Pisałem niedawno taki komentarz, że jeśli Wojtek podpisze, a Marc zostanie Barca będzie mieć obsadę bramki jak nigdy dotąd. Było trochę żartów, ironii, mało kto rozważał taką opcję. A przecież postawa Marca wskazywała na taki scenariusz i tylko od Flicka zależało, czy on się urzeczywistni. Jeśli wierzyć mediom, Flick liczy na Garcię. Tylko, że chłopak nie jest zarejestrowany, a pozostanie Marca ten proces komplikuje. W każdym razie niewiele rozumiem z tej strategii.
0
Szkoda tylko, że nie wiadomo o co chodzi i w jakim sensie sytuacja Ter Stegena zależna jest od problemów finansowych klubu. Że co, że niby nie byłoby kłopotu, jakby Barca wyłożyła całe siano jakie mu wisi? Tytuł taki clickbajtowy, a treści żadnej.
8
Tak się zastanawiam, skąd ten facet czerpie motywację do pracy. Czy gromadka utalentowanych młodziaków mu wystarcza? Gość zrobił wynik ponad stan, brakło finału LM, który przegrał na własne życzenie, ale to bez znaczenia w tej chwili.
Zarząd w podziękowaniu kupił mu jedno wzmocnienie, JEDNO i do tego bramkarza, których w klubie jest nadmiar, jak się okazuje. Oczywiście to był bardzo dobry ruch i nie zamierzam krytykować, natomiast myślę, że Flick liczył mimo wszystko przynajmniej na 2 gości z pola.
7
Ni ma piniendzy, ale Diaz, za którego Live krzyczy "stówkę" pozostaje priorytetem dyrektora sportowego.
Albo Deco jest odklejony po całości, albo ten cymbał ze Sportu wącha klej. Innej opcji nie widzę.
Operacja, która jest niewykonalna pozostaje głównym celem klubu. To jak Cygan, który nie ma na buty, a idzie do salonu personalizować Mercedesa. Swoją drogą byłem świadkiem takiej sytuacji i to mój znajomy bez grosza przy dupie personalizował Audi A6, bo fagas jego matki, alkoholik, nałgał całej rodzinie, że dostał wielomilionowy spadek.
Zakładając, że Barca wraca do formuły 1/1 to nadal pozostają mafijne sankcje od pieprzonego Bałkańca.
Ja mam w ogóle taki pomysł, by ktoś w @Redakcja usystematyzował tę sytuację Barcelony w kontekście zarówno krajowych rozgrywek jak również europejskich. Bo pojawiające się informacje zupełnie nie są spójne.
0
Cucu-60 baniek, Nico-60 baniek, Simons 70 baniek. Barca uczy i wychowuje, inni zarabiają. Wiem, jak wiele czynników pojawia się po drodze, ale patrząc tylko na same cyferki można odnieść wrażenie, że coś nie gra do końca w tym klubie.
2
@CPuyol Jeśli masz problem ze skojarzeniem gościa to pozwoliłem sobie przygotować małą ściągę, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, od daty urodzin po trofea, które ma na koncie. Miłej lektury.
https://en.wikipedia.org/wiki/Teddy_Sheringham
0
@slayer Ta Girona to nie byłby głupi pomysł, gdyby nie fakt, że tam wchodzi garstka kibiców. Stadion może pomieścić nie więcej jak 15 tysięcy widzów, przy czym na LM może wejść nie więcej jak 10 tysięcy. To już w ogóle nie opłacalny interes, bo co by zarobili na biletach, musieliby oddać za wypożyczenie.
Ten Gamper to pół biedy, ale jak to się przeciągnie ze dwa miechy to nie wiem, gdzie LM zagrają. Podobno w trakcie rozgrywek nie wolno zmieniać stadionu. To byłby dopiero gnój.
0
@Lisek Nie no, w życiu Romana. Zresztą, pewien jestem, że to szydera.
2
Dziękujemy za tę szaloną wymianę, Chris na pewno jest bardzo szczęśliwy w Chelsea.
4
Fajnie, że chłop złapał świetną formę i chce walczyć o skład...
Nie mam przekonania, które graniczy z pewnością, ale podejrzewam, że on wiedział o tym problemie już wtedy, gdy gadał z trenerem. Jeśli tak, to jest po prostu skończony w oczach sztabu i w oczach kolegów. A na to wszystko wskazuje, że ta kontuzja nie pojawiła się 3 dni temu.
