Czytałem, że Barca szykuje miejsce w pierwszej drużynie dla Yaakobishvili. Chłopak robi świetną robotę na wypożyczeniu u Pique. Wszystko oczywiście zależeć będzie od Ter Stegena i samego Węgra. Czy aby chłopak nie będzie za dobry, by siedzieć na ławce.
@Comentateiro A jakiś baran po meczu pyta, skąd u Yamala 5 w ocenach. Piszę bez ogródek tym razem, bo czasem trzeba rzeczy nazwać po imieniu. Niby przywykłem do deprecjonowania Yamala, nawet jeśli asystuje, czy strzela, to zawsze jest grupa niezadowolonych. Bo za dużo kiwa, bo nie wystawił Lewemu i tak w kółko. Nie przemawia do ludzi, że to Lamine jest tym grajkiem, na którym w dużej mierze spoczywa ofensywa Barcelony, co pokazują cyferki.
Kibicowanie to emocje, nie zawsze zdrowe i ja wiem coś o tym (Figo, Neymar). ESP jest dziś tam gdzie jest, dzięki Garcii, bo w bardzo dużej mierze jego zasługą jest, że w zeszłym sezonie nie spadli do Segunda. Powinni być zatem wdzięczni. Ale właśnie dlatego też jest obiektem agresji, bo to był jeden z ich najlepszych graczy. Gdyby odszedł jakiś lelak, nikt słowa by nie pisnął.
Trochę jednak smuci fakt, że Barca ma 3 napastników, którzy mogą grać na "9" (wliczyłem Rashforda, bo on również może zagrać na tej pozycji), ale żaden z nich nie potrafi zapanować nad piłką. Nie tylko w momencie, gdy jest naciskany.
🚨These artificial sunlight systems speed up grass recovery after matches and events, keeping the pitch perfectly even, reducing injuries, and ensuring elite-level football on one of the world’s most famous stages 🔵🔴 https://t.co/NoTUmUwdCH">pic.twitter.com/NoTUmUwdCH
Oczywiście, że dzisiejsza wygrana smakuje wybornie. Miałem przed meczem nie najlepsze przeczucia, które w pewnym stopniu się spełniły. Mecz byt trudny i z przebiegu gry to papugi powinny ten mecz wygrać (tfu). Ale Joan Garcia, ten gość po prostu chce bronić każdą piłkę. Co tu dużo gadać, cieszy ta wygrana i już.
@addept W punkt. A co do reakcji MAtS-a, na X pewnie znajdą się kadry, jak bardzo Niemiec "cieszy" się z występu kolegi. Z ostatnich 2 spotkań takie kadry latały po necie.
Mam paskudne przeczucia i nie chcę się nimi dzielić. Liczę przede wszystkim na to, że po tym meczu wszyscy będą dostępni. Liczę też na 3 punkty, wszystko jedno w jakim stylu. Manitę można włożyć między bajki, nic takiego się nie wydarzy. Oni mają niemal 2 razy mniej straconych goli od Barcelony. Liczę też, że piłkarze dzisiejszego rywala dadzą dobry przykład i przywitają się z Garcią na boisku z klasą. Jeśli nie, to będzie paskudny przykład dla tej dziczy na trybunach.
https://pbs.twimg.com/media/Bj52D9GCIAInZ7d.jpg Trudne to będzie spotkanie, bo jakimś cudem walczą o puchary, nie o utrzymanie. Typowałem ich do spadku i w przypadku straty punktów przez Barcelonę będę miał niewyobrażalny ból dupy. Jednocześnie mam jeszcze taką nadzieję, że wygrana Barcelony zapoczątkuje ich systematyczny regres. VeB
To nie moje słowa, to komentarz zacnego Użytkownika @fcmariusz ze strony konkurencji. Trudno o trafniejsze określenie tego klubu. Cyt:" (...) sensem ich istnienia jest szarpanie za nogawkę i mamy tego n-ty epizod.
Zawsze powtarzam: w drugiej dekadzie dwudziestego wieku zmienili nazwę klubu na X (zagadka), bo szukali tożsamości, no i znaleźli ją w byciu antyBarcą: nie przystąpili do The Renaixença, przyjęli tytuł real, insygnia konia trojańskiego, ich orężem ujadanie, celem kopanie dołków, w które sami wpadają i jeszcze marudzenie czemu ich nikt nie lubi i nie umieszcza w przewodnikach.
