0

Już po meczu z Interem pisałem o tym, że przegrany został nie przez Araujo, Wojtka czy innych piłkarzy, a przez brak elastyczności taktycznej trenera. Powtarzałem to jeszcze kilkakrotnie, Flick jest jednowymiarowy, a teraz jeszcze wiemy, że nie wyciąga wniosków.
Całkowicie zgadzam się z Darkiem, choć muszę przyznać, że zaczynają mnie powoli męczyć te wszystkie debaty dotyczące obecnej sytuacji Barcelony, głównie ze względu na powtarzalność problemów.

1

Wszystko rozumiem, ale Rafa nie będzie orał za całą drużynę. Flick musi podjąć jakieś kroki w celu polepszenia gry zespołu

1

Nie powiedział niczego, o czym nie mówiłby Staszewski, oprócz tego, że Lewy nie jest dobrym człowiekiem. Bo o tym, że brak mu empatii akurat wspominał i wyjaśniał skąd się to bierze. Oczywiście z jego (Staszewskiego) perspektywy.
A czy człowiek bez empatii może być dobry? To już każdy powinien sam ocenić w/g własnych kryteriów.
Mnie to zupełnie nie interesuje, czy jest dobry i empatyczny, bo nie ma to żadnego wpływu na moje życie. Mogę go ocenić co najwyżej jako pilkarza, choć i to nie będzie miało dla nikogo żadnego znaczenia.
Ja od zawsze lubiłem oglądać piłkarzy kreatywnych, więc Lewy nie wpisuje się w moje upodobania. Nie lubiłem natomiast takich graczy jak Paolo Rossi, Pippo Inzaghi, a Robert ma podobnie. Pippo nie lubiłem wyjątkowo, bo był symulantem jakiego świat nie widział.
Poza tym, Lewego chyba trochę za wiele w mediach. Nie jestem pewien, że jemu samemu to się bardzo podoba.

1

Szybko się pozbierała.

0

Pół Barcelony w tej Celcie, odrzut tak zwany, piłkarze bez odpowiedniej jakości, by zasłużyć choćby na ławkę. A my tutaj debatujemy o problemach kadrowych Barcelony, o tym, jak ciężko będzie o punkty na Balaidos. Boimy się wejścia 40 letniego Aspasa z ławki i myślimy, jak ciężkie zadanie czeka napastników Barcelony mając na przeciwko takich asów jak Alonso.
Zebrałem do kupy obawy kibiców z kilku miejsc w sieci i nawet przez chwilę pomyślałem, że jest w tym trochę racji.
Na "papierze".

4

Hansi nigdy złego słowa nie powiedział o żadnym ze swoich piłkarzy i to raczej się nie zmieni. Nawet, gdyby jakiś piłkarz wracał o 4 nad ranem pijany, Flick nie potwierdzi tego dziennikarzom i słusznie.
Bez względu na to jaka jest prawda, kibice zawsze mają swoją i wiedzą lepiej.
Natomiast mecz z Brugge i jego wynik to wstyd, to po prostu porażka i braki kadrowe tego nie tłumaczą.
Póki co, wygląda na to, że ten sezon nie przyniesie nam tyle radości co poprzedni.
Musimy to, musimy tamto, a zmian na boisku nie widać żadnych.
Na Balaidos zawsze były ciężary. Nawet, gdy Barca nie miała problemów ze składem. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej?

1

Może kogoś zainteresuje. Sprawa dotyczy uchylenia wyroku za 3 krotne zabójstwo. Głośno o tym w mediach i jak zwykle wypowiadają się najczęściej ci, którzy pojęcia nie mają żadnego i sprowadzają wszystko do kwestii politycznej.


0

Gdzie się podział Robin Le Normand? Jest kontuzjowany?

0

Lubię Rymanowskiego, rzetelny gość. Materiał z pewnością zobaczę.

1

Mnie to cieszy. Nawet, jeśli na oficjalny mecz jeszcze poczekamy. Nawet, jeśli wykończenie i dach to pieśń dalekiej przyszłości. Jeśli weźmiemy pod uwagę przewidywane terminy firm biorących udział w przetargu, to nie powinniśmy tak bardzo narzekać.
Inna sprawa to żonglowanie terminami przez Laporte. I tu rozumiem każdego wkur#onego kibica.

1

@czarny20 Jedynie LE.

1

@DAM1ANOo Gorzej, że z tym drugim jeszcze mniej.

0

To nie dobrze. Prokurator za to grozi.

0

Znowu płacz o Ferrana w pierwszej "11", ale pomijamy.
Ja natomiast chciałem zapytać o pewną drażliwą kwestię, dla brata oczywiście.
Wiadomo, że za link do transmisji można wyłapać bana. Zdarzyło mi się jakiś czas temu. Ale jest strona streamingowa, opłacana przez 1xbet, ruskiego buka, który z kolei jest sponsorem La Liga i również Barcelony. Byłoby chyba lekko niesprawiedliwe, gdyby Redakcja banowała za udostępnianie. Ja z ostrożności linka nie wrzucam, ciekaw jestem jednak stanowiska Redakcji.

