1

@Aragorn33 I sprzedali się Tebasowi (CVC).

0

Nieśmiertelny Memphis... Nie mają tam innego grajka na środek?

2

Widocznie CN jest w gorszym stanie niż Vallecas...

0

@barteq Marcin Banot, ma ich naprawdę niewielu. Ja akurat śledzę jego kanał i i choć jego wyczyny budzą wśród niektórych kontrowersje, to sama postać jest odbierana pozytywnie. Podobnie jest z Makłowiczem, bo jednak ktoś ze środowiska pisowskiego ( nie wiem, czy nie Krystyna Pawłowicz), postanowił z Makłowicza zrobić głąba i człowieka niewykształconego. Ze świata sportowców, choćby Anita Włodarczyk. O dziwo, Monika Jaruzelska. Niemożliwym jest znaleźć postać, która w ogóle nie ma hejterów, więc zakładam, że chodzi o takie, które budzą po prostu powszechną sympatię i uznanie.

0

@Hasszz W życiu Romana! Ciało kobiety jest pięknem samym w sobie. Tatuaż szpeci to piękno, w mojej opinii, rzecz jasna. Do przyjęcia jakiś drobny, delikatny i dyskretny, nie bardzo wyeksponowany. Jeśli jednak widzę piękną kobietę, z piękną figurą, z pomazanymi nogami, rękami to jakoś to poczucie piękna gdzieś ucieka. Najgorzej jest jednak, gdy tatuaż jest jedyną rzeczą, jaką kobieta może wyeksponować.

3

@barejant Ty dobry bajerant jesteś, ale nie tak dobry jak mogłoby się wydawać, bo czasem opowiadasz brednie. Jak świat długi i szeroki, każdy ekspert piłkarski i każdy laik, który jednak mecze oglądał i to nie na flashscore Ci powie, że Yamal w II części sezonu był najbardziej kluczową postacią drużyny. Pisanie o samolubnym graniu to już w ogóle jest jakieś odklejenie. To na tym dzieciaku spoczywała w dużej mierze gra ofensywna Barcelony. Nie chce mi się więcej pisać, bo pewnie i tak nie dotrze.

1

Różne głupoty człowiek pisze. Czasem świadomie, czasem mniej. Na przykład, że Gavi doznał kontuzji na zgrupowaniu (trochę mnie przesunęło w czasie). Ale zwykle świadom jestem, że piszę bzdury mniejsze lub większe. Dociera do mnie mimo wszystko. Widzę jednak, że mam poważnych rywali i to nie mało.

2

Oriol to wyparował, czy wciąż jest na składzie?
Oprócz tego, że wymieniono wreszcie bramkarza, to okienko jest do bani. Klubu nie czeka nic dobrego z takim dyrektorem jak Deco.

2

Jakiś sfrustrowany, buraczany łeb. Co mu do tego, jakie koszulki kolekcjonują inni kibice.

42

Pięknie młodego przywitał zasłużony piłkarz Mallorki. Normalnie przykład do naśladowania. Młodziak będzie teraz do szatni wchodził na miękkich nogach, a po powołaniu będzie się zastanawiał czy wyjść na boisko, czy może odstąpić miejsce koledze, który spędził w klubie lata i gówno osiągnął. Zazdrość i to w tym wieku jest chora.

5

Można popatrzeć raz jeszcze


0

300 euro, poważna kara. Jakiś kibic z Cornella chyba doniósł :)

17

Trzymam kciuki, żeby się w końcu udało.

0

@Barca8901 Diaz po prostu dokonał niemożliwego.

2

W moich komentarzach nigdy nie chwaliłem Garcii i musiałoby się sporo zmienić, bym zaczął to robić. Ma jeden atut, który sobie u niego cenię- uderzenie z bani. Taki młodszy SR, piłkarz z pewnością nie na pierwszy skład. Ale w defensywie jest nędza, więc jakoś się odnajduje. Piłkarz może i solidny ale bez błysku.