Teraz maja dobra passe piłkarską, więc mają totalną spinę, zatem musimy ich na glebę sprowadzić, znaczy tam gdzie ich miejsce."
@Laminedependencia Wybrałeś duży sklep z perfumami, a duży sklep to dużo zamówień i większa szansa na to, że któryś z klientów może zostać poszkodowany. Oczywiście nie jest to żadne wytłumaczenie, ale inaczej takie pilne tematy załatwia się z "małym" sprzedawcą. Nie jest to żadne wytłumaczenie, ale musisz wiedzieć, że w większym sklepie realizują zamówienia nie czytając wnikliwie załączonej korespondencji. Wystawić negatyw to nie jest problem... Ja korzystam z alledrogo od 2004 roku. Kiedyś sporo kupowałem i sprzedawałem, dziś raczej kupuję. Przez ten czas wystawiłem jeden komentarz negatywny osobie, która zrobiła ze mnie głupa. Sprzedała przedmiot, który nie działał. Opóźnienia przesyłek traktowałem zwykle ulgowo. Czy sprzedawca znał temat, wiedział, że potrzebujesz pilnie ten przedmiot, czy kierowałeś się tylko informacją o terminach dostawy, bez kontaktu ze sprzedającym? Jak wiele osób jest niezadowolonych z jego usług w ostatnim czasie? I tak z ciekawości, jakie perfumy?
@Pressinho Oberwało się, a i owszem. Po pamiętnym meczu Valencia-RM kiedy to nieco przedwcześnie zakończył mecz i nie uznał gola Bellinghama. On wtedy nawet do "lodówki" trafił.
Nie wyobrażam sobie, by strzelił kto inny niż Barca. Mam nadzieję, że drużyna pokaże im miejsce w szeregu. Ten wywiad pokazuje też różnicę klas między nim, a Flickiem. Jeśli facet nie widzi różnicy między odsyłaniem przez kibiców do 2 ligi, a wtargnięciem chamów na płytę boiska i fizyczną agresją, to o czym w ogóle rozmawiamy.
Jak to bywa w klubie, są 2 opcje, a nawet więcej i brak jednomyślności. Tymczasem to nie opinia pani Eleny, czy pana Alejandro powinna mieć jakiekolwiek znaczenie tylko sztabu trenerskiego, a przede wszystkim samego szkoleniowca. Tak na marginesie, tyle bogactwa w tych arabskich klubach, a oni drą koty o jakieś kilkaset tysięcy euro (Hamza).
Kombinuje jak koń pod górę. Ale jak już pisałem o tym, to Flick daje mu taką możliwość. Gdyby twardo posadził go na ławce, może Niemiec zmieniłby stanowisko. A tak, dostał szansę przed samym oknem transferowym. Do tego wciąż dumnie nosi opaskę kapitana, co daje mu kolejne nadzieje, siłą rzeczy.
@PioteK Zawsze wisimy jakieś przysługi Mendesowi, niestety. Tym razem Barca nie jest jedyną opcją, a warunki finansowe raczej nie pozwolą na jego ściągnięcie. Myślę, że to się nie wydarzy.
Przecież takich jak Ty było tu 3/4 strony, jak nie więcej. Jedyny, który wierzył, że Brazylijczyk może być ważną częścią drużyny, był nieobecny dziś @JarekS .Jarek powtarzał do znudzenia, że Xavi popełnia błąd i powinien dać mu więcej swobody. Oczywiście były szydery i opinie wszelakich znawców, którzy chcieli sprzedawać Rafę w trybie natychmiastowym. Rafa miewał odpały, ale zawsze był pracowity, zawsze dawał z siebie wszystko, a jego liczby były porównywalne z OD, choć grał o wiele mniej. Nie ma zatem powodu bicia się po piersi, sypania głowy popiołem, bo takich niedowiarków była przytłaczająca większość. Nawet, jeśli dziś piszą zupełnie coś innego.
0
Czytałem, że Barca szykuje miejsce w pierwszej drużynie dla Yaakobishvili. Chłopak robi świetną robotę na wypożyczeniu u Pique. Wszystko oczywiście zależeć będzie od Ter Stegena i samego Węgra. Czy aby chłopak nie będzie za dobry, by siedzieć na ławce.
2
Czy to jest żart, czy United faktycznie wyszło tak dziś na Leeds? Pytam z czystej ciekawości, bo nie oglądałem.