Laporta to cwaniak, ale do Ter Stegena nie ma podjazdu. Niemiec jest kuty na 4 łapy..
Wiem, że to złośliwe z mojej strony, ale mam nadzieję, że na mundialu kto inny będzie numerem jeden w niemieckiej bramce.
16
Dzięki Piotr za cenny materiał.
3
Niech tylko ta "dycha" go nie przygniecie, bo to naprawdę spory ciężar.
W istocie numer nie ma większego znaczenia, ale w tym przypadku jest kojarzony z największymi legendami tego klubu. Głównie zaś z najlepszym piłkarzem jaki kiedykolwiek stąpał po tej ziemi.
Siłą rzeczy ten numer będzie tworzył presję.
Ale mnie martwi co innego. Ten dzieciak będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem Barcelony i to wieku zaledwie 18 lat.
Mam spore obawy, czy jego kariera potrwa tak długo jakbyśmy sobie tego życzyli. Nie jestem też pewien, czy zdobycie ZP w perspektywie wyjdzie wszystkim na dobre.
18 lat i cały świat i stóp. Gdyby jeszcze miał w domu ojca, który będzie go sprowadzał na ziemię, ale nie ma. Może matka jest tą osobą, która nosi spodnie, ale w kulturze muzułmańskiej to naprawdę mało prawdopodobne.
0
Niezłych darmozjadów utrzymują w Hiszpanii. Co takiego robi ta ministra równości? Co to za teka w ogóle? Karły wzięły siano i siedzą cicho, a wystarczy, by któryś gębę otworzył i zgasił to całe oburzone towarzystwo
1
@lysy1015 Pomijając, że kapitanem jest marnym, to nie ma znaczenia w kwestii odejścia. Ja nie chwalę Laporty za sposób postępowania z Ter Stegenem i zaznaczyłem to w komentarzu. Krytykuję Niemca za jego postępowanie.
Jego rodak, Lothar Matthäus chyba najrozsądniej podszedł do tematu.
Klub ma prawo do wzmocnień i do prowadzenia własnej polityki kadrowej. Ma prawo mieć koncepcję, w której Nie widzi Niemca. I kto jak kto, ale Marc powinien to doskonałe rozumieć, zwłaszcza po historii z Bravo.
Sposób działania Laporty jest perfidny, ale MATS nie jest jedynym, wobec którego tak się zachował.
5
Każdy, kto choć trochę ma pojęcie o budownictwie wie doskonale, że łatwiej postawić nowe, niż przerabiać stare. Przeróbki to jest koszmar budowlańców, a ustalenie dokładnego terminu oddania inwestycji jest niemal niemożliwe.
Jeśli budujesz od podstaw, masz cały plan opracowany: tu ścieki, tu woda, tu puścisz elektrykę, tyle zostawisz miejsca na okno i inne pierdoły. W trakcie przeróbki każdego dnia możesz mieć niespodziankę. Dlatego wydaje mi się, że Laporta komunikując takie, a nie inne terminy bardziej chciał uciszyć krytyków i wysłać pozytywny przekaz kibicom. I nie wiem, czy to było potrzebne, bo teraz wszystko mu się osuwa.
6
Może napiszcie kiedy zacznie trenować, będzie łatwiej, niż wrzucać tę samą treść kilka razy dziennie.
0
Gość jest jakiś onkły. Zabrać opaskę w pi#du i dać komuś, dla kogo ta drużyna coś znaczy. Może sobie przeciągać linę do woli, wojować z zarządem na wszystkie sposoby, bo w gruncie rzeczy w kwestiach finansowych racja leży po jego stronie. Ale do cholery, jesteś kapitanem to pokaż, że ten team coś dla ciebie znaczy. Pokaż się z ekipą, choćby dla mediów
Ja wiem, że Laporta wznawia ostrą nagonkę, że prasa będzie publikować różne cuda na kiju. Ale w tym przypadku mówimy o faktach. Zdjęcia i video z treningów pokazują, że chłop się odciął. Komunikat klubu tylko potwierdza, że Niemiec to same problemy. Plecy, kolano, plecy, kolano, plecy i tak w kółko. O jakiej więc formie rozmawiamy?
1
U młodych dwóch, w pierwszym czterech. Proporcje lekko zaburzone.
Ale cieszy mnie to wypożyczenie, bo mocno kibicuję temu chłopakowi i liczę, że w Andorze rozwinie swój talent.
17
I to jest świetna nowina. Niech wraca powoli. Nawet, jeśli ma ten powrót zająć cały sezon, to cierpliwość na koniec się opłaci.