5

Brakuje Inigo przy wyprowadzaniu, to jest całkiem inny poziom.

0

Z gęby trochę mi Voellera przypomina. Wpadło sporo siana w Bundes tego roku.
Ekitike, Wirtz, Sesko, Woltemade i to wszystko do Angoli za kosmiczne kwoty. Nie wiem jak i kiedy La Liga będzie mogła konkurować?

2

@slayer No i kibice Monaco właśnie zaczynają dawać oznaki niezadowolenia.

7

No czas już najwyższy. Trochę im zeszło.

2

Wszystko po staremu, wedle tradycji.


4


Czasem coś fajnego ktoś napisze na X

0

Zwyczajnie szkoda mi Girony.

0

@MatBac1991 Za wcześnie, by tak twierdzić. To początek sezonu. Zeszły mieli podobny, a potem zaczęli się rozkręcać. Nie wydaje mi się, by Hancko czegoś żałował. AM to jednak półka wyżej niż Feyenoord

2

@AxelF Ale ja też doceniam i wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby nie to lawirowanie datami tak w przypadku CN jak i formuły 1:1. Ja nie mam kłopotu z tym, by zrozumieć, że przebudowa stadionu to nie jest zajęcie na pół roku, że to poważny temat z wieloma niewiadomymi po drodze. Mam natomiast pretensje o dobór bezpośredniego otoczenia. Można było zrobić pewne rzeczy inaczej, prościej, ale też nie wiem jaki byłby odbiór wśród tych, na których głosy liczy Laporta.
W sprawach sportowych Font wygląda na totalnego laika, ale w kwestiach zarządzania miał kilka wystąpień, które pozwalały wierzyć, że coś tam wie w tej materii. Przynajmniej takie było moje wrażenie. Laporta do wyborów podszedł zupełnie bez niczego, nie było nawet zarysu jakiegoś programu. Wjechał na emocjach i mu wypaliło. Ja bym chciał mimo wszystko by zagrali razem, w jednej drużynie.

1

@ViscaelBarca2007 Czasu za wiele nie mają.

2

@Aragorn33 Mamy XXi wiek, poparcie tych pseudokonserwatystów budzi we mnie strach. Ludzie chcą hodować w sobie tępotę, na to wygląda. Młodzieży na tym spotkaniu tam nie uświadczysz

0

Niektóre media to jest totalne szambo. Zginął wybitny pilot F-16, a oni już grzebią z kim i gdzie się pokłócił, zamiast uszanować spokój rodziny tragicznie zmarłego człowieka, męża i ojca dwójki dzieci. Kolejny raz rzeczywistość pokazuje ilu mamy ekspertów, tym razem od lotnictwa wojskowego w tym kraju. Jakim cudem wciąż ten kraj jest w ciemnej dupie, skoro tylu "mędrców" zamieszkuje naszą piękną Polskę.

0

Młody geniusz i stary wyga.


1

No, to macie te 80-100 baniek. Oni 5 dych nie są w stanie na start wyłożyć.
Tutaj Naczelny wyłożył temat jasno i przejrzyście.


2

@Aragorn33 Ja to rozumiem doskonale, choć jestem ekonomicznie totalnym głąbem. Chodziło mi o to, że jeśli zakład przynosi zysk, niech ten górnik zrabia tyle ile powinien, bo to ciężka robota. Ale jest też druga strona medalu. Jeśli tych ludzi nie przekwalifikujesz, wyrzucisz na bruk, to będzie kolejny powód do paskudnych rozgrywek politycznych i społeczne oburzenie przy okazji. Ludzie oburzają się o wszystko. O za niskie zarobki, o wysokie zarobki, o przywileje, ich brak i td. Ale nie oszukujmy się, nikogo los tych ludzi tak naprawdę nie będzie interesował. Będzie jedynie paliwem politycznym i powodem do dalszych podziałów społecznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?