5

Słabe sędziowanie na inaugurację.

0

Barca wygra różnicą gola, może dwóch. Mój ostateczny typ to 3-1 dla Barcelony.

1

@Ku84fcb PSG, Inter

1

@KubiXxX Różnicę robi pensja piłkarza, nie koszt czy forma transferu.

5

Dobrodziej i filantrop, człowiek bezinteresowny, bez którego nie byłoby takich transferów jak Semedo, Gomes, Trincao (którego nie jest agentem, a mimo to wyciągnął 7 mln euro prowizji) czy Felix, a także Cancelo. Jak to dobrze, że Jorge czuwa nad tym biednym klubem

0

Garcia jest już na stronie, ale tylko Garcia

0

Jeszcze godzinę, dwie temu, Inaki miał przyporządkowany numer 13, a teraz ma już "jedynkę" na stronie La Liga. Czy to oznacza, że Garcia będzie grał z 13, a jego rejestracja jest kwestią godzin?

2

@ranger3120 Pena jest zarejestrowany.

0

Zobaczymy, czy Garcia pojawi się na liście zarejestrowanych jeszcze dziś. Póki co, nie ma go tam.

0

Michał, a nie było tak, że Laporta również był zwolennikiem Mou i tylko przez szacunek do Cruyffa zmienił swoje zdanie? Bo z tego, co się orientuję to głównym orędownikiem zatrudnienia Pepa był właśnie El Flaco, no i Txiki.
Nie mniej świetny wywiad.

0

1.RM, Barca, Atleti, Athletic
2.Pedri
3.Mbappe
4.Lamine Yamal
5.Baena
6. Huijsen
7. Elche, Levante, Espanyol

1

@Azi Mają pełne prawo uważać swój klub za najlepszy na świecie, tak jak mają takie prawo kibice Milanu, Napoli, BVB czy Czarnych Parszów. To akurat mnie w ogóle nie dziwi, tym bardziej biorąc pod uwagę ich trofea i pomijając okoliczności, w jakich je zdobywali.

0

Skąd oni mają siano i miejsce w FFP? Czy to nie tak, że oni byli po pandemii w podobnych kłopotach co Barca?

2

@bary Teraz Pena będzie mógł na spokojnie poszukać klubu, bo w przypadku niepowodzenia w rejestracji Garcii czy Wojtka byłby jedynym zarejestrowanym bramkarzem. I to jakoś trzyma się kupy. Ale w kwestii Oriola to faktycznie coś za długo to trwa. Ale też nie zapominajmy, że zawodnik sam musi wyrazić zgodę na odejście, bo przecież ma jeszcze rok kontraktu i nie można go pogonić ot tak sobie. Inna sprawa to sprawczość dyrekcji sportowej pod kierownictwem Deco.

1

Mały offtop. Barca ma zarejestrowanego z bramkarzy tylko Inakiego, Elche nie ma żadnego do gry, a w Levente mają zarejestrowanych aż...3 piłkarzy, Sevilla jest w dużych kłopotach. Może gdyby kluby zgodnie podjęły decyzję o strajku, wtedy zmiękłaby rura knura. W końcu większość ligi sprzedała prawa telewizyjne CVC, a to jest kontrakt Tebasa. Może to jest jakieś rozwiązanie, by ta liga nie była tak spętana przez tego człowieka.

0

Szkoda tylko, że główni aktorzy widowiska nie są zgodni co do areny, na której mają wystąpić.

1

Ciekaw jestem, czy to jest osobista inicjatywa Galana, czy może Laporta maczał w tym palce. Pójście na wojnę z knurem tuż przed rejestracją nowych piłkarzy może przynieść tylko kłopoty.

0

https://www.instagram.com/reel/DMyZWenIHz-/?igsh=MTczMTR4bjZjdDAzZw==
Ciekawe czy coś z niego wyrośnie. Dzieciak ma wyjątkowy dar i do tego operuje obiema nogami równie swobodnie.

0

@DAM1ANOo On może sobie wracać nawet po tygodniu. Kluczowe jest, by przed terminem 5 miesięcy klub nie zaczął z niego korzystać.

2

@piekielnewrota Nie chce podpisać kontraktu na ich warunkach, a to zmienia postać rzeczy.

0

@Asthylath Jest jasne, że Barto zostawił Barcelonę w ruinie. Ale Laporta rządzi już 4 lata i wypadałoby, aby klub w końcu zaczął przynajmniej rejestrować piłkarzy bez żadnych dźwigni czy innych sztuczek. Każdego roku powtarza się ta sama sytuacja. A skoro nie dają rady, czas najwyższy sięgnąć po fachowców, nie szwagrów czy kolegów od kieliszka.

0

W jak ciemnej dziurze jest ten klub, to my chyba pojęcia zielonego nie mamy.
Mam też taką teorię spiskową, zgodnie z którą potęguje się narrację o wyjątkowo marnej sytuacji finansowej klubu w celu zmiany jego formy zarządzania.

1

Świerczek ma naprawdę dużo cierpliwości.

1

Bez Inigo nie ma tego spokoju w defensywie. Rozegranie od tyłu spoczywać będzie pewnie na De Jongu.

1

@Safrani Pogadaj z Rafałem Kowalczykiem.

1

Tego właśnie się obawiałem, że w pogoni za terminem zacznie się fuszerka. Ale aż 200 niedociągnięć? Warto byłoby poznać szczegóły, ale zarząd pewnie raportem się nie pochwali.

3

Jestem wielkim entuzjastą talentu Yamala, ale jego nonszalancja zaczyna mnie wkurzać. Odnoszę się konkretnie do ćwiczeń w czasie rozgrzewki.

0

Myślałem, że kibice nie dopisali, ale ostatecznie stadion się zapełnił. Byłoby dziwne, gdyby było inaczej, nawet na Gamperze.

4

Cienko z kibicami. Póki co to więcej jak 2 tysiące to ja tam nie widzę.

2

Proste ale fajne te stroje Como

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?