12

Nie uważam, by obecność Leo przeszkodziła w odbudowie zespołu. Co więcej, byłby świetnym przykładem i młodzież mogłaby się wiele nauczyć. Oglądanie Leo na video, a uczestniczenie w grze to dwie różne sprawy.

3

No i mądry ten kibic Realu? Ch##a mądry...

3

Ciarki mnie przechodzą. Tak sobie Leo jeździł z obrońcami Madrytu.

1


Interesujące...

0

Jak to od razu? Tak na drugi dzień? Zaraz po imprezie w samolot?

0

No nie Andreas, nowego kontraktu to raczej nie będzie...

0

@Aranjo Ciekawa matematyka, ale słuszna.

3

Bardzo piękna postawa Flicka, który stoi murem za swoimi piłkarzami, a tą dywagacja potwierdził tylko jak ważny jest dla niego Rafa.

0

@Pustelnik Laporta wycofał się z pomysłu Superligi to i Perez zaczął ujadać.

0

Cóż, Yamal trochę stracił w oczach kibiców, nawet tych, ktorzy trzymali jego stronę po wszelakich potknięciach. Nawet nasz Naczelny w ostatnim odcinku UTDLR mówił o zmianach, jakie dokonały się u Yamala, niekoniecznie pozytywnych.
Ja mam nadzieję, że te zmiany są odwracalne i kwestią czasu jest kiedy głowa wróci „na swoje miejsce”. Marcelino mówił o jego dojrzałości, ale paradoksalnie chłopak bardziej dojrzały był w zeszłym sezonie.

3

Girona jak znalazł. Chce chłop zostać w Katalonii i chce być pierwszym bramkarzem, więc wszystko się zgadza oprócz kasy. A jeśli kasa się nie zgadza to nic się nie zgadza.

2

Wszystko jest kwestią wysokości kontraktu. To piłkarz, który rozumie grę, w przeciwieństwie do Araujo, ale częściej od niego jest nieobecny. Na kimś takim trudno budować defensywę. Natomiast jako rezerwa z niską pensją z pewnością byłby przydatny.

1

@4Fabregas4 O jakim długim kontrakcie piszesz? Mamy prawie 2026. Nawet jeśli Laporta wybory przegra, nikt o zdrowych zmysłach nie wyrzuci Flicka z klubu natychmiastowo. Musiałby mieć wyniki ja Koeman.
Poza tym, z kim Laporta miałby te wybory przegrać? Ciria czy Font mogą być świetnymi menadżerami, ale żaden z nich nie ma kontaktów w środowisku piłkarskim, żaden nie jest postacią tak rozpoznawalną i w pewnych kręgach szanowaną.

0

Mnie bardziej Eric przypomina SR. Nigdzie wybitny, wszędzie poprawny.

0

Bardzo miłe ze strony Marcelino, ale Leo również miewał spadki, choć pod formą i tak nie było na niego bata.
Z tą mentalnością Yamala to normalne, przecież chłop ma blachy przebite. Pewien Kamil z X do chrztu go podawał, wie co mówi…
A już całkiem poważnie, Lamine ma mentalność 18 latka i dobrze. Jest dojrzały piłkarsko, ale nie na tyle, by mówić o piłkarzu ukształtowanym. Co zresztą nie powinno nikogo martwić, bo Lamine ma spory margines do poprawy i dużo czasu przed sobą. Więc w w/w kwestiach nie mogę się zgodzić z Marcelino.

1

@mrboom Proszę bardzo. RM ma piłkarzy klasy światowej, Pedri jest piłkarzem klasy światowej. RM chce zdobywać trofea, Pedri również. Nie o cechy chodzi, a o to, że tam nie pasuje po prostu.

0

Ładny prezent zrobili kibicom, nie tym co trzeba.

1

A ten Bastoni to nie jest przypadkiem obrońca do niskiego bloku?

3

Po kolejnym takim babolu jak z Chelsea pozostanie mi podróż do samego Najwyższego

0

Niektóre z ocen to nieporozumienie

1

11 Andresa

0

Ciria mógłby zrobić koalicję z Fontem. Co dwa łby to nie jeden

4

Jeśli to jest prawda, jeden z Czytelników, którego nie zapamiętałem, sorry, trafił w 10.

1

Dlaczego miał dziwić powrót Niemca między słupki? Facet wrócił po kilkumiesięcznej absencji i Flick chciał widzieć w jakiej formie jest jego rodak. To akurat nie powinno budzić zdziwienia. Nie sądzę, by trener brał pod uwagę sprawy pozaboiskowe i opinie takich jak ja, którzy za MATS-em nie przepadają. A co z nim dalej zadecyduje on sam. Ma kontrakt i nikt na siłę go z klubu nie wykopie.

5

Flick zgłupiał z tym składem.

2

W 1992 roku na stadionie Bastii też dostawiono trybuny. Tak się to skończyło


Jak komuś nie chce się oglądać to napiszę, że trybuny były zmontowane z rusztowania wielokierunkowego. Posypało się jak domek z kart. Mam znajomka, który był tego dnia i do dziś jest kaleką.

1

@Comentateiro Przestań, proszę. Kto tu zostanie?

1

@insp1re Zwróć raczej uwagę na inne szczegóły. Ja polecałbym raczej LG, dają, a przynajmniej dawali niedawno 10 lat gwarancji na silnik. Dobre są urządzenia Samsunga, Miele czy Boscha. Wsad to jest sprawa drugorzędna i sam powinieneś wiedzieć najlepiej jakie są Twoje potrzeby, jak często robisz pranie, co głównie pierzesz itd. Urządzenia Haiera sypią się bardzo często i szybko i tego nie polecam

0

Mam 3 koty. Jeden 3,5 roku i rodzeństwo 1,5 roku. Wszystkie do tej pory były grzeczne i ułożone. Kilkanaście dni temu najstarszy zgłupiał. Zrobił się agresywny w stosunku do wszystkiego co się rusza. Oprócz mnie, bo na innych syczy i warczy. To był zawsze kot przedziwny i historie z jego udziałem mógłbym opowiadać długimi godzinami.
Skacze też do psa, który waży ponad 60 kg. W domu dymi z pozostałą dwójką, ale młody nie da sobie w kaszę dmuchać, kotka jednak ze stresu przestała żreć i nic nie kuma. Dopiero co bawili się razem. Całe towarzystwo wykastrowane. Byłem z nim u weterynarza. Ten powiedział, że kot mi zgłupiał. Skasował 80 euro za badania i kazał iść z nim do psychiatry i nawet polecił mi swojego znajomego.
Behawiorysta krzyknął 80 euro w gabinecie albo 150 w domu. Przy czym zaznaczył, że aby był jakiś efekt, to musi go widywać ze 3-4 razy w miesiącu. Chodzicie ze swoimi kotami po takich magikach? Miał w ogóle ktoś takiego siersciucha co dostawał małpiego rozumu? A jeśli tak to jak sobie radziliście.

11

Jak mówił Michał Gajdek we wcześniejszym odcinku UTDLR, od 3 lat jest pier##nie o tym samym, żadnych nowych dowodów. Gdy sprawa ujrzała światło dzienne, Perez był wstrzemięźliwy, bo Barca jeszcze popierała Superligę. Od momentu, gdy przestała nagle wszystkim mierdom zaczęły się mordy otwierać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?