0

Widzę, że kluby są z jednego roku.

1

Kilka miesięcy temu, tak dla żartu napisałem, że szykuje nam się super rezerwa bramkarska. Okazało się, że nie było z czego żartować.

1

Barca-Eintracht 4-1. Strzelał będzie Rafa, Yamal i Lewy.
To tak dla zabawy, bo zakładać konta nie zamierzam. Za miesiąc zostałbym bez majtek.

0

MATS wraca? To minęło już 3 miesiące?

12

Tu nie ma co dyskutować. To zwolnienie jest skandaliczne. Lekarz ma prawo, a nawet obowiązek pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują.

1

Dobra decyzja, Bernal powinien rozwijać się w Barcelonie.
Mam takie pytanie, które chciałbym skierować do @ViscaBarca123 .
Piotr, różne źródła podają, że Bernal dołączył do Barcelony z Gimnastic Manresa w sezonie 2022/23. Transfermarkt podaje natomiast, że Bernal był w klubie już przed 2022 i był graczem Barca FootbBase, ale dat już nie ma żadnych. Nie wiem też co to jest za twór Barca FootBase. Te informacje są zatem sprzeczne ze sobą.
Jeśli przyjmiemy, że Bernal dołączył do klubu w 2022/23 to czy slusznie nazwiemy go wychowankiem?
Ja taki ból miałem z naszym wspaniałym Pedro, który przyszedł do Barcelony w wieku lat 17. W/g jakich kryteriów w ogóle uznajemy piłkarza za wychowanka?

5

To byłaby jedna z lepszych wiadomości, gdyby Araujo opuścił klub. Ale to taki news na podpuchę. Araujo może nie ogarnia na boisku ale pieniądze umie liczyć.
Poczekajmy ze dwa dni i zobaczymy dementi z deklaracją, że kocha Barcelonę i to klub jego życia, z którym chce zdobywać ważne tytuły. Jeszcze LM obieca w tym sezonie…

0

@Herbert Spostrzegawczość to dobra cecha. Ja czasem stosuję średniki, ale ten w tytule jakoś umknął mojej uwadze.

1

Olmo na wyczerpującą wiosnę, to brzmi nierealnie. Chłop miesiąca nie potrafi zagrać, by się nie połamać. Nie widzę światełka w tunelu.

1

Byłoby jednak znacznie lepiej gdyby te minuty dostawał w Barcelonie, a nie u sąsiada.
Lubię Girone i cenię sobie pracę Michela, ale nie ma żadnej pewności, że sytuacja będzie miała identyczny przebieg jak w przypadku Erica.

1

Jak nie dadzą rady to się znajdzie karny, a nawet i dwa, jeśli zajdzie potrzeba.

5

Ludzie się szmacą dla kilku wyświetleń, niektórzy robią „kariery” na newsach wyciągniętych z własnej dupy. Ostatnio widziałem materiał zatytułowany: „Yamal ma wstępne porozumienie z PSG. Barca jest wściekła na swoją młodą gwiazdę”. Nazwy kanału nie podam, bo nie zapamiętałem. W każdym razie materiał miał coś w okolicach 4tys wyświetleń. To niewiele, można by pomyśleć. Komentarze w 90 procentach mieszały Yamala z błotem. I takie gówno się niesie.
Podobny materiał widziałem też we „francuskim” internecie. Na szczęście trochę więcej rozwagi było w komentarzach i to autor został zgnojony.

3

Piękna i spektakularna kariera, a dla mnie to spełnienie kibicowskich marzeń i ambicji móc oglądać jego geniusz z trybun stadionu. Mogę sobie powiedzieć: widziałem Leo, Inieste i widziałem również magika z krzywymi jedynkami. Byłem świadkiem ich sukcesów i radości. Czego kibic może chcieć więcej…

0

I mnie ten eksperyment Flicka przypadł do gustu. Funkcjonowało to całkiem sprawnie, co świadczy o dużym potencjale Yamala. Mogło być jeszcze lepiej, gdyby Rash trochę lepiej ogarniał grę. Na szczęście jest Rafa, który będzie lepszym komponentem. Kolejnym warunkiem by to grało jak należy jest stabilizacja Roonyego. Może Flick zacznie dawać młodemu więcej szans.
Choć wydaje mi się, że Niemiec powróci do stałej koncepcji w meczu z Frankfurtem.

