0

@Kozinho. A mówi Ci coś dns adguard?

1

Szacunek za wykonaną pracę, zwłaszcza za zeszły sezon. Wierzę, że Girona nie spadnie, że staną na nogi. Bardzo mocno im tego życzę.

0

I przy okazji zamyka jadaczki tym, którzy byli i widzieli oraz wiedzą lepiej od samego Ratusza, kiedy wydać pozwolenie.

0

@TR3YWAY Napiszę Ci na priv.

0

Czy jest tu jakiś kozak od iPhonów, który będzie chciał podzielić się tajemną wiedzą?

1

Niech Laporta przedłuży jeszcze Olmo, tak do 2035, Ter Stegena do 2030 i może jeszcze Araujo, do 2035, a co by nie. Najlepiej wszyscy z progresywną płacą.

0

Bez względu na to ile prawdy jest w tych doniesieniach, Flick i tak na kolejny sezon raczej by nie został. To nie są jego standardy pracy, a ileż można funkcjonować w takim bałaganie.
O wszechmogącym byłym szwagrze Laporty czytamy nie pierwszy raz. To nie jest normalne, że jakaś szara eminencja klubu ma jakikolwiek wpływ na funkcjonowanie drużyny. Pomijając brak wzmocnień, problemy z rejestracją, historie ze stadionem, szopkę w presezonie to Niemiec raczej nie pozwoli sobie by jakiś pajac skakał mu po głowie.
Socios powinni domagać się wyje#ania tego gościa na zbity ryj.
Z drugiej strony może się okazać, że odejście Flicka nie będzie takie tragiczne w skutkach. Jeśli to ma być trener z jednym pomysłem na granie, to właśnie pomysł się dezaktualizuje. Jeśli Flick w najbliższych meczach nie wprowadzi poprawek w linii obrony i wciąż będzie upierał się przy tak wysokiej linii, to ja pożegnam go bez żalu, choć zachowam bardzo miłe wspomnienia i ogromny szacunek do niego bo dał nam masę radosci

9

Pedri jest kluczowym graczem tak dla Barcelony jak i dla De la Fuente. Żaden nie będzie go oszczędzał, jeśli w jego miejsce nie będzie miał pełnowartościowego piłkarza. Tutaj się powtórzę, Pedri musi sam o siebie zadbać jeśli nie chce podzielić losu Olmo, Gaviego czy własnego sprzed 4 niemal sezonów. Jeśli zagra na pół gwizdka, De la Fuente zdejmie go z boiska. Jeśli natomiast będzie chciał być gwiazdą każdego wieczoru to sam sobie założy pętlę na szyję.

0

Ter Stegen może i zaakceptuje bycie nr 2, ale Wojtek nie zaakceptuje numeru trzy, a przecież ma Kontrakt do 2027. MAtS stał się kulą u nogi Barcelony, ale winnym zaistniałej sytuacji jest Laporta.

1

Fajnie, pytanie, kto następny? Jak dalej tak pójdzie to na Girone 9 graczy wybiegnie, czy jakie tam jest to minimum (8 chyba).
Dobrze, że Barca w KMŚ nie grała, bo trzeba byłoby walkowerem kilka spotkań oddać.
Tak to jest, gdy ocenę formy piłkarza opiera się na elektronice. Przewiozło się na tym już kilku szkoleniowców.

4

Olmo to najlepszy przykład niekompetencji sztabu technicznego, przy okazji również medycznego (prawdopodobnie). Jak można było kupować piłkarza z taką historią kontuzji? Kto teraz będzie chciał wziąć do siebie zgniłe jajo? Nikt nie wyłoży nawet 1/4 tego, co zapłaciła Barcelona. Kolejny do kolekcji, z którym będą się ciągać do końca kontraktu mając sporadyczny pożytek. Zwykli kibice dostrzegali bezsens tego transferu, nie dostrzegał go Deco z Laportą. Oczywiście każdy wolałby aby piłkarz był zdrowy i do dyspozycji trenera, skoro już do Barcelony trafił. To raczej się jednak nie spełni.

0

@Terroriser To tak jak w Polsce Super Ekspress swego czasu. Tam Kostyra był dyrektorem redakcji sportowej i nie było miejsca na wiadomości z dupy wzięte.

6

Pochwalę się. Dziś zrobiłem sobie sam pierogi z kapustą i z pieczarkami , pierwszy raz w życiu. Dla kucharza nic niezwykłego, ale dla mnie to było jednak wyzwanie. Zwłaszcza zrobić ciasto, które się nie będzie kleić, które będzie plastyczne i nie rozleci się w gotowaniu.

2

@DamianPSV Faktycznie, Messim nigdy nie będzie. Leo to introwertyk, chłopak z kompleksem, mający jedną laskę od kołyski. Porównania do Leo nie mają najmniejszego sensu na żadnej płaszczyźnie. Leo to geniusz. Nie wymagajmy, by La Masie opuszczali geniusze co dekadę.
Neymar? Myślę, że bardzo wielu piłkarzy chciałoby mieć taką karierę jak Brazylijczyk, a już na pewno zarobić taką furę siana jak on.

1

Oburzenie i konsternacja? Brzmi trochę groteskowo w odniesieniu akurat do Olmo. A może Dani powinien stać w szklanej gablocie, gość co się ruszy to uraz. Widziały gały co brały. Chyba, że nikt nie czytał jego raportów medycznych…

0

Biorąc pod uwagę formę Daniego z ostatnich spotkań, Flick nie powinien mieć problemu ze znalezieniem zastępstwa. Olom nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko.