0

@Stinger_ Całkowicie się zgadzam. Gdyby jednak Barca sięgnęła po LM, też nagrody by nie otrzymał, bo dostałby ją Lamine. Nikt pewnie nie miałby nic przeciwko, ale jednocześnie czułbym, że Rafa został pokrzywdzony.

0

Ból dupy do końca życia.

0

Po obejrzeniu wczorajszego odcinka UTDLR przekonałem się, że nie jestem sam w ocenie Anglika.
Rafał wczoraj opowiadał, że jego znajomek, kibic MU mówił, że jego kumple po szalu są szczęśliwi na wieść, że Rash do MU prawdopodobnie nie wróci. Ponadto mówił, że Rash, gdy poczuje, że ma ciepłe i bezpieczne gniazdko, natychmiast traci motywację
Przypomniał mi się wywiad z którymś z angielskich trenerów czy byłych piłkarzy, który mówił, że Rashford nie zasłużył na Barcelonę przez swoje podejście do obowiązków pilkarza.
W każdym razie, wczoraj wszyscy uczestnicy podcastu byli zgodni: Barca ma wystarczająco dużo czasu, by podjąć właściwą decyzję.

1

Trafili akurat dołek Liverpoolu, więc nie powinni mieć problemów. Mimo wszystko wygrana Live mile widziana.

0

Kariera Lewego jest imponująca trwa naprawdę długo, ale nie będzie trwać wiecznie. Dlatego na koniec tej kariery wypada obrać mniej wymagający kierunek.
Dziś Lewy kosztuje Barcelonę 28 mln. Wielu klasowych pilkarzy chciałoby tyle zarabiać, w tym pewnie i Julian Alvarez.
Problem tylko jest jeden, Barcelony nie stać dziś na zakup takiego klasowego gracza i może się okazać, że Lewy będzie jedynym wyjściem. Przynajmniej do czasu, gdy do klubowej kasy nie zacznie wpływać grubsza kasa.

2

Stoją za nim cyferki, tu nie ma wątpliwości. Ale dobre liczby miał również Griezmann, a do tego harował w odbiorze. A jednak nie zyskał sobie sympatii kibiców. Co więcej, uznano ten transfer za nieudany. Być może dlatego, że był pieruńsko drogi.
Jeszcze dla przypomnienia, Francuz zrobił te liczby grając głównie nie na swojej pozycji.
Jeśli Rash będzie dalej robił cyferki to może się kopać po czole całe spotkania, a i tak będzie ogólnie postrzegany jako transfer udany. Zwłaszcza, że jego gole są przedniej urody.
Wczoraj podczas meczu chciałem być ironiczny i napisałem, że Rash to najlepsze, co mogło się trafić Barcelonie.
Chwilę później piłkarz mnie wyjaśnia i strzela pięknego gola. Nikt jednak mi nie wmówi, że do momentu strzelania bramki piłkarz mógł się podobać. Na ile ten gol zmienił postrzeganie jego wczorajszej gry, to już niech każdy sam sobie oceni.
W mojej opinii trochę się Krystian pospieszyłeś z tym artykułem.
Oczywiście jego zwolennicy już po pierwszym golu dla Barcelony uznali to wypożyczenie za świetny ruch , a wykupienie jest w ich przekonaniu obowiązkiem klubu.
Ja cierpliwie jeszcze poczekam, przynajmniej do końca rundy jesiennej.

0

Taka ciekawostka, algorytm whoscored wybrał Ferrana zawodnikiem spotkania.
Zapomniałem dodać, że z oceną 8,3, jeśli dobrze pamiętam.

3

Lipa panie. Barca nadal w slow motion.
W kolejnym meczu Yamal, Kounde na ławkę, bez względu na to kto tam za nich zagra i jak zagra.
Ja jestem ogromnym entuzjastą talentu Yamala, ale tam coś ewidentnie nie gra. Jeśli to uraz, chłopak odpocznie. Jeśli coś w bani, będzie okazja by sobie poukładać.
Te zmiany Flicka w ’87 to jakiś żart, a ja takiego poczucia humoru nie bardzo rozumiem.
Rash ma niezłe kopyto, ale dopóki nie wpadła ta bramka jego gra powodowała u mnie jedynie irytację. Ten gol nie może przesłaniać całego meczu.
Chciałbym wiedzieć, gdzie podział się Casado z zeszłego sezonu? Chłopak jakby spuścił z tonu, jakby mu się nie chciało, a to do niego niepodobne.

