11

Jak mówił Michał Gajdek we wcześniejszym odcinku UTDLR, od 3 lat jest pier##nie o tym samym, żadnych nowych dowodów. Gdy sprawa ujrzała światło dzienne, Perez był wstrzemięźliwy, bo Barca jeszcze popierała Superligę. Od momentu, gdy przestała nagle wszystkim mierdom zaczęły się mordy otwierać.

0

To ja pisałem wczoraj na czacie, że dla mnie sytuacja jest niedopuszczalna w sprawie Araujo. Rację macie Panowie, że depresja nie wybiera i dotyka zarówno tych bogatych jak i biednych. Ale trzymam się swojego stanowiska.
Wspomnieliście o Iniescie. Andres nie popadał w depresję po babolach w ważnych meczach. O sytuacji dowiedzieliśmy się bardzo późno. Umiał to załatwić inaczej? Sami słusznie zwróciliście uwagę, że Araujo na te Jerozolimę mógł poświęcić urlop, a teraz powinien być z drużyną, od której ma podobno bardzo mocne wsparcie.
Kasa nie ma znaczenia? Być może.
Jak trzeba było negocjować nowy kontrakt, stawiał twarde warunki. Był zatem świadom swojej wartości.
Jeśli nie jest w stanie udźwignąć presji, nikt na siłę trzymał go w Barcelonie nie będzie.

0

Oby jak najszybciej

0

Nie ma póki co żadnych dowodów na korupcję sędziów i ich nie będzie, ale smród jest tak potężny, że trudno się dziwić wszelkim manipulacjom i domysłom. Madryt oczywiście korzysta jak ze szwedzkiego stołu. Są bezczelni i będą jeszcze bardziej. Ale odwróćmy sytuację i postawmy się po ich stronie. Narracja byłaby identyczna. Już teraz, bez żadnego Negreiry uważamy, że Perez kupuje sędziów. To jest chore. Małego rozumu był gość, który to ujawnił i smutne, że to socio Barcelony. Nie wiem na co liczył? Pulitzera za to nie dostanie, a smrodu narobił na kilka/kilkanaście ładnych lat. Jeśli nie potrafił przewidzieć skutków swojego czynu, powinien mordę na kłódkę trzymać zamkniętą.

0

Legalny Vlog o procesie Brauna, polecam.


0

Zawsze myślałem, że Guadalajara jest w Meksyku, a tu i Hiszpania ma swoją.
Panowie, temat „czy Ferran na stałe zamelduje się w 1 składzie przerabiany jest już chyba z 10 raz, nie licząc artykułów n/t. Co się z Maćkiem stało?

4

Że też mnie nikt takiego prezentu nie sprawił. Ja tez uwielbiam campery.

0

@daniel32778 To bardzo słuszna uwaga. Dobrze, gdy bramkarz rezerwowy poczuje piłkę od czasu do czasu.

1

Zaznaczyłem Garcie jako niekwestionowany numer 1, ale cieszyłbym się, gdyby w bramce stanął Wojtek i też takiego wyboru się spodziewam.
W temacie Tet Stegena klub prawdopodobnie spasuje licząc na to, że bramkarz sam dojdzie do wniosku, że jest tutaj niechciany. Nie można zbyt długo funkcjonować w otoczeniu, w którym jesteś persona non grata.

3

@Arkon To dziwne pytanie. Byłoby lepiej chyba zapytać która z partii najlepiej definiuje moje poglądy. Ale to Ty wiesz lepiej, o co chciałeś zapytać.
Partie to organizacje żerujące na podatnikach, coraz częściej utrudniające życie ludziom. W domyśle, te rządzące, ale celem każdej partii jest zasiadanie w Sejmie i czerpanie korzyści z pieniędzy, na które pracują inni.
Dwie główne i największe siły polityczne powstały z pieniędzy FOZZ, czyli kasy wyprowadzonej z Polski po okrągłym stole. Mają najwięcej kasy i najwięcej wyborców, bo oferują programy polityczne, dość umiarkowane oraz zbliżone do siebie. PSL to wrzód na dupie polskiej polityki. Partia, która wywodzi się z ZSL, mającego bogatą historię, dziś nie mająca z nią nic wspólnego, jak też z interesem rolników. Banda przydupasow i hipokrytów nakierowanych tylko na stołki. Kinga to z kolei niespójny zlepek kilku pomniejszych organizacji, która w najbliższych latach zostanie wciągnięta przez PO-PiS. Szansą na przełamanie tego duopolu było powstanie 2050, ale Hołownia to neptek, a nie poważny polityk i spier##lil temat. Spore poparcie ma Braun, ale to jest awanturnik, przy okazji cwaniak, ale daleko nie zajedzie.
Wiary nie daję żadnej partii, bo wszystkie mają jeden wspólny cel, a jest nim koryto. Najbliżej mi do partii liberalno-demokratycznych, czyli obecnej KO. Niestety, zawodzą kolejny raz. Obiecali rozdział państwa od kościoła, co dla mnie było kluczowym postulatem. Nikt jednak nie miał i nie ma takich jaj, by to zrobić.
Ale kto by nie rządził i tak największy wpływ na nasze życie ma UE i to dotyczy nie tylko Polaków, ale również innych krajów europejskich.
Nie ma wiec takiej partii, którą bym polubił. Jedną natomiast gardzę wyjątkowo i to jest PiS.