1
@Comentateiro A jakiś baran po meczu pyta, skąd u Yamala 5 w ocenach. Piszę bez ogródek tym razem, bo czasem trzeba rzeczy nazwać po imieniu. Niby przywykłem do deprecjonowania Yamala, nawet jeśli asystuje, czy strzela, to zawsze jest grupa niezadowolonych. Bo za dużo kiwa, bo nie wystawił Lewemu i tak w kółko. Nie przemawia do ludzi, że to Lamine jest tym grajkiem, na którym w dużej mierze spoczywa ofensywa Barcelony, co pokazują cyferki.
0
Życzę straty punktów.
0
Kibicowanie to emocje, nie zawsze zdrowe i ja wiem coś o tym (Figo, Neymar).
ESP jest dziś tam gdzie jest, dzięki Garcii, bo w bardzo dużej mierze jego zasługą jest, że w zeszłym sezonie nie spadli do Segunda. Powinni być zatem wdzięczni. Ale właśnie dlatego też jest obiektem agresji, bo to był jeden z ich najlepszych graczy. Gdyby odszedł jakiś lelak, nikt słowa by nie pisnął.
16
To nie podlega żadnej wątpliwości. Forma, jaką prezentuje Joan Garcia plasuje go w ścisłej, światowej czołówce.
0
Trochę jednak smuci fakt, że Barca ma 3 napastników, którzy mogą grać na "9" (wliczyłem Rashforda, bo on również może zagrać na tej pozycji), ale żaden z nich nie potrafi zapanować nad piłką. Nie tylko w momencie, gdy jest naciskany.
4
Takie cuda na CN
5
A gdzie "kapitan"?
0
Kataloński sędzia nie był dziś hojny. Chyba tylko raz sięgnął do kieszeni, jeśli dobrze pamiętam.
18
Oczywiście, że dzisiejsza wygrana smakuje wybornie. Miałem przed meczem nie najlepsze przeczucia, które w pewnym stopniu się spełniły. Mecz byt trudny i z przebiegu gry to papugi powinny ten mecz wygrać (tfu). Ale Joan Garcia, ten gość po prostu chce bronić każdą piłkę. Co tu dużo gadać, cieszy ta wygrana i już.
0
@addept W punkt. A co do reakcji MAtS-a, na X pewnie znajdą się kadry, jak bardzo Niemiec "cieszy" się z występu kolegi. Z ostatnich 2 spotkań takie kadry latały po necie.
6
Mam paskudne przeczucia i nie chcę się nimi dzielić. Liczę przede wszystkim na to, że po tym meczu wszyscy będą dostępni. Liczę też na 3 punkty, wszystko jedno w jakim stylu. Manitę można włożyć między bajki, nic takiego się nie wydarzy. Oni mają niemal 2 razy mniej straconych goli od Barcelony. Liczę też, że piłkarze dzisiejszego rywala dadzą dobry przykład i przywitają się z Garcią na boisku z klasą. Jeśli nie, to będzie paskudny przykład dla tej dziczy na trybunach.
0
https://pbs.twimg.com/media/Bj52D9GCIAInZ7d.jpg
Trudne to będzie spotkanie, bo jakimś cudem walczą o puchary, nie o utrzymanie. Typowałem ich do spadku i w przypadku straty punktów przez Barcelonę będę miał niewyobrażalny ból dupy. Jednocześnie mam jeszcze taką nadzieję, że wygrana Barcelony zapoczątkuje ich systematyczny regres. VeB
0
To nie moje słowa, to komentarz zacnego Użytkownika @fcmariusz ze strony konkurencji. Trudno o trafniejsze określenie tego klubu.
Cyt:" (...) sensem ich istnienia jest szarpanie za nogawkę i mamy tego n-ty epizod.
Zawsze powtarzam: w drugiej dekadzie dwudziestego wieku zmienili nazwę klubu na X (zagadka), bo szukali tożsamości, no i znaleźli ją w byciu antyBarcą: nie przystąpili do The Renaixença, przyjęli tytuł real, insygnia konia trojańskiego, ich orężem ujadanie, celem kopanie dołków, w które sami wpadają i jeszcze marudzenie czemu ich nikt nie lubi i nie umieszcza w przewodnikach.
Teraz maja dobra passe piłkarską, więc mają totalną spinę, zatem musimy ich na glebę sprowadzić, znaczy tam gdzie ich miejsce."
4
Słowem- jedna wielka rzeźba.