3

Tu się nie ma z czego śmiać chłopaku, takie strzały nie przystoją kandydatowi do ZP

1

Rashforda to trzeba koniecznie wykupić i dać mu możliwie największą pensję. Piłkarz, jakiego Barca potrzebuje.

1

@Arkon Czemu się dziwisz ludziom? Ukraińcy zaczynają dominować w statystykach kryminalnych. A to skimery, a to internetowe oszustwa na szeroką skalę, a teraz komisy samochodowe, które sprzedają wraki i unikają odpowiedzialności. Wstydzisz się za ludzi, którzy nie chcą mieć u siebie takich gości?
Ludzie uczciwi nikomu nie przeszkadzają, bez względu na to jaki noszą paszport w kieszeni.

0

Zagrywki agenta w celu podbicia wartości, Madryt, by namieszać, co sprowadza się również do podbicia ceny, albo kaczka dziennikarska.
RM ma najlepszego napastnika na świecie w chwili obecnej, a ławka raczej Kameruńczyka nie zadowoli.

0

Z wczorajszej konferencji Flicka można się dowiedzieć, że Yamal nie jest w pełni zdrowy. Lewy z Olmo dostali co prawda zielone światło, ale dopiero dzisiejszy mecz pokaże, czy wystąpią w kolejnym. Czyli też nie ma pewności co do ich dyspozycji i nawrót kontuzji, przynajmniej w przypadku Olmo jest prawdopodobny.
Tak średnio rozumiem.

1

Przede wszystkim, nie widać, by Barca obecnie miała jakiegoś doświadczonego lidera w szatni. Tak, jak na boisku zresztą. Lider był, ale udał się do krajów arabskich na emeryturę. Na ile Lewy był ważny w szatni
Jeśli chodzi o nową „9” to wolałbym młodego rokującego piłkarza, który dojrzewałby razem z drużyną. Nigdy nie wiadomo, jak długo będzie skuteczny taki Kane no i po 3-4 latach ( może nawet wcześniej) znów zajdzie potrzeba wymiany na inny model.
Gdyby nie wydawano pieniędzy na Lewego i Olmo, dziś ten problem by nie istniał prawdopodobnie, bo za stówę można było kupić porządnego napastnika, który do tego byłby pewnie tańszy w utrzymaniu od Lewego.
Należę z pewnością do znacznej mniejszości, ale ja rozważyłbym opcję gry bez nominalnej 9. Przynajmniej do czasu, kiedy nie pojawi się na rynku piłkarz pokroju Suareza, który będzie w stanie sam wykreować sobie sytuację i nie będzie tylko uzależniony od podań kolegów. Wtedy taki Alvarez byłby idealną opcją Julian jest tu jedynie przykładem, tak dla ścisłości, ale widzę, że Tobie Mati, też chłopak chodzi po głowie.
W obu przypadkach oczywiście sytuacja finansowa Barcelony musiałaby wyglądać znacznie lepiej. Poza tym, piłkarz powinien być wyborem trenera i pasować do koncepcji. Nie może być tak, że wybiera go presi tylko dlatego, że mu się podoba i ma nazwisko.
Niestety, Barca nie potrafi nie tylko sprzedawać, ale też kupować. Poza kilkoma wyjątkami, kupuje się graczy, którzy już sobie „wyrobili” odpowiednią markę, a to znacząco podnosi cenę.
A tyle mówi się o wybitnym skautingu w tym klubie.
W niektórych przypadkach opłaca się przepłacić agenta, by potem nie wydawać fortuny na piłkarza.
Cyferki Lewego i Kane’a są imponujące i mam ogromny szacunek do osiągnięć ich obu. Barcelony nie stać jest dziś na to, by budując drużynę wydawała poważne sumy na snajpera co 3 lata.
Poważnie przemyślałbym też transfer Rashforda, bo może się okazać, że Barca ściąga sobie na głowę kolejny problem.
Na ile Lewy jest/był ważną postacią w szatni, okaże się wtedy, gdy będzie odchodził.

0

Dopiero teraz biorą się za szczegółowe badania?

3

Nie jestem zaskoczony, spodziewałem się takiej informacji w najbliższych dniach, będąc szczerym. Po doniesieniach o urazie Lewego zastanawiałem się, kto będzie następny i do głowy przyszedł mi właśnie Pedri. Flick zafundował drużynie świetny sezon, kibicom też przy okazji.
A miało być tak pięknie.
Powtórzę kolejny raz, jedyną miarodajną metodą jest analiza tkanki mięśniowej. Elektroniczne zabawki można o kant dupy rozbić . A większość dziś bazuje właśnie na elektronice.
Nie przypuszczałem, że Niemiec doprowadzi drużynę do ruiny.
Poprzedni sezon był piękny, ale cena jaką zapłacili piłkarze jest zbyt wysoka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?