2

Czy Balde nie zaczął się robić z powrotem niechlujny? Czy to jest tylko moje wrażenie?
Jak patrzę na lewą stronę to myślę sobie, że tam jest naprawdę spory potencjał. Biega po niej dwóch bardzo szybkich gości i gdyby obaj bardziej szanowali piłkę i mieli więcej oleju w głowach to mogłoby wyglądać wyśmienicie.

0

Ręka w polu karnym to jest tak czarna magia w przepisach, że ciężko ocenić jakie przewinienie nadaje się na wapno, jakie nie. W mojej opinii ręki tu nie było. Choć można gdybać: Bartra cały czas ma rękę ułożoną w sposób naturalny. Być może wyciągnął rękę do góry, bo bał się, że pójdzie uderzenie po ziemi i piłka trafi w jego rękę.
Ale z drugiej strony wysoko uniesioną ręka, gdy kładzie się na murawie może być traktowana jako poszerzenie obrysu ciała.
Dlatego nie podejmuję się arbitralnej oceny. Moje subiektywne odczucie jest takie, że ręki raczej nie było.

1

Kuleje po zmęczeniu? Zwykle to ból powoduje utykanie.

7

Lubię oglądać mecze z Betisem. Cały mecz jazda od bramki do bramki, żadnych autobusów, żadnej skomplikowanej myśli taktycznej i sporo goli.

2

Ropny zagrał naprawdę przyzwoicie spotkanie, a i ten eksperyment Flicka był interesujący.
Lewy to aż skacze z radości po golach strzelanych przez kolegę z 7.
Ferran to dziś wyrobił normę na następne 5 kolejek.

2

Jeszcze 2 i będzie fajny remis.

6

Garcia już wie, że na kolegów z drużyny to raczej nie ma co liczyć. Jak se sam nie wyjmie to Cubarsi w tej formie mu raczej nie pomoże.

4

@Arczi1991 Nie byłoby dyskusji, gdyby został Lewy. Jestem delikatnie złośliwy, ale wiele komentarzy pomeczowych po prostu zmusza czasem do pisania głupot.
Yamal ma nienajlepszą prasę wśród części Użytkowników tej strony od momentu, kiedy przestał być skromny i zaczął otwierać buzię.
Mało istotne jest to ile kreuje, bardziej to ile straci, ile dryblingów nieudanych wykona.
Łaska kibica…

0

Sytuacja zmieni się jeszcze z 15 razy, u Laporty, rzecz jasna, bo Julian zostanie w Madrycie na długie lata.
Zresztą, kto niby miałby negocjować ten transfer? Mają tam Alemany’ego, a i sam Cerezo jest kuty na 4 łapy. Deco potrafi, póki co, jedynie klauzulę opłacać.
Może faktycznie byłoby lepiej, gdyby zapomnieli o tym nazwisku, bo wyżej wspomniani panowie z Madrytu puszczą szwagrów z torbami.

1

Jak chcecie to mogę Wam teksty korygować.

1

Jakby nie patrzeć, Don Andres się postarzał. Czas zapier#la bardzo szybko.
Trudno jest zastąpić team Gurdioli 1:1, ale myślę, że akurat Iniesta może być szczęśliwy widząc grę i rozwój Pedriego. To póki co jedyny piłkarz, który mógłby się odnaleźć w teamie Pepa. No, może nie jedyny, bo zarówno Lewy jak i Joan Garcia również mieliby pewny plac.

2

Nie leży mi wybitnie gra Rashforda, ale chłop wyjaśnia mnie niesamowitymi liczbami. Choć po tych 6 strzelonych golach trochę usiadł na dupie. Ważne jednak, że posyła piłki i są z tego bramki.
Naprawdę nie jest Angol mile widziany przeze mnie w tej drużynie, jeśli jednak utrzyma rytm, będzie mi trudno spojrzeć w lusterko z rana.

2

Jeśli nie potrafi utrzymać ciśnienia, do Choroszczy!

3

Po co podejmować w ogóle temat? Przecież to oczywiste, że odszedł nie po to, by wracać za pół roku.
Trzeba pogodzić się ze stratą i szukać sensownego rozwiązania.
Pismaki, w zależności od problemów w drużynie, wymyślają różne kocopoły, byle narobić szumu, byle kliknięcia się zgadzały.

0

Stanowski vs Schnepf-Wysocka


0

@xavi890 Nie tylko w Polsce, na wszystkich portalach statystycznych również.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?