0
@Laminedependencia Wybrałeś duży sklep z perfumami, a duży sklep to dużo zamówień i większa szansa na to, że któryś z klientów może zostać poszkodowany. Oczywiście nie jest to żadne wytłumaczenie, ale inaczej takie pilne tematy załatwia się z "małym" sprzedawcą. Nie jest to żadne wytłumaczenie, ale musisz wiedzieć, że w większym sklepie realizują zamówienia nie czytając wnikliwie załączonej korespondencji. Wystawić negatyw to nie jest problem...
Ja korzystam z alledrogo od 2004 roku. Kiedyś sporo kupowałem i sprzedawałem, dziś raczej kupuję. Przez ten czas wystawiłem jeden komentarz negatywny osobie, która zrobiła ze mnie głupa. Sprzedała przedmiot, który nie działał. Opóźnienia przesyłek traktowałem zwykle ulgowo.
Czy sprzedawca znał temat, wiedział, że potrzebujesz pilnie ten przedmiot, czy kierowałeś się tylko informacją o terminach dostawy, bez kontaktu ze sprzedającym? Jak wiele osób jest niezadowolonych z jego usług w ostatnim czasie? I tak z ciekawości, jakie perfumy?
1
@Pressinho Oberwało się, a i owszem. Po pamiętnym meczu Valencia-RM kiedy to nieco przedwcześnie zakończył mecz i nie uznał gola Bellinghama. On wtedy nawet do "lodówki" trafił.
19
Hansi jest wyjątkowo nienachalny i delikatny w swoich prośbach o wzmocnienie składu. Ja podziwiam go za ten spokój.
18
Nie wyobrażam sobie, by strzelił kto inny niż Barca. Mam nadzieję, że drużyna pokaże im miejsce w szeregu. Ten wywiad pokazuje też różnicę klas między nim, a Flickiem. Jeśli facet nie widzi różnicy między odsyłaniem przez kibiców do 2 ligi, a wtargnięciem chamów na płytę boiska i fizyczną agresją, to o czym w ogóle rozmawiamy.
0
Czy nie Montero sędziował to spotkanie, w którym Lopez deptał po Leo?
1
Jak to bywa w klubie, są 2 opcje, a nawet więcej i brak jednomyślności. Tymczasem to nie opinia pani Eleny, czy pana Alejandro powinna mieć jakiekolwiek znaczenie tylko sztabu trenerskiego, a przede wszystkim samego szkoleniowca.
Tak na marginesie, tyle bogactwa w tych arabskich klubach, a oni drą koty o jakieś kilkaset tysięcy euro (Hamza).
2
Kombinuje jak koń pod górę. Ale jak już pisałem o tym, to Flick daje mu taką możliwość. Gdyby twardo posadził go na ławce, może Niemiec zmieniłby stanowisko. A tak, dostał szansę przed samym oknem transferowym. Do tego wciąż dumnie nosi opaskę kapitana, co daje mu kolejne nadzieje, siłą rzeczy.
0
Chyba po "ptokach". Wzmocnienie środka to dobry kierunek.
0
@PioteK Zawsze wisimy jakieś przysługi Mendesowi, niestety. Tym razem Barca nie jest jedyną opcją, a warunki finansowe raczej nie pozwolą na jego ściągnięcie. Myślę, że to się nie wydarzy.
8
Przecież takich jak Ty było tu 3/4 strony, jak nie więcej. Jedyny, który wierzył, że Brazylijczyk może być ważną częścią drużyny, był nieobecny dziś @JarekS .Jarek powtarzał do znudzenia, że Xavi popełnia błąd i powinien dać mu więcej swobody. Oczywiście były szydery i opinie wszelakich znawców, którzy chcieli sprzedawać Rafę w trybie natychmiastowym. Rafa miewał odpały, ale zawsze był pracowity, zawsze dawał z siebie wszystko, a jego liczby były porównywalne z OD, choć grał o wiele mniej. Nie ma zatem powodu bicia się po piersi, sypania głowy popiołem, bo takich niedowiarków była przytłaczająca większość. Nawet, jeśli dziś piszą zupełnie coś innego.
1
Del Bosque n/t Negreiry.
Sfinks zawsze był rozsądny.
6
Kibice z Rambli mają swoją, odmienną opinię.
1
Milion euro...No to bogato. Barca będzie mogła z tego wykorzystać chyba połowę. Na Wawrzyniaka nie starczy.
0
https://www.wnp.pl/rynki/z-orlenem-stalo-sie-cos-czego-jeszcze-nigdy-nie-bylo,1018409.html A już czytałem, że bez Obajtka to zbankrutują