1

W takiej sytuacji piłkarz sam powinien zadbać o siebie

2

Ansuwywinalby niezły numer całemu barcelonismo, gdyby postawił się "na nogi" i wrócił do pierwotnej dyspozycji. Barca wypychała go za grosze, by zejść z dość wysokiej pensji, a teraz może się okazać, że te grosze za niego dostanie. Oczywiście były mocne podstawy do tego, by zwątpić w piłkarza i tu nie ma dyskusji. Sam straciłem w końcu cierpliwość, bo wiary w tego dzieciaka długo mi nie brakowało. Zawsze życzyłem i życzę mu najlepiej. Nie da się Ansu nie lubić.

0

Ukraińcy chcą mieć swoją reprezentację w Sejmie.

2

@FCBparasiempre O tyle zajebisty, co przy obecnym kalendarzu rozgrywek po prostu nietrafiony.

0

Miał chłopak przebłyski, ale na tym się skończyło. Brat grał w trochę innej lidze. Za to zawsze uśmiechnięty i nigdy nie robił problemów. Trochę szkoda, że kariera nie potoczyła mu się nieco lepiej.
Jeśli chodzi o Leo, czytałem gdzieś (może nawet on sam mówił o tym w którymś z wywiadów) , że dużo czasu poświęcał na trenowanie wolnych. Ten progres było zresztą widać. Ułożenie stopy, pochylenie sylwetki, dokręcanie piłki, to bazowe elementy, które składają się na poprawnie wykonany rzut wolny.
Leo to jest geniusz piłkarski. Trudno jest wytrenować wizję gry, inteligencję boiskową, bo z tym piłkarz się urodził. Ale stałe fragmenty to element, który szlifuje każdy, nawet najwybitniejszy piłkarz.
Ale też to Rafa trenował z Leo nie ja...

0

Zajebisty materiał, świetna robota, gratulacje Darku za tę dogłębną analizę.
Po meczu z Paryżem bodaj, pisałem, że Flick jest mało elastyczny taktycznie i widzę, że nie jestem osamotniony w tej opinii.
Zresztą, moje przemyślenia co do reszty są generalnie zbieżne z tym co piszesz.
Nie mam też pewności, czy sytuacja z zeszłego sezonu się powtórzy. Już pisałem, że w zeszłym sezonie w lidze bywało różnie, ale w LM Barca prezentowała się naprawdę dobrze. Pomijając oczywiście tę nieszczęsną defensywę. Mam spore obawy, że to nie jest jedynie "shit october", z problem nieco szerszy. Choć jednocześnie mam nadzieję, że jestem w błędzie i bardzo możliwe, że obecna forma zespołu jest efektem przygotowań do kluczowej części sezonu. Ale to co musi nas martwić to ilość kontuzji.
Również, jeśli chodzi o 1/2 z Interem, za głównego winowajcę uważam Flicka. Nie Szczęsny czy Araujo zawalili ten mecz, a Flick brakiem rozsądku w końcówce spotkania.
Naprawdę doskonałą robotę wykonałeś. Raz jeszcze, gratki.

0

Dobrze wydane 60 milionów. Lepiej nie można było.

4

@stasiek329 Gdzie tu ktoś coś gloryfikuje? Coś chyba się pojecia pozajaczkowały.
Pada zwykłe stwierdzenie, że dzieciak nie ma tatuaży na ciele, co dziś nie jest oczywistością, bo sporo osób na nie się decyduje. Jednak ani dziennikarz, ani Cubarsi nie manifestują żadnych emocji wobec tatuowania się, bądź nie.

0

Laporta w ciemię bity nie jest. Wie, że lepiej mieć z mafią dobre układy, zwłaszcza, że to tam kumulują się wielkie pieniądze. Zastanawiam się też, czy sprawa Negreiry ma jakiś związek z tym braterskim pojednaniem.
Mam przy okazji bardzo ważne pytanie i może ktoś mądrzejszy ode mnie udzieli mi na nie odpowiedzi: czy to normalne, że zarządzający klubem piłkarskim jednocześnie zasiada w najwyższych władzach europejskiej federacji piłkarskiej?

2

Nawet rozsądnie gada ten Simon, nie daje się wkręcać posmakiem. Meczu w Miami chyba nikt nie chce poza tymi, którzy w futbolu decydują. Piłkarze się nie palą do wyjazdu.
Podobnie jest z godzinami, w których rozgrywa się mecze. Sevilla, godzina 16, 32 stopnie, a wszystko po to, by jakieś żółtki mogły sobie mecz obejrzeć. Gdy ja chcę oglądać porządną gale pięściarską muszę czekać do 2, 3 nad ranem. Gdy interesuje mnie tylko walka wieczoru, wstaje o 4 rano.

3

W PE głosowano nad tym, czy bezmięsny burger można nazwać burgerem. Po długich debatach przegłosowano, że burger bez mięsa nie można nazwać burgerem.
Pod budką z piwem prowadzą bardziej ambitne debaty.

1

Bo Vitinha to po prostu fenomenalny piłkarz. Mieć takiego w drużynie to marzenie.

2

I niech mu się wiedzie jak najlepiej.

1

Był przecież za 20 baniek. Trzeba było wtedy myśleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?