1

@JosepPep Można sobie tylko wyobrazić reakcje madritismo, gdyby szef ligi był prywatnie kibicem Barcelony i publicznie okazywał jej wsparcie. Już bez tego jest masa insynuacji o sprzyjaniu sędziów Barcelonie.

1

Prawda czy nie, niech spier##la. Żadnych książąt arabskich, dla większości których zakup klubu piłkarskiego to fanaberia.
Rozsądna w mojej ocenie byłaby sprzedaż 49% udziałów, ale raczej podmiotowi z dziedziny bankowości. Ktoś zada pytanie, jaka różnica? Myślę, że istotna wizerunkowo.

8

Jedno jest pewne, Eric jest bardziej pracowitym piłkarzem od Frenkiego.
Natomiast, czy Holender zaakceptuje bycie rezerwowym na dłuższą metę, to mam co do tego spore wątpliwości. Jeśli jednak by się tak stało, to ławka Barcelony byłaby wyjątkowo luksusowa i cholernie droga: MATS, Lewy, De Jong, Rashford. I gdzie tu bieda w tym klubie…

0

Mnie też się wydaje, że Alonso ostatecznie poradzi sobie z tym kryzysem i wszystko wróci do normy. Myślę, że już dziś z Alaves będzie zupełnie inaczej. Zizou też miał potknięcia, a jak się skończyło każdy chyba pamięta.
Natomiast jeśli chodzi o hejt na Yamala, różnica między nim, a Vinim jest taka, że Vini jest boiskowym przyglupem, a Lamine dostaje wiadra pomyj za « wizerunek prywatny ». Najczęściej od kibiców Barcelony zresztą.

0

Zupełnie nic mi nie mówi ta postać. Nie jestem kinomaniakiem, nie widziałem żadnego z w/w filmów. O tej kąpieli przez Leo to myślałem, że ktoś pisał o tym w formie żartu…

15

To znaczy, po cichu liczy na kontuzję Joana, nieładnie.
Nie jest dziwne, że chłop może mieć kłopot z podjęciem ostatecznej decyzji. Kariera długo nie potrwa, a lepszego siana nigdzie nie dostanie.
Dzieci na miejscu, laska też, to gdzie bedzie ruszał swoje 4 litery?

13

Dziś przyglądałem się wyjątkowo Ericowi.
Pisałem ostatnio, że mam problem, by go wlasciwie docenić, że kojarzy mi się z SR.
Ale prawda jest taka, że chłopak zostawia flaki na boisku. Cholernie pracowity, wyręczający kolegów, wszędobylski, a jednocześnie zdyscyplinowany taktycznie.
Winien mu jestem flaszkę i dwa ciepłe słowa. Dobre zawody Martina i Kounde chyba zaczyna się budzić.

6

Ciekaw jestem tych hamulcowych w zarządzie. Nie wszyscy przekonani do Nico (Williamsa), jeszcze wcześniej do Haalanda, Frimponga, teraz Schlotterbecka.
W normalnym klubie dyrektor sportowy idzie do trenera i pyta: « Hansi, pasuje ten Schlotterbeck, czy odpuszczamy? » i koniec rozmowy. Ale ważniejsze są opinie jakiejś pani Eleny, szwagra Laporty czy innych pieprzonych pasibrzuchów

0

@Uven Nie brałbym zupełnie pod uwagę tych komentarzy. To masowe beczenie baranów, z których 3/4 nie widziała nigdy meczu Barcelony.
Dla własnego komfortu psychicznego najlepiej omijać to miejsce.

