0

Nie ma co "drzeć kota" o "połówki", Nie mniej obok Duńczyka lepiej wyglądałaby 7 jak 6,5.

0

Biję się w pierś za komentarz do tego artykułu, którego uczciwie nie przeczytałem. Byłem przekonany, że święty reklamuje pozycję Mbappe.

3

Najlepiej dajmy wszystkim tę złotą piłkę. Swoją drogą, fundatorem nagrody w tym roku jest Qatar Foundation. PSG to klub katarski, który ma z Mbappe na pieńku. Czy to przypadek? Być może., choć mnie jakoś trudno w to uwierzyć.

0

@Pawlak1992 Idąc takim tokiem rozumowania, chłopak nie powinien wczoraj wystąpić na gali złotej piłki, ba, nie powinien nawet grać w Barcelonie tylko robić głupoty z kumplami na dzielni. Jednak mimo tego odklejonego ojca, drugi raz sięga po nagrodę Copy, na podium złotej piłki jest drugi, stanowi bardzo istotny element układanki De La Fuente i jest kluczowym graczem Barcelony. Może zatem warto zweryfikować tę opinię.

0

Rafa zdecydowanie pokrzywdzony. Nie będę powtarzał tego, o czym było wczoraj na UTDLR. Ci, którzy nie słuchali polecam odcinek.

0

Ja sobie daruję rozważania n/t złotej piłki dla Pedriego. Moi ulubieni grajkowie raczej nie dostawali tej nagrody i nigdy nie miałem z tym problemu. No, może trochę.

0

Cóż, w takiej sytuacji, póki Perez stoi na czele tej białej zarazy, żaden piłkarz nie powinien dostać nagrody. Nawet, jeśli na nią zasłużył. Skoro ten plebiscyt traktują jak powietrze, to znaczy, że ta nagroda jest dla nich nic nie warta, a jeśli jest nic nie warta, to nie ma sensu rozpatrywać kandydatur z tego klubu.

1

@ArcziArtt Do tego nie ma problemu posłać dokładnej piłki pod presją rywala.

1

Czerwona by się przydała dla ostudzenia temperamentów rzeźników z Getafe. Może do końca spotkania byłoby nieco spokojniej.

0

W takich sytuacjach jak ta z Kounde, gdzie gość wjechał naprawdę bardzo niebezpiecznie, a mogło to umknąć uwadze choćby Bordalasa, sędzia powinien mieć możliwość pokazania i wyjaśnienia tej akcji na VAR. Może wtedy trener rozwiałby swoje wątpliwości i nie machał głupio łapskami.

1

Same dzieciaki na ławce.

1

Arrasate robi zajebistą robotę w Majorce. Tym chłopakom naprawdę chce się grać. Atleti traci kolejne punkty. Chyba nie tak powinna grać drużyna, którą trenuje najlepiej opłacany trener w LaLiga. Marnie wygląda ta ekipa. Śmiejemy się, gdy mowa o Alvarezie, ale gdyby Cholo odszedł z AM, kto wie z jaką koncepcją przyjdzie nowy i jak bardzo będzie mu ten Alvarez potrzebny.

0

@JanuszKorwinMikke Mnie to wygląda na mało wyszukany trolling.
Maradona, Messi, Mascherano, Saviola, Milito. Riquelme gdyby LVH nie kombinował z jego ustawieniem, byłby pewnie kolejnym piłkarzem na tej liście. Faktycznie, same flopy.

0

Czy Simeone wciąż będzie prowadził Atleti w przyszłym sezonie?

0

@KrwawiaceoczyVEB Przyjemnie się ogląda grę tego chłopaka.

6

Trudny temat, a ja nie będę się już pastwił, bo robiłem to przez ostatnie kilka lat z przerwami. Będzie chciał grać to odejdzie, będzie chciał zarabiać to zostanie.

0

Atleti marnuje karniaka.

1

Przecież Bordalas mówił, że Cruyff był dla niego wzorem. Czytając takie wypowiedzi zawsze się zastanawiam, co "poeta miał na myśli". Jakie konkretnie wzorce Bordalas zaaplikował do swojej drużyny? Zdaję sobie sprawę, że facet robi kosmiczną robotę w tym klubie, ale mimo wszystko jest mocno odklejony w ocenie własnego sposobu na grę. Po pamiętnym 2:2 mówił w wywiadzie, że jego drużyna gra ofensywny futbol. Więc może Getafe dzisiejszego wieczora zaskoczy nas wszystkich.