5
Postawili cenę zaporową i tyle w temacie. Nikt nie wyłoży za Diaza 100 mln. Nikt o zdrowych zmysłach, bo jakiś saudyjski entuzjasta talentu piłkarza pewnie by to zrobił.
2
Powodzenia trzeba życzyć chłopakowi.
3
@Redakcja Siedzę na tej stronie od paru lat i zaglądanie tutaj jest moją niemal codzienną rutyną. Ale robicie wszystko, by przestać tu zaglądać. Mam na myśli te wszystkie procedury, że nie jestem botem, że moje połączenie jest bezpieczne itd. Jeszcze gdyby to miało miejsce raz, może dwa podczas sesji, rozumiem. Ale tu człowiek musi to robić przed wejściem w artykuł, przed publikacją komentarza i tak w kółko. Z reklamami sobie jakoś poradziłem, bez instalacji żadnych adblokerow, ale te protokoły bezpieczeństwa to jakiś koszmar.
0
@ACMaldini3 Skąd to Twoje głębokie przekonanie?
Bardziej prawdopodobne wydaje się, że cała impreza została zaaranżowana przez firmę, która się tym zajmuje. Nie sądzę, by chłopak miał czas, by to wszystko zorganizować samemu. To nie była spontaniczna domówka na 5 osób.
Poza tym chłopak sam spotkał się z przejawami rasizmu że strony kibiców innych ekip, jego ojciec jest człowiekiem chorym. Nie wydaje mi się, by wpadło mi do głowy darcie łacha z ludzi pokrzywdzonych przez naturę.
Chyba zbyt pochopnie wyciągamy wnioski
0
Dożywocie dla Yamala bez prawa ubiegania się o przedterminowe zwolnienie.
No szkoda po prostu komentować. Porąbany ten świat się zrobił.
A występy karłów w cyrkach im nie przeszkadzają, czy może już nie występują? Nie wiem, bo nie chodzę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Podchodzę z dystansem do tych wieści. Żadne ze źródeł nie podaje aż tak wysokich zarobków Niemca. Czyżby tylko jego pensja była tajemnicą?&. V
1
W tym El Chiringuito to dopiero żartownisie. "Barca kusi..." - piękny zwrot w odniesieniu do takiego lelaka. Niech go Perezowi wstawiają.
3
Niech się wiedzie i najważniejsze, oby bez urazów. Jeśli ten chłopak ma talent, jak o nim piszą i mówią to tym bardziej nie powinien nikt się spieszyć z jego powrotem do gry. Ma wystarczająco dość czasu, by pokazać szerszej publiczności co potrafi. Trzymam kciuki.
0
@zwolaczek Przecież wiadomo co było powodem odejścia Bravo, tu nie ma żadnej tajemnicy. MAtS postawił warunek,albo jest numer jeden we wszystkich rozgrywkach, albo szuka innego klubu. Nikt o zdrowych zmysłach nie postawiłby wtedy na Bravo z dwóch powodów:
1. Wiek
2. Marc zagrał niezły turniej w LM i zapowiadał się naprawdę obiecująco.
Bravo wtedy był w bardzo dobrej formie, wygrał wszystko, co było do wygrania oprócz MŚ.
Sytuacja faktycznie analogiczna, ale tym razem Ter Stegen nie jest w stanie jej zrozumieć, bo chora ambicja mu na to nie pozwala. Poza tym wszystkim jest aspekt osobisty: dzieci i nowa miłość, która jest z Katalonii.
0
To jeszcze nie koniec tej sagi z Diazem?
0
@Guillegavira Jest pewnie tak jak piszesz, tylko w takiej sytuacji Barca ma 3 "równorzędnych" bramkarzy, o jednego za dużo. Zwykle ten trzeci wybór to jakiś małolat, który ma stanowić zaplecze, opcję na przyszłość.
Pisałem niedawno taki komentarz, że jeśli Wojtek podpisze, a Marc zostanie Barca będzie mieć obsadę bramki jak nigdy dotąd. Było trochę żartów, ironii, mało kto rozważał taką opcję. A przecież postawa Marca wskazywała na taki scenariusz i tylko od Flicka zależało, czy on się urzeczywistni.
Jeśli wierzyć mediom, Flick liczy na Garcię. Tylko, że chłopak nie jest zarejestrowany, a pozostanie Marca ten proces komplikuje. W każdym razie niewiele rozumiem z tej strategii.