12

Poczekajmy, aż Perez złoży raport sporządzony razem z RMTV. Wtedy wszystkie media będą trąbić o nieuczciwej Barcelonie. Po przesłuchaniu Laporty, Ernesto i LE próżno szukać jakichkolwiek informacji. To samo jest z sędziowaniem, karaniem piłkarzy i każdą inną sytuacją tego typu. Wałki na Barcelonie przechodzą bez echa, ktoś się otrze o dupe męczennika i cały świat trąbi o skrzywdzonym RM.

6

Cyt: »Przed nami jeszcze bardzo, bardzo długa droga. Zawsze to powtarzam. Teraz mamy grudzień, a do rozegrania wciąż jest mnóstwo meczów. »
Dziwi mnie, że trzeba tłumaczyć takie rzeczy. Gdyby do końca sezonu pozostało 5,6 kolejek to dziennikarze mogliby podkręcać atmosferę. Ale do końca dalej jak bliżej.
Nie nauczyli się jeszcze, że z Flickiem takie numery nie przejdą, że chłop twardo stąpa po ziemi i nie da się wciągnąć w jakieś głupie gadki.

0

Będę uczciwy. Jakoś trudno mi będzie w pełni docenić Erica. Jak myślę o nim przychodzi mi do głowy Sergio Roberto, który też był piłkarzem uniwersalnym, nigdy jednak na ten najwyższy poziom nie wskoczył. Obawiam się, że podobny los czeka Erica. Wszędzie sobie jakoś radzi, nigdzie nie jest wybitny.

2

Carles Puyol to jest kapitana wzór niedościgniony. Nie szukajmy w/g wzorca Puyola, bo nie znajdziemy.
Waleczny, a zarazem rozsądny z mocnym bezpiecznikiem. Miał szacunek również u rywali.
A przy okazji, jak szybko zapomnieliśmy o Gavim…

3

I coś chłopie narobił?
Już dawno doszedłem do tego wniosku, że RM wykorzystuje sytuację Negreiry do wywierania wpływu na sędziów. Sami sędziowie, nawet jeśli nie są związani z Madrytem, dmuchają na zimne i podejmują niekorzystne decyzje na korzyść FCB, by przypadkiem nie być kojarzonym z tą sprawą. I ma to niewielkie znaczenie, że to zupełnie inna generacja, że « tamci » z czasów Negreiry już gwizdek odłożyli w większości.

0

Sztab nie wyciągnął wniosków do dziś, więc raczej w kolejnych meczach nie ma czego się spodziewać.

8

Dzicz pieprzona, delikatnie ujmując. Mam nadzieję, że UEFA wyciągnie konsekwencje.
Dziwne, że jeszcze o tym nie jest głośno.

0

Nie chce być marudny, ale marnie Barca wygląda, jeśli rywal nie rozkłada nóg i jest konsekwentny w defensywie. O tylu problemach Eintrachtu było pisane na stronie. Że kilka systemów, że porażki, brak napastników itd. Jeśli Barca ma kłopot z drużyną, która ma tyle problemów, to czego można się spodziewać z rywalem, który tych problemów nie ma?
Poza tym, ktoś mi wytłumaczy. Co robią na środku boiska Cubarsi i Martin? Obaj wolni jak wóz z weglem.
Wczoraj była taka sytuacja, gdy Barca straciła, rywal przechwycił, poszło podanie do gościa, który wybiegał z własnej połowy i był obok 16 Barcelony szybciej niż obaj w/w piłkarze. Czy Flick tego nie dostrzega, czy to jakaś tajemna strategia? Nie można cofnąć tej linii obrony na 30-35 metr? Musi stać na środku boiska? Muszą te linie być tak blisko siebie?

3

40 milionów euro rocznie (podobno) trzeba wyłożyć na piłkarza, który przez cały mecz stoi jak ch## na weselu i czeka, aż mu piłka z nieba spadnie prosto pod jego szlachetne nogi.
Piszę «podobno », bo o takiej sumie była mowa w jednym z ostatnich artykułów o Lewym. Brutto, żeby nie było.
Różne źródła podają różne kwoty, ale ta, która przewija się najczęściej to +/- 28 mln brutto, co i tak jest sumą zawrotną jak na sytuację Barcelony i dyspozycję Polaka w ostatnich meczach.

1

Grajki mają nietęgie miny. Rash i Lewy do kupy to będzie dobra zabawa…
Można się spodziewać, że będzie granie na czas, co pokazał już ten porażony prądem z 7. Mam nadzieję, że ten drobiazgowy sędzia będzie bardziej drobiazgowy jak w pierwszej połowie. Bo doliczenie tylko 4 minut to żarty.

2

Zapowiada się walenie głową w mur w 2 połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?