0

Rola sędziego polega na tym, by te cwaniackie zagrywki wyłapywać. Na nieszczęście przydzielono sędziego, którego gwizdek parzy w ręce, jesli trzeba gwizdać przeciw rywalom Barcelony. Dlatego swoją rolę powinna odegrać publiczność. Jest jej mało, ale Estadi to mały, kameralny stadion i gdyby wszyscy wyrazili swoją dezaprobatę w stosunku do zachowania piłkarza, czy decyzji sędziego, jestem pewien, że odniosłoby to właściwy skutek.

0

Wystarczająco mocne Atleti, by poradzić sobie z Majorką.

2

Prysznice w mojej opinii lekko niedopracowane. Mogliby postarać się przynajmniej o jakieś parawany, bo wygląda to jak łaźnia w kryminale. Poza tym stadion prezentuje się coraz lepiej. Lepiej będzie, gdy Laporta poda termin powrotu, gdy będzie już pewien. Rzucanie kolejnych dat bez pokrycia nie ma sensu.

5

Bardzo dobry materiał.

1

@michalgajdek może Cię zainteresuje

1

Super materiał

1

Thiago jako 20 latek odszedł do Bayernu. Całą "dorosłą" karierę spędził poza Barceloną. W jaki sposób poznał ten klub? Tylko jako dzieciak, jako junior. Nie mam nic przeciwko, jeśli Flick go potrzebuje. No i nie jest normalne, że ligowe mecze rozgrywa się w USA.

1

@Ojciec5tkidzieci Mam Whatsapp, bo sporo korzystam z tego komunikatora, mam fejsa, głównie dla małego grona grup tematycznych, Insta zainstalowałem głównie dla Barcelony, nie ma tam mojej żadnej aktywności, nie chwalę się życiem prywatnym, nie wstawiam zdjęć itd. To samo na fejsie, z którego jednak można czegoś się dowiedzieć, złapać kontakt na dobre usługi, itd. Jest też X, który odwiedzam i czasem coś tam puszczę dalej, głównie to sport, ale jest trochę polityki, zwierzaki, aktualności. Rzadko się udzielam. To tyle. Tik Tok już z samej nazwy mnie zirytował, więc odpuściłem i nawet nie zaglądam. Gdyby ktoś jednak dziś zablokował te wszystkie media, nie miałbym z tym najmniejszego problemu.

5

Chętnie go zobaczę z powrotem w Barcelonie, ale tutaj nie dostanie wzmocnień na życzenie. Flick nie zagrzeje miejsca w Barcelonie, bo przywykł do innych standardów pracy. Jeśli zostanie do końca kontraktu będzie super. Myślę jednak, że ma serdecznie dość takiego sposobu zarządzania klubem i kadrą, i z właściwą sobie klasą podziękuje za dalszą współpracę. Gość robi wyniki, buduje młodzież i nie dość, że nie dostaje wzmocnień, to jeszcze musi czekać do 3 kolejki aż mu zarejestrują Martina. Święty by się wku.ł

1

Podjąłeś dość delikatną kwestię. Z jednej strony, to Rash zapewnił wygraną Barcelonie, z drugiej on w drużynie wygląda na ciało obce. Ocena takiego piłkarza nie jest rzeczą prostą. Często mam tak z Lewym. Jest skuteczny, ale poza tym jego gra irytuje do bólu.
Nie jestem do końca przekonany, czy te dwa gole to początek nowego Rashforda, że to jakiś przełomowy moment. Takie sytuacje zwykle takie wnioski nasuwają. Podobnie było/jest z Ferranem. Co chłopina strzeli to zaraz widzą w nim następcę Lewego. Ferran Lewym nie będzie nigdy. To nie ten profil piłkarza i nie ta półka.
Jeśli Rash będzie strzelał podobne gole w ważnych spotkaniach, to może sobie kaleczyć rzemiosło do woli i nie będzie mi to przeszkadzać, że nie klepie sobie sprawnie z resztą po obwodzie.

0

@David_Martin W kwestii Rashforda czy Ansu?

6

Ale jakie wnioski? Przez te 18 lat Negreira dostawał 34 tysiące euro/miesiąc. Jeśli miałby z tego opłacać jeszcze sędziów, to zostaje mu na sznurówki do butów. Kto podejmuje się takiego ryzyka za takie drobne i to pod czujnym okiem Fiorentino? Rozumiem, że Perez dał się dymać niemal przez 20 lat z 3 letnią przerwą na kawę? Jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Hiszpanii z majątkiem 4,5 mld zielonych pozwolił na to, by Barca dymała go za grosze wypłacane jakiemuś cudakowi? Tylko Muniak i Gola mogą w to uwierzyć, mnie jakoś trudno. Bardziej to wygląda na wyprowadzanie kasy. Swoją drogą fajny syn, który ojca pakuje w kłopoty. Jeśli oczywiście prawdą jest to, co piszą pismaki z Madrytu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?